Author Topic: Stefan De Vrij  (Read 630 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Stefan De Vrij
« on: Svibanj 23, 2018, 23:57:49 pm »

Stefan De Vrij

Država rođenja : Nizozemska
Datum rođenja : 5.2.1992.
Mjesto rođenja :Ouderkerk aan den IJssel
Pozicija: stoper
Visina: 188
Težina:78

Dečko se "dokazao"  ;D prije neki dan i zaslužio 5. godišnji ugovor od preko 4 milje eurona.Naravno šalim se,De Vrij je kao i Asamoah došao za džabe,i za taj potez skidam kapu tupavom Ausiliu ili kome već tko je odradio taj pos'o.Ako smo sa Mirandom & Škrinjarom imali stoperski par kvalitete betona,onda Škrinjar & De Vrij bi mogli okarakterizirati kao još čvršću inačicu tog zahvalnog materijala ,a to je ARMIRANI BETON.Uz Asamoaha i daj Bože Cancela obrana je za čistu peticu. :bowdown:

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
Odg: Stefan De Vrij
« Reply #1 on: Svibanj 24, 2018, 22:11:37 pm »
ja nekako ne mogu zamisliti nasu odbranu bez mirande, strasan stoper i nezz dal ce se on zadovoljiti klupom u interu ili ce nasi vrsni strucnjaci odluciti da igraju sa 3 stopera

SEMPER FIDELIS

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
Odg: Stefan De Vrij
« Reply #2 on: Svibanj 25, 2018, 12:26:48 pm »
ja nekako ne mogu zamisliti nasu odbranu bez mirande, strasan stoper i nezz dal ce se on zadovoljiti klupom u interu ili ce nasi vrsni strucnjaci odluciti da igraju sa 3 stopera

krenu li igrati sa 3 stopera oficijalno prestajem da gledam sve interove utakmice
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D