Author Topic: Cibona i Euroliga  (Read 4508 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sswen

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
Odg: Cibona i Euroliga
« Reply #50 on: Travanj 26, 2010, 00:22:49 am »
Kaj lupas kaj bi bilo???? bila bi lopta za zatvorenike s kojom bi si jaja pocesali 0, 5 sekundi i zackomili.... nabijem partizan i sve kaj ima veze s njim na onu stvar, a o navijacima tog ciganskog kluba smo sve mogli videt danas...

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Travanj 26, 2010, 00:51:30 am »
pobjede protiv srba su uvijek najsla?e. nažalost ovaj put smo popušili  >:(

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #52 on: Travanj 26, 2010, 09:04:17 am »
jebote koja tekma
gledam sa djedom utakmicu ja za cibonu on za partizan navija(komunjara stara)i ubaci onaj 3 ja skacem i pogleda na TV vidim igraci u crnom se raduju i nakon 2 sec skontam da su crni igraci partizana  :bang: reko vidi budala raduju se porazu kad onaj kometator poce da vristi  :D :D ja nemogu da vjerujem  :suprised:

SEMPER FIDELIS

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #53 on: Travanj 26, 2010, 11:40:34 am »
igra?i cibone su se ponijeli neodgovorno i nezrelo,u košarci nikad nije gotovo dok vrime nije skroz iscurilo loše loše

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #54 on: Travanj 26, 2010, 20:30:24 pm »
jebote koja tekma
gledam sa djedom utakmicu ja za cibonu on za partizan navija(komunjara stara)i ubaci onaj 3 ja skacem i pogleda na TV vidim igraci u crnom se raduju i nakon 2 sec skontam da su crni igraci partizana  :bang: reko vidi budala raduju se porazu kad onaj kometator poce da vristi  :D :D ja nemogu da vjerujem  :suprised:
:rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: e da znaš kako si me s ovim nasmijao, svaka ?ast  :clap: :rrooffllmmaaoo: za tebe i djeda  :pijani:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #55 on: Travanj 26, 2010, 22:47:04 pm »
Bila je to dobra tekma neko je navijao za Partizan neko za Cibonu ja sam bio neutralan al sam to volio pogledati jer obadvije ekipe vrjede veliki respect nadam se da ce u buducnosti biti jos vaki tekmi i sportski  dogadjaja Ovaj puta je Partizan pobjedio normalno neko ce reci ne jer ne navija za njih a da je Cibona tako pobjedila bilo bi dobro ...to je kosarka i sve je moguce ...Svaka cast na organizaciji i ljepoj utakmici  bit ce bolje drugi puta  :novija zastava:...

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #56 on: Travanj 26, 2010, 23:01:58 pm »
Bravo Adnane za ovaj komentar  :kralj:  Sto se tice ove tekme , znate da je oboren rekord NLB lige po gledanosti ?  :yess da: :interflag:

Offline ToniV.G

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #57 on: Travanj 27, 2010, 01:46:06 am »
Bravo Adnane za ovaj komentar  :kralj:  Sto se tice ove tekme , znate da je oboren rekord NLB lige po gledanosti ?  :yess da: :interflag:
bilo nas je 16200  8)

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #58 on: Travanj 27, 2010, 20:08:52 pm »
bilo nas je 16200  8)
mislim da u areni ne stane više od 15 i pol tisu?a ljudi, a kao službeni podatak je 15 600 ljudi

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #59 on: Travanj 27, 2010, 20:17:22 pm »
Ma nije ni bitno , samo nek je oboren rekord  :)

Offline ToniV.G

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Travanj 27, 2010, 22:56:53 pm »
mislim da u areni ne stane više od 15 i pol tisu?a ljudi, a kao službeni podatak je 15 600 ljudi
neznam tako je na tekmi rekao onaj debilni spiker koji vice buka   ;D, nebi se cudio da je dodao koju tisucu...vazno da je bilo pun k ljudi :D

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #61 on: Srpanj 02, 2011, 17:19:32 pm »
Cibona dobiva senzacionalno pojačanje?

Nakon što je Cibona dobila pozivnicu za Euroligu, apetiti najslavnijeg zagrebačkog košarkaškog kluba naglo su porasli. Prema najavama, pod Toranj bi uskoro trebalo stići veliko pojačanje.

Riječ je o Goranu Sutonu, zvijezdi NCAA Final Foura iz 2009. godine koji je s momčadi Michigana došao do finala tog natjecanja. Vijest je potvrdio neformalni sportski direktor Vukova, Nikša Prkačin.

"Ne mogu još ništa potvrditi, ali blizu smo dogovora, izjavio je bivši reprezentativac za Sportske novosti .

Goran, inače rođeni Sarajlija, prošle je sezone odigrao za talijansku momčad Bielli i imao prosjek od 9 koševa i 7 skokova.

Inače, Suton bi bio veliko pojačanje za mladu zagrebačku momčad iz koje ovih dana stižu dobre vijesti, u momčadi po svemu sudeći ostaju neki od glavnih prošlosezonskih igračia, Radošević, Zubčić, Rozić i Vragović.

Cibose je već napustio Bogdanović, Giričeku i Krapiću ističe ugovor, a blizu odlaska su Vrbanc, Miljković, Lalić, Barač i Garma.