Author Topic: Cibona i Euroliga  (Read 4613 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Odg: Cibona i Euroliga
« Reply #25 on: Travanj 17, 2009, 21:30:47 pm »
A ova kretenska tribina ga gleda ,umjesto da ga satru :D :D :D

njunja

• Guest
« Reply #26 on: Travanj 17, 2009, 23:42:20 pm »
nemam sta reci nego da se lik isfurao masovno...takoder mogu reci da mu je sad i zivot u opasnosti masovno ;D

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #27 on: Ožujak 23, 2010, 21:58:28 pm »
Makabi - Partizan 77-85  :beer: :banannarock: :pehar: :pijani: :thumbup: Inace navijam za Partizan ;D

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #28 on: Ožujak 23, 2010, 23:55:24 pm »
Makabi - Partizan 77-85  :beer: :banannarock: :pehar: :pijani: :thumbup: Inace navijam za Partizan ;D
hehe sumnjam da ima baš takvih ovdje, ali ?estitam  ;)

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #29 on: Ožujak 25, 2010, 18:15:41 pm »
a ubise ljudi ove godine.Mislim i proslih godina su bili jaki ali ove mislim da mogu cak i do finala a onda u jednoj utakmici je sve moguce

SEMPER FIDELIS

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #30 on: Ožujak 25, 2010, 18:19:28 pm »
Da...Stalno iznenadjuju i cuda prave.Prvo nisam vjerovao da ce moci grupe proci , oni prodju.Mislim svi ce ih kantat u Top 16 , kad oni jedini koji dobiju Barcu i prodju dalje.I sad reko samo jos fali da Maccabi dobiju u Izraelu , oni dobise :o

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #31 on: Travanj 02, 2010, 18:48:41 pm »
Na Final 4 u Pariz idu :

Partizan  :yess da::kralj: :thumbup:
Olympiakos
Barcelona
CSKA

Igrace se od 7.5. do 9.5. a parovi su :

Partizan - Olympiakos
Barcelona - CSKA

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #32 on: Travanj 02, 2010, 18:50:28 pm »
finale barca- olympiacos
realno i dvije najbolje i najkvalitetnije mom?adi u europi

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Travanj 03, 2010, 00:46:09 am »
Mrak, tema CIBONA I EUROLIGA, a zadnjih ohoho postova o jebenom crno-belom govnetu....

Je,fakat ,najogavniji klub na svijetu uz djubrejuBe naravno  :rolleyes:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #34 on: Travanj 03, 2010, 10:21:34 am »
Slazem se sa Anteom pratio sam zadnja desavanja ova bas radi prijatelja on me je i nagovorio da gledam iz razloga sto je veliki fan Partizana da mi pokaze kakva je atmosfera u Beogradu kad u dvorani bude vise od 21 000 ljudi to je spektakl kakav se vidja samo na NBA terenima i cjel tekmu navijaci fenomenalni veliki respect za Partizan sto se tice podrske a i igre ... Iako sam misljenja kao Ante da je Barca u kosarci kao nekad sto je to bio CSKA M..Al sad je to Barca ima najbolje igrace na svjetu u svom timu mislim da suvereno idu ka tom trofeju cestitke Partizanu a Autsajderi su protiv Olympiacosa kao sto su bili protiv Macabia ciji su navijaci kupovali unaprjed karte pa sad ce prodavat  ;D ;D Uglavnom drago m je sto je u jednu ruku Partizan dosao dovde velik uspjeh za kosarku sa nasih prostora isto bi tako volio da je i Cibona .Sory za mali off  jer je tema specifisno za Cibonu ali ponjela me atmosfera  bivsi evropski  prvaka iz 1992 godine Al samo im dresovi izgledaju lose  ;D pozz ..
« Last Edit: Travanj 03, 2010, 10:28:37 am by Adnan »

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #35 on: Travanj 03, 2010, 15:09:41 pm »
http://www.index.hr/sport/clanak/velikosrpska-euforija-partizanovaca--arenom-dominirali-transparenti-dogodine-u-kninu-i-kosovo-je-srbija/484124.aspx

slobodno, ?ekamo ih  ;)
kad ti jedan ovakav text sa nekom dozom zgražanja napiše index onda znaš šta je, a svi znamo tko je i što je index

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #36 on: Travanj 03, 2010, 15:56:57 pm »
Jedino je taj transparent bio bezveze , i iznervirali su me zbog toga , a fan sam Partizana.Mrzim nacionalizam  :fajt do:

Ante slazem se da ce biti Barca-Olympiacos...

A sto se tice atmosfere u Areni samo pogledajte ovo :
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs375.snc3/24043_1411399169566_1370122368_1100829_4307485_n.jpg

« Last Edit: Travanj 03, 2010, 16:01:32 pm by eXoDuS1993 »

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #37 on: Travanj 25, 2010, 20:35:04 pm »
kontroverzna pobjeda partizana danas u prepunoj zagreba?koj areni. cibona je 0,6 sekundi prije kraja imala 3 razlike i onda kecman nevjerojatnim i kontroverznim košem sa svoje polovice igrališta donosi naslov partizanu. iskreno jedna odli?na, borbena utakmica koja je morala oti?i na ciboninu stranu, no nesmotrenost slovenskih sudaca je odlu?ila. naravno utakmica nije prošla bez incidenta, tokom 2. ?etvrtine (?ini mi se) jedan srpski navija? se okrenuo prema ciboninim navija?ima i dignuo tri prsta u zrak, nešto doviknuo i bacio bocu na njih  :rolleyes:

Offline ToniV.G

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Travanj 25, 2010, 22:13:16 pm »
kontroverzna pobjeda partizana danas u prepunoj zagreba?koj areni. cibona je 0,6 sekundi prije kraja imala 3 razlike i onda kecman nevjerojatnim i kontroverznim košem sa svoje polovice igrališta donosi naslov partizanu. iskreno jedna odli?na, borbena utakmica koja je morala oti?i na ciboninu stranu, no nesmotrenost slovenskih sudaca je odlu?ila. naravno utakmica nije prošla bez incidenta, tokom 2. ?etvrtine (?ini mi se) jedan srpski navija? se okrenuo prema ciboninim navija?ima i dignuo tri prsta u zrak, nešto doviknuo i bacio bocu na njih  :rolleyes:
upravo sam dosao s tekme....jos nemogu vjerovati sta se dogodilo,gore se osjecam nego poslje utakmice hrvatska-turska.Vodimo 0.6 sek prije kraja 2 razlike i pocnemo slaviti...osim 5 ciboninih igraca na terenu su jos bili mijatovic i rozic a sudac je dao da se igra dalje, apsolutno neregularan kos.Trebao je sudac smiriti strasti, u najgorem slucaju dosuditi tehnicku klupi cibone , a ko bi onda strpao oba bacanja za produzetke u onoj atmosferi volio bi ga vidjeti.Ekipa okolo krivi igrace sto su uletili u teren, a tko nebi uletio u teren kad decko od 19 godina stavi tricu za pobjedu preko covjeka od 229 cm (vranesa) u jednoj od najacih europskih liga....

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Travanj 25, 2010, 22:29:00 pm »
Stvarno infarktna i freneti?na završnica NLB lige... Ve? kad je Bogdanovi? pogodio za pobjedu,pomislih-gotovo je,kad onaj Kecman sa 25 metara ga?a i poga?a?! Nevjerovatni triler kojeg se ni NBA liga ne bi posramila..... Podatak da su Gordon i Tomas pogodili pa skoro 80 % koševa Cibone je dovoljan sam za sebe, ali opet su imali cibosi pobjedu u džepu.. Premda moram istaknuti da ni Partizan nije nezasluženo odnio "kantu",de?ki igraju stvarno dobro..?estitke Cibosima na današnjoj predstavi....

Offline ToniV.G

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Travanj 25, 2010, 22:38:30 pm »
Stvarno infarktna i freneti?na završnica NLB lige... Ve? kad je Bogdanovi? pogodio za pobjedu,pomislih-gotovo je,kad onaj Kecman sa 25 metara ga?a i poga?a?! Nevjerovatni triler kojeg se ni NBA liga ne bi posramila..... Podatak da su Gordon i Tomas pogodili pa skoro 80 % koševa Cibone je dovoljan sam za sebe, ali opet su imali cibosi pobjedu u džepu.. Premda moram istaknuti da ni Partizan nije nezasluženo odnio "kantu",de?ki igraju stvarno dobro..?estitke Cibosima na današnjoj predstavi....
ono je neregularan kos...po svimm pravilima osim sudaca i 5 igraca sa svake strane na terenu nitko nesmije biti pa ni trener ... a u trenu kad je kos zabijen su bili rozic i mijatovic..

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #41 on: Travanj 25, 2010, 22:41:44 pm »
sramota da ekipa poput partizana(respektabilna i igra?ki jako dobra) osvoji naslov na ovakav na?in. nije meni toliko žao što je cibona izgubila koliko mi je žao što tomas nije mvp jer stvarno je zaslužio, ve? mi je dulje vrijeme najbolji hrvatski košarkaš

Offline levis

• Super clan
  • FORZA RAGAZZI !!!
    • View Profile
« Reply #42 on: Travanj 25, 2010, 22:43:50 pm »
A jebiga kos je neregularan. Ali opet se nama vraca u glavu kada slavimo dok jos nije gotovo.
I sta su imali uopce utrcavat na teren za te jebene pola sekunde. Ali i to je kosarka, pola sekunde od pobjede.

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #43 on: Travanj 25, 2010, 22:45:23 pm »
A jebiga kos je neregularan. Ali opet se nama vraca u glavu kada slavimo dok jos nije gotovo.
I sta su imali uopce utrcavat na teren za te jebene pola sekunde. Ali i to je kosarka, pola sekunde od pobjede.
ako mi vjeruješ znao sam da ?e biti tako  kad sam ?uo onog majmuna da je rekao da još ništa nije gotovo kroz glavu mi je prošao štimac i utakmica s turskom koji je rekao tu istu, kobnu re?enicu  :wallsmack: :wallsmack:

Offline ToniV.G

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Travanj 25, 2010, 22:47:48 pm »
ako mi vjeruješ znao sam da ?e biti tako  kad sam ?uo onog majmuna da je rekao da još ništa nije gotovo kroz glavu mi je prošao štimac i utakmica s turskom koji je rekao tu istu, kobnu re?enicu  :wallsmack: :wallsmack:
a ja nisam cuo ni jednog ni drugog vec sam oba puta bio na licu mjesta....na moju zalost ili srecu....fkt neznam sta da radim najrade bi plakao  :(

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #45 on: Travanj 25, 2010, 22:49:55 pm »
a ja nisam cuo ni jednog ni drugog vec sam oba puta bio na licu mjesta....na moju zalost ili srecu....fkt neznam sta da radim najrade bi plakao  :(
1. put sam i ja bio na mjestu zlo?ina, al sam gledao snimku doma, vrtio par puta i onako u tuzi mi se urezala ta kobna re?enica u sje?anje  :'(

Offline ToniV.G

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Travanj 25, 2010, 22:58:54 pm »
1. put sam i ja bio na mjestu zlo?ina, al sam gledao snimku doma, vrtio par puta i onako u tuzi mi se urezala ta kobna re?enica u sje?anje  :'(
trebalo bi mou javiti da pusti ovo igracima da pogledaju da nije ama bas nikad gotovo :D....u srijedu cu sigurno zaboraviti na cibonu i okrenut se slavlju nadam se -.-

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #47 on: Travanj 25, 2010, 23:20:50 pm »
Navijam za Partizan (zbog tog me mozda neki gledaju poprijeko na ovom forumu , ali mislim da nas je sve na ovo mjesto spojio Inter ) i priznajem da je bio neregularan kos , trebala je biti tehnicka za cibonu , a onda samo Bog dragi zna sta bi bilo  :D Ali sve u svemu , odlicna utakmica , za pamcenje

Offline ToniV.G

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Travanj 26, 2010, 00:01:33 am »
Navijam za Partizan (zbog tog me mozda neki gledaju poprijeko na ovom forumu , ali mislim da nas je sve na ovo mjesto spojio Inter ) i priznajem da je bio neregularan kos , trebala je biti tehnicka za cibonu , a onda samo Bog dragi zna sta bi bilo  :D Ali sve u svemu , odlicna utakmica , za pamcenje
zalosno je sto znam ljude sa zapisnika, sta nisu pustili tih 0.6 sec -.-".............ne vjerujem u to da te netko poprijeko gleda zbog toga, nisu ovdje takvi ljudi, ipak smo mi interisti ;)   :novija zastava:

Offline eXoDuS1993

• Super clan
  • Interista 4ever
    • View Profile
« Reply #49 on: Travanj 26, 2010, 00:20:09 am »
Nadam se da si u pravu ,a i ja sam napisao mozda :)