Author Topic: Rukomet  (Read 9032 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Odg: Rukomet
« Reply #75 on: Siječanj 24, 2012, 21:14:51 pm »
Razbili smo   :bang: francuziće samo tako   :pijani: :shoots: :beer: i tako im vratili bar dio duga,slijedeća rata slijedi u Londonu na OI 2012   ;D ;D ;D Inače frend me jučer  navečer nazvao i rekao da ima kartu za francuziće ,al nikako se nisam mogao mijenjat na poslu  :'( ,sad slave u Vojvođanskoj prijestolnici , :pijani: Inače igrač tekme Kopljar ,rame uz rame njemu Alilović i Ćupić u drugom poluvremenu ,pokazali smo širinu ,male ,al super role imali i Bićanić,Ninčević,Zlajo Horvat,trebat će nam svi dečki da konačno osvojimo jedino što nam  u riznici nedostaje... :pehar: prvenstvo Evrope  :)
« Last Edit: Siječanj 24, 2012, 21:19:37 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #76 on: Siječanj 24, 2012, 21:49:06 pm »
polufinale srbija : hrvatska.
da sam hrvat posao bih u srbiju za inat! ako ima ista u hrvatsko u vas podjite, pose*ite im se u grad.
da igra crna gora ili bosna ja bih posao 99%.
« Last Edit: Siječanj 24, 2012, 22:54:40 pm by Emir Podgorica »
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #77 on: Siječanj 24, 2012, 22:15:12 pm »
'Treće' poluvrijeme: Hrvatski navijači napadnuti kamenjem!

Najmanje 50 automobila hrvatskih registracija oštetili su srpski huligani sinoć nakon utakmice Hrvatska Francuska. Razbijali su aute na parkiralištima u Novom Sadu, a najgore je bilo na putu prema Hrvatskoj, pokraj Bačke Palanke. Tamo je veća grupa nasilnika dočekivala hrvatske navijače i razbila im 30-ak automobila. U izgredu su ozlijeđena dva hrvatska navijača koji su s ozljedama glave. Ukupno je privedeno 200 navijača.

Izvor: 24sata.hr

Jednom riječju: ŽALOSNO!

Ajmo Hrvatska!!!

Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline Lazicy

• Stalni clan
  • Forza Inter, forza ragazzi!
    • View Profile
    • NBA Serbia - where amazing happens!
« Reply #78 on: Siječanj 28, 2012, 01:45:34 am »
Pobedili smo i drago mi je da sam video sportski duh i fer plej na terenu dole.
A za ona sranja ranije, evo ja kao Srbin i Novosadjanin bi se svima Vama izvinio jer stoka sa kojom delim kiseonik je toliko maloumna da ne treba trositi reci na nju.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #79 on: Siječanj 28, 2012, 07:03:59 am »
Pobedili smo i drago mi je da sam video sportski duh i fer plej na terenu dole.
A za ona sranja ranije, evo ja kao Srbin i Novosadjanin bi se svima Vama izvinio jer stoka sa kojom delim kiseonik je toliko maloumna da ne treba trositi reci na nju.

