Author Topic: TENIS  (Read 17057 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: TENIS
« Reply #300 on: Kolovoz 31, 2016, 22:24:29 pm »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #301 on: Studeni 26, 2016, 05:54:42 am »

Maradona i njegova jaranka u Areni Zagreb

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #302 on: Studeni 26, 2016, 13:41:19 pm »
lik je posve prolupao.
La Capolista Vola  !

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #303 on: Siječanj 25, 2017, 06:02:21 am »
Bravo Mikica   :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Highlights  Lučić-Baroni vs Pliškova

Emotivna izjava nakon meča četvrtfinala Australian Opena u kojem je razgulila Pliškovu.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
Re: TENIS
« Reply #304 on: Srpanj 16, 2017, 21:02:19 pm »
Volim Djokovica istina najvise i sigurno ce se uskoro vratit  na 1 mesto al Federer je Bog tenisa svaka cast i Djokovicu Nadalu Murayu tu i tamo sve su to vrsni tenisaci al ovakva dominacija u ovim godinama je za respekt... :kralj:
Koja lekcija umisljnom Cilicu koji je pokupio svu srecu svjeta i doso u finlae al daleko od toga nije mogo Nije mu mogla pomoc ni Gospa ni Tompson  :D :D :D
Ako nista mozes biti sreatan jer si doso u finale ni sam ne znas kako  ;D

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #305 on: Srpanj 17, 2017, 05:38:46 am »
Volim Djokovica istina najvise i sigurno ce se uskoro vratit  na 1 mesto al Federer je Bog tenisa svaka cast i Djokovicu Nadalu Murayu tu i tamo sve su to vrsni tenisaci al ovakva dominacija u ovim godinama je za respekt... :kralj:
Koja lekcija umisljnom Cilicu koji je pokupio svu srecu svjeta i doso u finlae al daleko od toga nije mogo Nije mu mogla pomoc ni Gospa ni Tompson  :D :D :D
Ako nista mozes biti sreatan jer si doso u finale ni sam ne znas kak;D

Što se tiče dolaska u finele,otvorio mu se ždrijeb i iskoristio je tu činjenicu, ni prvi ni zadnji :think: žao mi je što zbog ozljede (koju nisi spomenuo) nije pružio veči otpor,prošle godine umalo ga je dobio,ali Roger je Roger  :awerjjfe: ,najbolji svoh vremena-bar se u tome slažemo.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #306 on: Srpanj 21, 2017, 09:54:30 am »
Što se tiče dolaska u finele,otvorio mu se ždrijeb i iskoristio je tu činjenicu, ni prvi ni zadnji :think: žao mi je što zbog ozljede (koju nisi spomenuo) nije pružio veči otpor,prošle godine umalo ga je dobio,ali Roger je Roger  :awerjjfe: ,najbolji svoh vremena-bar se u tome slažemo.
ma da je bio 120% spreman rasuo bi ga RF. otvorio se zrijeb i jednom i drugom ali federeru na travi trenutno niko ne moze pruziti jaci otpor. Ocekivao sam da se murray suprostavi federeru zbog domace publike ali i njega je povreda sprijecila za nesto vise. Lijepo je viditi Rafu i Rogera ponovo na vrhu i ovo je samo dokaz da prisutvujemo najjacoj eri u historiji tenisa i trebamo uzivati :)

SEMPER FIDELIS

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #307 on: Srpanj 22, 2017, 22:14:05 pm »
Ma kakvi zuljevi i kakvi pehovi izgovori  Imo je zuljeve i mec prije sigurno  Nemoze zulj doci na jednom il ga imas jedan period il nemas Neka zahvali bogu stoj ikako igro finale bilo staj bilo Da nije bilo rata u bivsoj jugi pa bilo je ..Ugrabio je para hvala bogu bodova medju 10 tenisaca je i sta hoce Pa Federer ce ga otrest kad bude imo 45 godina Budimo realni .Nego mi smo balkanci takvi Ja sam navijo za Fedrera kad je igro protiv Dzumhura bosanskog panja tako da drago mi je zbog Federera  !
Gospodin svog zanata kralj Tenisa pa onda Djokovic Nadal i ostali po meni  !

Naj jace mi je kad citam komentare recimo na fb napisu ti si nas pobjednik a dobio po picki  :D :D :D :D :rrooffllmmaaoo:
« Last Edit: Srpanj 22, 2017, 22:16:08 pm by Adnan »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #308 on: Rujan 09, 2017, 01:11:18 am »
http://sport.avaz.ba/tenis/299259/najbogatiji-teniser-na-svijetu-dolazi-sa-balkana-iza-njega-su-ostali-federer-i-nadal
Najbogatiji teniser na svijetu dolazi sa Balkana: Iza njega su ostali Federer i Nadal.
Koliko covek ima novaca samo prikazano gdje su novci od ostali  Mozes kupit Djokovic i Bosnu i Hrvatsku Srbiju  :D :D :D
Svaka cast sve zasluzeno !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #309 on: Rujan 11, 2017, 00:42:56 am »
http://www.b92.net/sport/usopen2017/vesti.php?yyyy=2017&mm=09&dd=10&nav_id=1302293
Uživo: Nadal na set od osvajanje US opena!
Bravo Nadal
iako sam vise ljubitelj Djokovica i Federera njihovog stila igranja Nadalu sve pohvale :bowdown:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #310 on: Lipanj 25, 2018, 08:09:00 am »

Ovo što su Čilić & Čorić jučer napravili nije nitko u povijesti Hrvatske.U jednom danu Marin & Borna pobijedli su bivšeg i aktualnog  NO.1   :bowdown:

« Last Edit: Lipanj 25, 2018, 08:10:57 am by EL CUCHU 19 »