Poll

Vaše misljenje o najskupljem igracu na planeti

Obožavam ga
5 (14.3%)
Mrzim ga!!!
12 (34.3%)
Niti ga volim, niti ga mrzim
18 (51.4%)

Total Members Voted: 32

Author Topic: Cristiano Ronaldo  (Read 11460 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline GosiInter

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
Odg: Cristiano Ronaldo
« Reply #100 on: Travanj 28, 2011, 14:51:13 pm »
Chivu bi mu slomijo obadvije noge  :novi107:

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #101 on: Travanj 28, 2011, 15:09:04 pm »
 :thumbup: ;D

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #102 on: Svibanj 11, 2011, 11:20:50 am »
Covjek za dvije utakmice dao 6 golova ...U ovoj anketi za glasanje napiso sam da ga mrzim zbog njegovog ponasanja medjutim da je fudbalski talenat to mu nemoze niko oduzet stvarno je kao Terminator nazalost u Realu nije imao s kim da igra Sredit ce to Mourinho za narednu sezonu al Cristiano Ronaldo je zvjer cojk dade u dvije tekme ko Militto za citavu sezonu  :rrooffllmmaaoo: i kazu treba Militto ostat moze on Moze i u mene Nena  :D :D Nadam se da ce mo mi dovest sebi jednog C Ronalda Najblizi mu je Alexis Sanchez ,,i da dodam C Ronaldo je zabio
do sad 36 ako se ne varam a jedini je igrac u istoriji Reala ako se ne varam da je imao omjer skoro cojk neki prica na tv 61 nastupa 62 gola  :bowdown: :bowdown: Ocigledno da zeli da bude 1 strjelac primere  sretno..

Ronaldo: Nisam opsjednut naslovom najboljeg strijelca Primere

Realov portugalski napadač Cristiano Ronaldo cilja naslov najboljeg strijelca, no tvrdi da nije opsjednut tim trofejem. Trenutačno je na 36 postignutih ligaških golova...

Ronaldo, koji je jednom loptom nehotice pogodio navijača tijekom 4-0 pobjede protiv Getafea u utorak, a potom se istom ispričao davši mu svoj dres, zabio je u 36. Primerinom kolu hat-trick kojim je potvrdio dobru formu i četiri postignuta gola Sevilli kolo ranije.

- Igramo na visokoj razini s ciljem pobjeđivanja do kraja sezone. Trener je od nas zatražio da nastavimo dobro raditi, a mi smo odgovorili na najbolji mogući način.

- Trudim se zabiti što je više moguće važnih golova, no nisam opsjednut brojkom postignutih. Istina je da me suigrači traže i trude se da postignem što je više moguće golova, no zajednički uspjesi uvijek dolaze ispred individualnih - kazao je Ronaldo.

Bivši napadač Manchester United trenutačno drži vrh ljestvice najboljih strijelaca Primere s pet golova više od Barceloninog Lionela Messija. Osim toga, samo je dva gola udaljen od rekorda kojega je u sezoni 1989/90 izjednačio Realov Hugo Sanchez postigavši ih 38, koliko i Telmo Zara u sezoni 1950/51 za Athletic Bilbao. Inače, Zara je najbolji Primerin strijelac svih vremena s 252 postignuta gola.
« Last Edit: Svibanj 11, 2011, 11:22:41 am by Adnan »

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #103 on: Svibanj 11, 2011, 14:37:47 pm »
Covjek za dvije utakmice dao 6 golova...U ovoj anketi za glasanje napiso sam da ga mrzim zbog njegovog ponasanja medjutim da je fudbalski talenat to mu nemoze niko oduzet stvarno je kao Terminator nazalost u Realu nije imao s kim da igra Sredit ce to Mourinho za narednu sezonu al Cristiano Ronaldo je zvjer cojk dade u dvije tekme ko Militto za citavu sezonu  :rrooffllmmaaoo: i kazu treba Militto ostat moze on Moze i u mene Nena  :D :D Nadam se da ce mo mi dovest sebi jednog C Ronalda Najblizi mu je Alexis Sanchez ,,i da dodam C Ronaldo je zabio
do sad 36 ako se ne varam a jedini je igrac u istoriji Reala ako se ne varam da je imao omjer skoro cojk neki prica na tv 61 nastupa 62 gola  :bowdown: :bowdown: Ocigledno da zeli da bude 1 strjelac primere  sretno..

