Author Topic: Inter-Benevento (Serie A, 26. kolo, subota 24.2.2018. 20.45 h)  (Read 736 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Inter-Benevento (Serie A, 26. kolo, subota 24.2.2018. 20.45 h)
« on: Veljača 22, 2018, 20:55:34 pm »

Nakon još jedne blamaže ,imamo priliku za novu  :rrooffllmmaaoo:,...dolazi gigant Benevento kojeg jesenas pobjedismo zbog nadahnuća Broza,samo šteta što su mu ta nadahnuća rijetka  :think: . tko će u ovoj tekmi od drvene građe u sredini pokazati znakove života  :think:, da li ima možda uopće takvog...možda bi bio Rafinha,...ali naravno dobit' će on priliku nekih 15 minuta dok budemo ponovo u dubokim govnima,glupo ga je staviti od početka ,pa mu dati dirigentsku ulogu nekih sat vremena ,pa ga onda poslati na zasluženi odmor,(ako već nema snage za 90 min.),ali poznavajući Spalettija on će se odlučiti na provjerene,izdušeni Borja,Vecino i top off the flopsa Gagliu,...naravno sprdam se  ;D, ali i to je moguće.Sudit će Luca Pairetto 34. godišnjak iz Nichelina neke pripizdine 8 km od djubregrada.Sudio nam je dosada jednom protiv Cagliarija u gostima 25.11.2017.pobijedili smo sarde tada 1:3.Sada neka bude i 1:0 i ja zadovoljan :awerjjfe:, a šta kad su nas milijunerčići navikli na skromnost rezultata, i da drhtimo čak i protiv fenjeraša.  :awerjjfe: Ne znam tko se oporavio,tko će igrati od ove hrpe bezkarakternih individua,u stanju sam potpune rezignacije,eto do kuda su me doveli... :rolleyes: Odoh sad gledat' atalančane protiv mojih dečki sa Westfalena,(ovdje bar neću sigurno zaspat' ,što mi se desilo na tekmi -,mučenju,torturi,mrcvarenju ili kako da uopće nazovem zadnju izvedbu naših pulena u Genovi. :think:
« Last Edit: Veljača 22, 2018, 21:05:55 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Jasho

• Mladi clan
  • **
    • View Profile
Odg: Inter-Benevento (Serie A, 26. kolo, subota 24.2.2018. 20.45 h)
« Reply #1 on: Veljača 25, 2018, 23:01:40 pm »
Pobjedismo. I to je jedino pozitivno

Po izjavama Spallettija na dobrom smo putu. Putu u propast ???

Veceras je Milan na_uzio Romu a sljede nam tri kljucne utakmice. Od borbe za scudetto smo dosli do borbe za europaligu.

Milan, Napoli pa cak i Sampdorija. Sto ocekivati ?

Oprostaj od lige prvaka ? Umjesto Reala i Pariza ... Armenija , Bugarska ... Ako i to ?

Neka Broz Spallettiju otpjeva onu cuvenu ...

Parkove i svjetla velikog Pariza,
taman da je svaka ovdje ko Mona Liza.
Ja sve to mijenjao bih za hiljade koraka,
koji vode do tvog sokaka...

"After I shake the hand of a juventino, I always count my fingers"