Author Topic: NBA Liga  (Read 36317 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Davor

• Moderator
  • Stalni clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
Odg: NBA Liga
« Reply #25 on: Siječanj 05, 2009, 18:35:29 pm »
jucer sam gledao wizarse protiv cavsa bila je zanimljiva utakmica tjesno do kraja.pobjedili su wizardsi 3 razlike.

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Siječanj 05, 2009, 21:55:08 pm »
A u kojem to sportu nema šopanja drogama?
ima svugdje,ali ipak u americi se to više tolerira.Op?epoznato je da se tamo dopuštaju neke supstance koje su europi zabranjene.Crna gorila zakuca sa 5-6 metara pa još iskola?i o?i koda ?e nekog zaklat,sve mu je to od sirupa protiv kašlja?
Op?enito ameri?ki košarkaši,su fizi?ki ja?i troduplo od europe i ostatka svijeta,zbog ?ega?treninga?režima?prehrane?
Svaka ?ast njima,no meni je draža europska košarka.Op?enito amerikance ne mogu smislit,a pogotove njihove sportove tipa bejzbol,ameri?ki nogomet,pa onaj sport sli?an hokeju sam što se neigra po ledu, s palicama se maše po zraku,a na vrhu štapa imaju mrežu i u nju hvataju loptu :awerjjfe:To samo bolesni amerikanci mogu izmislit.

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #27 on: Siječanj 05, 2009, 22:15:34 pm »
op op ?ini se da imamo rasista  ;D

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Siječanj 05, 2009, 22:43:46 pm »
op op ?ini se da imamo rasista  ;D

nije to rasizam, nego po NBA-u bi se dalo zaklju?it da su crnci u sportu superiorija rasa naspram svim drugima

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #29 on: Siječanj 05, 2009, 23:10:52 pm »
zezam se  ;)
ali po misljenu nekih ljudi mi bijelci bi trebali bit superiorna rasa na cijelom svijetu, najviše me nervira kad ?ujem kako to crnac u bijeloj ku?i? kako crnac može bit predsjednik gdje je ve?ina bijlci? **** bi te ljude, isto tako mislim da su crnci bolji u košarci od bijelaca, oni su na tim terenima od malena, to je sve što imaju(i muzika), a i ?injenica da crnac od 175 cm može zakucat a da bijelac od 190 ne može? hmm jednostavno mislim da su oni talentrianiji za taj sport, imaju viši odraz i sve to

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #30 on: Siječanj 05, 2009, 23:32:52 pm »
Bog im je dao da budu superiorniji u sportu od bjelaca ali nemojmo tako pricat i on je covjek isto kao i mi bjelci Nije bitno kakve je tko boje koje vjere kojeg obicaja za mene ljudi koji gledaju kakve je ko vjere je zalostan i jadan i mislim da smo mi pred bogom svi jednnaki A tko vise trenira normalno on je jaci zato svidjala se nam liga ili ne NBA Liga je naj jaca liga u kosarci i naj atraktivnija najskuplja Zato uzivajmo u igrama Bryanta Pierca Lebron Jamesa Oneala i ostali super zvjezda pozz ,,,,,

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Siječanj 05, 2009, 23:49:23 pm »
nema te stvari koju japanac ne?e nadmašit :rrooffllmmaaoo:

Offline interista7

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Siječanj 06, 2009, 02:46:08 am »
negdje sam cuo da crnci imaju do 25% misicne mase vise od bijelaca, jel to istina?ja neam pojma..ugl, nba nepratim, nekad pogledam neku tekmu slucajno, ali taj sport me opcenito nezanima.pogotovo ne nba, gdje nema ispadanja i gdje se sve vrti samo oko love i love i niceg drugog, zamislite natjecanje koje planira g-14 u nogometu, od toga mi se povraca.
Citao sam u magazinu kosarka prije par godina podatak kako je valjda neki tip prodao neka prava(mislim da su tv prava) tadasnjim celnim ljudima u nba ligi,ugovor je sklopljen na dozivotno.mislim da ima neki postotak od 10%.ugl, to tada nije bilo nista, a zamislite danas kolku paru taj tip okrece.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Siječanj 06, 2009, 09:55:14 am »
Crnci u sportu i jesu superiorniji zbog svoje anatomije i velike razlike u gra?i miši?a. I u nogometu danas ve? dominiraju, a prije 15 godina gotovo da ih nije ni bilo. No zato oni ne mogu uspješno skijat ili plivat. Imaju dosta teže kosti od bijelaca i ne znam koliko posto više miši?a, koji su ujedno puno fleksibilniji od bjela?kih. To je dokazano.
Anteadriano, zato crnci imaju viši odraz i mogu puno više finesa izvoditi od bijelaca. Jer ima i bijelaca koji stalno vise na terenu, pogledaj samo našeg Dražena. On je bio nevi?eni talent i radio je enormno od malih nogu, ali nikad nije mogao uzletjeti kao Jordna, Wilkins, Kobe ili bilo koji ?ak i niži crni igra?. To far-pes, s drogama veze nema.

A onaj glupi sport (apsolutno se slažem s far-pesom) se zove lacrosse. Gledao sam jednom i nisam se mogo na?udit.
Za mene je baseball užasno dosadan (opet se slažem s far-pesom), ali zato football apsolutno obožavam (jednako kao nogomet, možda i više).

Isto tako, zbog sustava natjecanja u ameri?kim profi ligama, ima manje namještanja utakmica, jer nitko ne gubi, odnosno ne može ispasti iz lige. I što nedostaje tome da svak zara?uje. Pa opet je i to bolje nego da uvijek isti osvajaju naslov kao u Europi. Pogledajte NFL, tamo svake godine netko drugi bude prvak, a onaj prošlogodišnji nerijetko završi na dnu lige. Meni je to super! Kod nas veliki broj navija?a nikad ne?e doživjeti naslov svog kluba (ili moraju birati klub koji ne pripada njima kao evo ja Intera udaljenog 1000 kilometara), dok se tamo svatko ima pravo nadati.
Užasno je jedino što do?e novi vlasnik i preseli klub u drugi grad, to je katastrofa. U svemu drugom su puno ispred nas u vo?enju i pra?enju sporta.
Da, neke suspstance su dopuštene, ali i kod toga se slažem, jer ionako se uzimaju razna sranja, a najsla?e je zabranjeno vo?e.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Siječanj 06, 2009, 10:47:53 am »
Umetanje Citata
Crnci u sportu i jesu superiorniji zbog svoje anatomije i velike razlike u gra?i miši?a. I u nogometu danas ve? dominiraju, a prije 15 godina gotovo da ih nije ni bilo. No zato oni ne mogu uspješno skijat ili plivat. Imaju dosta teže kosti od bijelaca i ne znam koliko posto više miši?a, koji su ujedno puno fleksibilniji od bjela?kih. To je dokazano.
Anteadriano, zato crnci imaju viši odraz i mogu puno više finesa izvoditi od bijelaca. Jer ima i bijelaca koji stalno vise na terenu, pogledaj samo našeg Dražena. On je bio nevi?eni talent i radio je enormno od malih nogu, ali nikad nije mogao uzletjeti kao Jordna, Wilkins, Kobe ili bilo koji ?ak i niži crni igra?. To far-pes, s drogama veze nema.

dobro si to obrazlozija,svaka cast !!!

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #35 on: Siječanj 06, 2009, 13:41:32 pm »
evo far-pes meni je ovo fascinantnije od onog kineza, frajer ima 175cm i nadsko?i 175 cm i zakuca
ili ovo(dobro ovaj ima 2 i nešto ali opet)
dok npr kinez bez odsko?ne daske(yao ming) koji je ujedno najviši igra? u nba( mislim nekih 232) skoro nikada ne zakucava(ne znam zašto) ali zato ga kobe bryant 199cm zakuca preko njega e sad ako ovo nije impresivno, ne znam ovisi do osobe no ja sam u šoku kada vidim ovakve stvari

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #36 on: Siječanj 06, 2009, 13:45:42 pm »
moram još dodat da bryanta baš ne favoriziram jer je veliki fan ac milana, i kao mladi? je trenirao nogomet u tom stara?kom domu

njunja

• Guest
« Reply #37 on: Siječanj 06, 2009, 14:36:56 pm »
trenutno po zakucavanjima nitko ne moze srusiti ovog covjeka DWIGHT HOWARD
[/color]

njunja

• Guest
« Reply #38 on: Siječanj 06, 2009, 14:40:50 pm »
takoder mislim da ovo govori sve o NBA-u i o prosjeku i talentu igrqaca u toj ligi
[/color]

njunja

• Guest
« Reply #39 on: Siječanj 06, 2009, 15:01:55 pm »
znam da traje malo duze....ali vjerujte mi,svaki ljubitelje NBA-a,zakucavanja i opcenito kosarke ce mu se isplatiti pogledat ovaj SPRITE SLAM DUNK CONTEST

[/color]

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Siječanj 06, 2009, 17:13:37 pm »

da istina,ali nevjerujem da je to u tolikom omjeru :think: evo primjer meni prijatelji ima 185 pa zakuca bez problema,plus još nikad nije trenira košarku ???(nije crnac ;D).
Po meni su crnci superiorniji u tr?anju i u ni?em više.
Za nogomet se ne slažem da baš dominiraju,pa sijetite se koji je najve?i uspjeh njihov na svjetskim prvenstvima ????etvrtfinale.
E šta sad mene najviše mu?i u vezi tih skokova.Zašto amerkinaca nema nigdje u odbojci.Odbojka je baš sport za pokazat odraz i skok.Tu dominiraju rusi i talijani,nekad brazilci,u ženskoj odbojci se još može svrstat kuba,ali glavne nacije su rusija i italija :awerjjfe:
To je stvar milijuna,a s milijunima dolaze i druge zakonite i nezakonite stvari,uzmite u obzir da u americi u biti ima 50 država,tako da nije teško prona?i odli?nog igra?ate, njima je NBA sve.

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Siječanj 06, 2009, 18:02:24 pm »
Za nogomet se ne slažem da baš dominiraju,pa sijetite se koji je najve?i uspjeh njihov na svjetskim prvenstvima Huh??etvrtfinale.

:think: :think: :think: :think: :think:      :nono: :nono: :nono: :nono:

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Siječanj 06, 2009, 19:08:25 pm »
:think: :think: :think: :think: :think:      :nono: :nono: :nono: :nono:

pa šta ti nije jasno, ???najve?i uspjeh afri?kih zemalja je ?etvrtfinale na svjetskim prvenstvima(senegal,2002)

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Siječanj 06, 2009, 19:29:23 pm »
pa šta ti nije jasno, ???najve?i uspjeh afri?kih zemalja je ?etvrtfinale na svjetskim prvenstvima(senegal,2002)

jesi li ikad pomislija da su crnci udarna snaga vodecih europskih i svjetskih reprezetacija ? uzmi npr.prvake svita francuze,thuram,henry,viera  makalele,i co ?! svi odreda crnci, i glavni razlog sta su francuzi prvac   i...  i u nogometu (ne samo reprezentativnom) su crnci vodeci igraci... gledam pojedinacno...     

a to sta africke zemlje nisu napravili neki velik uspjeh,ima dosta razloga,od takticke nediscipline,slabe kolektivne igre i sl ...uzimanjem raznih vodecih strucnjaka za kormilo tig repki stvari idu nabolje....

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #44 on: Siječanj 06, 2009, 19:45:18 pm »
marko je u pravu, još ako baš uzimaš u obzir samo one koji su ro?eni u africi onda su to definitvno francuzi, jer su svi ro?eni po kamerunu i senegalu(naravno crnci)

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Siječanj 06, 2009, 19:51:38 pm »

jesi li ikad pomislija da su crnci udarna snaga vodecih europskih i svjetskih reprezetacija ? uzmi npr.prvake svita francuze,thuram,henry,viera  makalele,i co ?! svi odreda crnci, i glavni razlog sta su francuzi prvac   i...  i u nogometu (ne samo reprezentativnom) su crnci vodeci igraci... gledam pojedinacno...     

a to sta africke zemlje nisu napravili neki velik uspjeh,ima dosta razloga,od takticke nediscipline,slabe kolektivne igre i sl ...uzimanjem raznih vodecih strucnjaka za kormilo tig repki stvari idu nabolje....

da,kad bi gledao pojedina?no,tako možeš i u NBA: kinez yao ming,pa naši košarkaši,pa španjolci,pa litvanci,sve sami igra?i koji su bili vo?e svojih ekipa.
ja govorim o kolektivu,naravno da ima crnaca fenomenalnih igra?a,uostalom koliko crnaca ima na planeti normalo da ?e bit odli?nih igra?a.
Šta se ti?e francuza:
henrya nemožeš svrstavat u crnce :nono:
a šta se ti?e ovih kojih si nabrojia mislima da su ipak sljede?i više zna?ili:barthez, lizarazu,blanc,deschamps, zidane,djorkaef,pirès,petit :awerjjfe:

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Siječanj 06, 2009, 19:52:57 pm »
marko je u pravu, još ako baš uzimaš u obzir samo one koji su ro?eni u africi onda su to definitvno francuzi, jer su svi ro?eni po kamerunu i senegalu(naravno crnci)

marokanci,alžirci i sli?ni njima nisu crnci :o
želiš mi re? da su zidane ili djorkaeff crnci ???

njunja

• Guest
« Reply #47 on: Siječanj 06, 2009, 20:07:27 pm »

henrya nemožeš svrstavat u crnce :nono:

nego pod sta ga se moze svrstati...sta je henry ako nije crnac???
mozda mozes reci da je mulat ili kako se vec zove (mjesanac bjelca i crnca)
ali kako god okrenes on je crnac

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Siječanj 06, 2009, 20:14:15 pm »
nego pod sta ga se moze svrstati...sta je henry ako nije crnac???
mozda mozes reci da je mulat ili kako se vec zove (mjesanac bjelca i crnca)
ali kako god okrenes on je crnac

pa tebi je onda i adriano crnac ???
naravno da je henry mulat,?ini mi se da je podrijetlom s nekog oto?ja

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #49 on: Siječanj 06, 2009, 20:14:31 pm »
ne ja ti to ne želim re?, a vidim da mi ti želiš re? da henry nije crnac  :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :rrooffllmmaaoo: :thummbup:
ali ajmo krenut od današnje reprezentacije francuske, ma još bolje one koja je igrala u finalu sp prije 2 i pol godine
Barthez, Sagnol, Thuram(crnac ro?en u Guadeloupe), Gallas(ro?en u francuskoj), Abidal(ro?en u fra), Ribery (Trezeguet 100(isto nešto ko crnac i ro?en u argentini)), Vieira(ro?en u Dakru) (Diarra 56( ro?en u fra), Makelele(ro?en u kongu i nemožeš mi re? da nije jedan od vo?a francuske, Zidane, Malouda(tako?er ro?en u nekoj fra koloniji), Henry(ro?en u fra) (Wiltord 107(ro?en u fra)).
Subs Not Used: Boumsong, Chimbonda, Coupet, Dhorasoo, Givet, Govou, Landreau, Silvestre.
dakle ovdije u ovom sastavu je 22 igra?a ako se ne varam od njih 22 je 13 crnaca(bez trezegueta)
dakle nemožeš tvrdit da nema crnaca koji nisu vo?e(ovi ovdije imaju 4 makelele, thuram, vieira, henry)
u nba vo?e najja?ih mom?adi su mcgrady(on je vo?a rocketsa a ne ming), bryant(LAL), pierce i gagnett(može se dodat i allen) vo?e bostona, spursi(vo?e toni, duncan i ginobili, 2 od 3 crnci), bosh(vo?a toronta, nije uki?  ;) ) reed( vo?a bucksa, boruc puno oscilira), billups(vo?a denvera + dodaj anthonya koji je najve?a zvijezda), u detroitu prva petorka su svi crnci(iverson, hamilton, wallace, prince, brown), james(clevland), jordan, pippen i rodman u svoje vrijeme... puko sam nabrajaju?i ovo, mislim da ti je to dovoljno malo bijelaca u nba se pamti(ugl od po?etka se pamte jer nemojmo zaboraviti da crnci nisu odmah smijeli igrat) stocton, bird, petrovic, onda onaj jos jedan sta je igrao za boston.... a nisam niti nabrojao najve?e ikada magica, jabbara, dr. j-a..... stvarno ih ima puno i sve crnci
moj point svega ovoga je da crnce ne trebaš omalovažavat, ?injenice ti govore druga?ije  ;)