Author Topic: Lazio-Inter (Serie A, 38. kolo nedjelja, 20.05.2018. 20.45 h)  (Read 971 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile

Šta pametno napisati o najvažnijoj utakmici Intera u zadnjih 7 godina.Do nje smo došli zahvaljujući ekipici Crotone-a predvođenim našim Walterom,koja se hrabro borila da ostvari pobjedu koja bi ih možda ostavila u ligi,ali Lazio je ipak izborio remi,koji  je Crotone-u bitno smanjio šanse za opstanak u Serie A jer ih čeka u zadnjem kolu Napoli na San Paolu,ali indirektno nas je taj bod Crotone-a  iz praktički kome vratio u život.E sad da li ćemo mi to znati iskoristiti ,to je već drugo pitanje.Ako ne iskoriste neka ih izvedu pred zid i sve izrešetaju šmajserom.Drugo nisu ni zaslužili.,Možda je i bolje ovako da nismo dobili Sassuolo,pa da nam remi odgovara ,jer bi žabar Spaletti bacio bunkerčinu koja bi rezultirala njihovim golom u zadnjoj minuti, i uvođenjem nesretnika Santona netom prije u 82. minuti.Ovako izgovora nema ,samo P O B J E D A dolazi u obzir.Na ruku nam idu problemi s ozljedama koje muče Lazio.Daleko je još do nedjelje ,ali kako sad stvari stoje najvjerovatnije će im izostati samo Luis Alberto.E sad kako će reagirati rekonvalescenti Immobile,Parolo i ostali to naravno ne znamo,ali nas i ne zanima.Moramo odigrati tekmu za čistu peticu.Da li će Spaletti uspjeti psihološki spremiti momčad to je pitanje ,da ne izadju opet na Olimpico k'o tetke kako su izašli u subotu na Meazzi.Sudit' će stari po zlu nam poznat Rocchi,a četvrti sudac bit' će  i to zadnji put u sudačkoj karijeri Tagliavento ,za VAR će biti zadužen Irrati.Ništa dobro nam to ne donosi,ali nema izgovora , igramo sami protiv svih, ali i za A. Morattija,Meazzu,Fachettija,Nyersa,Prisca,... za našeg slavljenika danas Massima Morattija,sve velikane žive i nežive, ali i za nas male navijače,za legije zaljubljenike u crno-plave boje širom globusa kojima je F.C.  I N T E R N A Z I O N A L E u srcu,i kojima je doručak,ručak i večera,i da nam omoguće da se bar do jeseni skinemo sa raznih prozaca,normabela i inih farmaceutika,za koji su oni najviše zaslužni svojom toplo-hladnom sezonom.

Offline Jasho

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
Odg: Lazio-Inter (Serie A, 38. kolo nedjelja, 20.05.2018. 20.45 h)
« Reply #1 on: Svibanj 20, 2018, 17:24:48 pm »
Najvažnija utakmica sezone. Toliko su nas razjebali da se nikom neda komentirati  :novi76:

Ako ne izborimo LP vjerojatno nam odlazi Icardi. Dva gola ćemo primiti a pitanje je samo koliko ćemo dati
"After I shake the hand of a juventino, I always count my fingers"

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #2 on: Svibanj 21, 2018, 02:07:51 am »
Najnajnajludja ekipa na svijetu, sve mora najtezim mogucim putem, jbg al tako i jeste najsladje ;D ;D ;D ;D
Bitna je ova LP, mozda nikad bitnija, da ne moramo prodavat sve sto valja. A i kinezi svasta nesta naobecavase ako se plasiramo. Ima fina baza ako se glavni igraci zadrze, uz par dodataka mogao bi se jako fin tim napravit.
Predugo smo pauzirali od LP idemoooooo :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline DD

• Pocetnik
  • *
  • Od kad znam za sebe...INTER!!!
    • View Profile
« Reply #3 on: Svibanj 21, 2018, 09:04:54 am »
Godinu dana života sam jučer izgubil...a ove sezone još i više...stvarno šok za šokom,  ali ajde...na kraju ipak smo uspjeli...jedva, ali jesmo...sad smo spremni za remont...nikad spremniji, jer ima kandidata za pedalu barem 5-6...nadam se da u LP nećemo samo biti kanta za napucavanje, nego i da ćemo izaći iz skupine, a onda šta bude... :baklja for in:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Svibanj 21, 2018, 20:00:01 pm »

Uvijek kad dođe svibanj sjetim se petog dana tog mjeseca i bude mi muka.I tako već 16 godina.Sad će ta muka biti puno manja.U Zagorju se kaže"Svaka rit dojde na šekret"-eto tako je došla i Lazijeva.Iskreno ,nakon što je Rocchi prvo dosudio,pa poništio penal(za koji mislim da nije bio),mislio sam to je to,opet fail,....ali ukaza se Eder sa briljantnom asistencijom za Icardija i "naš" De Vrij ga složi na patos.Icardi siguran sa penala ,i za kraj Vecino zakucava glavom za Champions League.Iako nisam baš praktičan vjernik,u onih par minuta nadoknade dva puta sam se molio Bogu ,i eto uslišio mi je molitve :)Neću se sad previše opterećivat' sa mercatom,iako ni ja a ni vi braćo ništa oko toga ne možemo napraviti, :awerjjfe: koštalo me ovo sve živaca zadnjih par tjedana pogotovo,..,jednostavno uživat' ću neko vrijeme u tome da smo konačno tamo gdje prirodno i pripadamo.
« Last Edit: Svibanj 21, 2018, 20:02:13 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Jasho

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
« Reply #5 on: Svibanj 22, 2018, 22:29:50 pm »
Bravo ... Pogodija si u sridu sa ovim postom :novija zastava:
"After I shake the hand of a juventino, I always count my fingers"

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Svibanj 23, 2018, 14:29:26 pm »

Iako nisam baš praktičan vjernik,u onih par minuta nadoknade dva puta sam se molio Bogu ,i eto uslišio mi je molitve :)

Isto :D

Na kraju sam zadovoljan sezonom jer je podarila neke od najboljih utakmica u zadnjih 15 godina (ne racunam LP) .. steta za onu utakmicu protiv juventusa, ali imam osjecaj da smo dobili da bi nas lazio i sasuolo poderali i na kraju bi izvisili i mi i napoli :D :D
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #7 on: Lipanj 09, 2018, 12:01:15 pm »
Ljepo je to sto smo izasli u lp hvala  bogu al ako ce bit kao ono sramocenje kad nas je schalke 04 zgazio bolje i ne izlazit !Inter se mora pojacat a od toga nema nista jer kinezi ne daju para prodavat ce se price opet dolazi lavezzi itd . ;D