Author Topic: Tko treba doci u Inter  (Read 442994 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
Odg: Tko treba doci u Inter
« Reply #8375 on: Kolovoz 02, 2015, 22:44:40 pm »
ako to naprvi onda nemam riječi. Šta taj čovjek ima u glavi. Pa taj melo da valja ostao bi u juventusu.i dam se kladiti da ce na zimu reči da na njega neračuna i tražiti pet nekog novog panja.

pa taj melo je meni osobno bolji igrac od svih veznih u interu sem kove i konda..... al ni on mi nije taj za prvih 11 kao sto nisu ni brozovoci ni guarin ni medel, mada bi svaki od njih znao dobro doc na odredjenim mecevima po potrebi!

interu bi najbolji potez bio vratit maria balotellia za sicu da bude kao zamjena icardiu, a svakako ce inter trazit zamjenu icardiu u nekom iskusnom igracu
....potpuno trijezan umirem....

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8376 on: Kolovoz 02, 2015, 23:41:39 pm »
melo nije uopće loš igrač, al nema ama baš nikakve potrebe da dolazi ukoliko neće bit tu za svaki slučaj, bolnicu u momčadi..
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8377 on: Kolovoz 03, 2015, 00:21:48 am »
švabi nas prcaju s perišićem golemo. e, sad se treba zainatit i odyebat ih ! kažu danas za perišića: mi ne prodajemo najbolje igrače. gamad !
i poprilično mi smeta u vezi intera sljedeće: zašto sve potencijalne transfere objavljujemo na sva zvona ? ne sjećam se kad smo doveli nekog igrača u tajnosti. jesmo brozovića, al sumnjam da su se za njega baš klubovi otimali. ovo me podsjeća na hajduk gdje novinari po cijele dane vise u klupskom kafiću i žicaju klupske cinkere za ekskluzivu. btw, na taj način je propao i transfer sušića (hvala bogu da se na kraju to dogodilo što se intera tiče, al nije to poanta).
La Capolista Vola  !

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8378 on: Kolovoz 03, 2015, 00:44:28 am »
švabi nas prcaju s perišićem golemo. e, sad se treba zainatit i odyebat ih ! kažu danas za perišića: mi ne prodajemo najbolje igrače. gamad !
i poprilično mi smeta u vezi intera sljedeće: zašto sve potencijalne transfere objavljujemo na sva zvona ? ne sjećam se kad smo doveli nekog igrača u tajnosti. jesmo brozovića, al sumnjam da su se za njega baš klubovi otimali. ovo me podsjeća na hajduk gdje novinari po cijele dane vise u klupskom kafiću i žicaju klupske cinkere za ekskluzivu. btw, na taj način je propao i transfer sušića (hvala bogu da se na kraju to dogodilo što se intera tiče, al nije to poanta).

problem s perisicem nije u svabama nego u interu..... inter i perisic je sve dogovoreno kao inter i wolfsburg al inter bi trebao prodat shaquiria da bi dosao perisic a tu je problem..... shaquiri ne zeli da ide a inter ga se zeli rijesit i na kraju inter najvise ispasta jer niti imamo shaquiria niti perisica i kad nam sve propadne i ode shaquiri na kraju prelaznog roka dovodit cemo neko rezervno rijesenje u liku lennona ili tako nekog ko je vec svoje zavrsio, jer normalno da ni perisic nece vjecno cekat!

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8379 on: Kolovoz 03, 2015, 12:07:09 pm »
nedavno sam na talijanskom forumu pročitao, pa mi smo poprilično već ZARADILI  u ovom prijelaznom roku, kad zbrojiš sve polovnjake koje smo uvalili..malo po malo i isplatili transfer kondogbije. nije dobro za image kluba ovako otezanje..
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #8380 on: Kolovoz 03, 2015, 12:54:40 pm »
Ne otima se nitko ni za Perisica nego oni zele jednostavno zadrzat kostur tima pa sigurno zele pokusat i nesto u njemackoj ligi da osvoje .A i igraju utakmice lige prvaka tako da treba razumit sto ne zele prodat igrace koji su im bitni .
Interova je politika zapni za jednog igraca i prjelazni rok prodje  :D

Ne vjerujem da je inter ista zaradio u ovom prjelaznom roku mogu se oni tjesit al to je samo pukla prica ..
Koga su to prodali u interu vise od 10 miliona Pa inter kad je bio naj jaci oni nisu znali prodavat svoje igrace pa Hajduk i Dinamo imaju bolji mengment od intera ovi nam uvalise Marka Livaju I Brozovica ma nema ko od nas nije bolji u poslovanju vecina klubova !!! Kongdobia ce inter kostat s bonusima gotov 40 mliona Tako da ne vjerujem osim ako imaju kakvi linkovi .
INter je vec odavno izgubio Renome i respekt vise ih se niko i ne boji nama dodje Cagliari pa se inter brani na Meazzi Inter ce na kraju postat kao Ajax..
« Last Edit: Kolovoz 03, 2015, 12:56:29 pm by Adnan »

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8381 on: Kolovoz 03, 2015, 14:09:44 pm »
melo nije uopće loš igrač, al nema ama baš nikakve potrebe da dolazi ukoliko neće bit tu za svaki slučaj, bolnicu u momčadi..

