Author Topic: NBA Liga  (Read 40650 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
Odg: NBA Liga
« Reply #600 on: Srpanj 08, 2012, 07:45:32 am »
Ako neko stvarno ne napravi bum sto se tice igraca opet majami uzima

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #601 on: Srpanj 08, 2012, 12:57:17 pm »
Oklahoma mi je tu odmah uz Miami,mislim da mogu uzet prsten.
Nadam se da će i Spursi ponovit odličnu prošlu sezonu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #602 on: Kolovoz 10, 2012, 20:41:45 pm »

:clap: :clap: :novija zastava: :pehar:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #603 on: Siječanj 05, 2013, 16:05:00 pm »

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #604 on: Siječanj 13, 2013, 17:21:13 pm »
Kako mi LA LAKERSI Stoje moj miljenik Bryant slabo pratim to oni imaju Dream team staraca  :D :D

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #605 on: Siječanj 13, 2013, 20:53:31 pm »
ne stoje, imaju supertim al dosta su stari, spori, nikakva tranzicija, nekoliko velikih ega u ekipi, tesko ce se i za playoff izboriti

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #606 on: Siječanj 13, 2013, 23:21:45 pm »
www.youtube.com/watch?v=yEn5BxEKIno
 :bowdown: :bowdown: :bowdown: :clap: majstor

Za Knickse navijam otkako znam za sebe, konacno imaju dobru ekipu za razliku od zadnjih 10 godina  :clap:

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #607 on: Siječanj 15, 2013, 21:58:33 pm »
http://gol.dnevnik.hr/clanak/gol_out/kobe-presretan-objavio-svijetu-da-mu-se-vratila-prelijepa-supruga---270438.html

evo ado care još dobrih vijesti iz grada anđela
vratila se kobeu žena po ko zna koji put :D
neću reć da ne mogu shvatit kako takvu macu možeš ić varat s nekim kurvetinama, al eto šta ti je slava.
inače kažu za nju da obožava dijamante, čak je i kćerci ime dala natalia diamond, iako brat bratu ime mi više zvuči kao neke male iz reality kings tvornice

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #608 on: Ožujak 30, 2013, 22:23:20 pm »

evo sa današnje utakmice chicaga i dallasa...boozer :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Offline Puppi 04

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #609 on: Ožujak 30, 2013, 22:51:17 pm »
 :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:
premocno kako ga je potrgao :D

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #610 on: Ožujak 30, 2013, 23:34:23 pm »
znači nemože dosadit video hahahahahahahah :clap:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #611 on: Travanj 02, 2013, 13:58:22 pm »
www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5MhmGyZ7KF0
Evo da vidite kako i u NBA ligi ima klubova koji se guraju, obratite pažnju na trenutni rezultat i vrijeme do kraja.

www.youtube.com/watch?v=Y_PZkCiIrpM
Ovaj video vam nepreporučam da gledate, ali ako baš želite slobodno...strašno nešto...

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #612 on: Travanj 02, 2013, 14:22:13 pm »
ovo sam procitao na FB sto je jedan momak napisao

Da bih vam od prilike prikazao koliko PlayOff znači za Lakerse sa onog najvažnijeg stajališta onog finansijskog evo jedne ilustracije toga.Naime pred početak ove sezone Lakersi su potpisali ekskluzivni ugovor sa komapnijom Warner Bros Cable na 20 godina vrijedan 3 milijarde dolara + bonusi.Warner Cable je dobio pravo prenosa svih utakmica LA Lakersa koje nisu emitovane na National TV-u.Međutim Lakersi kao must see ekipa imaju najviše utakmica na National TV-u od 82 utakmice u sezoni njihovih 40 je prenošeno na National TV-u dok je 42 preuzo Warner Cabel.Koliko su Lakersi moćna franšiza dovoljno govori činjenica da su jediini profesionalni tim u USA koji dobija novac od TV prava sa dvije strane prvo od Warnera po osnovu ugovora i to 150M godišnje od Warnera i blizu 120M od kolektivnog ugovora po osnovu TV prava prenosa utakmica na National TV-u! U ovo ne ulaze bonusi od PlayOff utakmica koji su također enormni! Kompanije i kablovski operateri kao što su Verizon,AT&T i lokalne TV u Californiji podnijele su tužbe ali sve su od reda odbačene.Niti jednoj NBA ekipi ne pada na pamet da se buni jer su Lakersi uz NY Yankees-e najmoćniji i najutjecajniji kolektiv u Američkom profesionalnom sportu.E sada vam možda i bude jasnije zašto LA Lakersi će na silu u PlayOff pa pod cijenu ne pravde nekoj drugoj ekipi ali će oni u Play Off jer u Americi postoji samo jedan Bog a to je DOLAR!

SEMPER FIDELIS

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #613 on: Travanj 03, 2013, 13:10:43 pm »
Apsolutno točno.

Jedino NFL se razlikuje po tome, jer sav novac dijele na 32 jednaka dijela (ulaznice, TV prava, prodaja dresova... baš sve osim ulaznica za VIP lože na stadionima koje idu direktno klubovima). U NFL-u pregovara i potpisuje sve isključivo liga, a ne klubovi. Oni samo ubiru.

Taj je dogovor postignut 1960. i ja se tom modelu divim, jer su svi vlasnici tada shvatili da će svima biti dobro ako se podijeli sve. Nadalje, znali su da će imati vrlo kompetitivno natjecanje u kojem će svaki klub svake godine moći konkurirati za naslov i to će ovisiti samo o kvaliteti igrača i trenera (salary cap je svima isti). Sama ta činjenica dovodi navijače, a za njima sponzore, TV... Tu su kratkoročno sigurno pušili klubovi iz velikih gradova poput New Yorka, jer njihovo tržište je ogromno i sigurno bi više zarađivali da su prihode ubirali sami, ali dugoročno su znali da će se isplatiti, jer danas je NFL daleko najpopularnija liga u Americi i svaki od 32 kluba pliva u zaradi.

Doduše, danas se pojavilo par vlasnika klubova iz velikih gradova/tržišta (sve su to manje više sinovi onih koji su bili '60.) koji bi željeli preći na model MLB, NBA, odnosno svake druge lige na svijetu, gdje dominira pohlepa.

Iz tog razloga u NFL-u zasad ne postoje Lakersi ili Yankeesi.

Uostalom, ne postoji NFL tim u Los Angelesu, jer nije ni bitan nekom tamo bogatunu, kad bi zarađivao isto kao gazda u Green Bayu (70.000 stanovnika). A da je model kao u NBA ili MLB bila bi vjerovatno dva NFL kluba u LA-u.

Jednostavno, NFL-u se divim!!!!
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #614 on: Svibanj 12, 2013, 07:23:46 am »

Nazr Mujo rasuo Le Brona k'o djubre po oranju  ;D ;D ;D

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #615 on: Srpanj 25, 2014, 14:41:38 pm »
Ode "kralj" u Clivlend

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #616 on: Siječanj 29, 2015, 05:58:51 am »

Klay Thompson

Inače  na ovu temu slabo upisujem bilo što ,jer su moji heroji iz konca 80-ih i 90-ih odavno u penzijama  :cry2: ,ali ovaj individualni doseg Klaya Thompsona iz Golden State Warriorsa zaslužuje da ga ne ignoriram.Naime dečko je postigao 52 poena na utakmici protiv Sacramenta,ali nije u tome kvaka ,postizali su neki i osjetno više ,ali N I K A D se nije desilo da netko u jednom quarteru pogodi 37 poena,   uz savršeni šut iz igre 13-13 (9-9 za tricu) i time sruši dosadašnji rekord od 33 koša u jednoj četvrtini kojega su zajednički držali Geroge Gervin (1978) i Carmelo Anthony (2008).

Dolje je link sa koševima Klaya Thompsona iz treće četvrtine tekme  Golden State - Sacramento,pogledajte i uživajte  :bowdown: :bowdown: :bowdown:

https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84924572&v=Wxjsz92v53M&x-yt-ts=1422411861#t=156
« Last Edit: Siječanj 29, 2015, 06:16:27 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #617 on: Veljača 17, 2015, 13:33:33 pm »
http://www.avaz.ba/clanak/164384/porodica-svetinja-umjesto-all-stara-u-new-yorku-nurkic-u-svojatima-kod-zivinica
Krajem prošle sedmice doputovao je iz Denvera u Bosnu i Hercegovinu

PORODICA SVETINJA Umjesto All-Stara u New Yorku, Nurkić u Svojatima kod Živinica

koji debil od cojka znaci imao je priliku uci u povjest jedne od naj jaci liga na svjetu da see upise kao jedini iz BiH zaigrao na takvoj manifestaciji gdje milijardi ljudi gleda i gdje se svaki igrac upisuje posebnim slovima Konj je otiso u zivinice ne znam jel iso pod onaj most gdje ima kurvi da pokupi koju Stvarno mi je nije jasno kako neko moze biti cok Jedan Novitzki Jordan Kobe Gasol Parker Divac itd itd itd itd su mogli igrat a ovaj ode u zivinice  E brate neka si  ;D ;D

Offline Nerazzurro

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #618 on: Veljača 18, 2015, 12:45:53 pm »
Jučer sam ponovno naletio na dokumetarni film Winning Time Reggie Miller. Preporučam da pogledate pogotovo oni koji su pratili NBA u to vrijeme.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #619 on: Veljača 19, 2015, 06:04:36 am »
Jučer sam ponovno naletio na dokumetarni film Winning Time Reggie Miller. Preporučam da pogledate pogotovo oni koji su pratili NBA u to vrijeme.

Gledao sam taj dokumentarac,svakako je za preporučiti za gledanje.Koja seljačina spikelee  :homocide smail:, ide izazivati Reggie-ja i vidi šta se dogodi  :awerjjfe:

Reggie je "volio" Knickse,evo kako im je uvalio 8 poena u 9 zadnjih sekundi u jednoj od tekmi polufinala konferencije 1995

Inače,drago mi je da sam svoje teenagerstvo proveo gledajući NBA zvijezde kakve Vi mladji možete samo sanjati.Moja slabost je priznajem bio Charles Barkley,car Sixersa i  Sunsa.Jedini čovjek uz  Kareem Abdul-Jabbar, Wilt Chamberlain i Karl Malone-a koji su kombinirano imali u karijeri :20,000 koševa, 10,000 skokova and 4,000 assista.Bilo je to vrijeme kada su igrali Jordan,Malone & Stockton,Olayuwon,Clyde the glide Drexler,u Atlanti je igrao-letio čovjek koji da nije bilo Michaela bio  najbolji: Dominique Wilkins.To su samo neki,svaka ekipa imala je jednog do dva superstara ,iskreno kažem žalim za tim vremenima kada sam često u gluho doba noći navijao budilicu  :D  da ne propustim (najčešće) playoff.
« Last Edit: Veljača 19, 2015, 06:18:49 am by EL CUCHU 19 »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #620 on: Veljača 19, 2015, 15:08:45 pm »
Ukratko, isto kao nogomet prije i sad. Mozda je igra zastarjela?
Trenirao sam kosarku i potrosio brdo para na "Kosarka" magazin, cak ima i moje pismo sa 14 godina u broju 40. :D :D
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #621 on: Veljača 25, 2015, 06:06:29 am »

Šta uradi američanski džihadista  :D Harden Ricky Rubiu  :bowdown: :bowdown: :bowdown:
« Last Edit: Veljača 25, 2015, 06:10:40 am by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #622 on: Svibanj 22, 2015, 06:03:04 am »

Kad vidite ovo vidjet ćete da su za  185 cm visokog   Jordana Kilganona    :bowdown: :bowdown: :bowdown:,razni Jamesi,Hardeni i ostali samo sitni miševi... :awerjjfe:,....a uz to važno je napomenuti da je Jordan bijelac  :D
« Last Edit: Svibanj 22, 2015, 06:11:22 am by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #623 on: Lipanj 25, 2015, 05:53:14 am »
BRAVO Evo što je NBA megazvijezda napravila za majku Dražena Petrovića!

Jedna od najvećih zvijezda NBA lige i košarkaš novog prvaka Golden State Warriora, Stephen Curry, ispunio je obećanje koje je dao majci Dražena Petrovića uoči početka finalne serije protiv Cleveland Cavaliersa.

Veliki košarkaš i očito veliki čovjek obećao je unaprijed da će pobjednički dres iz finala poslati Biserki Petrović u Hrvatsku, za Draženov muzej. Obećano - ispunjeno!

MVP regularnog dijela NBA-a i najbolji šuter lige prvo je svoju momčad odveo do pobjede u velikog finalu, a potom je majci košarkaškog Mozarta poslao povijesni dres. Povijesni jer su Ratnici naslov prvaka čekali punih 40 godina.

A priča s Draženom i Curryjem stara je 23 godine. Curry je Biserku Petrović upoznao kao četverogodišnjak na All Star vikend u Orlandu 1992. godine, a prekrasnom gestom odužio se Draženu, kao mnogi se slažu, majstoru s najpreciznijom rukom u povijesti košarke.

"Bit će mi čast da vidim svoj dres u Draženovom muzeju", poručio je Curry.

Inače, te 1992. godine, Biserka Petrović je na All Star vikendu pored parketa čuvala malog Stephena 'da ne uleti na teren', kako je sama nedavno potvrdila. Za to su vreme Dražen i Stephenov tata Dell Curry, također sjajan šuter, sudjelovali u natjecanju za najboljeg 'tricaša' lige.

P.S.

Respect za Stephena Currya  :bowdown: :bowdown: :bowdown:
« Last Edit: Lipanj 25, 2015, 05:56:14 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #624 on: Lipanj 26, 2015, 00:52:14 am »
Svaka cast bas ljepa gesta nema sta  :thumbup: :thumbup:, iako slabo pratim NBA Otkako je otisao Bryant i Lakersi nisu kao nekad prozivljavaju dane kao i inter ,A ovakve slike je ljepo vidjeti respect a Drazenu  vjecni mir !