Author Topic: Godišnje okupljanje  (Read 17154 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hate

• Super clan
    • View Profile
Odg: Godišnje okupljanje
« Reply #25 on: Travanj 13, 2009, 21:36:08 pm »
Naravno i malo zajest i zapit uz ?ašicu razgovora...
apsolutno

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #26 on: Travanj 13, 2009, 23:17:23 pm »

njunja

• Guest
« Reply #27 on: Travanj 14, 2009, 02:12:51 am »
jooooj ljudi samo biste pili...a nitko nije spominjao nista za jest ;D

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Travanj 14, 2009, 09:53:59 am »
jooooj ljudi samo biste pili...a nitko nije spominjao nista za jest ;D
Napisao sam ja zajest i zapit. Kak ?eš pit na suho? :)
Utakmica je bila prava prvenstvena!

njunja

• Guest
« Reply #29 on: Travanj 14, 2009, 10:21:19 am »
aha ups moja greska onda,bit ce da mi je promaknulo

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Travanj 14, 2009, 10:32:33 am »
Kod formiranja teme nisam niti mislio na skupštinu kluba, nego prvenstveno na normalno, prijateljsko druženje. Ali kada smo se ve? dotaknuli skupštine, mislim da bi takvu stvar trebao predsjednik pokrenuti, ali od kada sam ja u klubu ( a to nije baš jako dugo ) mislim da skupštine nije bilo.
Realno gledano, takva stvar bi se trebala s vremena na vrijeme održati da se stvari malo poslože, da se pokrenemo kona?no u bilo kojem smjeru. Ako gledamo ovu sezonu išli smo na samo dvije utakmice i od toga ona druga je bila za jako mali broj ?lanova i to je sve što smo mi u IC Rijeka napravili. Ja osobno od IC o?ekujem više a i ?lanovi koji su na mom popisu. Sa ovakvim tempom sumnjam da ?a mi se broj ?lanova idu?e sezone pove?ati, ?ak mislim da su me neki ve? i napustili jer nisu bili niti na jednoj utakmici pa su se našli izigrani ( zaklju?ujem po tome što mi se više ne javljaju niti na mail, niti na mobitel, a pokušao sam ih kontaktirati nekoliko puta )

Ja isto ocekujem puno vise od IC Rijeka. Za skupstinu ne vjerujem da cu ic (osim ako ne bude blizu Dubrovnika, tj. u Splitu), ali ako bude iso Dexter, dat cu mu moje ideje i prijedloge.
A Antonio, bude li sistem da na utakmice idu oni koji su duze clanovi Cluba ili oni koji idu na vise utakmica normalno da ce clanova biti sve manje. Ja sam za sistem "tko se prvi prijavi". Vec sam to obrazlozio ranije. Neki od nas nismo niti znali da IC Rijeka postoji i sad bi zbog toga trebali biti ograniceni. To nije u redu. Neki nemamo novaca niti vremena za ici na vise utakmica, pa je normalno da se biraju one najvece. Zato sam ja kod svakog putovanja organiziranog od IC Rijeka da se ide sistemom tko se prvi prijavi i po nikakvom drugom kriteriju.
Nadalje, potpisujem sve sto si napisao gore.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Travanj 14, 2009, 10:45:11 am »
Apsolutno sam ZA

Offline Djorkaeff

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #32 on: Travanj 16, 2009, 16:11:24 pm »
i ja se slazem sa svim onim sto je gore navedeno, kao i sa zakljuckom da smo jako pasivni i lose organizirani. Ima puno stvari koje bi trebalo promijenit, a to ne mozemo samo sudjelovanjem na ovom forumu, vec se moramo i naci i zajednicki usvojiti neke nove stvari. Mislim da bi i organiziranje godisnje skupstine bilo jako dobro!

Offline tognjen

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #33 on: Travanj 16, 2009, 18:03:17 pm »
Neke stvari bi se morale promijeniti,definitivno! Ponajvise o kriterijima za odlazak na tekme!   :wavee:

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Travanj 16, 2009, 19:28:46 pm »
neznam zasto svi placete za kriterije za tekme, pa kolko se ove godine puta islo s IC?
dvaputa valjda, i to je jednom bus bio poluprazan(bologna), a drugi put je bio pun protiv bbilana.. ::)

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Travanj 16, 2009, 20:48:20 pm »
neznam zasto svi placete za kriterije za tekme, pa kolko se ove godine puta islo s IC?
dvaputa valjda, i to je jednom bus bio poluprazan(bologna), a drugi put je bio pun protiv bbilana.. ::)
Sa ovim se djelomi?no slažem, treba se dokazati kao Interista na manjim utakmicama da bi zaslužio veliku. Kada se organizira manja utakmica neki se niti ne jave na mobitel, poruku ili mail, što naravno nije u redu. Ali znat ?emo se organizirati idu?u sezonu, siguran sam u to !!!!!

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Travanj 16, 2009, 21:01:48 pm »
eh,to se i ja pitam sta i ti interista...ka ono,velik je odaziv bija na tim tekmama ,pa je masu ekipe sa ovog foruma i clanova IC izvisilo na tim tekmama... ???  mislim,koji k...c?!  vidim po ovom forumu koliko nas ima i koliko sudjelujemo u radu i propagiranju intera?!   ako je ovo vjerodostojno mjerilo,onda nas ima jednako koliko i navijaca zimbabvea u hrvatskoj ?!  cita sam na "inter u srcu " neka kolumna je bila (ne znam cija,uglavnom sve napisano ) ,koliko nas sudjeluje aktivno u radu foruma...neznatna brojka,uvik istih par ljudi koji "osvjezavaju" stranicu....naravno,to ne znaci da ja ili neko drugi koji su konstantno na forumu vise vole internazionale od "nekog" ko manje ili uopce ne sudjeluje na forumu,ali ne triba se ni ljutiti zbog gluposti...(kriterij za tekme)...naravno,sve ja razumim,imamo posal,obitelj,neke druge obveze, ali dosad koliko ja sudjelujem na forumu i koliko sam clan IC,smataram da je vise-manje  posteno  vezano uz odlaske na inter....  osobno,smatram da ako u buducnosti dodjemo do situacije da nas ima "viska" u busu prilikom odlaska na giusepe meazzu,prednost imaju clanovi IC i ekipa koja sudjeluje na forumu,a ne da dodje neki "ljubo iz siska" i zauzme misto momcima koji su to zasluzili .... opet,naglasavam,ne mora to znaciti da ja ili netko drugi vise voli inter od tog "ljube" (slikovito receno),ali pravila se moraju znati...

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Travanj 16, 2009, 21:21:03 pm »
eh,to se i ja pitam sta i ti interista...ka ono,velik je odaziv bija na tim tekmama ,pa je masu ekipe sa ovog foruma i clanova IC izvisilo na tim tekmama... ???  mislim,koji k...c?!  vidim po ovom forumu koliko nas ima i koliko sudjelujemo u radu i propagiranju intera?!   ako je ovo vjerodostojno mjerilo,onda nas ima jednako koliko i navijaca zimbabvea u hrvatskoj ?!  cita sam na "inter u srcu " neka kolumna je bila (ne znam cija,uglavnom sve napisano ) ,koliko nas sudjeluje aktivno u radu foruma...neznatna brojka,uvik istih par ljudi koji "osvjezavaju" stranicu....naravno,to ne znaci da ja ili neko drugi koji su konstantno na forumu vise vole internazionale od "nekog" ko manje ili uopce ne sudjeluje na forumu,ali ne triba se ni ljutiti zbog gluposti...(kriterij za tekme)...naravno,sve ja razumim,imamo posal,obitelj,neke druge obveze, ali dosad koliko ja sudjelujem na forumu i koliko sam clan IC,smataram da je vise-manje  posteno  vezano uz odlaske na inter....  osobno,smatram da ako u buducnosti dodjemo do situacije da nas ima "viska" u busu prilikom odlaska na giusepe meazzu,prednost imaju clanovi IC i ekipa koja sudjeluje na forumu,a ne da dodje neki "ljubo iz siska" i zauzme misto momcima koji su to zasluzili .... opet,naglasavam,ne mora to znaciti da ja ili netko drugi vise voli inter od tog "ljube" (slikovito receno),ali pravila se moraju znati...
Marko, znaš da se gotovo uvjek slažem sa tvojim opaskama, pa tako i ovaj puta, ali ovaj put postoji još jedan moj dodatak. U Inter Club Rijeka postoje ljudi koji su ?lanovi godinama, koji ne posje?uju ovaj forum i stranicu, ali su veliki navija?i i idu na utakmice od vremena dok sam i ja još pišao u pijesku, tako da takvi ?lanovi imaju prednost kod nekih stvari i ti ?lanovi idu na utakmice sa Lecceom, Udineseom, Chievom pa je red da imaju prednost kod derbija. Samo jedan primjer, kod mene u Zagrebu su na derby išli sve novi ?lanovi ( ovo im je prva sezona ) dok sam se ja i ekipa snašao preko druge linije iz drugog Inter Cluba iz inozemstva , samo da nas ide što više na tu veliku utakmicu. Za drugu utakmicu ?emo vidjeti, govori se o utakmici u zadnjem kolu sa Atalantom, baš me zanima koliko ?e zainteresiranih biti, ve?ina starih ?lanova su se ve? javili kao zainteresirani !!

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Travanj 16, 2009, 21:30:54 pm »
za ovu stariju ekipu nisam zna da idu, normalno je da oni imaju prednost u svezi tekma..i zasluzili su to.... tu se nema sta reci....  :thummbup:

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #39 on: Travanj 16, 2009, 23:52:13 pm »
Sa ovim se djelomi?no slažem, treba se dokazati kao Interista na manjim utakmicama da bi zaslužio veliku. Kada se organizira manja utakmica neki se niti ne jave na mobitel, poruku ili mail, što naravno nije u redu. Ali znat ?emo se organizirati idu?u sezonu, siguran sam u to !!!!!

Naravno...kako organizirati puno utakmica u sezoni ako se za "manje" ne može skupiti bus? Danas sam kontaktirao predsjednika i ugovara za zadnje kolo protiv Atalante na proslavu. Cijena ?e biti otprilike ista kao i zadnji put pa se za sada neobavezno izjašnjavajte da vidimo možemo li napuniti bus.

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Travanj 17, 2009, 01:39:34 am »
ja pod obavezno...

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Travanj 17, 2009, 09:43:02 am »
Ja opet mislim da to nije fer. Vec sam rekao da kriterij bude tko se prvi prijavi. Nije u redu da se zakidaju clanovi iz udaljenijih mjesta kao i oni koji nemaju toliko novaca i koji su tek postali clanovi. Naravno da je prvi uvjet da budes clan Cluba, to svakako. Samo ako je bus prazan pustao bih i neclanove. Ali ne moras ici na manje utakmice da bi zasluzio derbi. Lako je Rijecanima, Istranima, pa i Zagrepcanima ici na male utakmice. Stavi se cijena i krece se. A ja jos moram doci do Rijeke i potrositi duplo od toga. Sto cemo mi iz Dubrovnika, Splita, Vinkovaca... Ja nemam toliko novca, i kad biram sigurno bih otisao na derbi. No ako nikad nema mjesta u busu za te utakmice, jer ne idem na manje, i ako su neki clanovi duze u Clubu od mene i po tome zasluzuju biti u busu prije mene, onda uopce nema smisla da budem clan. Mogu tako bit clan godinama i nikad ne otici preko Cluba na utakmicu. Svim clanovima treba dat istu sansu bez obzira na staz, broj utakmica ili sudjelovanje na forumu i stranicama, pa tko se prvi javi, njegovo mjesto u busu.
« Last Edit: Travanj 17, 2009, 09:57:44 am by nraguz »

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Travanj 17, 2009, 11:28:39 am »
Nikola, ja sam ?lan ve? ?etvrtu sezonu, a do sada sam odgledao tek dva derbija a niti jedan nije bio organiziran preko našeg kluba, jedan je organiziran preko IC Udine, a drugi preko agencije iz Vinkovaca koja nema veze sa IC, nego tko plati taj i ide, dok je Vas sigurno 15-ak ove sezone gledalo derbi, a novi ste ?lanovi. Tako da mislim da nitko ne bi trebao imati razloga za nezadovoljstvo.

Osobno, ja sam izigrao povjerenje svoja 4 dobra prijatelja koji su ?lanovi ve? drugu sezonu i nisu išli na derbi, da se ne bi pri?alo kako netko ima protekciju. Danas mi ?esto na zajedni?kim nogometnim druženjima to nabace na nos i nije mi baš svejedno; e sada ja razmišljam ovako- kod idu?eg organiziranja derbija, ako opet dobijem 8 karti, ta ?etri ?ovjeka po menei imaju 100% prioritet !!  Mislim da nije korektno da se stalno zakidaju isti ljudi, samo zato što možda nisu tako ?esto na netu pa ne stignu vidjeti obavjest na vrijeme ( a zadnji puta je bilo doslovno 15 minuta vremena da se javi za utakmicu )

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Travanj 17, 2009, 11:30:15 am »
Ja opet mislim da to nije fer. Vec sam rekao da kriterij bude tko se prvi prijavi. Nije u redu da se zakidaju clanovi iz udaljenijih mjesta kao i oni koji nemaju toliko novaca i koji su tek postali clanovi. Naravno da je prvi uvjet da budes clan Cluba, to svakako. Samo ako je bus prazan pustao bih i neclanove. Ali ne moras ici na manje utakmice da bi zasluzio derbi. Lako je Rijecanima, Istranima, pa i Zagrepcanima ici na male utakmice. Stavi se cijena i krece se. A ja jos moram doci do Rijeke i potrositi duplo od toga. Sto cemo mi iz Dubrovnika, Splita, Vinkovaca... Ja nemam toliko novca, i kad biram sigurno bih otisao na derbi. No ako nikad nema mjesta u busu za te utakmice, jer ne idem na manje, i ako su neki clanovi duze u Clubu od mene i po tome zasluzuju biti u busu prije mene, onda uopce nema smisla da budem clan. Mogu tako bit clan godinama i nikad ne otici preko Cluba na utakmicu. Svim clanovima treba dat istu sansu bez obzira na staz, broj utakmica ili sudjelovanje na forumu i stranicama, pa tko se prvi javi, njegovo mjesto u busu.
ja bi recimo ovako, da neki clanovi kluba, koji su duze clanovi i to sve, imaju pravo birati hoce li ici na tekmu ili ne.
svi ostali, tko se prvi javi.
mora postojati neka hijerarhija, neki clanovi su ispred nas(govorim u ime svih onih sto im je ovo prva godina).
ali jos uvijek nekuzim gdje je sada tocno nastao ovaj problem, nraguz se zali sto nije isao gledati derbi sa inter klubom, a ustvari ga je isao gledati?
neki su se clanovi isto zalili, a nisu ni probali?
nego o tome pricaju kao da je "gotova" stvar, a nisu se ni uopce jos probali javiti da idu na tekmu.
evo primjer cu navesti far-pesa, osobno sam ga upoznao na inter-bologna, prva mu je to utakmica bila.javio se za utakmicu sa bbilanom, kolko vidim, bio je.nevidim problema.
znaci, kad se sve zbroji, bila su dva putovanja ove sezone(mozda bude i trece), jednom je bus bio poluprazan, drugi put je htjelo ici previse ljudi(po postovima gledano ??? ::) ), a zapravo ni nije bilo problema.

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Travanj 17, 2009, 11:35:54 am »
eto, i antonio je sad ustvari sve napisao kako treba..
ali i dalje mislim da mora postojati neki red, neki clanovi koji su duze i idu na slabije utakmice moraju imati i neke povlastice.ali isto tako mislim da nije fer ta prica sa antonijevim prijateljima.

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #45 on: Travanj 17, 2009, 11:46:29 am »
ja i brat smo se dog da cemo na atalantu, jos bi ako bude mjesta ugurao dvojac sa jubea. no imam jedno pitanje dali se moze od IC-a kupit karta a otic na tekmu u osobnom aranzmanu?

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Travanj 17, 2009, 12:04:25 pm »
Vjerujem da je to izvedivo, ali onda to ostalima diže cijenu puta, npr. predsjednik nabavi 45 karti, tebi proda samo karte, i onda bus dijeli na 41 osobu, a ne na 45 i to podiže cijenu putovanja, malo nepopularno.
A kako mi se ?ini, opet ?e biti problema sa punjenjem busa, jer opet nekima ovo nije interesantna utakmica u kojoj slavimo naslov prvaka
« Last Edit: Travanj 17, 2009, 12:06:08 pm by Antonio »

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #47 on: Travanj 17, 2009, 12:11:27 pm »
meni je interesantna samo put busem mi stvara velike probleme jer imam 2m i nogu koja mi nakon svakog puta u milano izgleda kao panj

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Travanj 17, 2009, 12:13:01 pm »
ante mislim da karte mozete kupiti i na sluzbenoj stranici od kluba.mislim.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Travanj 17, 2009, 12:26:33 pm »
ja bi recimo ovako, da neki clanovi kluba, koji su duze clanovi i to sve, imaju pravo birati hoce li ici na tekmu ili ne.
svi ostali, tko se prvi javi.
mora postojati neka hijerarhija, neki clanovi su ispred nas(govorim u ime svih onih sto im je ovo prva godina).
ali jos uvijek nekuzim gdje je sada tocno nastao ovaj problem, nraguz se zali sto nije isao gledati derbi sa inter klubom, a ustvari ga je isao gledati?
neki su se clanovi isto zalili, a nisu ni probali?
nego o tome pricaju kao da je "gotova" stvar, a nisu se ni uopce jos probali javiti da idu na tekmu.
evo primjer cu navesti far-pesa, osobno sam ga upoznao na inter-bologna, prva mu je to utakmica bila.javio se za utakmicu sa bbilanom, kolko vidim, bio je.nevidim problema.
znaci, kad se sve zbroji, bila su dva putovanja ove sezone(mozda bude i trece), jednom je bus bio poluprazan, drugi put je htjelo ici previse ljudi(po postovima gledano ??? ::) ), a zapravo ni nije bilo problema.

Ne, ja se ne zalim niti sam se ikada zbog sebe zalio. Prvo, ja sam isao sa curom i ona nije clan IC, stoga ne bi ni bilo u redu da sam ja dobio karte. Cuo sam se bio s predsjednikom i ja sam odbio ici i zbog cijene, a predsjednik je rekao da bih mogao dobiti samo kartu za sebe, ne i za curu. To je sasvim u redu. Ja samo govorim opcenito, nemojte mi stavljati rijeci u usta.

To sto neki idu i na male utakmice sigurno ne znaci da vole Inter vise od drugih. Pretpostavljam da ti ne zive u Osijeku, Splitu ili Dubrovniku. Ili imaju dosta novca i vremena pa mogu ici kad hoce. Ja bih najradije uzeo sezonsku ulaznicu pa isao na sve utakmice, ali nemam ni vremena ni novaca za to, a siguran sam i mnogi drugi clanovi. Jasno je onda da cemo ici gledat derbije kada uhvatimo vremena. Po vama bi onda dobro bilo da se osnuje vise Clubova u Hrvatskoj pa da bi svi mogli ici, a to nam nije cilj. Jer ovaj rijecki je rezerviran za dugogodisnje clanove i one koji idu na male utakmice (najbolje da ne idu kada im je Milano 4 sata voznje autom. Meni je 11). Mislim kako to nije u redu. Ponavljam, jedini uvjet po meni bi trebao biti da si clan Cluba i onda tko se prvi prijavi dok se ne napuni autobus.

Antonio, to sto je bilo 15 minuta za javiti se je problem organizacije, ne tih ljudi. Sam si napisao kako se to mora promjeniti.
« Last Edit: Travanj 17, 2009, 12:42:14 pm by nraguz »