Slažem se, nema potrebe za takvim tipom igrača, treba nam zadnji vezni, dvosmjeran, tipa Motta.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8382 on: Kolovoz 03, 2015, 14:52:34 pm »
imaš pravo, ovdje se osim obija, kuzmanovića i donkora za kojeg smo dobili neke sitne miljune spominje i shaqiri, a milsim da je izvjesno da će se njegov transfer realizirati..
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8383 on: Kolovoz 03, 2015, 17:36:46 pm »
SD of Wolfsburg: Klaus Allofs : "Our plans are clear, we want to keep all our players. The Wolfsburg is not a club that needs revenue from the sale of the players, however, out of respect of our elements, we would assess any serious offers, De Bruine will stay 99.9%. "

Al kako stvari stoje sve sto vise Wolfsburg odbija inter INter je spreman poslati i 20 miliona €  za Perisica WTF  :bang: jel Mancini stvarno toliki retard Nadam se da Shaqiri u inat Manciniju ostat u interu a ovaj nek dovede i Perisica Tako da bit ce to Gang Bang do kraja prelaznoga roka ....Mancini jos jednom pokazuje koliki je retard i kako trosi na neke igrace kao manijak  ;D
« Last Edit: Kolovoz 03, 2015, 17:43:40 pm by Adnan »

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8384 on: Kolovoz 03, 2015, 18:36:17 pm »
ne mogu biti posve objektivan kad su hrvatski igrači u pitanju, posebno hajdukovci, ali ovo što radi shaqiriju je nehumano. meni djeluje da je mancini lagano otišo na kvasinu .
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8385 on: Kolovoz 03, 2015, 22:09:06 pm »
za FELIPEa MELOa dajemo četiri igrača: DODO, NAGATOMO, JUAN I TAIDER. ako ništa, riješit ćemo se balasta. znači tri smo škarta u minusu ;D
La Capolista Vola  !

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #8386 on: Kolovoz 04, 2015, 09:11:57 am »
pa taj melo je meni osobno bolji igrac od svih veznih u interu sem kove i konda..... al ni on mi nije taj za prvih 11 kao sto nisu ni brozovoci ni guarin ni medel, mada bi svaki od njih znao dobro doc na odredjenim mecevima po potrebi!

interu bi najbolji potez bio vratit maria balotellia za sicu da bude kao zamjena icardiu, a svakako ce inter trazit zamjenu icardiu u nekom iskusnom igracu

Balotelli je uvijek bio tempirana bomba za koju nikad ne znaš kad će, ali možeš bit 200% siguran da u jednom trenutku hoće eksplodirat i nanijet nepopravljivu štetu i sebi i klubu. Tako je bilo u svim sredinama gdje je do sad igrao i nema razloga misliti da se nebi ponovno dogodilo. A sumnjam i da su mu navijači oprostili (ja znam da ja nisam) one incidente s Milanovim dresom i zaklinjanje na vjernost rođacima dok je još igrao za nas. Isto tako sumnjam da bi, već sad se može reći, poslovično pragmatični Thohir, u situaciji kad se navijače po svaku cijenu pokušava vratiti na stadion, tako sebi pucao u nogu.
« Last Edit: Kolovoz 04, 2015, 09:15:36 am by Dexter »
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #8387 on: Kolovoz 04, 2015, 09:45:17 am »
problem s perisicem nije u svabama nego u interu..... inter i perisic je sve dogovoreno kao inter i wolfsburg al inter bi trebao prodat shaquiria da bi dosao perisic a tu je problem..... shaquiri ne zeli da ide a inter ga se zeli rijesit i na kraju inter najvise ispasta jer niti imamo shaquiria niti perisica i kad nam sve propadne i ode shaquiri na kraju prelaznog roka dovodit cemo neko rezervno rijesenje u liku lennona ili tako nekog ko je vec svoje zavrsio, jer normalno da ni perisic nece vjecno cekat!

Istina. Nije ni Thohir budala pa da bez prestanka kesu driješi. Iskrcao je na opće iznenađenje već tonu eura na pojačanja i sad hoće ono što bi svaki drugi normalan poslovnjak htio - da transferi počnu sami sebe financirati. I tako se, kao što kažeš, cijela stvar na žalost prelama preko Perišića čiji vjerojatno već zgotovljeni transfer čeka realizaciju Shaqirijevog koji nikako da se dogodi.
« Last Edit: Kolovoz 04, 2015, 09:48:42 am by Dexter »
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8388 on: Kolovoz 04, 2015, 17:25:26 pm »
Imam osjećaj da će Balotelli eksplodirati ali u pozitivnom smjeru. Ne čuje se, nema nikakvih afera, prije mjesec dana mu je otac umra, malo je stariji i iskusniji...a možda me samo osjećaj vara :-D
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8389 on: Kolovoz 04, 2015, 20:09:53 pm »
Sa njim se nikada ne zna dobro kazes  giuseppe   i meni je Baloteli drag igrac ne zamjerim mu ni ono nosenje dresa ono je bilo sigurno neki vid ljubomore jer je on samo brzo sazrio nista vise velik covjek sa malim kapacitetom razmisljanja ja sam mu oprostio davno  al slazem se sa Dexterom ...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8390 on: Kolovoz 04, 2015, 20:16:41 pm »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8391 on: Kolovoz 05, 2015, 15:22:04 pm »
Perisic flies to Croatia. "Inter has nothing to do with it"        Sky Sport
05/08/2015 00:35 Daniel Alfieri TwitteraniAlfieri
Perisic flies in Croatia. "Inter has nothing to do"
Ivan Perisic flew yesterday in Croatia to treat the adductor problems that has dragged on for May. The winger had been excluded from the last two workouts of Wolfsburg. Today they had spread the rumor that the absence was due to negotiations with Inter, news denied by coach Dieter Hecking: "Absolutely not, Perisic is in Croatia for treatment. On Wednesday he will be with us again."