Ronaldo: Nisam opsjednut naslovom najboljeg strijelca Primere

Realov portugalski napadač Cristiano Ronaldo cilja naslov najboljeg strijelca, no tvrdi da nije opsjednut tim trofejem. Trenutačno je na 36 postignutih ligaških golova...

Ronaldo, koji je jednom loptom nehotice pogodio navijača tijekom 4-0 pobjede protiv Getafea u utorak, a potom se istom ispričao davši mu svoj dres, zabio je u 36. Primerinom kolu hat-trick kojim je potvrdio dobru formu i četiri postignuta gola Sevilli kolo ranije.

- Igramo na visokoj razini s ciljem pobjeđivanja do kraja sezone. Trener je od nas zatražio da nastavimo dobro raditi, a mi smo odgovorili na najbolji mogući način.

- Trudim se zabiti što je više moguće važnih golova, no nisam opsjednut brojkom postignutih. Istina je da me suigrači traže i trude se da postignem što je više moguće golova, no zajednički uspjesi uvijek dolaze ispred individualnih - kazao je Ronaldo.

Bivši napadač Manchester United trenutačno drži vrh ljestvice najboljih strijelaca Primere s pet golova više od Barceloninog Lionela Messija. Osim toga, samo je dva gola udaljen od rekorda kojega je u sezoni 1989/90 izjednačio Realov Hugo Sanchez postigavši ih 38, koliko i Telmo Zara u sezoni 1950/51 za Athletic Bilbao. Inače, Zara je najbolji Primerin strijelac svih vremena s 252 postignuta gola.
Ispravak dao je 7 golova u dvije utakmice, ako se ne varam 4 sevilji i 3 getafeu :clap:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #104 on: Svibanj 16, 2011, 10:18:02 am »
Hvala druze na ispravci ..

ŠPA: Cristiano Ronaldo izjednačio se sa Sanchezom i Zarrom

U nedjelju se, u pretposljednjem 37. kolu Primere, na Camp Nou slavio naslov prvaka, Cristiano Ronaldo je rušio rekorde, a nastavila se i borba momčadi za opstanak...

U šarenom sastavu, bez Messija, Xavija, Inieste i mnogih drugih najboljih igrača, Barcelona je na svom travnjaku odigrala 0-0 s Deportivom. U toj utakmici je domaćin igrao bezbrižno i bez jakog motiva, dok su gosti pokušavali, ali bezuspješno, doći do moguće pobjede koja bi im mnogo značila u lovu na prvoligaški život i iduće sezone. Ipak, Deportivo će morati osigurati opstanak u zadnjem kolu, pred svojom publikom.

Real Madrid je pobijedio Villarreal u gostima 3-1 uz dva pogotka Cristiana Ronalda. Time je Portugalac došao do 51. pogotka ukupno u ovoj sezoni, u svim natjecanjima. Ronaldo je time postao drugi igrač u povijesti Primere koji je u jednoj sezoni prekoračio brojku od 50 pogodaka. Prije njega je to uspjelo Lionelu Messiju i to ove sezone. Krajem travnja je Messi probio tu granicu.

No, Ronaldo je uvjerljivo prvi strijelac Primere. Sada ima na kontu 38 pogodaka i izjednačio se s rekorderima sviha vremena, legendarnim Meksikancem Hugom Sanchezom, koji je za Real u sezoni 1989/90 postigao 38 golova, kao što je isto uspjelo Telmo Zari u Athletico Bilbau (sezona 1950/51). No, Ronaldo ih u zadnjem kolu može i prestići.

Recimo da je u ovom kolu Valencia osigurala treće mjesto (izravan plasman u Ligu prvaka), ali i Villarreal četvrto (kvalifikacije Lige prvaka).

Borba za opstanak je apsolutno napeta, budući da prije zadnjeg kola još čak šest momčadi strahuje od ispadanja. To su Osasuna, Mallorca, Real Sociedad, Getafe, Deportivo i Zaragoza.
 :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #105 on: Svibanj 24, 2011, 23:34:34 pm »
http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EFpyEVFpulbhkeWfbh&tmpl=coranto_video_news
VIDEO: Pogledajte sva 53 gola Cristiana Ronalda
Cristiano Ronaldo je imao sezonu za pamćenje, barem što se tiče postignutih golova - 53 puta je zatresao mrežu.
Neki obožavatelj lika i djela Cristiana Ronalda kreirao je videouradak u kojem su sva 53 njegova ovosezonska gola.
Portugalac je neumoljivo tresao mreže, posebice u prvenstvu, u kojem je sa 40 golova postigao novi rekord po broju pogodaka u jednoj sezoni Primere.
Uživajte u gotovo devet minuta Ronaldovih majstorija.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #106 on: Svibanj 25, 2011, 22:32:53 pm »
Frajer je terminator. Pravo olicenje modernog nogometa. A bas me zanima kako je uspio zabit toliko golova kad real kao igra zatvoreno???
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #107 on: Travanj 24, 2012, 13:01:07 pm »
Kompletniji je od mesija definitvno, al mora poraditi na svom ponasanju pola ga ljudi mrzi raadi toga al boli njega k... na kraju krajeva čojk je terminator

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #108 on: Svibanj 11, 2012, 23:39:52 pm »
Ronaldo ce ako zabije gol Mallorci biti prvi igrac koji je zabio svim momcadima lige u jednoj sezoni. :bowdown:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #109 on: Svibanj 18, 2012, 23:58:01 pm »
 ;D ;D
Cristiano Ronaldo: Ja sam trenutno bolji od Messija

Portugalski nogometaš Cristiano Ronaldo priznao je da je već umoran od konstantnih usporedbi s argentinskim genijem Lionelom Messijem, te naglašava da se njih dvojica, zbog različitih stilova igre, teško mogu stavljati na "analizu"...

Igrač Real Madrida vjeruje da obojica daju sve od sebe za svoje klubove, a sam rivalitet ih tjera da se igrački uzdignu do novih visina. No ipak, Ronaldo je priznao da vjeruje kako je u ovome trenutku on bolji igrač od omalenog Argentinca, člana Barcelone.

- Ponekad me jako to zamara, a vjerujem i njega, jer nas se konstantno uspoređuje. Ne možete uspoređivati Ferrari i Porsche, jer su to dva različita motora – rekao je Portugalac u intervjuu za CNN World Sport.

- Ovo je bila nevjerojatna sezona za obojicu. Oborili smo vlastite rekorde po broju pogodaka i predvodili svoje momčadi do drugih velikih postignuća. Naš rivalitet nas tjera da budemo što bolji i upravo su zato Barcelona i Real najbolji na svijetu, jer jedan drugog guraju prema naprijed – smatra strijelac 46 pogodaka u Primeri ove sezone.

- Iskreno, ne volim kada me se s ikime uspoređuje. Neki govore da sam ja bolji, drugi pak da je on. Ja mislim da sam trenutno bolji igrač od Messija – zaključio je Portugalac.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #110 on: Svibanj 19, 2012, 00:09:07 am »
;D ;D
Cristiano Ronaldo: Ja sam trenutno bolji od Messija

Veoma skromno od njega  ;D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #111 on: Lipanj 21, 2012, 22:55:52 pm »
Ronaldo i njegov agent pokušavaju spasiti život devetogodišnjem dječaku

Iako je Cristiano Ronaldo u percepciji javnosti etiketiran kao sebična i egoistična osoba, priča iz španjolskih medija otkriva sasvim drukčiju pozadinu portugalske zvijede Real Madrida...

Nuhazet, devetogodišnji dječak iz Las Palmasa, započeo je svoju bitku s rakom prije drugog rođendana. Kada je prošlog mjeseca upoznao Cristiana Ronalda uoči zadnje utakmice Real Madrida u Primeri protiv Mallorce, to je, grubo rečeno, ''trebalo biti ispunjenje dječakove posljednje želje'', a zapravo se pretvorilo u početak obnovljene borbe za dječakov život, uz pomoć Ronalda i njegovog agenta Jorgea Mendesa.

Testiranja u ožujku pokazala su da se rak proširio na tri dijela Nuhazetove kralježnice. Liječnici su nesretnim roditeljima rekli da tu više ništa ne mogu učiniti, te su savjetovali prekid tretmana kako se dječak ne bi mučio više nego je potrebno. Roditelji su upitali postoji li išta na svijetu što još može pomoći njihovom sinu. Dobili su odgovor da je još jedina preostala opcija liječenja na eksperimentalnoj bazi.

Kako bi ispunio jedan od dječakovih snova, Nuhazetov je rođak zatražio pomoć nekih utjecajnih prijatelja i dobio je pozornost Jorgea Mendesa, jednog od najutjecajnijih agenata u svijetu nogometa. Ti su prijatelji dogovorili putovanje bolesnog dječaka iz obiteljskog doma na Kanarskim otocima u Madrid, na ogled Real Madrida i Mallorce.

Na dan utakmice, Mendes je iznenadio Nuhazeta posebnim sastankom s Ronaldom, koji je dječaku ispričao par viceva, slikao se s njime i obećao da će mu posvetiti gol protiv Mallorce ako ga postigne. Nuhazet je utakmice gledao iz Ronaldove privatne lože.

Ronaldo je zabio prvi gol na utakmici u pobjedi Real Madrida 4-1 i posvetio ga Nuhazetu, kako je i obećao. Time je ova priča humanitarne konotacije trebala biti završena, ali – nije!

Mendes je već drugog dana kontaktirao predsjednika Real Madrida Florentina Pereza, čija je supruga nekoliko tjedana kasnije izgubila dugotrajnu borbu s rakom pluća, te ga je zamolio da osobno kontaktira liječnike u uglednoj bolnici Sanchinarro. Isti su vrlo brzo primili Nuhazeta, te su započeli s novim tretmanom liječenja, koji uključuje personalizirani lijek iz SAD-a. Cristiano Ronaldo i Jorge Mendes su pokrili sve troškove liječenja...

ljep gest i humano djelo..

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #112 on: Lipanj 22, 2012, 16:40:20 pm »
Sjetio se i on konacno da moze   :thumbup:i da pomaze

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #113 on: Srpanj 15, 2012, 16:41:38 pm »

Portugalac želi 15 miliona eura godišnje
Ronaldo traži veću platu

Zvijezda Real Madrida Cristiano Ronaldo zatražio je od kluba povećanje plate iako trenutno u u dresu madridskog tima zarađuje blizu deset miliona eura.Portugalac želi produžiti ugovor sa Realom, a plata koju zahtjeva Ronaldo je 15 miliona eura po sezoni, što je njegov prvi zahtjev na pregovorima sa prvim čovjekom prvaka Španije Florentinom Perezom.

Trenutni ugovor sa Kraljevima traje mu do 2015. godine, i po njemu Ronaldo zarađuje skoro deset miliona eura, no teško da će Real pristati da mu ispuni želju i da mu ponudi novi ugovor sa ogromnom platom od 15 miliona eura.

Ronaldo je u Real stigao 2009. godine iz Manchester Uniteda u transferu vrijednom 96 miliona eura. :awerjjfe: :awerjjfe:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #114 on: Rujan 06, 2012, 20:53:47 pm »
http://www.nogometni-magazin.com/newspro/coranto/viewnews.cgi?id=EFuyAVkyllMfpAzElc&tmpl=coranto_eng_news
Real odbio Cityjevih 200 milijuna eura za Ronalda

Predsjednik madridskog Reala Florentino Perez odbio je ponudu Manchester Cityja tešku 200 milijuna eura za Portugalca Cristiana Ronalda

Bogati vlasnici Manchester Cityja ovoga su ljeta ponudili Realu 200 milijuna eura odštete, a igraču su ponudili godišnju plaću od 20 milijuna eura, čime bi postao najbolje plaćeni nogometaš svijeta.

Istovremeno, As, koji je prenio ovu priču, tvrdi da je City zainteresiran i za Realovog trenera Josea Mourinha i da je samo pitanje dana kada će Portugalac na klupi engleskih prvaka zamijeniti Roberta Mancinija.

No iako su ovoga ljeta u Cityju dobili 'odbijenicu', 'građani' se ne mire i spremaju novu, po svemu sudeći još unosniju ponudu za zvijezdu Reala koja je ovih dana prilično nezadovoljna statusom u klubu. A koliko ta nova ponuda iznosi - zasad je tajna.

Razgovori na ovu temu mogli bi se 'pokrenuti' 18. rujna kada će se ove dvije momčadi sučeliti u Ligi prvaka.

Šeik Mansour želi da se cijela priča završi u zimskom prelaznom roku - posljednjem u kojem neće biti 'financijskog fair-playa'. Prema novim pravilia, UEFA je predvidjela da će klubovi moći trošiti samo ono što zarade, te da se bogati klubovi neće moći ponašati kao 'pijani milijunaši'.

Portugalčev prijelaz iz Manchester Uniteda u madridski Real iz 2009. sa 93,9 milijuna eura još je rekordan, a sa 12 milijuna eura godišnje plaće Ronaldo je tek peti na svijetu.

Preuzeto sa tportal.hr

Kazu kriza u svjetu ima gladni siromasni ...Aguero 50  Hulk 50 ..Falcao 45 itd itd  C Ronaldo nekad 98 miliona eura  ...sad se nudi 200  :D :D itd itd cime to oni zalsuzuju te novce jel spasavaju neki zivot pa ne treba nas cudit ako nas derne kakva kazna od boga ode sve u PM ...NEREALNO ...

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #115 on: Rujan 06, 2012, 20:57:05 pm »
za ronalda da daju milijardu real nebi prihvatio
da sam ja na njhovom mjestu ja bih odmah prihvatio, sta bi bilo da se ronaldu nesto desi i ode 200 milijona, ovako za te para mozes kupiti gomilu igraca
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #116 on: Rujan 16, 2012, 08:40:27 am »
Članak iz Nogometnog magazina:

VIDEO: Cristiano odbio zagrliti predsjednika Pereza!

Prvi čovjek madridskoga kluba došao je na sastanak s igračima, a prilikom pozdrava portugalska zvijezda jedva da ga je i pogledala.

- Jednoga dana ljudi će shvatiti da nije riječ o novcu
- poručio je Cristiano Ronaldo nedavno s priprema portugalske reprezentacije odgovarajući na pitanje zašto je nesretan u Realu.

Što god da bilo, CR je ozbiljno ljutit. Naime, na sastanku igrača s predsjednikom Florentinom Perezom, Cristiano jedva da je pogledao šefa kraljevskoga kluba kad su se pozdravljali. Perez ga je pokušao zagrliti, Ronaldo ga je prostrijelio pogledom, a u tih nekoliko neugodnih sekundi predsjednik Reala upitao je svoju zvijezdu je li sada malo sretniji, na što je ovaj odgovorio:

- Sve je u redu.

No, očito da nije, a Perez je toliko bio razočaran Cristianovim potezom da ga do kraja sastanka, izvješćuju španjolski mediji, nije niti pogledao.

P.S.

Koji debilizam,pita ga:"Jel ćeš bit sretniji s 15 milja nego li s 10" :wallsmack:..... mislim da nakon jučerašnje pušione nitko nije sretan u Realu  :awerjjfe:

« Last Edit: Rujan 16, 2012, 08:41:32 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #117 on: Listopad 31, 2012, 22:40:44 pm »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #118 on: Prosinac 10, 2012, 18:31:53 pm »
Nadam se da ce sminker osvojit nagradu za najboljeg igraca na svjetu jer Messi mi se vise popeo na mozak ..
Ako se gleda uspeh ekipe i sta je Ronaldo dao u sezoni za Real doveo repku do polufinala eura gdje je nesretno i izgubio kad se sve sabere Ronaldo je zasluzio ili mozda Ibrahimovic a da njega nema platini (mamu mu jebem ) ako ima boga nadam se da Ronaldo osvaja  zasluzio je ...

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #119 on: Prosinac 10, 2012, 19:05:27 pm »
Tesko, posto je onaj mali prco oborio rekord milera

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #120 on: Prosinac 12, 2012, 11:48:13 am »
Nakon gesta koji je uradio prodao zlatnu kopacku i i neki milion i pol  evra dao za djecu palestine respectujem ga mnogo jer je koliko god bio cigan sa ponasanjem sto i jesu portugalci vecinom ljep gest Kad bi se vecina njiha odrekli jednom u godini dana tipa messi eto ibra itd itd ..sigurno bi bilo dosta djece sretno ..

"Osvajač" Ronaldo zabio na 25 od 27 stadiona u Španjolskoj!

Portugalski nogometaš Cristiano Ronaldo večeras (srijeda) u Kupu kralja ima priliku "pokoriti" još jedan stadion otkako je prije tri i pol sezone stigao u madridski Real iz Manchester Uniteda...

Ronaldo je u "kraljevskom" dresu igrao na čak 27 različitih stadiona (ne računajući Santiago Bernabeu) u Primeri i Kupu kralja, a samo na dva mu nije pošlo za nogom da postigne pogodak! Stadioni koji su mu se oduprijeli su Murcijin Nueva Condomina i Deportivov Riazor.

Večeras će Portugalac po prvi puta zaigrati na Celtinom Balaidosu, koji bi mogao postati nova "žrtva" osvajača Ronalda.

Na Riazoru će imati priliku zabiti 24. veljače sljedeće godine, dok će Murcijin stadion još morati pričekati barem ovu sezonu, s obzirom da klub trenutno nastupa u drugom razredu španjolskog nogometa, te da je već ispao iz natjecanja Kupa kralja.

Spomenimo da je Ronaldov "najomiljeniji" stadion onaj od Seville, Pizjuan, na kojem je postigao sedam pogodaka. Drugi po redu mu je, vjerovali ili ne, Barcelonin Nou Camp! Portugalski napadač postigao je čak šest pogodaka u posljednjih pet gostovanja u Kataloniji, nakon što u prva tri nastupa nije uspio zatresti mrežu.
SRETNO

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #121 on: Prosinac 21, 2012, 21:32:27 pm »
Ljubomorni Ronaldo zaprijetio Realu: Ako me ne počnete tretirati kao Barca Messija, odlazim na ljeto!

Real je u panici: Kao da im nije dovoljno što su španjolsku titulu izgubili još u studenom, a u Ligi prvaka ždrijeb im je dodijelio United, nego im još najbolji igrač i strijelac prijeti odlaskom.

Nakon što je Barcelona po šesti put Messiju poboljšala ugovor, Cristiano poručio je Realu da zahtijeva puni tretman, u Barcinom stilu i skrbi za Messija, ili u suprotnom, odlazi ovog ljeta, donose svi španjolski mediji, a prenose engleski.

Naravno, osim njih, ova vijest obradovat će i PSG, koji bi rado u paketu doveo zalizanog genijalca i njegovog jednako sjajnog i prgavog sunarodnjaka na klupi Reala.

Ronaldo ljubomorno gleda prema Barceloni, ali ne zbog zaostatka na ljestvici, nego zato što je za razliku od Messijevih šest podizanja plaće, Real njemu nije nijednom ponudio povišicu, otkako je 2009. iz Uniteda doveden za 80 milijuna funti.

Podsjeća kako je mu je tijekom šest godina u Manchesteru, Alex Ferguson nudio, a on naravno prihvaćao, nekoliko pobljšanja ugovora, dok Florentino Perez "ima zmiju u džepu".

Ronaldo u Realu zarađuje 10 milijuna eura honorara od kluba, uz još oko tri milijuna na ime marketinških prava, ali to je polovica iznosa, drugu uzima Real.

U 169 nastupa za Real postigao je 170 golova i iako Real razmatra novi i poboljšani ugovor za njega, on želi da bude jedini najbolje plaćeni igrač, što je status koji za sada dijeli s Kakom.

Međutim, ključno je pitanje prihoda od marketinških prava ("image rights"): Kako bi odobrovoljila Messija, Barcelona mu je još u Laportino vrijeme prepustila cijeli iznos, dok Real i Ronaldo njegov dijele po pola.

Tankoćutna primadona s Madeire također se žali kako se u Realu ne osjeća dovoljno voljen i željen. Kako kaže, Barcin predsjedik Sandro Rossell prati Messija po cijelom planetu na dodjelama nagrada, dok se Florentino Perez pored njega pojavio jedan jedini put u sličnoj prigodi, na prošloj Uefinoj gala-večeri.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #122 on: Veljača 12, 2013, 02:40:13 am »
Još jedan "luđački" sprint Ronalda, ovoga puta uz vođenje lopte

Ponajbolji nogometaš današnjice Cristiano Ronaldo još je jednom, u utakmici 23. kola španjolskog prvenstva, pokazao koliko je uistinu brz...

Real Madrid slavio je na Santiago Bernabeuu protiv Seville s 4-1, a portugalski napadač postigao je hat trick u tom susretu. Posebno je impresivan bio njegov posljednji (treći) pogodak, kada je u manje od 10 sekundi od svog šesnaesterca stigao do Sevillinog peterca i poentirao za 4-0.

Pretrčao je Ronaldo otprilike 90 metara, ali uzmimo u obzir da je 70-ak prešao vodeći loptu. Točnije, imao je šest dodira s njoj prije nego li ju je proslijedio na bok i zapustio se u peterac gdje ju je ponovno dobio i smjestio u mrežu.

Podsjetimo, sličan je pothvat Ronaldo napravio i početkom prosinca kada je u utakmici protiv gradskog rivala Atletica pretrčao 96 metara za otprilike 10 sekundi, no tada je to učinio bez lopte!

Takve se brzine ne bi posramili ni neki profesionalni sprinteri na 100 metara, koji za kruh zarađuju utrkujući se na mitinzima Dijamantne lige.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EP_5SDFiPu8
 :clap: :clap: :clap:

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #123 on: Veljača 12, 2013, 15:48:42 pm »
Svaka čast njemu na nogometnom umijeću ali jednostavno ne mogu da svarim tog tipa. Općenito ne volim tako napuhane osobe.

Prijatelju Adnane, opet se neslažemo ali to je sasvim normalno, bitno da se razumijemo.

Offline nraguz

• Super clan
    • View Profile
« Reply #124 on: Veljača 13, 2013, 08:24:52 am »
Svaka čast njemu na nogometnom umijeću ali jednostavno ne mogu da svarim tog tipa. Općenito ne volim tako napuhane osobe.

Prijatelju Adnane, opet se neslažemo ali to je sasvim normalno, bitno da se razumijemo.

Potpisujem
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69