Author Topic: Tko treba doci u Inter  (Read 442970 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
Odg: Tko treba doci u Inter
« Reply #8325 on: Lipanj 22, 2015, 17:19:40 pm »
za salaha fiorentina ima glavnu riječ. ako uprava odluči tako, ostat će tamo..
« Last Edit: Lipanj 22, 2015, 17:20:58 pm by Epid Aurus »
La Capolista Vola  !

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8326 on: Lipanj 22, 2015, 23:22:59 pm »
Osobno bi najvise volio da dodje jovetic jer je ona bas klasan igrac samo da povrede zaobidje.... perisic ili salah, vise sam za perisica al i salah bi bio strasno pojacanje, al nije to bas tako bajno bilo u violi kako su mediji prenosili mada ruku na srce rijesio je par meceva...... treba nam i jos.jedan veznjak, nadam se da ce.to bit motta
....potpuno trijezan umirem....

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #8327 on: Lipanj 23, 2015, 00:39:28 am »
Osobno bi najvise volio da dodje jovetic jer je ona bas klasan igrac samo da povrede zaobidje.... perisic ili salah, vise sam za perisica al i salah bi bio strasno pojacanje, al nije to bas tako bajno bilo u violi kako su mediji prenosili mada ruku na srce rijesio je par meceva...... treba nam i jos.jedan veznjak, nadam se da ce.to bit motta
Motta je kako sam negdje citao kao prekino pregovore sa PSG i da je moguc njegov povratak u Seriju A kao slobodan igrac .

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8328 on: Lipanj 23, 2015, 01:22:34 am »
Motta bi dao nevjerovatno stabilnost interu, citam oko onog mela, ok treba nam iskusan igrac.u vezi al melo mi ne ulijeva povjerenje. Steta za imbulu sto nemamo para, cini se da je on buducnost nogometa takodjer

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8329 on: Lipanj 23, 2015, 13:59:22 pm »

Ne znam detalje ali na sky-u je nekidan pisalo da igrač odlučuje.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8330 on: Lipanj 23, 2015, 14:01:07 pm »
mottu traži sevilla. izgleda da su sljedeći ozbiljni potezi uprave felipe melo i perišić. ne vjerujem da će od salaha biti išta, to je više priča da se zamuti voda.. rulja spominje allana iz udinesea.
La Capolista Vola  !

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8331 on: Lipanj 23, 2015, 23:34:25 pm »

Nema, moze ostat jos jendu sezonu ali samo ako se salah slaze sa ostankom. Ako htjedne da ode kraj pozajmnice

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8332 on: Lipanj 23, 2015, 23:42:11 pm »
pa ajmo se malo zaigrat, tih 2-3-1.. dakle 2 zadnja vezna imamo...

Da hoce promijenit formaciju u 4-3-3 sa dva defanzivna, uz dolazak kondogbije po meni trebalo di dovest jos samo  tri igraca (imbula, salah, desni bek) i imali bi odlicnu ekipu, sa nevjerovatnim mladim i supertalentovanim veznim redom. Mislim da bi se vecina nas slozila da bi ovo bila bomba ekipa

Hadanovic

Novi igrac    Murilo    Miranda    Nagatomo

Kondogbia        Imbula

Kovacic

Salah                                    Saqiri

Icardi

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8333 on: Lipanj 23, 2015, 23:44:10 pm »
pregovara se s montoyom.. kakav je taj ? ko će mu znat kad grije klupu. desni bek..
La Capolista Vola  !

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8334 on: Lipanj 24, 2015, 00:34:15 am »
Meni osobno od montoye bolji i d'ambrossio i jonathan i nagatomi, ni santon nije daleko.....miranda jos nije dosao, imbulu cini se inter nece ni dovodit.

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8335 on: Lipanj 24, 2015, 01:38:08 am »
Meni osobno od montoye bolji i d'ambrossio i jonathan i nagatomi, ni santon nije daleko.....miranda jos nije dosao, imbulu cini se inter nece ni dovodit.

kako će doći kad je u chileu :)
La Capolista Vola  !

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8336 on: Lipanj 24, 2015, 15:03:40 pm »
kako će doći kad je u chileu :)

Moguće je da je to još na vrbi svirala  :think: ,dok je bilo za Jeisona(Murillo ) ,odmah čim smo ga potpisali krajem ožujka ,na transfermarktu su ga prebacili "1.7.2015. Inter", http://www.transfermarkt.co.uk/jeison-murillo/transfers/spieler/131102  , a za ovoga Mirandu stoji Atletico Madrid:
http://www.transfermarkt.co.uk/miranda/transfers/spieler/33357

« Last Edit: Lipanj 24, 2015, 15:07:45 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8337 on: Lipanj 24, 2015, 15:37:15 pm »
nije ništa sigurno, ali rješavat će se poslije cope...
La Capolista Vola  !

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8338 on: Lipanj 24, 2015, 17:27:56 pm »
Montoy je igrac iz Barcine skole nogometa. Povezivalo ga se sa nama i zadnja dva prijelazna roka, ali ne tako intenzivno kao sada. Navodno je dogovorena cijena od 8-10 mil eura. Posudba sa pravom otkupa na napisanu cifru. E sada, kakav je, neki ce reci da valja ostao bi kod njih, ali opet sa druge strane, niti Icardi nije nikad dobio sansu pa je ove sezone prvi topnik Serie A

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8339 on: Lipanj 24, 2015, 23:45:21 pm »
nije ništa sigurno, ali rješavat će se poslije cope...

Dok ne vidim Mirandu u nasem dresu, ovom tohiru nista ne vjerujem...

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8340 on: Lipanj 25, 2015, 01:15:10 am »
ni ja ne vjerujem da će miranda izabrat inter. ovo će nam biti pojačanja: kondogbia, montoya, burak ylmaz (dobro ste čuli, vabimo ga u inter !) to su naši dometi. zadnji vezni u top 3 transfera svih vremena i dva polovnjaka, jedan koji je tobože iz barcelone, a nema dva cijela nastupa i turski reprezentativac koji daje golove samo doma. otkantat će nas i felipe melo. na to smo spali. wolfsburg neće pusrtiti perišića. a kovačić će biti prodan u roku od 5, 6 dana.. vrijeme je da se prizemljimo, ljudi. rekla bi torcida- mi bi tili velikog 'ajduka. tako je i s interom - sfera pustih želja.. nema druge nego opet nazvat malog seadovog amiđe safeta ;D hehhe..
La Capolista Vola  !

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8341 on: Lipanj 26, 2015, 00:43:50 am »
Ja nerazumijem sta je to s Interom. Majke mi,potpuno nerazumijem njihove poteze.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8342 on: Lipanj 26, 2015, 17:34:07 pm »
Šta tu točno ne razumijete?

Meni se mercato sviđa. Došao Kondogbia, Imbula je isto pred potpisom, imat ćemo vezni red koji ore teren. Nadalje, sumnjam da če Kovačić otići.
Montoya je bolje rješenje za beka od bilo kojeg našeg trenutnog beka. I mislim da je Miranda obećan, makar nema ništa službeno.

Konačno su shvatili da se moraju riješit panjeva (Kuzmanović, Nagatomo, Guarin)...samo ima jedan problem....nitko od njih ne želi otići...radije bi sjedili na tribini nego revitalizirali karijeru u Watfordu ili Galatasarayu....

BTW, ja bi radije žrtvovao Shaqirija nego Kovačića, ako već nekog moramo.....

Ono što ja vidim je da se Inter (a čini mi se da je i Thohir to uvidio) ako se želi vratiti u vrh, mora pojačati dobrano a s obzirom da ne igramo Europu, sad je prava šansa jer ćemo imati godinu više za srediti financije.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8343 on: Lipanj 26, 2015, 20:08:44 pm »
Neka rade sta hoce, ne zelim se nervirati uopste. znam da nam treba jos jedan napadac koji ce zabiti 15+ golova u sezoni
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8344 on: Lipanj 26, 2015, 21:31:02 pm »
Naravno da ne zele otici kad ih se ovdje placa i vise nego dobro.
Kako citam i malo istrazujem o ovom financijskom fair playu, kod nas je uefa bila ove godine i udarila nam kaznu. Iduce tri godine nece biti nikakvih inspekcija sto se nas tice a i ove godine se planiraju dosta blaza pravila. Tako da se sada trosi dosta u pojacavanje kada da se uhvati liga prvaka i automatski minimalno 80-ak milijuna eura vise prihoda sto bi opravdalo i dijelom financiralo ova pojacanja, jer Ausilio manje vise kupuje po formuli posudba sa obaveznim otkupom. Znaci, ove sezone se ide jako i kvalifikacije u Lp u prioritet. Tako da ne bi trebalo biti prodaje najboljih igraca. E sada, zivi bili pa vidjeli.

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8345 on: Lipanj 26, 2015, 23:47:01 pm »
Nekazem da nisam zadovoljan sa kupovinama,super su. Nesviđa mi se sto se uopce dovodi.u pitanje transfera kljucnih igraca. Jer ako zelimo postati opet prava ozbiljna ekipa,nesmijemo prodavati najbolje igraca. Tako da sam za ostanak kove i saquirija svakako. Potreban je jos pravi napadac koji moze zabiti ,10-15 golova u sezoni.nadam se najboljemu i da cemo slijedecu sezonu igrati ozbiljniju ulogu u borbi za naslov

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8346 on: Lipanj 27, 2015, 10:22:24 am »
koliko sam ja shvatio, imbula je bila opcija ako ne dođe kondogbia.. preslični igrači da bi igrali zajedno..
La Capolista Vola  !

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8347 on: Lipanj 27, 2015, 15:22:58 pm »
Nekazem da nisam zadovoljan sa kupovinama,super su. Nesviđa mi se sto se uopce dovodi.u pitanje transfera kljucnih igraca. Jer ako zelimo postati opet prava ozbiljna ekipa,nesmijemo prodavati najbolje igraca. Tako da sam za ostanak kove i saquirija svakako. Potreban je jos pravi napadac koji moze zabiti ,10-15 golova u sezoni.nadam se najboljemu i da cemo slijedecu sezonu igrati ozbiljniju ulogu u borbi za naslov
I ja sam jos uvjek skeptican i idu mi na zivce sve te price o prodaji najboljih, al to su nam valjda neka losa iskustva zadnjih godina pa smo jos rezervirani. A i treba biti svjestan da mediji zive od mercata i tih raznoraznih gluposti i nagadjanja, a 90% su neistine i debele lazi. Svakako treba bit zadovoljan dosadasnjim mercatom prije svega sto ce Mancini imat ekipu kakvu zeli do pocetka priprema ili u pocetnoj fazi priprema. Sto je obecavajuce.

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #8348 on: Lipanj 27, 2015, 21:35:33 pm »
ja se pozivam na donekle provjerene izvore... nikad ne prenosim vijesti balkanskih portala, niti engleskih koji su svi senzacionalistički, kao i talijanski tuttosport... od talijanskih se može vjerovati gazzeti i calciomercatu... njih kibica i index od naših, pa su tamo donekle jedine koliko-toliko pouzdane informacije. al ovo goal.com, jutarnji, sportske, b92 i slično, katastrofa.. ne znam kako ih nije sram..
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #8349 on: Lipanj 30, 2015, 20:06:39 pm »
http://sportsport.ba/ino_fudbal/aubameyang-iz-borussije-u-inter/165846
Aubameyang iz Borussije u Inter?

Naravno inter se zanima nije jos dosao ...

http://sportsport.ba/ino_fudbal/mertens-pojacava-inter/166198
Mertens na radaru intera

http://sportsport.ba/ino_fudbal/inter-se-dogovorio-sa-salahom/166040
Inter se dogovorio sa Salahom

e  ova 3 igraca kad bi dosla bilo bi to vise nego dobro ...

« Last Edit: Lipanj 30, 2015, 20:11:17 pm by Adnan »