Izgleda da je Melo pri kraju potpisa za inter. samo gubimo Medela vjerovatno Stvarno ne razumijem tu politiku intera ...

« Last Edit: Kolovoz 05, 2015, 15:25:25 pm by Adnan »

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8392 on: Kolovoz 10, 2015, 17:56:13 pm »
FABIO COENTRAO, šuška se da da se inter muva oko njega, benitez ga je prekružio. e, ovo bi bio UBOD !!
La Capolista Vola  !

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8393 on: Kolovoz 22, 2015, 06:30:02 am »
http://sport.hrt.hr/295881/inter-poboljsao-ponudu-za-perisica-na-20-milijuna

Inter poboljšava ponudu za Perišića na 20 milijuna

Direktor Intera Marco Fassone danas je u Njemačkoj, gdje namjerava dati poboljšanu ponudu i finiširati razgovore o prelasku hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića.Fassone će ponuditi Nijemcima osam milijuna eura odmah, a 12 bi sjelo na njihov račun kad Perišić odigra 10 utakmica za Inter. Samom igraču, koji ima ugovor s Wolfsburgom do 2017. godine, Inter će ponuditi petogodišnji ugovor i plaću od 2,5 milijuna eura po sezoni.

Perišić je, piše La Gazzetta dello Sport, rekao da nema namjeru obnovljati ugovor s Wolfsburgom i jako želi prelazak u Inter.

Sportski direktor Wolfsburga Klaus Allofs jučer je pak rekao: Želimo da Perišić ostane u Wolfsburgu do 2017. godine, no takva izjava se može interpretirati kao pregovaračka taktika za postizanje veće cijene.

Inter je u prijelaznom roku prodao Matea Kovačića i Xherdana Shaqirija te ima dosta sredstava za kupnju Perišića, a zadovoljava i uvjete Uefinog financijskog fair-playa.

Offline Jasho

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #8394 on: Kolovoz 26, 2015, 09:21:29 am »
Gazzetta navodi da stiže Lavezzi ??

Ima li istine u tome  :awerjjfe:
"After I shake the hand of a juventino, I always count my fingers"

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8395 on: Kolovoz 26, 2015, 13:30:42 pm »
Gazzetta navodi da stiže Lavezzi ??

Ima li istine u tome  :awerjjfe:

Lavezi, Perisic, Lamela oko te trojice se vrte nasa pojacanja. Ima istine al se ceka odgovor vukova za Perisica, posto je on navodno prva zelja mancinija. E sad se vrti i Lamela da bi trebo doc na pozajmicu sa pravom otkupa. I navodno imamo dogovor sa Realom za Coentraa, al se opet ceka Paris, posto je i njihova zelja. Ako Paris kupi onog Kurzavu, Coentrao je nas.
« Last Edit: Kolovoz 26, 2015, 13:31:59 pm by herrera »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8396 on: Kolovoz 27, 2015, 23:50:27 pm »
psg je kupio kurzawu al je monaco uzeo coentraoa :D nema nas nigdje, steta sto nismo pristali na zamjenu ghoulam - juan jesus kad nam je napoli nudio jer mislim da je ghoulam najbolji lijevi bek u ligi!

perisic je navodno spreman, od lavezzia se odustalo a lamela nebi bas u inter. meni osobno je perisic trenutno bolja opcija i od lavezzia i od lamele koji bi mi eto radi lijeve noge samo bio bolja opcija od lavezzia! danas citam da bi eder mogao doc kao igrac za rotacije, e to bi bilo vec nesto, eder je cudo, bio bi nam novi julio cruz

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8397 on: Kolovoz 28, 2015, 16:34:29 pm »
Navodno Perišić riješen. E sad, nama trebaju dva krila, a tko će bit drugo?

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8398 on: Kolovoz 29, 2015, 18:53:18 pm »
ne vjerujem da će drugo krilo dolaziti, mancini nije poklonik poduplanih bokova, baš kao ni cjelokupna serie A, osim Rome, mislim..
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8399 on: Rujan 01, 2015, 00:19:47 am »

Odlicna pojacanja momcima sretno .... :novija zastava: