Author Topic: IC Fedeli rekviziti  (Read 15382 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
Odg: IC Fedeli rekviziti
« Reply #25 on: Travanj 07, 2009, 06:10:26 am »
da, to sam i mislio da bude na purge kao i potpis isjednestrane INTER CLUB RIJEKA bijelim štampanim slovima a sdruge strane FC Internazionale onim pisanim slovima zlatne ili žute boje. Na krajevima grb Intera. Ja sam za onaj stari u kojem piše Inter ali ako ve?ina bude za novi...nek bude novi.
« Last Edit: Travanj 07, 2009, 06:12:35 am by fanatico »

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Travanj 07, 2009, 09:36:17 am »
Ako neznate radit to dobro,i ako ste u financijskoj mogucnosti,dajte nek neko ako ima u Vinkovcima ili kod Billya u Rijeci da radi transparente,pa bi odlicno ispalo...Transparent je odlicna ideja,podrzavamo ju!

Offline hate

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Travanj 07, 2009, 11:40:14 am »
da, to sam i mislio da bude na purge kao i potpis isjednestrane INTER CLUB RIJEKA bijelim štampanim slovima a sdruge strane FC Internazionale onim pisanim slovima zlatne ili žute boje. Na krajevima grb Intera. Ja sam za onaj stari u kojem piše Inter ali ako ve?ina bude za novi...nek bude novi.
to je odlicno, a bilo bi fora kad bi sa jedne strane bio grb od Intera a sa druge nas logo Inter u srcu

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Travanj 07, 2009, 13:15:06 pm »
Meni se osobno svi?a Dexterova ideja iako i ovo sa Inter u srcu nije loše. To šta bi pisalo IC Rijeka me ne smeta iako sam iz Zagreba, to je naziv kluba navija?a i mislim da tako treba i pisati. Ako treba bilo kakva pomo? u vezi šalova ili transparenta ra?unajte na mene.
Utakmica je bila prava prvenstvena!

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Travanj 07, 2009, 15:51:39 pm »
I u ovoj temi malo kasnim, ali ?u se potruditi da pratgim sve teme pravovremeno.
Što se ti?e transparenta, nisam baš stru?njak za takve stvari i kako god odlu?ite ja ?u to podržati.
Što se ti?e šala ideja je 100% odli?na. Ja bi osobno na jednoj strani napisao: Internazionale ( dobar prijedlog je netko ve? stavio, da bude u originalnom fontu sa sitea ) što se ti?e druge strane ne svi?a mi se ideja; Inter club Rijeka, iako je to naš službeni klub.
Objasnit ?u u par crtica: kao prvo u Milanu se mi zovemo Inter Club Fiume, a ne Rijeka, a druga stvar je to što je Billy napisao, ima nas sa svih strana Hrvatske pa je malo nepopularno da na šalu nekoga iz Zagreba, Splita, Dubrovnika...   piše Inter Club Rijeka, iako je to, ponavljam, naš klub.
Meni se više svi?a ideja sa; interusrcu logom, ili Inter Croatia, ili bilo što drugo što bi nas predstavljalo kao Interiste iz Hrvatske.

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Travanj 07, 2009, 16:12:16 pm »
I u ovoj temi malo kasnim, ali ?u se potruditi da pratgim sve teme pravovremeno.
Što se ti?e transparenta, nisam baš stru?njak za takve stvari i kako god odlu?ite ja ?u to podržati.
Što se ti?e šala ideja je 100% odli?na. Ja bi osobno na jednoj strani napisao: Internazionale ( dobar prijedlog je netko ve? stavio, da bude u originalnom fontu sa sitea ) što se ti?e druge strane ne svi?a mi se ideja; Inter club Rijeka, iako je to naš službeni klub.
Objasnit ?u u par crtica: kao prvo u Milanu se mi zovemo Inter Club Fiume, a ne Rijeka, a druga stvar je to što je Billy napisao, ima nas sa svih strana Hrvatske pa je malo nepopularno da na šalu nekoga iz Zagreba, Splita, Dubrovnika...   piše Inter Club Rijeka, iako je to, ponavljam, naš klub.
Meni se više svi?a ideja sa; interusrcu logom, ili Inter Croatia, ili bilo što drugo što bi nas predstavljalo kao Interiste iz Hrvatske.

slažem se

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Travanj 07, 2009, 17:39:20 pm »

da,tako sam i ja mislija u svezi sala... mislim da bi to bilo bolje....

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #32 on: Travanj 07, 2009, 18:04:07 pm »
Sad sam se sjetio da bi puno ljepše bilo da je jedna strana skroz crna i onda samo cijelom dužinom onaj original pisani font FC Internazionale žutom bojom i NIŠTA DRUGO. Sa druge strane da bude na pruge (kao moj potpis dolje) a što ?e pisati to se moramo dogovoriti pa kako ve?ina odlu?i. U svakom slu?aju na po?eku grb (stari ili novi) i mislim da je dosta jedan (da ne bude prešareno) pa bijelim slovima tekst.To je moj osobni definitivni prijedlog za šal.

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #33 on: Travanj 07, 2009, 18:09:09 pm »
e sad ne znam kolko vas zna kakav hate ima šal, ina?e meni preheben ;D da bude takvog stila i onda na jednoj strani fc internazionale a na drugoj se dogovorite

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #34 on: Travanj 07, 2009, 18:18:01 pm »
taj šal ima manu što piše štampanim slovima FC INTERNAZIONALE a original pisani font je prava stvar i žuta slova na crnu podlogu.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Travanj 07, 2009, 19:38:58 pm »
Pozdravljam ovu fenomenalnu ideju!

Mi se u Interu službeno zovemo ovako: Inter Club Fiume Croazia. Po?ite na interclub.inter.it i tamo ?ete vidjeti da piše baš tako.

Šal: Ja sam da svakako s obje strane bude na pruge, samo crno mi se ne svi?a. Na jednoj bih napisao kako je Dexter predložio FC Internazionale u izvornom fontu, a sa svake strane bio bi grb Intera (zadnji je meni naj, jer je to ujedno i original iz 1908.) S druge strane bih napisao IC Fiume Croazia, dok bi grb na stranama bio hrvatski ili od Intera u srcu (ako je on op?eprihva?en kao grb IC Rijeka).

Transparent: Inter Club Fiume Croazia sa Interovim (ili Inter u srcu) grbom lijevo, a hrvatskim desno!

Nadalje, na stranicama Intercluba ima formular koji se mora ispuniti za transparent. Moraju se unjeti svi podaci (visina, dužina, što piše na njemu, sektor na kojem ?e se izvjesitit, koja utakmica...) te priložiti slika istog isklju?ivo u JPG formatu. To se šalje na fax ili na mail tifostadio@inter.it najkasnije 7 radnih dana prije utakmice u 18 sati. Oni odobravaju transparente u petak prije utakmice, a transparent se mora unjeti najkasnije sat vremena prije po?etka preko ulaza broj 4 uz predodžbu e-maila ili faksa potvrde od Intera da je on dopušten.

Iako je transparent ranije dopušten, za svaku se utakmicu mora ponavljati procedura.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #36 on: Travanj 07, 2009, 20:11:28 pm »
nraguz slažem se potpuno za šal i mislim da bi bilo najbolje kad bi tako bilo!!!

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #37 on: Travanj 07, 2009, 20:36:49 pm »
Grb od interusrcu.com nije služneni grb IC Rijeka niti sam ja to zamislio tako. Radim sad jednu sitnu (ali bitnu) izmjenu na grbu i bit ?e iza Uskrsa gotovo.

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Travanj 07, 2009, 21:42:48 pm »
Pozdravljam ovu fenomenalnu ideju!

Mi se u Interu službeno zovemo ovako: Inter Club Fiume Croazia. Po?ite na interclub.inter.it i tamo ?ete vidjeti da piše baš tako.

Šal: Ja sam da svakako s obje strane bude na pruge, samo crno mi se ne svi?a. Na jednoj bih napisao kako je Dexter predložio FC Internazionale u izvornom fontu, a sa svake strane bio bi grb Intera (zadnji je meni naj, jer je to ujedno i original iz 1908.) S druge strane bih napisao IC Fiume Croazia, dok bi grb na stranama bio hrvatski ili od Intera u srcu (ako je on op?eprihva?en kao grb IC Rijeka).

Transparent: Inter Club Fiume Croazia sa Interovim (ili Inter u srcu) grbom lijevo, a hrvatskim desno!

Nadalje, na stranicama Intercluba ima formular koji se mora ispuniti za transparent. Moraju se unjeti svi podaci (visina, dužina, što piše na njemu, sektor na kojem ?e se izvjesitit, koja utakmica...) te priložiti slika istog isklju?ivo u JPG formatu. To se šalje na fax ili na mail tifostadio@inter.it najkasnije 7 radnih dana prije utakmice u 18 sati. Oni odobravaju transparente u petak prije utakmice, a transparent se mora unjeti najkasnije sat vremena prije po?etka preko ulaza broj 4 uz predodžbu e-maila ili faksa potvrde od Intera da je on dopušten.

Iako je transparent ranije dopušten, za svaku se utakmicu mora ponavljati procedura.

za ovo sam otprilike znao ali sada znam potpuno hvala na informaciji kolega nraguz... :interflag: :interflag:

za tu proceduru znamo koga ?emo angažirati ... a ako kojim slu?ajem nam ne odobre transparent znam da ti možeš do?i i do presidentea :D :D

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #39 on: Travanj 07, 2009, 21:54:45 pm »
 :D da, da...imamo ?ovjeka za vezu sa glavnim gazdom.

njunja

• Guest
« Reply #40 on: Travanj 08, 2009, 00:31:15 am »
ideja koju je rekao nraguz sto se tice sala mi se svida...IC FIUME CROATIA je dobro kao i naziv kluba original fontom ali iskreno ne treba biti grb naseg fan cluba osim ako fanatico nece napraviti bas sluzbeni grba do uskrska kao ovo sto je rekao

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Travanj 08, 2009, 00:35:13 am »
Ja i dalje stojim kod stajališta da bi izbacio Fiume, Inter Club Croazia je dovoljno, a sa druge strane Fc Internazionale na crno- plavoj podlozi, može i grb ili godina još u nastavku...

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Travanj 08, 2009, 00:43:36 am »
Ja i dalje stojim kod stajališta da bi izbacio Fiume, Inter Club Croazia je dovoljno, a sa druge strane Fc Internazionale na crno- plavoj podlozi, može i grb ili godina još u nastavku...
slazem se..

njunja

• Guest
« Reply #43 on: Travanj 08, 2009, 00:44:48 am »
ali inter club fiume je ime ovog kluba kao i sto je internazionale ime kluba za koji navijamo,sta bi i to sad trebali mijenjati

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Travanj 08, 2009, 09:14:53 am »

Definitivno obje strane na pruge, F.C. Internazionale ispisano zlatnim originalnim fontom i stari grb.
Što se ti?e imena naše udruge s druge strane šala ja kao Dubrov?anin nemam ništa protiv "Inter Club Rijeka", jer se tako zovemo, iako razumijem da to nerije?anima može biti pomalo bez veze. :interflag:
« Last Edit: Travanj 08, 2009, 09:20:24 am by Dexter »
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #45 on: Travanj 08, 2009, 09:55:26 am »
ja isto nisam iz rijeke ali da nije toga kluba iz rijeke nebi mi bili ?lanovi i nebi se ovako družili neka bude
Inter Club Fiume!!!!

njunja

• Guest
« Reply #46 on: Travanj 08, 2009, 10:05:57 am »
ja takoder nisam iz rijeke i to IC FIUME mi uopce ne smeta jer je to sluzbeno ime ovog kluba...jebiga ljudi FC INTERNAZIONALE je sluzbeno ime talijanskog kluba za koji navijamo,a nitko nije iz italije,sta cemo i to ime mjenjati...
evo mislim u najgorem slucaju onima kojima bas to smeta da pise IC FIUME neka se nekako rijesi ako nije neki problem pa da pise nick s foruma

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Travanj 08, 2009, 10:28:51 am »
Mislim da ipak nebi trebalo stavljati talijanski naziv grada Rijeke. Mi smo manje - više svi iz Hrvatske i upravo zato ne treba pisati "Fiume", nego baš "Rijeka". Oni koji nas zamijete, pa bio to i Moratti glavom, znat ?e tko smo i odakle dolazimo!
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Travanj 08, 2009, 11:52:35 am »
IC RIJEKA CROAZIA je onda moj prijedlog!

Sto se tice procedure, nema problema, ja mogu ispunjati formular i to slati. Samo mislim da je bolje da to radi netko tko ce biti nazocan s tim transparentom na ulazu. Na formularu se moze prijaviti transparent u vlastito ime, te u ime Inter Cluba. Sad mi jedino nije jasno ako je u ime Cluba mora li to biti predsjednik tog Cluba ili bilo koji clan.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #49 on: Travanj 08, 2009, 16:24:36 pm »
mislim da je nraguz sve za 5 napisao, a ime kluba po meni mora biti ono koje je službeno