Author Topic: Christian Chivu  (Read 15198 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
Odg: Christian Chivu
« Reply #125 on: Lipanj 05, 2012, 22:38:07 pm »
Chivu legenda,što više reći.  :kava gif:

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #126 on: Lipanj 21, 2012, 17:00:04 pm »
Chivu dogovrio suradnju sa Interom do ljeta 2015.
In Strama we Trust!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #127 on: Lipanj 21, 2012, 18:39:46 pm »
I on je dobar za rezerve, moze pomoc iskustvom ulascima sa klupe

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #128 on: Lipanj 21, 2012, 18:51:58 pm »
I on je dobar za rezerve, moze pomoc iskustvom ulascima sa klupe
treba dodat da je pristao na smanjenje plate samo da bi ostao u interu tako pise bravo Chivu  ;)

Offline Julio Cesar

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #129 on: Lipanj 21, 2012, 21:21:42 pm »
Neka je smanjio plaću,dobar backup.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #130 on: Srpanj 04, 2012, 21:26:08 pm »
CHIVU JE DAO KRATKU IZJAVU !
Ja sam prihvatio smanjenje angazmana jer me novac ne interesuje.Imao sam drugih ponuda od klubova koji su veliki suparnici Intera,ali moj prvi izbor uvijek je bio Inter.Zelim karijeru zavrsiti u Interu.SVAKA CAST CHIVU !!! :clap: :kralj:

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #131 on: Srpanj 04, 2012, 22:05:19 pm »
CHIVU JE DAO KRATKU IZJAVU !
Ja sam prihvatio smanjenje angazmana jer me novac ne interesuje.Imao sam drugih ponuda od klubova koji su veliki suparnici Intera,ali moj prvi izbor uvijek je bio Inter.Zelim karijeru zavrsiti u Interu.SVAKA CAST CHIVU !!! :clap: :kralj:

:clap: :thumbup:

Offline chivu26

• Super clan
    • View Profile
« Reply #132 on: Srpanj 05, 2012, 16:01:41 pm »
I onda mene netko pita zašto imam nick od Chivu-a.  :kralj:  :bowdown:

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #133 on: Srpanj 05, 2012, 16:36:30 pm »
I onda mene netko pita zašto imam nick od Chivu-a.  :kralj:  :bowdown:

:thumbup: ;D

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #134 on: Srpanj 07, 2012, 22:57:22 pm »
Svaka cast Chivu  :novija zastava:
In Strama we Trust!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #135 on: Srpanj 08, 2012, 07:50:17 am »
Kad vidi da nije za prve ekipe i da mu nemogu placat kao do sad, chivu odluci pomoc ekipi sa manjom platom i iskustvom sa klupe. To je igrac koji voli klub. Odlicno majstore.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #136 on: Srpanj 08, 2012, 14:56:34 pm »
frajer je samo napravio racunicu. 2m u interu ili 2 mil. u cluju... izabrao je ovo prvo, nikakva ljubav tu nije
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #137 on: Srpanj 08, 2012, 15:07:00 pm »
frajer je samo napravio racunicu. 2m u interu ili 2 mil. u cluju... izabrao je ovo prvo, nikakva ljubav tu nije
Sad si me doveo do razmisljanja a iako sam vjerovo njegovoj izjavi ...al ajd ko sto kazes bolje u Milanu Metropoli medju najljepsim gradovima na svjetu nego u bukurestu  :D :D I ja misilim da je jedini cojk istinski i niko vise od ovi u klubi mozda Cambiaso,, al Capitano je istinski interovac zasigurno ..u njega ne sumnjam Ja mislim on bi trco a ida ne prima platu ..sory za mali of s teme ..

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #138 on: Srpanj 08, 2012, 15:58:02 pm »
Ponio se bolje nego vecina "interovaca". Pozitivno me iznenadio  :thumbup:

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #139 on: Srpanj 08, 2012, 18:09:53 pm »
Kivu: "Neuspeh se neće ponoviti"  - poceo je i on srat sa ovim izjavama ko zanetti  ;D ;D

Rumunski internacionalac potpisao je produžetak ugovora sa Interom i na početku prirpema priznao je da će osnovni cilj u narednoj sezoni biti prevazilaženje krize i neuspeha iz prethodne.Iako je budućnost Kristijana Kivua u Interu bila dovedena u pitanje Rumun je potpisao produžetak saradnje sa klubom iz Milana čime je svu svoju pažnju usmerio na pripreme za novu sezonu.

"Oduševljen sam što sam ponovo ovde. To je bio moj primarni izbor uprkos činjenici da su se pregovori oko produžetka saradnje odužili zbog raznoraznih stvari. Sada kada je sve završeno u potpunosti sam posvećen novom projektu i ujedno sam ponosan što je klub pokazao da veruje u mene" istakao je Kivu.

Rumun je u prethodnoj sezoni bio u veoma lošoj formi i, slično Interu, od početka naredne sezone moraće da poradi na tome da se poprave prošlogodišnji rezultati.

"Najpre moramo da budemo sigurni da se neuspesi iz prethodne sezone neće ponoviti. Nekada je dobro kada usledi loša sezona da bi igrači razumeli koliko znači kada sve ide po planu. Potrebno je da napunimo baterije za izazove koji nas očekuju i temelji će biti postavljeni tokom priprema" zaključio je Rumun.

Inter je ovoga leta odlučio da izvrši reorganizaciju igračkog kadra pa su tako klub napustili Lusio i Forlan a mesta u timu najverovatnije su izgubili Žulio Cezar i Dejan Stanković.

Da li će plan Andree Stramaćonija biti uspešan videće se u avgustu kada počne nova sezona u Seriji A.

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #140 on: Ožujak 03, 2013, 21:32:00 pm »
Kako je samo rizican, ili napravi penal ili dobije crveni.  :uživ:
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #141 on: Veljača 01, 2014, 07:50:22 am »
Eto,još jedan junak iz triplete je završio karijeru.Stanje zgloba je takvo da više ne omogućuje igranje profesionalnog nogometa ,a rekao je i da osjeća sram da ne igra , a prima plaću.Zadnju tekmu za Inter odigrao je 13.5.203. u Napulju u porazu 3:1.Za Inter je odigrao 172 tekme i postigao 3 gola.Kad gledam cijelu karijeru Kiki je uvijek imao problema sa ozljedama, samo u sezoni 2001/02 u prvenstvu u Ayaxu  odigrao je 32 tekme u jednoj sezoni,poslije u Romi 27,a za Inter najviše 26.Sjećam se kako smo strepili za njega kad mu je pukla lubanja u sudaru sa Chievo-im Pelissierom,ali Kiki se izvukao iz toga,vratio se nakon 77 dana sa prepoznatljivom kacigom ala Cech i bio je važan kotačić u Mou-ovom pokoravanju Europe ,znao je Mou da će mu Kikijevo iskustvo pomoći , izmedju ostalih odigrao je i  2 najvažnije tekme u toj sezoni,onu u Barceloni(glumatanje djubre busquetsa) i epskom finalu u Madridu koje je igrao 65 minuta.Emotivno sam vezan za njega kao i za sve dečke iz triplete,tako da mu želim svu sreću u daljnjem životu. :interflag:
« Last Edit: Veljača 01, 2014, 08:15:14 am by EL CUCHU 19 »

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #142 on: Veljača 01, 2014, 18:20:56 pm »
 :novija zastava: :novija zastava:

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #143 on: Veljača 01, 2014, 20:03:33 pm »
Adio Chivu e auguri!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #144 on: Veljača 01, 2014, 23:51:06 pm »
Sretno Chivu, hvala za sve.

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
O
« Reply #145 on: Veljača 02, 2014, 00:03:08 am »
Slazem se,veliki igrac koji je bio clan najvece ekipe u nekoliko desetljeca.zato mu zelim sve najbolje i hvala mu

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #146 on: Veljača 02, 2014, 07:25:42 am »
Eto,još jedan junak iz triplete je završio karijeru.Stanje zgloba je takvo da više ne omogućuje igranje profesionalnog nogometa ,a rekao je i da osjeća sram da ne igra , a prima plaću.Zadnju tekmu za Inter odigrao je 13.5.203. u Napulju u porazu 3:1.Za Inter je odigrao 172 tekme i postigao 3 gola.Kad gledam cijelu karijeru Kiki je uvijek imao problema sa ozljedama, samo u sezoni 2001/02 u prvenstvu u Ayaxu  odigrao je 32 tekme u jednoj sezoni,poslije u Romi 27,a za Inter najviše 26.Sjećam se kako smo strepili za njega kad mu je pukla lubanja u sudaru sa Chievo-im Pelissierom,ali Kiki se izvukao iz toga,vratio se nakon 77 dana sa prepoznatljivom kacigom ala Cech i bio je važan kotačić u Mou-ovom pokoravanju Europe ,znao je Mou da će mu Kikijevo iskustvo pomoći , izmedju ostalih odigrao je i  2 najvažnije tekme u toj sezoni,onu u Barceloni(glumatanje djubre busquetsa) i epskom finalu u Madridu koje je igrao 65 minuta.Emotivno sam vezan za njega kao i za sve dečke iz triplete,tako da mu želim svu sreću u daljnjem životu. :interflag:

Eto Kikijeva 3 gola u Interu:

...protiv Torina slobodnjak,neka uče grande Kuz i ekipa kako se to radi  ;D

...protiv Cesene glavom,nije mu  smetala ni ona kapa...

.. protiv atalančana, iz daljine 24.4.2010. mjesec dana nakon povratka od ozljede, 4 dana nakon Barcelone u Milanu gdje je dobio 18 minuta , a 4 dana prije revanša u Barceloni,taj gol mu je dao silno samopouzdanje i osigurao mjesto u startnih 11 u revanšu,poslije toga igrao je i cijelo finale Coppa Italia, (:penalty: tottiju nakon šutiranja bale ) 16 zadnjih minuta u Sieni,kad je trebalo zadržat' onih 0:1, i u finalu u Madridu  :pehar: dobio 65 minuta,odigrao bi vjerovatno i 90 da se nije  ozlijedio... Znao je Mou da može računati u tako važnim tekmama na Kikija ,a ovaj mu se odužio na najbolji mogući način ...  :interflag:
« Last Edit: Veljača 02, 2014, 07:33:02 am by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #147 on: Travanj 07, 2014, 06:47:29 am »

U subotu prije tekme sa Bolognom ,od navijača se oprostio Cristian Chivu...

Chivu  bids farewell to Inter

Cristian salutes the San Siro, with an exciting future ahead and an extraordinary history behind him

MILAN - There are moments that go beyond the pitch or current circumstances. Yesterday Cristian Chivu returned to the San Siro from his Romania. For a few moments he put down the crutches he had been using for his every step, raised his head and gave a warm smile toward the fans and president Thohir. It was something moving for everyone present, including Chivu and his wife Adelina. And we remembered that unlucky day in Verona, which in the end turned out to be very lucky because he was still here with us: the helmet, the victories and the courage a man takes when facing life’s obstacles. The loyalty that a true champion feels when putting on his shirt.

A few days ago he wrote about how he dedicated it all to his father – a mentor who wasn’t able to witness his success. This is how he described his path:

"I’m happy and sad at the same time, laughing and crying, and I have an incredible sense of satisfaction that words simply cannot describe. Football offered me something that will always be with me. It taught me what passion, courage and sacrifice mean. These things built a bridge between dreams and reality for me. I know who and what I am. I know what I’ve achieved and how I’ve achieved it, and I know it was a journey that put me to the test. But during this journey I never gave up on my dreams.  I never walked away from the battles and challenges that meant my destiny. I faced these tests with the strong conviction that I would overcome them, move forward, and that I would one day look at my children and they would thank me with their embraces. Nothing more.

"I thank my parents for the strong upbringing they gave me. Twenty-four years ago I set out on this fantastic journey, encouraged by the man who was my example and the source of my inspiration. He left us eight years later and I thought everything was over for me. I was 17 years old. That man was my father, my coach and my friend, but also my greatest critic.

"He’s the first person I’d like to thank, because I’ve always felt his presence throughout my career. I’ve always tried to be like him: dignified, courageous, ambitious and fair, just as he tried to teach me to be. I’ve always tried most of all to be a man before being anything else. I needed my father more than anyone could possibly imagine and, over this voyage, perhaps even more than I had imagined myself.

"A big thanks also goes out to my coaches. Those who saw my debut in the sport, as well as those who I worked with throughout my career and have been a constant source of inspiration for me.

"I’d like to thank all the clubs that I played for, first for the faith they showed in me, and then for of the possibilities they offered me in different cities and countries. These things helped me to become a better person. I thank all the fans of the teams I played for. Without their passion and support we never would have been able to win the games we won. I always honoured and respected the history and tradition of the clubs I played for.

"Thanks to the medical staff, doctors and physiotherapists for the understanding and moral support they gave me, and for never having given up on me, despite the fact that I could very well hold the record for the highest number of injures suffered. I’d also like to take this moment to send a special thanks to my doctor and friend, Franco Combi. If it hadn’t been for him I wouldn’t be here writing this.

"Thanks to all those who worked behind the scenes and carried out important roles in every football team; these are the people who look after us, interact with us and try to satisfy our every whim: cooks, storekeepers and all the personnel. I send you my respectful thanks and admiration. And so long after so many ‘good mornings’.

"I met many players over my career. I’d like to thank them for their respect and tell them what a privilege it was to be their team-mate and partner in so many battles, whether they ended in victory or defeat. You will always remain in my heart. And most of all, I’ll miss the dressing room.

"And last but certainly not least, I have to thank my wife Adelina. She gave up her dreams to be with me. We grew up together, far from home, and together we overcame adversity. She understood me and supported me in my most difficult moments. She offered me love, peace and a family; things I had always dreamed of. Thanks to my two daughters, Anastasia and Natalia, who ensured I was never sad, and helped me to instantly forget any bad moment. They, along with my wife, are worth more than any professional success I ever achieved.

"I entered the world of football as a boy and a dreamer full of ambition. Now I leave the sport with grey hair, a few scars and the conviction that my heart is where it should be, although I always gave my all for the teams I played for. Dad, I hope you’re proud of the man that I’ve become. This is the end of a journey and the beginning of the rest of my life."

P.S.

Grazie Kiki  :interflag:

« Last Edit: Travanj 07, 2014, 06:48:47 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #148 on: Prosinac 07, 2017, 20:27:00 pm »

Gospodin nadam se da ce doci nekad u inter dobit neku funkciju  :bowdown: