Author Topic: Parma-Inter (Serie A, 23. kolo,subota 9.2.2019. 20.30 h  (Read 47 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Parma-Inter (Serie A, 23. kolo,subota 9.2.2019. 20.30 h
« on: Veljača 09, 2019, 10:38:20 am »

Nakon još jedne od serije blamaža u ovoj kalendarskoj godini ,naši puleni dolaze u goste na Ennio Tardini , Parmi povratniku u Serie A,nekadašnji gigant Serie A , izmedju ostalog osvajač dvaju Kupa Uefa 1994/95,1998/99, i jednom Kup pobjednika kupova,1992/93,osvajači su bili i Europskog Super Cupa u sezoni 1993/94,klub koji je svoje slavne godine proživio u ,u 1990-ima.U ovom klubu izmedju ostalih igrali su i Asprilla,Zola,Dino Baggio,Fernando Couto,Sensini,Brolin, gomila  :sick: (Buffon,Cannavaro,Thuram,) ,bio je tu i Hernan Crespo koji im je dan danas najbolji strijelac svih vremena.Nakon agonije koji su proživljavali konačno su se vratili gdje i pripadaju , u Serie A.Momčad je to u kojoj igraju i naši bivši igrači Biabiany,a na posudbi su Dimarco i Bastoni,prva violina im je povratnik u Serie A Gervinho,a dobar je i Inglese.Nisu loša momčad,potvrdili su to i prije neko kolo kad su šokirali djuBrentine u 90. i nekoj i otkinuli im bod.
Zadnju pobjedu koju pamtimo bila je iz 21.4.2013. kada smo ih na ,Meazzi dobili 1:0 ,a strijelac je bio legendarni Rocchi.Od tada na Meazzi su upisana 2 remija ,i onaj jesenski poraz golom našeg Dimarca.
U Serie A ove sezone zabijali su : Gervinho  8 golova uz 2 assista ,u zadnja 3. kola zabio je 3. gola uz 2 assista),Inglese također 8 golova,od toga u zadnjih 5. kola zabio je 4.,časna starina Bruno Alves 2,Siligardi,Rigoni i Dimarco po 1. gol.Od naših bivših Dimarco je zadnje 3. tekme na klupi,izbivao je iz momčadi zbog ozljede aduktora čak 12. kola,Biabiany igra ,ali bez nekog zapaženog učinka.
Eto,raspisao sam se o Parmi ,primjetit' ćete da o našim pulenima ni riječi.To je moj svojevrsni revolt prema njima i treneru,jer šta pametno o njima  napisati.Eto tek toliko da kod nas neće biti Politana,Vrsaljka i Valera.
Nisu zaslužili ni naslovnu sliku ,koju sam posvetio meni dvojici dragih igrača,najomiljenijem interistu Cambiassu i enfant terrible-u Antonio Cassanu interistu od glave do pete. :interflag: