Author Topic: NBA Liga  (Read 36371 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
Odg: NBA Liga
« Reply #50 on: Siječanj 06, 2009, 20:14:48 pm »
eh sad,mozemo tako unedogled.. ja sam reagira na tvoju konstataciju da crnci nisu imali neke  uspjehe na sp,sta sam ti i obrazlozija sa tim igracima...  od tih kosarkasa sta spominjes u nba,to su samo RIJETKE JEDINKE  tipa nowitzki,yao ming,tony parker (opet niger),delfino,radja ,DRAZEN,i co,koji su uspili u nba i ostavili neki trag..mislim da populacija tih sta si navea je zanemariva u nba,mozda nekih 5 % ?   :think: :think:  pa sad ti zbroji "koliki i kakav " su oni trag tu ostavili ? :awerjjfe:  a ovo drugo sta si navea ,ajde,nesto ti i moze proci,al da su pires i petit znacili vise od makalelea ,viere u momcadi,ili u veznom redu fra ?  :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:  prije su tu da broj popune... a henry ? nije crnac  :think: :awerjjfe:     da nije polubijelac ?  :rofl2: :rofl2:

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #51 on: Siječanj 06, 2009, 20:16:32 pm »
pa tebi je onda i adriano crnac ???
naravno da je henry mulat,?ini mi se da je podrijetlom s nekog oto?ja
adriano je crnaca i majka i otac su mu crnci, to što je malo svijetliji nema veze, crnac je! da bi bio mulat moraš biti miješan, oni nisu, isto kao što postoje bijelci koji su kao sir i bijelci koji su malo tamnije puti, ne znam od kud ti da je henry bijelac

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #52 on: Siječanj 06, 2009, 20:18:51 pm »
e ante,dobro si to sve obrazlozija,svaka cast na trudu,osta sam bez teksta !!!! :cclap: :cclap: :cclap: :kralj:

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #53 on: Siječanj 06, 2009, 20:22:04 pm »
e ante,dobro si to sve obrazlozija,svaka cast na trudu,osta sam bez teksta !!!! :cclap: :cclap: :cclap: :kralj:
ma nije to nista

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #54 on: Siječanj 06, 2009, 20:24:24 pm »
ne ja ti to ne želim re?, a vidim da mi ti želiš re? da henry nije crnac  :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :thummbup:
ali ajmo krenut od današnje reprezentacije francuske, ma još bolje one koja je igrala u finalu sp prije 2 i pol godine
Barthez, Sagnol, Thuram(crnac ro?en u Guadeloupe), Gallas(ro?en u francuskoj), Abidal(ro?en u fra), Ribery (Trezeguet 100(isto nešto ko crnac i ro?en u argentini)), Vieira(ro?en u Dakru) (Diarra 56( ro?en u fra), Makelele(ro?en u kongu i nemožeš mi re? da nije jedan od vo?a francuske, Zidane, Malouda(tako?er ro?en u nekoj fra koloniji), Henry(ro?en u fra) (Wiltord 107(ro?en u fra)).
Subs Not Used: Boumsong, Chimbonda, Coupet, Dhorasoo, Givet, Govou, Landreau, Silvestre.
dakle ovdije u ovom sastavu je 22 igra?a ako se ne varam od njih 22 je 13 crnaca(bez trezegueta)
dakle nemožeš tvrdit da nema crnaca koji nisu vo?e(ovi ovdije imaju 4 makelele, thuram, vieira, henry)
u nba vo?e najja?ih mom?adi su mcgrady(on je vo?a rocketsa a ne ming), bryant(LAL), pierce i gagnett(može se dodat i allen) vo?e bostona, spursi(vo?e toni, duncan i ginobili, 2 od 3 crnci), bosh(vo?a toronta, nije uki?  ;) ) reed( vo?a bucksa, boruc puno oscilira), billups(vo?a denvera + dodaj anthonya koji je najve?a zvijezda), u detroitu prva petorka su svi crnci(iverson, hamilton, wallace, prince, brown), james(clevland), jordan, pippen i rodman u svoje vrijeme... puko sam nabrajaju?i ovo, mislim da ti je to dovoljno malo bijelaca u nba se pamti(ugl od po?etka se pamte jer nemojmo zaboraviti da crnci nisu odmah smijeli igrat) stocton, bird, petrovic, onda onaj jos jedan sta je igrao za boston.... a nisam niti nabrojao najve?e ikada magica, jabbara, dr. j-a..... stvarno ih ima puno i sve crnci
moj point svega ovoga je da crnce ne trebaš omalovažavat, ?injenice ti govore druga?ije  ;)

mišaš pojmove na veliko,a koliko vidim nisi jedini,opet kažem svrstaješ zidana,henrya,riberya,trezegeuta i šta ja neznam koga me?u crnce.Ja sam razdvopjio pojam crnci od svih ostalih rasa.Zna?i nekežem ja da ja zidane ili henry ili bilo tko od ovih bijelac,nego kažem da nisu crnci.
Znaš li koliko crnaca ima u brazilu ???
oko 5%
sve ostalo su mulati i bijelci
ako nevjeruješ proguglaj malo :thumbup:

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #55 on: Siječanj 06, 2009, 20:25:39 pm »
da, obrazložija je da me nije shvatia i da nezna razlikovat rase :thumbup:

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #56 on: Siječanj 06, 2009, 20:26:57 pm »
zaokruži crnca
VS

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #57 on: Siječanj 06, 2009, 20:30:51 pm »

ne znam,ali cini se da su svi razumili osim tebe... :awerjjfe:  da ti on ponovno objasni ?  :think: :ssh:

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #58 on: Siječanj 06, 2009, 20:31:30 pm »
ne kužim kako te nisam shvatio? ja ne razlikujem rase? mulat si ako si dijete iz mješanog braka, ako su ti i tata i mama crnci onda si crnac, ja sam imao priliku vidjeti na tenerifima crnce koji su pobijegli ravno iz afrike, jedan je kušio sme?e i majke mi crnji je od one kante! i sad me uvjeri da je henry manji cnrac od njega, dakle postoje ljudi koji su tamniji i koji su svjetliji bez obzira na rasu, a ako ne prihva?aš uspjeh crnaca u ekipnom sportu osim ako su u ekipi svi crnci onda ni trindad i tobago da su bili prvaci nebi mogli na tvoju listu jer je jedan bijelac igrao za njih ;)
ti brkaš pojmove a ne ja, e da i nisi mi iskomentirao vo?e nba mom?adi?

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #59 on: Siječanj 06, 2009, 20:32:40 pm »
i da molim te di sam napisao da je zidane crnac??

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Siječanj 06, 2009, 20:33:04 pm »
zaokruži crnca

ante tjeraš me da zbog tebe guglam ;D

evo ti hint:     http://en.wikipedia.org/wiki/Brasil
(pogledaj desno pod Ethnic groups )

« Last Edit: Siječanj 06, 2009, 20:34:11 pm by far-pes »

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #61 on: Siječanj 06, 2009, 20:33:34 pm »

ne znam,ali cini se da su svi razumili osim tebe... :awerjjfe:  da ti on ponovno objasni ?  :think: :ssh:

molimte probaj mi ti :bowdown:

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #62 on: Siječanj 06, 2009, 20:35:22 pm »
ante tjeraš me da zbog tebe guglam ;D

evo ti hint:     http://en.wikipedia.org/wiki/Brasil
(pogledaj desno pod Ethnic groups )

nemoj mi sad bježat s teme, govor je bio o crncima kao sportašima, a sad nitko nije toliko glup da ne vidi da je ronaldinho crnac

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #63 on: Siječanj 06, 2009, 20:37:37 pm »
nemoj mi sad bježat s teme, govor je bio o crncima kao sportašima, a sad nitko nije toliko glup da ne vidi da je ronaldinho crnac
ko bježi s teme,ti si po?eo nabrajat henrya kao crnaca,adriana tako?er a ja sam ti lijepo dokazao da adriano nije crnac,nevidim u ?emu je problem

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #64 on: Siječanj 06, 2009, 20:37:43 pm »
molimte probaj mi ti :bowdown:

evo za pocetak : pise se  "molim te ", a ne molimte ?!!!!

to vjerovatno na gogleu ne mos naucit ,a ? :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #65 on: Siječanj 06, 2009, 20:40:11 pm »
ko bježi s teme,ti si po?eo nabrajat henrya kao crnaca,adriana tako?er a ja sam ti lijepo dokazao da adriano nije crnac,nevidim u ?emu je problem
onda je sme?, to je nova rasa jelda? mislim ajde ajmo glasat ko misli da je adriano crnac neka stavi  :thumbup: a tko misli druk?ije stavite  :thumbdown: , možeš i temu otvorit ako ho?eš

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #66 on: Siječanj 06, 2009, 20:41:02 pm »
a ako ne prihva?aš uspjeh crnaca u ekipnom sportu osim ako su u ekipi svi crnci onda ni trindad i tobago da su bili prvaci nebi mogli na tvoju listu jer je jedan bijelac igrao za njih ;)
ti brkaš pojmove a ne ja, e da i nisi mi iskomentirao vo?e nba mom?adi?
pa ljudi vi govorite da su zaslugom crnaca francuzi osvojili SP,a u mom?adi su bila 3 crnaca ui po?etnoja postavi.Ti sad generaliziraš,a ja sam ti lijepo nave primjer odbojke i nogometa gdje crnci totalno nedominiraju :awerjjfe:

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #67 on: Siječanj 06, 2009, 20:42:34 pm »

evo za pocetak : pise se  "molim te ", a ne molimte ?!!!!

to vjerovatno na gogleu ne mos naucit ,a ? :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

to se zove tipfeler,a ti vjerojatno neznaš što to zna?i ::)

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #68 on: Siječanj 06, 2009, 20:44:32 pm »
adriano-crnac- :thumbup:

ne znam sta je to tipfeler,da odem na google ili wikipediju ? :think: :think: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo:

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #69 on: Siječanj 06, 2009, 20:44:56 pm »
onda je sme?, to je nova rasa jelda? mislim ajde ajmo glasat ko misli da je adriano crnac neka stavi  :thumbup: a tko misli druk?ije stavite  :thumbdown: , možeš i temu otvorit ako ho?eš

?uješ ja sam ti dao ?injenicu da adriano nije crnac,sad možeš radit bilo kakvu temu,mišljenje ne?ije nije bitno kad su tu ?injenice.

Da te upitam: što je quaresma?

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #70 on: Siječanj 06, 2009, 20:45:35 pm »
13 crnaca ukupno u mom?adi, 4 ih je na klupi dakle 9 ih je igralo u finalu, niti ja se ne slažem da dominiraju nogometom, jer ne baratam informacijama koliko crnaca a koliko bijelaca igra nogomet, ali štoviše ti si se usudio re?i da ne dominiraju ni u nba-u! dakle ti si rekao da oni nisu vo?e svojih mom?adi a ja sam ti dao ?injenice koje su to pobile, no to ne komentiraš jelda?

ugl ajmo mi opet izbacite uljeza

?

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #71 on: Siječanj 06, 2009, 20:46:07 pm »
?uješ ja sam ti dao ?injenicu da adriano nije crnac,sad možeš radit bilo kakvu temu,mišljenje ne?ije nije bitno kad su tu ?injenice.

Da te upitam: što je quaresma?
quaresma je cigan ili ako o?eš lijepše rom

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #72 on: Siječanj 06, 2009, 20:47:40 pm »
quaresma je cigan ili ako o?eš lijepše rom
da al je crn,zašto ga onda ne zovemo crncem ???

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #73 on: Siječanj 06, 2009, 20:50:02 pm »
13 crnaca ukupno u mom?adi, 4 ih je na klupi dakle 9 ih je igralo u finalu, niti ja se ne slažem da dominiraju nogometom, jer ne baratam informacijama koliko crnaca a koliko bijelaca igra nogomet, ali štoviše ti si se usudio re?i da ne dominiraju ni u nba-u! dakle ti si rekao da oni nisu vo?e svojih mom?adi a ja sam ti dao ?injenice koje su to pobile, no to ne komentiraš jelda?

ma odakle si ti izvuka da san ja reka da crnci ne domidiraju nba-om ???
spomenia sam par bijelaca koji su bili vrhunski u nba-u tipa ra?a,petrovi? i kuko?,sabonis,pa sad ovaj gasol,nisam rekao da oni dominiraju nad crncima

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #74 on: Siječanj 06, 2009, 20:50:58 pm »
aha dakle quaresma je crnac a adriano nije, ok
i da ti si mi napisao da je 6,9 % cnraca u brazilu, od kud da ja znam da adriano ne spada baš u ta 6,9%?