Author Topic: Rukomet  (Read 9034 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline interista herceg

• Super clan
    • View Profile
Odg: Rukomet
« Reply #25 on: Siječanj 28, 2010, 22:58:50 pm »
po milijuniti put se ponavlja kad je najteže mi smo najbolji,svaka ?ast svima...
Ho?emo ZLATO !!!!

Jose MOURINHO lalalala lala lalalalala JO-SE mourinho lalalalala lala ....

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Siječanj 28, 2010, 23:38:41 pm »
BRAVO NAŠI!!!!!!!!

OVO JE BILO FENOMENALNO  :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Siječanj 29, 2010, 19:32:33 pm »
Svaka cast momcima na jucerasnjoj pobjedi,stvarno maestralna partija ...
Samo mi nije jasan Lino Cervar i njegov redikulozni i pomalo tragikomican nastup prije tekme kad je najavio ostavku.. To mu je drugi put da uoci vazne tekme daje ostavku,a njegove ostale gafove tesko bi se dalo nabrojiti..
Ne znam sto time zeli dobiti, naklonost nacije ili pak ukazati na "nesto drugo".. Pa onda konstantno prepucavanje sa medijima tokom pressice,stvarno cesto izvodi klaunske nastupe koje nikako ne dolikuje treneru koji vodi jednu od najjacih ako ne i najacu svjetsku rukometnu reprezentaciju...

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Siječanj 29, 2010, 20:44:49 pm »
Svaka ?ast našim Kaubojima koji su vrhunski odradili svoj posao i zgazili Dance,ako ovako nastavimo mislim da cemo u finale uci.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Siječanj 30, 2010, 18:06:16 pm »
Rasto?ili Dance 27:23 ,ušli u faking polufinale,mislim ,imam neki feeling da bi mogli oti? do kraja.,i osvojit ono što JEDINO nemamo,a to je europsko ZLATO.. :pehar: :valovi: :clap: :clap: :clap: :bowdown: :bowdown: :bowdown:  Alilovi? 18 obrana,Bunti?  :bowdown: :bowdown: :bowdown:  a navija?i.... :valovi: :valovi: :valovi: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Eto kao što rekoh prije ,eto nas po Z L A T O   HRVATSKA -poljska 24:21 ,dajte nam narcise ,karabati?e,abalue da im se naje.emo keve  :nabac: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :valovi: :valovi: :valovi: :pehar: :pehar: :pehar:
« Last Edit: Siječanj 30, 2010, 18:09:40 pm by EL CUCHU 19 »

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #30 on: Siječanj 30, 2010, 18:14:17 pm »
teško, teško da ?emo ih dobit

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Siječanj 30, 2010, 18:19:12 pm »
BRAVO NAŠI :cclap: :cclap: :cclap: :cclap: :cclap:

no mislim da pušimo od francuza :-\

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Siječanj 30, 2010, 18:22:24 pm »
S takvim razmišljanjem sigurno ?emo teško dobit  ::) ,ajde uživajte 24 sata ,a onda  francuzichima samo  :prst:, a mi da uzmemo ono što nam fali :pehar:

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Siječanj 30, 2010, 18:22:49 pm »
Treba se nadat sutra, bit ?e teško, ali ne predajemo se!
Srebro je minimalno naše  :pehar:

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Siječanj 30, 2010, 18:25:05 pm »
Bravo za ulazak u finale,iako su Francuzi favoriti nadam se zlatu!   

Offline interista herceg

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Siječanj 30, 2010, 18:39:41 pm »
Bravo za ulazak u finale,iako su Francuzi favoriti nadam se zlatu!   
ma ?udo smo.. bali? ispod prosjeka u prvom pol. ali nadoknadio je u drugom
sutra nesmijemo bit kao danas u 1.pol nepokretni, jer ne?emo imat šanse
Ma ZLATO je našeeeeeeeeee

Jose MOURINHO lalalala lala lalalalala JO-SE mourinho lalalalala lala ....

