Author Topic: Massimo Moratti  (Read 38008 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
Odg: Massimo Moratti
« Reply #50 on: Svibanj 30, 2008, 11:44:11 am »
ma znao on šta radi  ;)

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Svibanj 30, 2008, 18:07:58 pm »
vjerojatno nije ocekivao da ce sve tako zavrsiti. mislim da ce morati platiti otpremninu.

njunja

• Guest
« Reply #52 on: Svibanj 30, 2008, 18:12:35 pm »
sad bi najvise volio da mu neda nista...lijepo neka tuzi klub,cisto sumnjam da si moze priustiti odvjetnika kakvog si moratti moze priustiti,i uzasno bi volio kad bi sud odredio da mancini ostane bez icega,cak i bez otpremnine
unistio mu je cast...kakvu je cast on imao,bio je 0 i ostat ce jos veca 0 zbog ovoga

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #53 on: Svibanj 30, 2008, 21:16:54 pm »
ako to za tuzbu nije neki trac, onda je mancini stvarno jadan.zalosno jadan.

hate

• Guest
« Reply #54 on: Svibanj 31, 2008, 14:02:18 pm »
ako to za tuzbu nije neki trac, onda je mancini stvarno jadan.zalosno jadan.
slazem se katastrofa...!!

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #55 on: Lipanj 02, 2008, 14:53:27 pm »
  Moratti je pogodio naše žalje i sad se treba sa ?ovjekom dogovoriti do u detalje o svemu da ne bude kasnije nesporazuma. Mourinho mora imati odriješene ruke oko poja?anja jer samo tako nam može garantirate visine kojima težimo.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #56 on: Lipanj 02, 2008, 15:39:43 pm »
  G R A Z I E    M O R A T T I       !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Dragi predsjedni?e, hvala ti ! Nisi ni svjestan koliku si mi radost u?inio. Neka te dragi bog poživi još dugo, dugo...

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #57 on: Lipanj 02, 2008, 15:42:40 pm »
a sad da ?uješ još nešto, ne?e te baš obradovati ali MM gradi stadion negdje u nekom Peru kod Milana, gotov ?e bit 2012. i koštat ?e 400 mil €, imat ?e 65 tisu?e sjedala

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #58 on: Lipanj 02, 2008, 16:25:50 pm »
a sad da ?uješ još nešto, ne?e te baš obradovati ali MM gradi stadion negdje u nekom Peru kod Milana, gotov ?e bit 2012. i koštat ?e 400 mil €, imat ?e 65 tisu?e sjedala
gdje si to pokupio? Sigurno da mi nije drago ali u ovom ?asu sam ppreviše uzbu?en zbog trenera tako da ne želim o tome dublje razmišljati.

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #59 on: Lipanj 02, 2008, 16:43:06 pm »
ma negdje sam vidio, tj. na par stranica
no nije ništa još službeno

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Lipanj 02, 2008, 16:45:11 pm »
mislim da MM zeli inter sad usaditi u sam vrh svijetskog nogometa kad se rascistilo sa juBeom i bilanom

njunja

• Guest
« Reply #61 on: Lipanj 02, 2008, 18:04:24 pm »
cini mi se da ce mourinho ostati cijele 3 godine u interu,da nece otici jer mislim da si moratti ne moze priustiti jos jednu odstetu...
onda ako napravi taj stadion nece biti obican,nego on planira nesto jako jako jako veliko i dobro!!!
decki...zahvaljujuci morattiu mislim da bi ovo napokon moglo biti nase jako veliko doba

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #62 on: Lipanj 02, 2008, 18:13:09 pm »
Hvala ti Moratti imaš pivu od svih nas :D.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #63 on: Lipanj 02, 2008, 18:22:00 pm »
  stadion ?e sigurno biti extra, samo što ne?e mo?i primiti toliko gladatelja kao do sada pa ?e i nama biti teže do?i do ulaznica. Mada onaj tre?i prsten ne bi poželio ni za badava. Stvarno ne znam šta se odozgo može vidjet.

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #64 on: Lipanj 02, 2008, 19:58:06 pm »
e to i mene zanima uvijek kako ti ljudi to sve vide..mislim da nece biti veliki problem zbog ulaznica ako se dobro organiziramo

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #65 on: Lipanj 03, 2008, 15:33:36 pm »
evo upravo san pro?ita da moratti kaže da ne?e bit velikih promjena u mom?adi jer je to šampionska mom?ad,nekažem da se neslažem s ovim ali moratti pusti JOSEA da radi svoj posao ili bi mogao brzo oti?i, on ne trpi nikakva sranja i ?isto sumnjam da ?e oriali imat posla kao stru?njak za dovo?enje igra?a,škartat ?e njega jose bez pardona. ;D

njunja

• Guest
« Reply #66 on: Lipanj 03, 2008, 15:39:42 pm »
p mourinho je rekao da nece biti nekih prevelikih promjena u ekipi...da ce doci maximum 3 nova igraca i to je to

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #67 on: Lipanj 06, 2008, 21:31:56 pm »
evo upravo san pro?ita da moratti kaže da ne?e bit velikih promjena u mom?adi jer je to šampionska mom?ad,nekažem da se neslažem s ovim ali moratti pusti JOSEA da radi svoj posao ili bi mogao brzo oti?i, on ne trpi nikakva sranja i ?isto sumnjam da ?e oriali imat posla kao stru?njak za dovo?enje igra?a,škartat ?e njega jose bez pardona. ;D
ne vidim,zbilja, više tu nikakvu ulogu Orialija i bolje nek mu na?u drugi posao da ne bi dolazilo do trzavica.

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #68 on: Lipanj 07, 2008, 00:06:09 am »
p mourinho je rekao da nece biti nekih prevelikih promjena u ekipi...da ce doci maximum 3 nova igraca i to je to
mislim da mourinho planira dovesti samo 3 ili 4 igraca, al to ce biti ono extra klasa koji ce promijeniti stil igre..bar se ja tome nadam, vjerojatno i vi

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #69 on: Lipanj 07, 2008, 09:20:07 am »
  naravno, samo extra klasa i k tome oni koji ?e mo?i pratiti Mourinhove zamisli, tako da ?e neki o kojima se raspravljalo otpasti zbog ne uklapanja u novi sistem igre.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #70 on: Lipanj 27, 2008, 11:28:43 am »
naš predsjednik kona?no odustaje od kupovine za gušt, ve? isklju?ivo najavljuje da ?e se kupovati samo ono što nam nedostaje. Drago mi je to ?uti i sigurno ?e biti plodnije, pa još ako se budu poklapali u mišljenjima a zapravo bi Mourinho trebao imati presudnu rije? u dovo?enju jer on odgovara za igru i trenira igra?e. Bit ?e to sjajna kombinacija.

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #71 on: Lipanj 27, 2008, 13:00:13 pm »
nadam se da je to istina, no ne zaboravimo baš je on taj koji je mjesecim tupio kako ?e mancio biti interov trener doživotno

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #72 on: Lipanj 27, 2008, 14:08:43 pm »
ma dobro za to..sta je trebo dva kola prije kraja reci: mourinho je novi trener!! e, to mu nebi bas bilo pametno..napokon ce i nas klub poslovati pametno i valjda ce mourinho imati presudnu rijec

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #73 on: Lipanj 28, 2008, 19:12:46 pm »
u pravu si, trebao je mir i izvu?i prvenstvo da ne doživimo pravu blamažu.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #74 on: Kolovoz 09, 2008, 11:20:44 am »
izleda da je naš predsjednik zbilja dovo?enjem Mourinha malo promjenio svoje pogele na mom?ad i ne trpa se previše u kupovinu igra?a. Trener je taj koji odgovara za rezultate i onda je logi?no da se njega pita tko dolazi a tko treba napustiti mom?ad. Pregovarali su dugo i vidi se da je svatko skresao svoje želje, Mou da ne traži pretjeranu kupovinu a Moratti da se ne mješa pretjerano u dovo?enje igra?a. Kompromis je bio nužan i veoma sam sretan zbog toga jer je moja velika želja oduvjek bila da Mou do?e kod nas.