Author Topic: Tko treba doci u Inter  (Read 524393 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
Re: Tko treba doci u Inter
« Reply #8500 on: Svibanj 20, 2017, 12:06:49 pm »
prvo trenera dovest i nek on trazi igrace i pojacanja. Obavezno dovesti trenera prije pocetka priprema a ne ko prosle godine da se desi da u sredini priprema mjenjamo trenera

SEMPER FIDELIS

Offline Jasho

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #8501 on: Lipanj 06, 2017, 18:36:41 pm »
Ima li nekih naznaka tko su nam mete ovo ljeto :)
"After I shake the hand of a juventino, I always count my fingers"

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8502 on: Lipanj 07, 2017, 23:04:43 pm »
O kojem god igraču se priča, uvijek je i Inter zainteresiran. Sve me strah da opet ne znaju koga bi kupili.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #8503 on: Lipanj 08, 2017, 19:36:21 pm »
Gospodin Guseppe pojasnio sve
Djelim misljenje al et neka bude sta ce biti licno se ne zamaram vise time .. :D :D
Ovo je trenutno interesovanje sve koga inter trazi a po FB stranicama gdje glupi Admini vec rjesavaju transfere kao neki vec dosli  :D

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8504 on: Lipanj 09, 2017, 11:52:59 am »
Čitam malo i pratim medije i iako sam rekao da me ništa ne zanima do kraja prijelaznog roka, ipak me neke stvari zabrinjavaju.

Dakle, prvo taj šugavi FFP. Znači, Milan odjednom može trošit kao blesav, došli Mussachio, Kessie, Rodriguez, nude masne pare za Belottija ili Moratu, navodno je i Biglia riješen te Conti. Dok mi, eto nismo ni mrdnuli, a ekipa nam treba temeljitu rekonstrukciju. Pričali su kako će bit masnih para za pojačanja a dosad se potrošilo 0 eura. Stalno je opravdanje taj FFP jer kao moraju zatvorit konstrukciju do 30.6. pa moraju prodavat. E sad, kako je onda moguće da Milan sve kupuje, a mi ništa?

E sad, što se tiče dolazaka, zbog Contija mi je posebno žao ako ode u Milan, takav bi nam baš dobro došao. Mi opet gledamo nekog Dalberta (koji možda je dobar igrač), ali u pravilu te sve neke poluanonimce izvana satre taktika u Serie A.

Da se mene pita, riješiti bekove, jednog stopera, utopiti Icardija i Candrevu i dovesti Radju i Belottija. Ne treba više.

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8505 on: Lipanj 11, 2017, 22:17:44 pm »
Ne znam što smo zapeli za ovog strootmana, Aj da košta 15-ak milijuna ok, ali ovi ga procjenjuju na 30-40.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8506 on: Lipanj 21, 2017, 06:12:16 am »
https://www.thesun.co.uk/sport/football/3843251/barcelona-transfer-news-inter-milan-andres-iniesta/

Ako dođe Valera,u naš starački dom mogli bi da Borji  ne bude dosadno pozvati i za godinu dana 34. godišnjaka Iniestu... :awerjjfe:
« Last Edit: Lipanj 21, 2017, 06:13:49 am by EL CUCHU 19 »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8507 on: Lipanj 21, 2017, 11:54:00 am »
iniesta da, borja ne
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8508 on: Lipanj 22, 2017, 21:57:29 pm »
Manolas, Ridiger, De Fraj, Škrinijar, Diop, Dijakabi, Pepe, Tijago Silva, Ačerbi, Markinjos, Dalbert, Karsdorp, Tete, Zapakosta, Darmijan, Vrsaljko, Marijano, Dinj, Najngolan, Korentin Toliso, Krihovjak, Vesino, Rabio, Borha Valero, Matuidi, Luiz Gustavo, Arslan, Tijago Maja, Hames Rodrigez, Di Marija, Bernardeski, Berardi, Keita Balde, Lukas Moura, Julijan Brant, Martinez, Falčineli, Ščensni, Rikardo Rodrigez, Daglas Kosta, Šik, Anhel Korea, Driusi, Nabi Keita, Konti, Henrihs, Danilo, Ruiz, Aleiš Vidal, Papu Gomez, Petanja, Kulibali, Toreira, Federiko Facio, Kurt Zuma, Kevin Strotman, Murijel, De Rosi, Arda Turan, Emerson Palmijeri, Samir, Paredes, Inijesta, igrači koji su bili dovođeni u vezu sa Interom, a nije ih pojačao nijedan!
 :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Tko je lud danas doci u inter Nesto sto je MOrati unistio prodavsi svoju ljubav prvom ko je ponudio kasnije Tohir dokusurio a Kinezi peru novce kroz inter Sedam godina gledamo propadanje pa moze brate i osma  :D :D :D

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8509 on: Srpanj 02, 2017, 17:00:42 pm »
Doveli smo izgleda Padelia besplatno. Bit će rezerva Handanoviću, Carizzo je otišao.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8510 on: Srpanj 03, 2017, 05:36:51 am »

Ajmooooo...  :interflag:,....dosta mi je već Adinog zanovijetanja  :awerjjfe:  ,obećaše nam da od danas dolaze novi džabalebovichi ... ;D

Offline Jasho

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #8511 on: Srpanj 03, 2017, 22:35:56 pm »
Hoće li Pepe biti novi Nemanja Vidić ?  :interflag:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8512 on: Srpanj 04, 2017, 21:13:32 pm »
Ma nece niti on doci otice u PSG i ubrat koji milion pred penziju
A istina ovakav Pepe bi dobro doso interu da jebe mater im jedino zbog toga jer je borac ...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8513 on: Srpanj 04, 2017, 21:24:39 pm »

Ajmooooo...  :interflag:,....dosta mi je već Adinog zanovijetanja  :awerjjfe:  ,obećaše nam da od danas dolaze novi džabalebovichi ... ;D
Legendo druze ja se tebi divim kad vjerujes ovim klavnovima u interu pa 7 godina prodaju maglu kako stvari stoje i 8 ce biti isto ..NITKO ZIV NE ZELI DOCI U INTER  :D :D :D
Nit plana nit vizije godinama
Primjeera radi inter ima strasan omladinski pogon prvaci italije u mladjim kategorijama ne tako davno bili i prvaci evrope GDJE SU TI IGRACI  Dok citam po str inter dovodi mlade pllaca i to masno Gdje je logika Povezuje se sa 1364 igraca svaki jebeni dan Ja ne jadikujem . nego nemam vise zivaca  :D :D :D
Ovi samo pricaju ko BH parlamentarci prodaju laznu nadu A narod vecina zivi mjesecno od 150 evra i svi sretni Dakle inter propada polako i ja nista ne vjerujem ovim japancima dok ne vidim igraca koji drzi interov dres Inter nema plana vizije buducnosti Al ko ga jebe ja i dalje volim inter ne igrace koji nose dres jer to su nehljebovici teski ...
Posmatras li sta radi Milan kakvu politiku vodi kakve igrace dovodi Zadnji slucaj povezuju se sa Snjderom :awerjjfe:  Ne vidim zasto inter ga sebi ne ugrabi Opet je bolji u vezi i od jednog panja u veznom redu . I  Tko god Drugovi dodje To ce se dovest neko iz ocaja Ne voljim trenera nego samo da se proda magla navijacima  :D :D
« Last Edit: Srpanj 04, 2017, 21:27:38 pm by Adnan »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8514 on: Srpanj 13, 2017, 06:14:09 am »

Potpisasmo na 5 godina  klinca iz  Boce Juniors. Koštao nas je 6 milijuna eura.Facundo Colidio dolazi u Inter u siječnju 2018.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8515 on: Srpanj 13, 2017, 21:19:38 pm »
Nazalost mali nece nikad zaigrat u 1 timu

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8516 on: Srpanj 18, 2017, 20:43:03 pm »
LAZIO ODBIO INTEROVU PONUDU ZA KEITU !

Predsednik Lotito je odbio ponudu Intera za Keitu jer smatra da je premala,a takodje Keita Balde je jutros prisustvovao treningu Rimskog kluba i ako je bila priča da se nece pojaviti.

Keita je na radaru Intera već neko vrijeme,a njegov transfer je trebao da bude ozvaničen do kraja sedmice.
Medjutim Lazio je odbio Interovu ponudu od 22 miliona evra.

Keita Balde ne bi imao ništa protiv da predje u redove Intera,medjutim zadnju riječ u tome će imati predsednik Lazia

Nisu ludi prodat nesto sto veoma lahko mogu dobit vise A inter jos jednom pokazao kolki su retardi i jebeni lazovi Moj Morati sta si ucinio od intera ... ;D ;D ;D

Offline Jasho

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #8517 on: Srpanj 23, 2017, 23:44:10 pm »
Sudeći po transferima ... ova sezona djeluje obećavajuće  :novi20-70:

Pola roka je prošlo a naši magovi tvrde da nema adekvatnih meta  :žuti karton:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8518 on: Srpanj 25, 2017, 00:18:07 am »
8 godina je
Tko jos vjeruje u Bajke i suplje price ...Kad je Mouriinho doveo inter na krov evrope i kad je konacno zavlado strah za dr klubove kad dodju na Meazzu Veliki nas presidente je lutao prodavo suplju o izgradnji stadiona prodavo igrace zdravo za gotovo ..i na kraju prodo klub nekom samo da bi dobio nesto love za mirovinu Ostavio je nesto dionica da mu vaki ko ja nemogu prigovorit prodaju kluba s nadom da dionice skoce mozda jednog dana pa da moze ubrat koji evro  Al se je sjebo inter kad nije one godine uveo klince koji su bili prvaci posvetio se svojoj akademiji Okreno se je pranju para  :D
Inter nema buducnosti nema plana nema vizije jednostavno kao u BiH samo imaju ljude koji prodaju jebene lazi i prodaju suplje pa ko vjeruje  svaka mu cast ...Da se razumijemo nekom mozda smeta sto ja vako pisem protiv nekadasnjeg ljubitelja intera ja ga smatram glavnim i odgovornim za ovo stanje koje je u klubu   Bit ce sta ce biti mi mozemo sam bit posmatraci i gledat kako polako inter zaobilaze u sirokom luku svi veliki igraci ...inter polako tone ...
pa do bolji dana ... :novija zastava:

Offline Jasho

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #8519 on: Kolovoz 27, 2017, 14:04:01 pm »
Da li je službeno za Mustafija ? :novija zastava:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8520 on: Kolovoz 30, 2017, 06:11:53 am »
Pošto je zapelo za Mustafija,sad u prvi plan izbijaju Dragović,Izzo i zamislite Domagoj Vida.

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8521 on: Kolovoz 31, 2017, 15:03:29 pm »
Ako dođe vida imat cu berem dobru štelu u Interu hahahha

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8522 on: Rujan 01, 2017, 00:06:24 am »
Imal tko da se nije povezo sa interom ;D ;D
Inter trazi Mustafu a boljeg poslali u Valenciju  :bang:
Narkoman onaj iz Rome i onaj celavac nisu nikog sposobni dovest njima Celta ukrade igraca a o prodaji su najveci humor pa Mamic proda igraca za 20 miliona ... :D :D

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8523 on: Listopad 01, 2017, 14:53:50 pm »
http://www.calciomercato.com/news/inter-non-solo-pastore-altri-3-nomi-nella-caccia-al-trequartista-95024

Pa kaze, izmedju ostalog ˝Alex Texiera koji ne nalazi mjesta u Jiangsu˝. Ako tamo ne moze igrati, sto ce kod nas...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8524 on: Listopad 03, 2017, 00:42:32 am »
Tek kad se desi transfer od nagadjanja nema nista
Inter je dosad doveo BOGA ..ISUSA I MUHAMEDA AS..