Stoke ima svugdje  :awerjjfe: šta ćeš,.... pobijedili ste zasluženo,doduše tolerirali su Vam dugi napad,pa dok se da gol netko od Vaših padne,kao ozlijeđen  :awerjjfe: ,jer smo vam  nakon brzog centra dali par brzih golova na nenamještenu obranu  ,...ali dobro ,neću se sad na to izvlačit'....nismo bili pravi  :-\ , ne znam šta se desilo s nama drugo poluvrijeme,Stanić se razbranio,doduše nije bilo ni realno da prvo poluvrijeme završi s jednom obranom,napad u drugom poluvremenu  bezidejan,obrana ko švicarski sir,...po meni trebao je prije uvesti Bićanića kad Lacu nije išlo,profulali smo puno čistih situacija,...mislim to je u rukometu tako ,golman ti poveže ,u ovom slučaju Stanić čak  6 uzastopnih obrana ,ti daš nešto u napadu ,odeš na 3-4 razlike i ode voz  :think:,bili smo u 3 navrata u šansi da dodjemo na 2 razlike,tu bi se stvorila možda neka šansa,ali nismo ,sad treba stisnut zube i odigrat sa Španjolcima  za broncu, jebeš ga ,medalja je medalja  :awerjjfe:
« Last Edit: Siječanj 28, 2012, 08:52:04 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #80 on: Siječanj 28, 2012, 17:43:38 pm »
Mogu samo reci da se nije raspala Yugoslavija da bi bili sila u rukometu i u svemu ..al sta je tu je velik respect za reprenetacije s bivse jugoslavije Eto Srbija se bori za finle Hrvatska se bori za 3 mjesto Makedonija i Slvenija su tu znaci velik respect i neka uvjek pobjedi bolji ..a sto se tice ti incidenata zalosno je al nadajmo se da ce biti bolje i da ce doci bolja vremena .. ko i uvjek od mene Forza Yugoslavia  :D :D

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #81 on: Siječanj 30, 2012, 07:18:56 am »
Stoke ima svugdje  :awerjjfe: šta ćeš,.... pobijedili ste zasluženo,doduše tolerirali su Vam dugi napad,pa dok se da gol netko od Vaših padne,kao ozlijeđen  :awerjjfe: ,jer smo vam  nakon brzog centra dali par brzih golova na nenamještenu obranu  ,...ali dobro ,neću se sad na to izvlačit'....nismo bili pravi  :-\ , ne znam šta se desilo s nama drugo poluvrijeme,Stanić se razbranio,doduše nije bilo ni realno da prvo poluvrijeme završi s jednom obranom,napad u drugom poluvremenu  bezidejan,obrana ko švicarski sir,...po meni trebao je prije uvesti Bićanića kad Lacu nije išlo,profulali smo puno čistih situacija,...mislim to je u rukometu tako ,golman ti poveže ,u ovom slučaju Stanić čak  6 uzastopnih obrana ,ti daš nešto u napadu ,odeš na 3-4 razlike i ode voz  :think:,bili smo u 3 navrata u šansi da dodjemo na 2 razlike,tu bi se stvorila možda neka šansa,ali nismo ,sad treba stisnut zube i odigrat sa Španjolcima  za broncu, jebeš ga ,medalja je medalja  :awerjjfe:

U tekmi dvoje razočaranih ,mi bili manje razočarani  ;D i zasluženo izborili broncu,Lacković igrač utakmice  :pehar:  i općenito odigrao najbolji turnir od OI u Ateni 2004-e,Kopljar najbolji desni vanjski prvenstva,......Srbi se napili rakijetine  :shoots: :pijani: nakon nas i valjda mislili da će pobjeda doć sama od sebe  :awerjjfe:, interesantno,kad će se za par godina gledat poredak na ovom EP,netko će reć Srbija druga ,Hrvatska treća,imat će utjehu da su nas dobili ,ali ljepše je turnir završit pobjedom za treće mjesto ,nego popušit u finalu  :awerjjfe:  i to pred vlastitim ljudima,imali smo to nesretno iskustvo i mi prije 3 godine,čak sam i uživo to gledao u Areni Zagreb.Bilo mi je smiješno mahanje Srba onom kristalnom dvojčicom,kao oduševljenje ,a zapravo su bili u qurtzu,ali to nisu smjeli pokazati pred prepunom Arenom svojih navijača....

Preuzeto iz Sportskih novosti:

Hrvatska
ima jednog predstavnika u idealnoj sedmorci Europskog rukometnog prvenstva u Srbiji na kojem je osvojila brončanu medalju. To je do ovog natjecanja osporavani Marko Kopljar...

Ponio je Kopljar epitet najboljeg desnog vanjskog i bio je jedan od ključnih kotačića momčadi Slavka Goluže na putu do medalje. Najviše predstavnika, njih dva, u idealnoj momčadi ima Danska, lijevog vanjskog Mikkela Hansena i pivota Tofta Hansena.

Najbolji vratar je Srbin Darko Stanić, najbolje lijevo krilo Islanđanin Gudjohn Valur Sigurdsson, najbolji srednji vanjski Slovenac Uroš Zorman, a najbolje desno krilo Nijemac Christian Sprenger.

Najkorisniji igrač turnira (MVP) je kapetan srpske reprezentacije Momir Ilić, najbolji obrambeni igrač Španjolac Viran Morros, a najbolji strijelac Makedonac Kiril Lazarov.

Idealna sedmorka EP-a u Srbiji:

vratar: Darko Stanić (Srbija)

lijevo krilo: Gudjohn Valur Sigurdsson (Island)

lijevi vanjski: Mikkel Hansen (Danska)

srednji vanjski: Uroš Zorman (Slovenija)

pivot: Toft Hanesn (Danska)

desni vanjski: Marko Kopljar (Hrvatska)

desno krilo: Christian Sprenger (Njemačka)

Individualne nagrade:

najbolji obrambeni igrač: Viran Morros (Španjolska)

najbolji strijelac: Kiril Lazarov (Makedonija)

najkorisniji igrač: Momir Ilić (Srbija)

P.S.

Ovaj izbor EHF-a mi je inače u najmanju ruku smiješan,uvijek ga naprave prije finala,što je nonsens,i uvijek je vođen nekim interesima,mislim da se trebalo tu nać mjesta za kojeg Makedonca,...inače ex Yu ekipe uzele,drugo,treće,peto i šesto mjesto,što svjedoči iznimnoj talentiranosti za ovaj sport ljudi s ovih prostora...
« Last Edit: Siječanj 30, 2012, 08:16:31 am by EL CUCHU 19 »

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #82 on: Siječanj 30, 2012, 09:29:51 am »
jedno od lošijih prvenstva po organizaciji
In Strama we Trust!

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #83 on: Siječanj 30, 2012, 12:09:53 pm »
jedno od lošijih prvenstva po organizaciji

ja bih rekao da je organizacijski kao i svako drugo prvenstvo, samo eto što ćemo ga mi pamtiti gorkim okusom prije svega zbog nemilih događaja i odnosu prema našim navijačima, i naravno po porazu u polufinalu.

kažem još jednom, organizacijski to mislim ne odudara od prosjeka, jedino se kod nas ljudi rastave da bi organizacijski bilo sve savršeno, da bi se sportaše smjestilo u najskuplje hotele, press sobe za novinare savršene i da ne nabrajam. a to nam lako mogu potkrijepiti svi naši sportaši (ivica je jednom rekao da po razno raznim mondenim skijalištima budu smješteni u neka nazovi atomska skloništa, akod nas esplanada i slično)

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #84 on: Veljača 16, 2012, 01:26:52 am »
Danska me iznenadila nakon prvog kruga

Offline zamorano_interista

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #85 on: Veljača 16, 2012, 02:24:46 am »
Samo smo mi odigrali sa dancima kao sto treba, mogli smo ih i pobjediti na kraju ali imali su vise srece...

A izbor na kraju nije mi jasan, bar Lazarov je zasluzio biti u onaj DreamTeam zato kaj je bio najbolji strijelac, taj record se nerusi svako prvenstvo...zasad najbolji strijelac je u svetu :yess da:

Offline ayo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #86 on: Travanj 18, 2012, 21:58:47 pm »
IVANO BALIC : ODKAD ZNAM ZA SEBE NAVIJAM ZA INTER !!!

Najbolji rukometni igrac svih vremena Ivano Balic je rekao :

"Kako su mi majka i otac igrali u Italiji, ja sam svoje djetinjstvo proveo blizu Milana i tako sam zavolio Inter.Otkad je Inter osvojio Ligu prvaka, rekao sam da sad mogu ispasti i u drugu ligu, uopće me više nije briga. Od 1985., otkad znam za sebe, navijam za Inter.

Ovo nisam znao.

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #87 on: Travanj 18, 2012, 23:24:07 pm »

"Kako su mi majka i otac igrali u Italiji, ja sam svoje djetinjstvo proveo blizu Milana i tako sam zavolio Inter.Otkad je Inter osvojio Ligu prvaka, rekao sam da sad mogu ispasti i u drugu ligu, uopće me više nije briga. Od 1985., otkad znam za sebe, navijam za Inter.

Ovo nisam znao.

to je cisti dokaz da kolika je to igracina jos veca je ljudina... pa zna covjek kaj valja,,,,, ;D ;D :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #88 on: Travanj 19, 2012, 08:28:14 am »

Ovo nisam znao.

Logično , najbolji navijaju za najbolje  :awerjjfe: ,...........pa neće čovjek valjda navijat za smećarske klubove  :D :D :D

Offline Djokavi

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #89 on: Travanj 20, 2012, 10:56:00 am »
Logično , najbolji navijaju za najbolje  :awerjjfe: ,...........pa neće čovjek valjda navijat za smećarske klubove  :D :D :D
Grande Denisare  :rrooffllmmaaoo:
Nella Gioia, e Nel Dolore,Per L'inter Eterno Amore!!!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #90 on: Prosinac 17, 2012, 09:57:45 am »
Čestitam drugovima Crnogorcima s foruma titulu europskih prvakinja koju su osvojile njihove sunarodnjakinje,  :clap: :clap: :clap:  ....iako mislim da im je sladje što su pobijedile Srpkinje u polufinalu  :D :D :D

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #91 on: Prosinac 17, 2012, 19:43:52 pm »
Hvala legendo :uživ:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #92 on: Prosinac 18, 2012, 11:18:17 am »
Cestitke i od mene ...

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #93 on: Prosinac 18, 2012, 17:08:17 pm »
Hvala. E da znate kako se ovamo slavilo...kad smo dobili Srbiju pucalo se  ;D
Inace, CG uspjesna u svakom sportu, najbolji na Balkanu  :cclap:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #94 on: Prosinac 18, 2012, 17:27:28 pm »
A dobro nije neko iznenadjenje s obzirom da je buducnost prvak evrope. Svakako mi je drago sto je CG osvojila jer imam tamo puno prijatelja iz studentskih dana :ajmo:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Djokavi

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
Nella Gioia, e Nel Dolore,Per L'inter Eterno Amore!!!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #96 on: Siječanj 20, 2013, 07:08:32 am »
I opet ćemo ispast kreteni  :awerjjfe:,pobjedismo  španjolčiće za nevažno prvo mjesto u grupi i u četvrtfinalu idemo na crnu mačku francuziće ,a to znači najvjerovatnije  i povratak doma  :awerjjfe: , jebo poštenje ,nikad nećemo naučit neke stvari... :homocide smail:,tako smo i na Svjetskom u Njemačkoj bili s Nijemci s 1 porazom prvi,a Danci s 3 poraza treći,Francuska s 4 poraza četvrta, a mi s jednim porazom peti, :awerjjfe:,ovdje je čisti nokaut sistem,nakon poraza Francuza od Nijemaca ,dogodilo se tako da pobjednik naše grupe igra u četvrtfinalu s Francuzima,igramo se uvijek nekih poštenjačina i završimo prerano kući,volim te dečke ,ali ponekad smo toliko naivni da je to jedno čudo,kaže se da Bog sve vidi,ali....
« Last Edit: Siječanj 20, 2013, 07:29:42 am by EL CUCHU 19 »

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #97 on: Siječanj 22, 2013, 16:18:30 pm »
Ma mozemo mi do naslova,samo da francuze dobijemo, volija bi vidit smušenu facu Karabatića,Omeyera i ostalih  zvijezdica  :ppuke:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #98 on: Siječanj 23, 2013, 18:31:12 pm »
Veceras Hrvatska pobjeduje cvrstu Francusku ja sam uvjek uz komisje akobogda da pobjede
!!sretno

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #99 on: Siječanj 23, 2013, 20:04:42 pm »
Slovenija prodje Rusiju