Author Topic: Umirovljenje broja 4  (Read 2627 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Umirovljenje broja 4
« on: Svibanj 11, 2008, 19:07:33 pm »
Ovim putem predlažem da naš klub navija?a pokrene inicijativu kojom bi se, kad Javier Zanetti završi igra?ku karijeru, umirovio i njegov broj koji je nosio na le?ima svih ovih godina.
Za to bi se vjnaravno trebalo povezati s ostalim našim navija?kim udrugama, ali mislim da bi svaka inicijativa u tom pravcu bila hvalevrijedna i nadasve poštena prema igra?u koji je kao malo tko u povijesti Intera zadužio klub.
Razmislite o ovome, a ja mislim da je, s obzirom da ?e Javier na ovom nivou igrati sigurno još nekoliko sezona, sad pravo vrijeme da se takva inicijativa polako i pokrene.
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
Odg: Umirovljenje broja 4
« Reply #1 on: Svibanj 11, 2008, 19:28:01 pm »
  to je vrlo delikatna odluka i treba dobro razmisliti. Iskreno sam protiv takvih poteza jer ne vidim baš jako veliko poštovanje kroz to. Ima puno drugih na?ina da se jednoj legendi  kluba oda poštovanje. Jer mi ?emo to sad znati ,pri?at ?e se jedno vrijeme, a šta za par godina ili desetak i više...Koliko ?e ljudi znati od silnih brojeva igra?a koje koriste da fali broj 4 iz tog razloga. Ne mogu niti reporteri a ni novine svake godine na svakoj utakmici na to upozoravati. To je možda i imalo nekog smisla dok su sve ekipe morale istr?ati na teren sa brojevima od 1 do 11. Sad kad svatko nosi koji ho?e broj i to cijelu sezonu to gubi smisao i po meni je to minimalno što se može u?initi za poštovanje. Prvo ga treba ostaviti u klubu i dati primjerenu funkciju, a onda vidjeti gdje ima prostora da se nekakav objekt ili neka manifestacija ili...ne znam sad na brzini što nazov po njemu tako da se to stalno spominje i bude uvijek prisutno za sve generacije u budu?nosti.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #2 on: Svibanj 11, 2008, 19:33:05 pm »
treba mu podignut spomenik u centru milana

SEMPER FIDELIS

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #3 on: Svibanj 11, 2008, 19:34:24 pm »
  evo recimo i to je opcija koja je trajno uo?ljiva.

Offline DRAKULA

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #4 on: Svibanj 11, 2008, 19:47:41 pm »
protiv sam dizanja spomenika i brojeva iz upotrebe!
zanetti mora, po zavrsetku karijere, postati team-manager ili nesto slicno!
na taj ce nacin i dalje aktivno doprinositi interu i biti prisutan u javnosti.
on je to zasluzio a mislim da ima sigurno i  sposobnosti koje bi bile dragocijene i u managerskim poslovima!
sto se tice broja "4", ja bi uveo praksu da ga mogu dobiti samo posebno zasluzni igraci!
jer on mora postati primjer!

Offline Il Trattore

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Svibanj 11, 2008, 20:00:06 pm »
ma to da bude team menager se podrazumjeva ipak nas je on vise zaduzio od toga ako se bude pravio novi stadion mozemo dati ime po njemu

SEMPER FIDELIS

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #6 on: Svibanj 11, 2008, 20:09:00 pm »
protiv sam dizanja spomenika i brojeva iz upotrebe!
zanetti mora, po zavrsetku karijere, postati team-manager ili nesto slicno!
na taj ce nacin i dalje aktivno doprinositi interu i biti prisutan u javnosti.
on je to zasluzio a mislim da ima sigurno i  sposobnosti koje bi bile dragocijene i u managerskim poslovima!
sto se tice broja "4", ja bi uveo praksu da ga mogu dobiti samo posebno zasluzni igraci!
jer on mora postati primjer!
  odli?an je i ovo prijedlog, ne može nositi bilo tko taj dres. Eto ve? sad treba imenovati ?ovjeka ,koji ?e preuzeti 4 kad se umirovi il capitano, ato je po meni Cambiasso. Treba mu dati i broj i žutu traku.

srdanlujo

• Guest
« Reply #7 on: Svibanj 11, 2008, 21:06:43 pm »
u klubu da ostane svakako, bar kao podpredsjednik. kad gledamo nba ili nekakve utakmice amera uvijek vidimo kako su istaknute godine osvajanja nekog naslova i dresove onih koji su posebno zadužili klub. na taj na?in se uvijek iznova podsje?a na takve i to je prava stvar. ima dovoljno brojeva a nakon facchetija zaslužio je i zanetti premda pri?ekat ?e to još nekoliko godina dok javier ne kaže dosta.

Dr Iggy

• Guest
« Reply #8 on: Svibanj 11, 2008, 21:13:04 pm »
Ma kakvo umirovljenje broja 4 ;),kad je Maldini mogao 40,moze i Zaneti 45,zato prerano je pricati o tome.
Zaneti jos moze 5 god da igra citavu utakmicu,ja ga nikada nisam vidio da se zalio na umor,on je kao robot,
zato o ovome necemo jos dugo pricati,jer ce IL CAPITANO jos dugo da igra.Zivio Havijer.

njunja

• Guest
« Reply #9 on: Svibanj 12, 2008, 11:08:18 am »
nebi trebalo umiroviti broj 4
nego bi ga trebalo staviti sa strane i da ga preuzme sljedeci igrac koji je dostojan nositi taj broj kao sto ga je nosio  zanetti
naravno samo poseban igrac bi ga trebao nositi,jer ipak zanetti je igrac koji stvarno zasluje sva mogu priznanstva u klubu

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #10 on: Svibanj 12, 2008, 16:50:07 pm »
ja se samo bojim da ?e mu se dogodit ono što se dogodilo matrixu, matrixa su svi voljeli, svi su ga dizali u nebesa, tukao je bilanovce, donjeo je dramu ali i naslov talijanima na SP a samo par utakmica je trebalo da ga se zaboravi.
znam javier nije tako problemati?an ali svi znaju da on ima godina i jednog dana morat ?e se to odraziti na njegove igre

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #11 on: Svibanj 12, 2008, 17:05:35 pm »
  opet je tu stvar trenera da ocjeni kad igra? više ne daje ono što se o?ekuje, bez obzira na ime i zna?aj tog igra?a u disadašnjoj karijeri. Pošteno je i od igra?a da to shavati ane ovo što radi Maldini, mada nas se oni ne ti?u ali kao primjer je slikovito i pou?no.

Offline Il Trattore

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Svibanj 12, 2008, 22:38:44 pm »
ja se samo bojim da ?e mu se dogodit ono što se dogodilo matrixu, matrixa su svi voljeli, svi su ga dizali u nebesa, tukao je bilanovce, donjeo je dramu ali i naslov talijanima na SP a samo par utakmica je trebalo da ga se zaboravi.
znam javier nije tako problemati?an ali svi znaju da on ima godina i jednog dana morat ?e se to odraziti na njegove igre
ma naravno da se mora odraziti na njegovu igru i ne mozemo ocekivat da on igra jos 10 godina nego nek ulazi zadnji pola sata kao sto giggs u man utd.

SEMPER FIDELIS

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Svibanj 13, 2008, 01:07:31 am »
al on je besprijekorno uvijek spreman, tako da nemislim da ce se to dogoditi jos slijedece sezone..

njunja

• Guest
« Reply #14 on: Svibanj 13, 2008, 13:47:22 pm »
nece zanetti nikad otici iz kluba...ako napusti teren,sigurno ce mu uprava ponuditi neki posao u klubu

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #15 on: Rujan 24, 2008, 20:14:43 pm »
Ja mislim da bi bilo OK da se zaledi br 4  mislim brojevaima puno isto tako mislim da bi trebao dobiti kakav spomenik ili kakav naziv ulice stadiona A ima naziv ulice u svojoj zemljiI pak neko veliko priznaje za naseg kapetana .....Mnogo srece Zaneti....

njunja

• Guest
« Reply #16 on: Rujan 24, 2008, 20:20:10 pm »
trebali bi napraviti neki kip nejga ili skulpturu njega i staviti u interov muzej (ako ga ima)
ili u prostoriju s trofejima jer je on najveci trofej za nas klub

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Rujan 24, 2008, 20:22:40 pm »
Ptoriv sam tih bezvezarija...ima jos Maldini u Milanu koji je jednako ako ne i vise u Milanu...pomalo...mislim da nakon igracke karijere da bude pomocni trener ;D

njunja

• Guest
« Reply #18 on: Rujan 24, 2008, 20:27:13 pm »
ma milan je drugi klub,koji me uopce ne zanima
jest da je i maldini dobar igrac i stvarno ikona kluba
ali milan me niti malo ne zanima,neka oni njemu dizu spomenik mi cemo nasem zanettiju

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Rujan 24, 2008, 20:30:21 pm »
hehe...tesko da se ispuni taj nas "san"...sve je moguce i bilo bi ljepo "dignit" spomenik il capitanu

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #20 on: Rujan 24, 2008, 21:29:51 pm »
pustite sad spomenik, to se diže onima kojih više nema. Ostat ?e on u klubu nešto raditi i tako je najbolje.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Listopad 25, 2008, 11:45:27 am »
Broj 4 se apsolutno mora umiroviti!! Na stadionu mora postojati mjesto na kojem ?e biti upisano: 3 - Facchetti 4 - ZANETTI. Recimo na fasadi izme?u 1. i 2. anella. A pogotovo kada Inter 2012. dobije svoj stadion. Kao što to rade Amerikanci. Mislim da je to lijepo i svakog na stadionu i na TV-u podsje?a tko su bili velikani kluba. Brojeva ima 99, a rijetko koji igra? zasluži umirovljenje dresa. Javier je sigurno jedan od njih.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #22 on: Listopad 25, 2008, 12:00:23 pm »
ova druga ti je ideja dobra a što se ti?e umirovljenja broja tu sam i dalje protiv. Ima mnogo drugih na?ina da se oda po?ast igra?u, koji su vidljivi i podsje?aju stalno na tu osobu a eto si i ti dao jednu dobru. Izostanak broja u mom?adi ja ne vidim kao nešto posebno u svakom trenutku jer ?e to mali broj ljudi skužiti i znati. To je nekog malog smisla možda imalo kad su svi morali istr?ati od 1-11 i nije bilo stalnih brojeva igra?a. Ovako kad je šarenilo brojeva šta ko zna i obra?a puno pozornost na to koji broj fali i zašto se jedan broj ne poljavljuje nikad. Ne, to definitivno po mom sudu nije na?in ?asti. :nono: :nono:

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Listopad 25, 2008, 12:08:06 pm »
Upravo je to bit. Broja nema na terenu, jer je na stadionu, uvijek prisutan, uvijek vidljiv svima. Tako ?e Zanetti i dalje igrati na svakoj utakmici. U Americi igra?ima je to ogromna ?ast. Broj ostaje zauvijek njihov i oni su uistinu vrlo po?aš?eni time.
Ve? se umirovio broj 3 Facchettija, iako nije nigdje nazna?eno na stadionu. E, to bih ja promijenio po modelu koji sam opisao.
I još jedna velika 3 je umirovljena, Draženova u New Jerseyu! Draženov dres visi u dvorani, zauvijek. Meni je to jako lijepo.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #24 on: Listopad 25, 2008, 12:15:47 pm »
 to se slažem ali samo umirovljenje ne zna?i puno jer to nitko ili zanemariv broj ljudi zna a pogotovo sa nekim vremenskim odmakom. trebaju znati svi za nekog velikog igra?a jer je to promocija i kluba da je ima sre?u i ?ast da nastupa takva veli?ina.