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Siječanj 30, 2010, 19:38:49 pm »
Bravo za naše momke,nadam se zlatu,neka ostave srce na terenu!

njunja

• Guest
« Reply #37 on: Siječanj 30, 2010, 23:04:10 pm »
svaka cast momcima na ulasku u finale,ali tesko da cemo protiv francuza

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #38 on: Siječanj 30, 2010, 23:40:26 pm »
dajte ljudi malo optimizma ako se ponovi ona utakmica kao protiv danaca nemaju francuzi sanse  :winner:

SEMPER FIDELIS

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #39 on: Siječanj 31, 2010, 00:05:07 am »
Cestitke.....nece im pomoci ni Napoleon  Bonaparta tipujem na susjede i vjerujem u pobjedu Hrvatske samo jak motiv i poginuti na terenu  :winner: :winner: ;D ;D fuck france
« Last Edit: Siječanj 31, 2010, 00:08:44 am by Adnan »

njunja

• Guest
« Reply #40 on: Siječanj 31, 2010, 14:11:38 pm »
danas nasi decki idu na francusku, 5 i po prijenos na HRT 2

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Siječanj 31, 2010, 17:23:59 pm »
Ajmo to dobiti  :pehar:

Offline levis

• Super clan
  • FORZA RAGAZZI !!!
    • View Profile
« Reply #42 on: Siječanj 31, 2010, 17:25:35 pm »
Sretno deckima !!!

Offline levis

• Super clan
  • FORZA RAGAZZI !!!
    • View Profile
« Reply #43 on: Siječanj 31, 2010, 19:05:36 pm »
Bravo deckima i srebr oje uspjeh veliki. Ipak smo najmla?a repka.
Tako?er i francuzima cestitke. Jednostavno da bi njih dobili moras igrat cijelu tekmu 100 %.
Nema opustanja niti crnih rupa kao sto kazu nasi komentatori pametni.
Mislim da cemo mi jos finala gledat sa ove dvije repke.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #44 on: Siječanj 31, 2010, 19:27:44 pm »
?estitke de?kima i to je odli?an uspjeh, srebrna medalja je  :bowdown:

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #45 on: Siječanj 31, 2010, 19:47:00 pm »
?estitke na srebru, ali prije svega ?estitke francuzima koji su nevjerojatni. ne možeš ih zaustavit, jednostavno ne možeš. narcisse, karabati?(ma kolko god ga mrzio svaka mu ?ast), abalou- ovom poseban :bowdown: omeyer, dinart..... strašni su

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Siječanj 31, 2010, 20:37:20 pm »
Eto kao što rekoh prije ,eto nas po Z L A T O   HRVATSKA -poljska 24:21 ,dajte nam narcise ,karabati?e,abalue da im se naje.emo keve  :nabac: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :valovi: :valovi: :valovi: :pehar: :pehar: :pehar:
Evo mali putopisare o EURO 2010 u rukometu  u Austriji !
Ovo boldano gore desno  , se samo odlaže  ;D ;D ;D, ......uvijek kad izgubiš u finalu ostaje žal,ali francuzi?i su bili bolji  i ?estitam im ,samo zato ,jer uvijek igraju 100%,mi u 2 minute izgubimo 3 gola prednosti,a tom slu?aju  protiv njih nemaš šanse,jer kad nanjuše krv gotovo je,profulali par penala,...PEH da  7 "ni?ijih" lopti odu baš u njihove ruke,kriterij sudjenja ,.....faulovi koji oni rade su za Naked island ,to nema veze sa rukometom :awerjjfe:,recimo dok Fernandes u 3 navrata lupa Bali?a po ruci u jednom napadu ,a ovi jedva dosude 9 metara.,nije ovo izgovor za poraz,ali ..... budimo realni,da nam je netko mjesec dana prije prvenstva rekao da ?e nam u obrani igrati Gojun i Kopljar ,rekao bi mu da je lud :awerjjfe:,,mali Štrlek je izabran za   najbolje lijevo krilo,(sad mi je tek žao što je potrgo križne ligamente prije svjetskog u Hrvatskoj,možda nas ne bi sjebo onaj Šprem ::),šta se taj nafulo u finalu ::) ),.. mali Gojun izabran za najboljeg obrambenog igra?a prvenstva   :clap: :clap: :clap: ,još je i Vori u sedmorci prvenstva, ubacili smo par mladih igra?a,pogotovo u obrani,NAJMLA?A EKIPA SMO PRVENSTVA,po meni podbacio napad,imali pehove sa Val?i?em i pijan?evanjem Lackovi?a  :pijani: ,za kojeg mislim da mu se pomalo treba zahvalit,Vori nije sjena onog sa Svjetskog iz Zagreba,Vukovi? solidan,motor nam bio i dalje Bali? :clap: :clap: :clap:,duplo bolji nego na Svjetskom,Duvnjak ,odigrao jedino protiv Danaca,i Poljaka,Bunti? ugodno iznenadjenje,Alilovi? po meni naš najbolji pojedinac,  :bowdown: :bowdown: :bowdown: vidi se napredak otkad radi sa Šolom,.....nastavili smo kontinuitet medalja sa velikih natjecanja ,biološki sat otkucava i Francuzima ,mi smo dio ekipe pomladili,to njih tek ?eka ,po meni ovaj put smo im bili najbliže,....ajmo i  ovak gledat,di je Njema?ka ,Španjolska,Rusija,pa i Danska,di je onaj kopatelj o?iju   :sick:Pajovi? što je zamalo iskopo o?i Peri Metli?i?u na EURU u faking Sloveniji i ukrao nam finale sa Švabama ,za koje smo penicilin,....odgovorit ?u Vam: u BANANI :D :D :D ,zato de?kima sve ?estitke ,a Francuzi?ima samo poruka ,veselite se ,ne?ete dugo,?eka Vas ono boldano gore  :prst:  ;D ;D ;D
« Last Edit: Siječanj 31, 2010, 20:48:35 pm by EL CUCHU 19 »

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #47 on: Siječanj 31, 2010, 20:50:05 pm »
mi s njima dijelimo vrh rukometne scene više od deset godina, nijanse su na njihovoj strani. ali dobro si rekao da smo mi repku pomladili, oni ?e tek to trebati napraviti. a još kad gojunu i kopljaru u obrani dodaš mene ufff :D :D

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Siječanj 31, 2010, 21:08:29 pm »
mi s njima dijelimo vrh rukometne scene više od deset godina, nijanse su na njihovoj strani. ali dobro si rekao da smo mi repku pomladili, oni ?e tek to trebati napraviti. a još kad gojunu i kopljaru u obrani dodaš mene ufff :D :D

Onda se ne trebamo brinuti za karte na Euru i SP... :D  Nemoj se umislit kad postanes slavan... ;)

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #49 on: Siječanj 31, 2010, 21:24:20 pm »
Sta reci tekmu sam gledao iako sam se dvoumio izmedju man utd arsenal ........kesa opet se odlucim finale je finale naravno zna se za koga sam zavijao ja sam uvjek za susjede nije bitno koja drzava ja sam uvjek za  sve clanice bivse juge bolje oni nego neko treci  ;D ;D Sta reci jbg Hrvatska je bila dobra ima mlad tim ako se ne varam prosjek oko 26 god znaci mlad tim za buducnost dok jedna Francuska to nema u nji h je negdje oko 29.5 god Treba biti ponosan na  srebro i ne zalit mnogo za ovim i srebro je za pohvalu veliku cestitke Ej da bi meni zapamtit Bosnu negdje na kakom takmicenju al jbg Kad se sve sagleda treba samo zalit za onim sedmercima sto je onaj masao to je jedino steta i treba se pitat da je dao kako bi isla tekma u kojem smjeru al sta je tu je glavu gore valja se zivit dalje Bit ce opet prvenstava ja sad odo nastavit  :beer: :beer: :beer: uzdravlje hehe FORZA INTER