Author Topic: ostali sportovi  (Read 18331 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Re: ostali sportovi
« Reply #300 on: Rujan 14, 2017, 22:55:37 pm »
http://www.b92.net/sport/eurobasket2017/vesti.php?yyyy=2017&mm=09&dd=14&nav_id=1303787
Fenomenalna Slovenija zgazila šampiona Evrope sa +20!

Reprezentacija Slovenije plasirala se u finale Evrobasketa pošto je ubedljivo pobedila Španiju sa 92:72.

Bravo za Janeze tj Slovence  ocitali i ponizili napacene spance Stvarno mi je drago uzivo sam gledajuci tako se igra za svoj dres Isto tako pohvalio bi Srbiju koja je dosla sa drugim timom na ovo takmicenje  i isto ce se borit za finale sa favorizovanom Rusijom Iskreno volio bi da Srbija bude Evropski prvak a ko god bude il Slovenci Srbi il Rusi bitnoj da nisu Njemci i Spanci .Pa nadamo se da ce finale biti odlicno za gledat !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #301 on: Rujan 16, 2017, 21:14:36 pm »
Srbija je u finalu Evropskog prvenstva!
Košarkaši Srbije pobedili su Rusiju rezultatom 87:79 (25:20, 23:14, 18:23, 21:22) u polufinalu Evrobasketa u Istanbulu i u nedelju od 20:30 boriće se sa Slovenijom za titulu prvaka Starog kontinenta.

Sutra nek pobjedi Bolji nadajmo se mi ispred mali ekrana da cemo uzivat u dobroj kosarci !!

http://www.b92.net/sport/eurobasket2017/teme.php?yyyy=2017&mm=09&dd=16&nav_id=1304467
Zanimljiv text o kosarkaskoj velicini Aleksandar Saša Đorđević ! :bowdown:
« Last Edit: Rujan 16, 2017, 21:28:16 pm by Adnan »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #302 on: Rujan 17, 2017, 21:05:46 pm »
Slovenija-Srbija 34:28 početak druge četvrtine,nadam se da će Slovenci dobiti . :yess da:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #303 on: Rujan 17, 2017, 23:29:07 pm »

SLOVENIJA - SRBIJA 93:85

SLOVENIJA:  Randolph, Vidmar, Prepelič, Dončić, Dragić

SRBIJA:  Marjanović, Mačvan, Lučić, Jović, Bogdanović

-----------------------------------------------------------------

Košarkaši Slovenije osvojili su naslov europskih prvaka nakon što su u nedjelju u Istanbulu u finalu Eurobasketa pobijedili Srbiju sa 93-85 (20-22, 36-25, 15-20, 22-18). To je prva medalja za Sloveniju na europskim prvenstvima, i odmah zlatna.

Prvi su do osjetne razlike došli Slovenci koji su u drugoj četvrtini otišli na 11 koševa prednosti (41-30). Slovenci su držali komotnu prednost sve do polovice treće četvrtine, kada se ozlijedio Luka Dončić, uz Gorana Dragića, najbolji igrač Slovenije.

Nakon toga Srbija je uhvatila priključak i u zadnju dionicu je ušla sa minusom od četiri koša (67-71), a 4:50 minute prije kraja susreta Srbija je prvi puta povela nakon dugo vremena (78-77).

U završnici susreta zbog bolova na slovenskoj klupi je ostao i Gorana Dragić. No, tada se ukazao Klemen Prepelić koji se prometnuo u junaka te je donio Sloveniji zlato.

Kod Slovenije Prepelić je upisao 21 koš, 4 skoka i 3 assistencije, dok je Goran Dragić ubacio 35 poena, a Anthony Randolph dodao je 11 koševa. U redovima Srbije najbolji je bio Bogdan Bogdanović sa 22 koša, a Milan Mačvan ubacio je 18.

P.S.

Svaka čast Sloveniji ,zadnju četvrtinu bez Dončića i Dragića ,ali bili su tu Prepelič i Randolph,čestitke i Srbima koji su se desetkovani dovukli do srebra.
« Last Edit: Rujan 17, 2017, 23:30:50 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #304 on: Rujan 18, 2017, 20:36:40 pm »
Navijo sam za komse Srbe doduse  komse su i Slovenci Al kad se sve sabere ljudi nisu imali poraza u cjelom prvenstvu i sinoc su zasluzeno nadigrali i pobjedili repku Srbije Bili su bolji imali su fenomenalnog Dragica .Odlicno finale odlicna tekma bolji su pobjedili i treba bit zadovoljan posebno mislim na repku Srbije kojoj niko nije davo ni dovde sanse jer su dosli na  evro bez svooji najveci zvjezda ..Cestitke Janezima :pehar:

Malo Humora
Kakva godina za Slovence:
- Uvalili amerima prvu damu
- Uzeli hrvatima nesto oko mora
- Digli srbima zlato ispred nosa
Zabari, cuvajte Trst
 :D :D
« Last Edit: Rujan 18, 2017, 20:38:15 pm by Adnan »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #305 on: Rujan 20, 2017, 06:19:23 am »

JEDAN OD NAJEMOTIVNIJIH TRENUTAKA NAJBOLJEG IGRAČA EUROPSKOG PRVENSTVA Dragić dobio Draženov dres na dar od majke Biserke, pa se rasplakao

Najbolji igrač proteklog europskog košarkaškog prvenstva Slovenac Goran Dragić (31) potvrdio je kako završava reprezentativnu karijeru.

"Ostvario sam ono što sam želio, osvojio sam zlatnu medalju i ovo je najbolje vrijeme za oproštaj od nacionalnog dresa"
, rekao je Dragić.

Ovaj 31-godišnji playmaker je u finalu predvodio Sloveniju do europske krune postigavši 35 koševa protiv Srbije. Posebno je emotivan trenutak bio nakon što je od majke Dražena Petrovića, Biserke na odlasku dobio poseban poklon, dres jednog od najvećih svih vremena.

- Ovo mi je jedan od najljepših poklona koje sam dobio. Dražen je bio moj idol. Najljepša hvala Biserki. Bila mi je čast nositi dres s brojem tri i učiniti legendu svjetske košarke ponosnom. Počivao u miru
- rekao je emotivni Dragić koji je se potom i rasplakao.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=edDO53rNb0w
« Last Edit: Rujan 20, 2017, 06:22:41 am by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #306 on: Rujan 21, 2017, 23:43:21 pm »

VIDEO: KOŠARKAŠKI HEROJ SLOVENIJE IZNENADIO I ODUŠEVIO MAJKU DRAŽENA PETROVIĆA 'Hoću li živa do Zagreba? Ma ovaj dres ide kod Jordanovog i Curryjevog'

Goran Dragić fantastično je odigrao Europsko prvenstvo ikao MVP turnira odveo Sloveniju do prvog zlata u povijesti. Vođa slovenske reprezentacije autoritativno je vodio reprezentaciju svoje države do naslova europskog prvaka, no kada mu je majka Dražena Petrovića, Biserka Petrović, poslala Draženov dres Goran Dragić se slomio i rasplakao budući da mu je Dražen bio idol.

Dragićeva reakcija potaknula je jednu slovensku TV emisiju da u goste pozove Biserku Petrović i organizira njihovo upoznavanje. Petrović je izjavila kako Gorana Dragića poznaje samo preko igre na parketu, a onda je voditeljica emisije 'ispalila': 'Sad ćete ga osobno upoznati, došao je ovdje samo zbog vas.'

"Hoćete me pustiti da živa dođem u Zagreb?", izgovorila je Biserka iznenađena Dragićevim dolaskom.

"Puno vam hvala za onaj dres. To mi je bio najljepši poklon u životu. Svi znamo što je Dražen napravio za košarku", rekao je Goran Draženovoj majci.

"Vi nosite njegovo djelo", odgovorila je Biserka Petrović, a Goran brzo uzvratio:

"Zato imam trojku."

Dragić je Biserki Petrović poklonio svoj potisani dres, a Draženova je majka tada na licu mjesta odlučila gdje će s njim.

"Pa gdje ćemo sa svim tim trojkama... Ova će na posebno mjesto u muzej, tamo gdje su Jordanov i Curryjev. Ići će na treće mjesto", rekla je Biserka pa odgovorila na pitanje je li se teško odvojila od Draženovog dresa i poklonila ga Dragiću:

"Goran nosi Dražena sa sobom, tu je. Niti jednog trena mi nije bilo žao niti teško. Kad čujem mlade ljude koji se bave košarkom kako pričaju o Draženu to mi puni baterije i daje mi snage. Dokle god budem mogla, pričat ću o Draženu", poručila je Biserka Petrović.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #307 on: Rujan 25, 2017, 20:39:36 pm »

Ovako su nekad igrali ex yu majstori  :bowdown: ,zadnjih 5. minuta tekme protiv  Sovjeta na Europskom prvenstvu 1975. u Beogradu.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #308 on: Listopad 03, 2017, 01:07:00 am »
Bavo Denis za video ...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #309 on: Listopad 03, 2017, 01:09:23 am »
http://sport.avaz.ba/ostali-sportovi/307150/odbojkasice-srbije-prvakinje-evrope
Odbojkašice Srbije prvakinje Evrope.

SIgurno dvije reprenzetacije koje su stvarno igrali atomsku odbojku dodo bi i Tursku tu
Biloj dobri meceva a i dobri guzica Bravo za djevojke iz Srbije ... :bowdown: :bowdown:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Odg: ostali sportovi
« Reply #310 on: Siječanj 30, 2018, 20:43:27 pm »

Play off the day-Blake Peters  :bowdown:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Odg: ostali sportovi
« Reply #311 on: Ožujak 23, 2018, 11:01:01 am »
U 26. kolu brazilske košarkaške lige Basquete Cearensea je slavio protiv Bauru Basketa na nevjerojatan način.

Svega par sekundi prije kraja na liniju slobodnih bacanja stao je igrač Basquetea Paulinho Boracini. Njegova momčad u tom je trenutku gubila sa 77:80. Boracini je potom zabio prvo slobodno bacanje, a u drugom je namjerno promašio.

Napravio je to tako da je pogodio rub obruča, lopta se odbila u stranu, a on ju je u trku uhvatio i iz pada zabio tricu za pobjedu 81:80 iz nemoguće situacije.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=lPxcUQEpI2Q

P.S.
Svaka čast Paulinho Boracini  :bowdown: