Author Topic: ULTIMATE FIGTH  (Read 8430 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

njunja

• Guest
ULTIMATE FIGTH
« on: Prosinac 28, 2008, 21:39:45 pm »
otvorio sam ovu temu samo radi ove borbe,ali naravno doci ce s vase i s moje strane jos materijala o cemu ce se komentirati....

http://www.mmashare.com/frank-mir-vs-minotauro-nogueira---fight-video-ufc-92-t3740.html

ovo je po meni jako zanimljiva borba ako se uzme u obzir cinjenica da njega nitko nikad nije nokautirao,ovo je prvi lik...nekako mi je cudno sve to,svi borci koji iz PRIDEA odu u UFC postanu losi,tako je i nas mirko,evo ga i minotaur...morat cu se sloziti s prvim komentarom na ovaj vide,
na stranici koju sam dao gdje je video ispod ima komentari i mislim da je onaj prvi cak i tocan

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Odg: ULTIMATE FIGTH
« Reply #1 on: Prosinac 28, 2008, 22:23:05 pm »

Jednostavno,neki likovi neznaju kad se treba povu?',isto je i s našim Mirkom,dolaze mladi lavovi bez ikakvog respekta prema zvijezdama,sjeti se Gonzage i Mirka i ak' nisi 100 % spreman proguta te mrak ,a mislim da je i problem u tom kavezu,i to šta te može šorat laktovima(što je u pride-u  zabranjeno...

njunja

• Guest
« Reply #2 on: Prosinac 28, 2008, 22:30:48 pm »
ma aj bi recimo rekao da je ova borba namjestena....amerikanci su poznati po namjestanju bas preko DON KING-a a vjerujem da i on u UFC-u ima neku funkciju....
minotaur ako je u cjeloj borbi zadao mozda 7 udaraca,uopce se nije niti branio a i on je majstor u jui-juitsu tako da mi je isto bilo smijesno kad nije isao u klinc da baci protivnika na parter da dode u mogucnost za polugu,ali on je odlucio ici na stand up borbu u kojoj nije zadao niti jedan posten udarac...plus svi koji su iz PRIDE-a dosli u UFC su propali....MIRKO,sad MINOTAUR pa WANDERLEI SILVA
po meni malo sumnjivo

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Prosinac 28, 2008, 22:45:52 pm »

Je, fakat ako je tu Don King,onda je mutež zagarantiran,gledao sam na youtube onog Korejca šta se  za koji dan  šora sa Mirkom,lik mi je smiješan,pogotovo njegova borba sa Bobom Sapom,lik izgleda ko Frankenstein. A Fedor mu je prodo polugu za 2 minute...

njunja

• Guest
« Reply #4 on: Prosinac 28, 2008, 22:47:27 pm »
da ma dok u ferodr nije napravio pougu moze se reci da je dobiva batine...ne izgleda mi lik k0o macji kasalj...
ako se uzme u obzir da je mirko vec malo star i da mu nece moci prodati high kick zbog visine,bit ce to dobra borba
korejac mi je ko neki divljak

Offline ToniV.G

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Prosinac 29, 2008, 02:53:47 am »
nije fedor lud kaj nije htio u ufc

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Prosinac 29, 2008, 17:03:28 pm »
da da,imat ce mirko pune "ruke posla" protiv korejca na Staru godinu...njegova velicina je zaista  impresivna,a u par navrata sam primjetija da se lik stvarno zna sibati...pa i fedor se izvuka protiv njega..nadam se da ce cro cop dobiti,ali ne dajem mu prevelike sanse protiv onog orangutana....

:boxing: :bang2: :bang2:

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #7 on: Prosinac 30, 2008, 06:36:41 am »
neznam šta bi reka za mirku volio bi da ga dobije ali ?e teško mislim da to nije oni pravi mirko ko šta je bio jedno vrime.mislim da bi triba u mirovinu

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #8 on: Prosinac 30, 2008, 08:54:59 am »
Tako je neka se povuce,novaca je zaradio dosta a i netreba se vise dokazivati,po meni nema nikakve sanse s onim divom.

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Prosinac 30, 2008, 13:16:25 pm »
Ovaj Korejac je borben,ali on nema nikakve tehnike,njegova prednost je visina a ujedno to mu je i mana,vidjet cemo...

njunja

• Guest
« Reply #10 on: Prosinac 30, 2008, 16:24:30 pm »
dali netko zna tocno vrijeme i dan kad je borba,jer ja bi to gledao na netu uzivo a gdje god pogledam svugdje pise drugi datum i drugo vrijeme

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Prosinac 30, 2008, 16:33:06 pm »
31.12. negdje oko podne

njunja

• Guest
« Reply #12 on: Prosinac 30, 2008, 16:39:56 pm »
jer recimo na supersportovoj kladionici pise da je borba danas u 23:55

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Prosinac 30, 2008, 18:50:29 pm »
jer recimo na supersportovoj kladionici pise da je borba danas u 23:55

to ti je zato jer sutra kladionice nerade

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Prosinac 31, 2008, 09:56:15 am »
HONG MAN CHOI ipak nije najteži borac protiv kojega ?e Mirko Filipovi? u?i u ring. Ju?erašnje službeno vaganje na kojem se Cro Cop nije pojavio pokazalo je da Koreanac trenuta?no teži 148.5 kilograma, što je petnaestak kilograma manje od njegove optimalne mase koju je imao prije operacije tumora na glavi. Svojevremeno se Mirko borio i bez ve?ih problema svladao ameri?ku "Zvijer" Boba Sappa koji je u to vrijeme imao nevjerojatnih 160 kilograma.

Na ju?erašnjoj službenoj press konferenciji pojavili su se svi borci osim Francuza Jerome LeBannera koji je u zadnji ?as odustao zbog viroze. Njegovo mjestu u borbi protiv Novozelan?anina Marka Hunta zauzet ?e još jedan respektabilni udara? Nizozemac Melvin Manhoef.

Mirko se kratko obratio japanskoj javnosti izrazivši zadovoljstvo zbog borbe protiv koreanskog diva i usput zaželjevši Japancima sve najbolje u sljede?oj godini. Choi je s druge strane rekao kako ne zna kojoj ?e taktici pribje?i hrvatski policajac.

Borba Cro Copa i Hong Man Choija 14. je po rasporedu izme?u Badr Harija i Overeema te Mosashija i Gerarda Mousasija.

M.P.
Foto: Dreamofficial.com

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #15 on: Prosinac 31, 2008, 10:38:30 am »
dali netko zna tocno vrijeme i dan kad je borba,jer ja bi to gledao na netu uzivo a gdje god pogledam svugdje pise drugi datum i drugo vrijeme

Nova tv pocinje prijenos u 11:45

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Prosinac 31, 2008, 12:34:30 pm »

MAJSTOR OSTAJE MAJSTOR! BRAVO ZA MIRKA! :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #17 on: Prosinac 31, 2008, 12:40:25 pm »
Iako nije bilo atraktivno ali cestitke Mirku i neka se povuce jer bude li se ovako borio i protiv onih mla?ih mrcina moglo bi to loše završiti.

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Prosinac 31, 2008, 12:40:56 pm »
bravo mirkooooo !!!

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Prosinac 31, 2008, 18:43:36 pm »
Bravooo MIRKO!!!!

njunja

• Guest
« Reply #20 on: Prosinac 31, 2008, 18:49:34 pm »
borba zivi uzas...
jos nisam vidio da je netko dobio karton za dosadnu borbu...drago mi je sto ga je pobijedio ali borba je bila uzas

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Prosinac 31, 2008, 19:00:06 pm »
Iako nije bilo atraktivno ali cestitke Mirku i neka se povuce jer bude li se ovako borio i protiv onih mla?ih mrcina moglo bi to loše završiti.

a koju bi taktiku mu sugerira da se bori protiv one grdosije ?  ???  da krene u napad,low kickom ili midlle kickom ? :o  mirko je pametno odradija mec,nije dobijs batina,nije bija podredjen u ringu,i najvaznije ,dobija je !!!  my friend,that only counts !!!!

njunja

• Guest
« Reply #22 on: Prosinac 31, 2008, 19:34:26 pm »
ja nisam komentirao nista oko pobijede,drago mi je da je pobijedio i svaka mu cast...ali borba je bila uzasno dosadna

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Siječanj 01, 2009, 11:37:11 am »
Nemože ni biti zanimljivija kad su oba imala ozljede,i to ozbiljne,Mirko se cuvao da se ne ozljedi prid operaciji ali ipaks e borio,i odradio to u najboljem mogucem nacinu..

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #24 on: Siječanj 01, 2009, 19:40:11 pm »
Borbu sam gledao malo i sad bas nemogu ni komentarisat mogu samo reci Bravo Mirko......