Author Topic: HNL  (Read 126602 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Odg: HNL
« Reply #2025 on: Ožujak 12, 2013, 09:50:26 am »
Nema 25000 ali ima 6000,7000,8000,9000 a nakon odgodenog derbija u nedilju u sridu opet napunit stadion ipak to nesto znaci.zanima me situacija da je bilo ovo sve u maksimiru sta bi bilo a bilo bi:
U nedilju bi bilo 5000 a u tih 5000 jedno 1500 torce a u sridu 2000 a 1500 torce!!!!

Kakve veze ima pitanje koliko se voli Hajduk s Dinamom? Zašto kad se postavi pitanje o ljubavi prema Hajduku svi vi idete se kontrapitanjem, pa koliko ih ima na Maksimiru? Kakve to ima veze? Zagrepčani se ni ne kunu u ljubav prema Dinamu kao Dalmatinci prema Hajduku!
Pa i da se kunu to nema nikakve veze s time koliko se voli Hajduk.

To je isto kao da ja sada na pitanje o ljubavi prema Interu idem odgovoriti "pogledaj koliko je prosjek na Meazzi na Milanovim utakmicama zadnjih pet godina". Briga me za Milan i njihov prosjek, ja volim Inter, bitan mi je prosjek na Interovim utakmicama. Drugi me ne zanimaju.
« Last Edit: Ožujak 12, 2013, 09:58:38 am by nraguz »
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #2026 on: Ožujak 12, 2013, 09:54:41 am »
Ne diraj mi Maminja ;) Garantiram da ne postoje navijači u Hrvatskoj koji u svom klubu ne bi voljeli imati svog Mamića. Potvrđeno od mnogih Armadura i Torcidaša sa zadnje utakmice Intera i zajedničkog druženja u busu. A ovo za slušalice - tu si u pravu.

Tužno je da tako misle... Tu treba prevesti ovaj moj potpis Curve Nord: "Niti jedan naslov nije vrjedniji od vjernosti i časti."

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #2027 on: Ožujak 12, 2013, 10:13:34 am »
da ga vole nebi bacali baklje u teren i oko njega, a klub je financijski u govnima kao nikoji drugi na svijetu... ponekad mi se čak čini da su zaljubljeniji sami u sebe i svoje performanse, nego u hajduk...

Tako je, sve se u biti na kraju svodi na to tko je bolji: Torcida ili BBB. Nema to puno veze se ljubavi prema Hajduku i/ili Dinamu.
A tu ću reći da je Torcida... ne mogu možda reći bolja (jer kako je Ivan napisao boli njih neka stvar za financije Hajduka), ali svakako spektakularnija. Ako ništa brojniji su trenutno.

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2028 on: Ožujak 12, 2013, 14:22:17 pm »
Kakve veze ima pitanje koliko se voli Hajduk s Dinamom? Zašto kad se postavi pitanje o ljubavi prema Hajduku svi vi idete se kontrapitanjem, pa koliko ih ima na Maksimiru? Kakve to ima veze? Zagrepčani se ni ne kunu u ljubav prema Dinamu kao Dalmatinci prema Hajduku!
Pa i da se kunu to nema nikakve veze s time koliko se voli Hajduk.

To je isto kao da ja sada na pitanje o ljubavi prema Interu idem odgovoriti "pogledaj koliko je prosjek na Meazzi na Milanovim utakmicama zadnjih pet godina". Briga me za Milan i njihov prosjek, ja volim Inter, bitan mi je prosjek na Interovim utakmicama. Drugi me ne zanimaju.
Nisam to htio pisati da ne izazovem nekakvu svađu, ali se slažem za ovo od prvog do zadnjeg slova.
Utakmica je bila prava prvenstvena!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2029 on: Ožujak 17, 2013, 09:53:47 am »
Onoga što nabija na quratz sve žive i nežive  pustilo iz zatvora,evo inserta s jučerašnje presice nakon tekme Istra-Dinamo:

"Želio sam Mamićevim poltronima pokazati kako je neugodno kada njihov gazda i gazda HNL-a sve nabija na *****, a a nitko ne smije pisnuti, e vidite mene taj Mamić vrijeđa već dvadesetak godina, da se Jurčić nije uhvatio Mamića i da se držao utakmice ništa mu ne bih rekao. Tko su ti Mamići? Pa oni su uvreda za sredinu iz koje dolazim i ako ga tisuće ljudi svaki vikend proziva da odstupi zašto bih ja slušao Jurčićevo dizanje spomenika jednom redikulu. Mene ne može impresionirati njegov novac..." rekao je Nenad Marjanović DR Fric poslije konferencije za tisak.

P.S

Ako je stvarno doktor ,mislim da je njegovoj akademskoj tituli neprilično da uopće komunicira na taj način sa mučkim djubretom,makar je bio izazvan,ovako se svrstao u isti koš s istim  :think: , a konjska glava je posebna priča  :sick:,mučko djubre ga otjeralo ne jednom iz kluba,al taj beskičmenjak se i dalje uvlači u sve pore shupka svog gazde, a hebeš ga ,on ga plaća,samo dokad  :think:
« Last Edit: Ožujak 17, 2013, 09:57:34 am by EL CUCHU 19 »

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2030 on: Ožujak 17, 2013, 10:16:39 am »
Meni je ta cijela situacija smijesna, ma zalosna. Prvo ti svi Mamicevi govori na pressicama pa i ovaj zadnji. Iako, ne znam di je bila pravna drzava kad se ovaj isto tako javno prijetio mnogim novinarima da ce ih poubijat, da ce ih pojest mrak, da su kurvetine, djubrad i slicno. Onda se niti jedan politicar nije javio, al cim se u njih dirne. Sve su to beskicmenjaci i debili. Prvo veliki Hrvati koji su opljackali drzavu i buducim generacijama ostavili vecinu zemlje spaljenu, a sad ovi drugi koji stvarno mrze sve sto ima prefiks hrvatsko. I jedne i druge smatram debilim idiotima supcima majmunima licemjerima i dok citava garnitura tih politicara ne krepa nema nama nikuda prema naprijed
« Last Edit: Ožujak 17, 2013, 10:17:50 am by ILfenomeno »

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2031 on: Ožujak 23, 2013, 16:56:17 pm »
Ne diraj mi Maminja ;) Garantiram da ne postoje navijači u Hrvatskoj koji u svom klubu ne bi voljeli imati svog Mamića. Potvrđeno od mnogih Armadura i Torcidaša sa zadnje utakmice Intera i zajedničkog druženja u busu. A ovo za slušalice - tu si u pravu.

Ja ga ne bi volio u Rijeci , drazi mi je moj Volpi  ;D
In Strama we Trust!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2032 on: Rujan 29, 2013, 07:31:07 am »

Ovakav gol nisam dosad vidio u Hnl-u,zato za Leona Benka samo  :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2033 on: Rujan 29, 2013, 10:03:27 am »
Nogomet pao u drugi plan zbog narkomana iz splita gađati ženu i djecu  je dno dna..
In Strama we Trust!

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #2034 on: Rujan 29, 2013, 14:51:57 pm »
Billy i ekipa pravili nerede... rođeni huligani.

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #2035 on: Listopad 23, 2013, 15:23:00 pm »
Ne diraj mi Maminja ;) Garantiram da ne postoje navijači u Hrvatskoj koji u svom klubu ne bi voljeli imati svog Mamića. Potvrđeno od mnogih Armadura i Torcidaša sa zadnje utakmice Intera i zajedničkog druženja u busu.
Žalosno.Prežalosno.Jad i bijeda.Takvi i zaslužuju da im je država ovakva kakva je.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2036 on: Listopad 23, 2013, 15:45:27 pm »
gospodin branko ivanković više nije trener dinama hahaha...ovo je komedija postala, volim dinamo i sve ali ovo već nije normalno. mislim da je sad na redu ante čačić ili će mamić vratit zajeca, a ko zna možda i jurčić? hmmm...

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #2037 on: Listopad 23, 2013, 19:14:14 pm »
Odavno nije normalno.Žalosno što rade od nekad gospodskog kluba.Ovo sad je obicna izdrkotina i žalim one koji to još uvijek,nakon sve,ne vide.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2038 on: Listopad 23, 2013, 21:42:28 pm »
Ovo vise nije ni komedija od kluba, neznam koju rijec da upotrijebim za Dinamo. Šteta

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2039 on: Studeni 10, 2013, 00:49:12 am »
Dinamo je izbacio Sammira iz momčadi! Kako su javili iz Maksimira, Brazilac je udaljen iz prve momčad i slobodan je potražiti novi klub.

- Zbog opetovanog iskazivanja nepoštivanja prema klubu i suigračima čvrsto sam odlučio Sammira udaljiti iz momčadi i više nikada neće zaigrati za prvu momčad Dinama – rekao je Zoran Mamić, trener i sportski direktor momčadi.

Mamić: Pao je kao Al Capone!

Izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić nije htio previše objašnjavati što se dogodilo.

- Sammir može otići već večeras! Sad nije bitno što je napravio, ali se ponovo radi o nedisciplini. Uskoro ćemo šire obrazložiti zašto smo se odlučili za ovaj potez, ali Sammir više ne može u Dinamo - rekao je Mamić pa dodao:

- Sammir je pao kao Al Capone. Prije je imao više incidenata, ali je sad došao manji. No, sve se nakupilo i više neće biti u Dinamu.

U Dinamu od 2006.

Poduži je popis Sammirovih grijeha, ali bi Zdravko Mamić 'filhu' svaki put progledao kroz prste. Još nije poznato što je Brazilac ovaj put napravio.

Brazilcu ugovor s Dinamom traje do kraja sezone, a navodno je imao jednu ponudu, brazilskog Internacionala iz Porto Alegrea. U Maksimiru su se nadali da će Sammir potpisati novi ugovor, no sad su ga potjerali.

Sammir je u Dinamu od 2006., a u međuvremenu je dobio hrvatsku putovnicu i obukao dres vaternih. Za Hrvatsku je odigrao četiri utakmice.

Ja sam prvo mislio neka zeka-peka kad ono stvarno, šteta mogo je bit igračina da je vodio sportki život, a ovako još jedan propali slučaj. Al sad će se bar otvorit mjesto Brozoviću koji na poziciji polušpice igra fenomenalno, a i mali Halilović možda dobije više minuta.
Još jedan razlog odlaska bi mogla bit Sammirova prevelika plaća, bit će da Mamići štede keš da mogu dovest Felixa Magatha.
Kako bilo sretno Sammiru vjerovatno će u Brazil se vratit :pijani: :pijani: :pijani: :pušac: :pušac: :pušac:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2040 on: Prosinac 29, 2013, 07:55:31 am »

Subota, 28.12.2013.

Veliki Dinamov gaf: Ugovor ne vrijedi bez socijalnog radnika?!

Dinamo bi za talentirane mladiće Murića i Halilovića mogao dobiti ne milijune, nego mrvice. Njihovi očevi žele poništiti ugovore koji nisu u skladu s Obiteljskim zakonom.

Velika svađa u Maksimiru uoči Božića vjerojatan je kraj nadanja Zdravka Mamića da bi supertalentiranog Roberta Murića (17) - koji je pred potpisom ugovora za Manchester United - mogao zadržati u Dinamu i nakon njegova 18. rođendana, 12. ožujka 2014. godine.

Štoviše, Dinamo bi za oba čudesna talenta - Roberta Murića i Alena Halilovića - mogao dobiti ne milijune, nego samo mrvice uspiju li njihovi očevi u naumu da ponište postojeće ugovore jer, kako tvrde, nisu u skladu s Obiteljskim zakonom RH.

Murićev otac Branko stigao je desetak dana uoči Božića u Maksimir na pregovore u pratnji menadžera, ali izbila je svađa u kojoj je Zdravko Mamić potpuno izgubio živce. Branko Murić ostao je šokiran uvredama...

Očito je čelni čovjek Dinama izgubio kompas jer je postao svjestan da su Murić i Halilović puno ozbiljniji slučajevi nego što se to u prvi mah činilo. Naime, netko od Mamićevih pravnika u Dinamu napravio je, izgleda, gadan gaf: nisu dobro proučili Obiteljski zakon (članak 261.) prema kojem je pri sklapanju prvih ugovora mladih igrača, kakve su potpisali i Murić i Halilović, uz roditelje trebao biti prisutan socijalni radnik.

U oba slučaja ugovori bi se trebali automatski produljiti i nakon njihova 18. rođendana, ali Obiteljski zakon kaže da bez socijalnog radnika takvi ugovori vrijede do punoljetnosti djeteta.

- Te odredbe Obiteljskog zakona, koji je iznad svega, pa i propisa Hrvatskog nogometnog saveza, ne odnose se samo na sportaše, već i na talentirane umjetnike. Socijalni radnik mora biti tu jer što ako su roditelji, ne daj Bože, alkoholičari? Što ako rješavaju svoje probleme preko leđa djeteta
- kaže ugledni zagrebački odvjetnik Branimir Pocrnić pa dodaje:

- Ako zbilja nije bilo socijalnog radnika pri potpisu ugovora Murića ili Halilovića, logika kaže da taj ugovor od njihova 18. rođendana više neće vrijediti.

Halilovići s Bosmanovim odvjetnikom

Osim Murićevih, već mjesecima s prvim čovjekom Dinama ne razgovara ni Sejad Halilović, Alenov otac. Čini se čak da su Halilovićevi napravili korak dalje u pokušaju da se oslobode ugovora koji su potpisali s Dinamom - navodno su već angažirali uglednog belgijskog odvjetnika koji je radio na famoznom “slučaju Bosman”.

Alen će 18 napuniti 18. lipnja iduće godine. Ponište li Murići i Halilovići ugovore, Dinamo bi prema pravilima Fife za razvoj igrača dobio 90.000 eura po svakoj sezoni koju su proveli u klubu nakon 15. godine.

P.S.

Ajde da se Zdravkec jednom zajebe  ;D ;D ;D

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2041 on: Ožujak 25, 2014, 06:46:03 am »

Inicijativa 'Za naš Dinamo': 'Znamo kako su diktatori završavali. Mamić mora otići'

Dok je Zdravko Mamić u Maksimiru govorio kako iza kampanje protiv njega i Generacije '97. stoji Zvornimir Boban u Europskom domu su Dario Šimić, Silvio Marić, Tomo Šokota i Igor Bišćan predstavili planove inicijative 'Za naš Dinamo'.
null

- U Dinamu više nema demokracije. Želimo povratak navijača na tribine, a za to su potrebne promjene. Želimo demokratske izbore, dakle jedan član - jedan glas! Na taj način se navijači mogu odlučiti kome dati mandat na četiri godine,
u uvodu je kazao Dario Šimić.

Igor Bišćan je naglasio:

- Ovako dalje više ne ide, situacija je neodrživa. Pozivam sve navijače da nas podrže u borbi za naš Dinamo. Aktualna vlast je napravila nesagledivu štetu klubu i izgubili povjerenje navijača.

Tomo Šokota bio je najizravniji:

- Klub je postao interes jedne obitelji! Dugo smo šutili, osjetili smo da je trenutak da se skupimo i izrazimo ono što osjećamo prema klubu. Klub iz Maksimira mi je dao sve u životu, to je bio klub prkosa, a to više nije. Vrijeme je da se dignemo, mi u to vjerujemo i očekujemo vašu podršku!

Za kraj je Dario Šimić poslao znakovitu poruku:

- Znamo kako su diktatori završavali kroz povijest.

a šta  na sve to  kaže inajveća hrvatska moralna vertikala:

- Idejni arhitekt cijele priče je Zvonimir Boban a ovima je mozak kao vitamin C. Kada ga stavite u vodu čujete samo šššš. Rastopi se. Ali, u privatizaciji će moći sudjelovati i one desetke milijuna maraka i eura vratiti svome klubu - završio je Mamić
« Last Edit: Ožujak 25, 2014, 06:47:05 am by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2042 on: Ožujak 25, 2014, 06:59:45 am »

Dođite jedan po jedan, za vas sam Joe Frazier!

A onda sa riječi prešao na djela ...

« Last Edit: Ožujak 25, 2014, 07:07:21 am by EL CUCHU 19 »

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #2043 on: Ožujak 25, 2014, 12:38:14 pm »
Meni se čini da je isfurstrirani deda na njega nasrnuo  :awerjjfe:
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2044 on: Ožujak 25, 2014, 15:49:36 pm »
Meni se čini da je isfurstrirani deda na njega nasrnuo  :awerjjfe:

Dedi je bio pun quratz šepurenja ove moralne nakaze  :awerjjfe:
« Last Edit: Ožujak 25, 2014, 15:58:24 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #2045 on: Ožujak 25, 2014, 22:13:50 pm »
mamić se završit ko pukanić, kako je i sam najavio. ne vidim drugi način.. on hoće unedogled, a stanje je odavno uzavrelo do maksimale. dok nekom klincu s kriminalnim dosjeom ne prekipi ili ga ekipa ne naloži.. ortodoksni sam hajdukovac, ali ova bitanga ima pravo kad kaže da u hajduku ulica vodi klub, a to nije dobro. to se i u interu povremeno zna događati. hajduk i dinamo dvije su krajnosti, u hajduku je rasulo i navijači vode klub, a u dinamu je autokrat diktator. ne znaš što je gore. s druhe strane, taj demagog mamić ima pravo i s tim šššššš i vitaminom c, od te ekipe tzv. legendi ne možeš sastaviti troznamenkast IQ. al svakako sam na njihovoj strani i podržavm ih, šteta da taj boban nema muda nego viri iz prikrajka.. al nisam optimist. mamiću nitko ništa ne može, sve je jači.
La Capolista Vola  !

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2046 on: Siječanj 26, 2015, 17:28:46 pm »
Pošto ne pratim mnogo hrvatsku fudbalsku scenu, oćete li mi objasniti zašto sa svih strana dolazi animozitet prema Mamiću kad on sve što dotakne pretvara u zlato? Npr. Dinamo je najbolji klub na Balkanu, uspješno posluju, najviše zarađuju, redovni učesnici evropskih takmičenja, a navijači se bune... zašto? Možda zato što im ne da prebijene pare, kao ostalim velikim navijačkim grupama na Balkanu?
Vidim da ima uticaja i u hrvatskoj reprezentaciji i mnogi se bune... Zašto? I tu je dobar jer je Hrvatska među 10 fudbalskih sila Svijeta i zato jer su većina reprezentativaca iz Dinama ili su upravo u njemu potekli.
Jednostavno Bog. :)
« Last Edit: Siječanj 26, 2015, 17:30:41 pm by Emir Podgorica »
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2047 on: Siječanj 26, 2015, 18:10:44 pm »
"Zato sto je Dinamo gradski klub, a ne privatna firma. Kriminalac koji se obogatio preko Dinama" - kako rece jedan moj drug iz ZG.  :awerjjfe: mozda ih najvise boli sto je seljacina, a ne purger :)
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2048 on: Siječanj 26, 2015, 19:10:46 pm »
Koga boli penis što se on obogatio kad klub dobro posluje?
A to što je seljačina i što psuje je više zbog javnosti, da privuče pažnju na sebe, tako ja to gledam. :D
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #2049 on: Siječanj 26, 2015, 22:35:31 pm »
o čemu Emire, pobogu, pričaš ? kakvo zlato, đetiću naš dobri ? dinamo je godinama šprdnja u europi, kanta za napucavanje. jel te treba podsjećati na sve neslavne rekorde koje je ''potukao'' ? to je primjer dobrog biznismena, al ne i dobrog nogometnog djelatnika. jer, što čini za jačanje dinama u sportskom smislu ? pusti naslovi u jadnoj hrvatskoj ligi i prazni stadioni ne mogu nikaoga farbati. pa nisu navijači budale. on je jednostavno dobar u zarađivanju para, al o stvaranju momčadi pojma nema. pogledaj samo tu silnu plejadu trenera koje je potrošio. skidam mu kapu kao menadžeru, al da sam navijač dinama, svakako bih podržavao bbb-e u njihovim akcijama.
La Capolista Vola  !