Author Topic: World Cup Rusija 2018 (14.6.-15.7.)  (Read 742 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
World Cup Rusija 2018 (14.6.-15.7.)
« on: Prosinac 01, 2017, 19:06:27 pm »

Svjetsko prvenstvo u nogometu 2018. bit će 21. izdanje svjetskog nogometnog prvenstva, koje će se od 14. lipnja do 15. srpnja 2018. održati u Rusiji, nakon što joj je FIFA 2. prosinca 2010. dodjelila pravo domaćinstva.Ovo će biti prvo prvenstvo u nekoj od bivših sovjetskih republika, i prvo prvenstvo u Europi nakon 2006.

Završnica prvenstva sastojat će se od 32 nacionalne reprezentacije, od kojih će 31 sudjelovati u kvalifikacijama dok je Rusija kao domaćin automatski kvalificirana. Ukupno će se odigrati 64 utakmice na 12 stadiona u 11 gradova. Finale će se odigrati 15. srpnja 2018. na moskovskom stadionu Lužnjiki.

Danas je izvučen ždrijeb grupa ,i baš nas nije posralo  :awerjjfe:, dobismo tešku ,ali izazovnu grupu sa Argentinom,Nigerijom i starim znancem Islandom.Icardija ,hobita & CO baš nisam nešto želio,ovi Afrikanci  :think:, s njima nikad nisi načisto,  :rolleyes: a ovi gejzirmomci su nam dužnici.Teška grupa ,ali ne nepremostiva. :awerjjfe: Bez lažne skromnosti mislim da je ovo najjača grupa na prvenstvu,zanimljiva ni je grupa gdje Brazil,Švicarska, Srbija i Kostarika ,pola švicarske repke čine Albanci koji će gristi protiv Srbije,a ni ovu Kostariku ne treba otpisati.Njemačka,Mexico,Švedska ,Republika Koreja isto zanimljiva grupa.

Raspored igranja Hrvatske reprezentacije:

1.Hrvatska - Nigerija    16.6.2018.    20.00 h   Kaliningrad ,Baltik Arena kapaciteta 35.212 gledatelja.

2.Hrvatska -Argentina  21.6.2018.   19.00 h   Nižnji Novgorod,Nižnji Novgorod stadion kapaciteta 44.899 gledatelja.

3.Hrvatska-Island        26.6.2018.   19.00 h    Rostov na Donu, Rostov Arena kapaciteta 45.000 gledatelja.
« Last Edit: Prosinac 01, 2017, 19:22:22 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: World Cup Rusija 2018 (14.6.-15.7.)
« Reply #1 on: Prosinac 01, 2017, 20:43:25 pm »
Posto  mi nema zabara odlucio sam se za Belgiju volio bi da ova generaacija super igraca ispise stranice  SP
i opcija 2 Mauro Icardi ako bude u repki Argentine ,I Naravno Srbija & Hrvatska da ne dozive debakle makar grupne faze da prodju da ne dozive sramotu to su neki i dometi  ..Nadam se da ce biti dobri tekmi... :interflag:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #2 on: Srpanj 05, 2018, 01:07:19 am »
Ispade Messi cudi me on je najbolji ikada koji je postojao  ;D ;D ;D ;D ;D

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Srpanj 13, 2018, 13:37:56 pm »

Moj osvrt sa facebooka  nakon tekme sa englezićima:

Mislio sam već jutros nešto pametno napisati o jučerašnjoj tekmi ,ali probudivši se negdje oko 8 sati(na blaženom sam godišnjem odmoru)🙂 shvatio sam da 6 sati sna nije dovoljno da mi se glava razbistri od silnih dojmova,i odlučio sam popiti kavicu i proćaskati sa ljudima,prijateljima,poznanicima da mi se malo kockice slože.Utakmica sa Argentincima mi je bila kritična" 🍻,a ove sve poslije odradio sam rutinski.😀Dres,odnosno crvenu majicu koju sam kupio 2008. prije Eura u Austriji 2008. i koja je bila na meni na Prateru na onoj tragediji sa Turcima ,od prve tekme ovog Mundijala sa Nigerijom NE PEREM. ;D Odlučio sam bit' praznovjeran,malo ju poslije tekme stavim na zrak,"prefriška se" malo dezića i tako će biti sve do nedjelje navečer. Poveznica te Bečke tekme sa Turcima i ove jučer je sudac Turčin Cüneyt Çakır Neopisivo mi je drago da smo svjetske prvake u prepotenciji,aroganciji i bahatosti ispratili preko kanala(doduše imaju još tekmu za broncu ,u kojem će moje srce kucati naravno za Hazarda,Lukaku-a & CO.Kažem navedene "discipline" u kojima su englezici najjači u svemiru nise im pomogle u pripremi meča,jer su zaboravili da se na terenu Lužnjiki-a igrao sport kojem je ime
N O G O M E T ,sport kojeg su oni kao izumili i koji se neće vratiti kući kako su oni priželjkivali ,bar ne do Katara 2022.I sad danas čitam tiskovine i njihovo kmečanje ,ali navikli smo to od njih,dobili su samo što su tražili.Slijede nam u finalu stari dužnici francuzići,i ovo je prilika da osvetimo do jučer najbolju generaciju hrvatskih nogometaša za poraz u polufinalu 1998.dugo su se pojedinci od nas budili u znoju sanjavši Lilliana Thurama i njegova 2 gola u tom epskom polufinalu,lik je dao tada 2 gola i nikad više čak vjerujem ni na treningu,da mu sad stavim na 20 ,metara od gola 2 lopte da bar jednu ne bi pogodio gol. Ali tako je kako je ,i ja jučer na istom mjestu gdje sam prije 20 godina,na Vrbovečkoj pozornici gdje sam gledao opet polufinale ,ali ovog puta sa happyendom.Sjećam se delirija nakon gola Šukera ,slavomo mi ,i nije se ni dim od baklji razišao ,ono gledamo ekran nakon gola Thurama ,Trezeguet grli Henrya 1:1.šok,nevjerica.Karma je to ,zajebana da prostite stvar,nogomet je veličanstvena igra ,ako si pošten ,vratit' će ti se ,to je upravo ono što se nama sada događa. Finale su jučer izborili naši heroji,moj Interista Perišić,neumorni borac Mandžo,najveći po meni kandidat za Zlatnu loptu Modrić,"katalonac" Rakitić,Lovren,Vida and CO.Brozović je pretrčao monstrouznih  :suprised: 16339 m,Mandžo 13440,Perišić 13370.Konačno si je ova generacija skinula sa ramena veliki uteg zvan bronca vatrenih jer od sinoć ta nesumnjivo do ove generacije najbolja sada seli u povijest.Dobro je to zbog hrvatskog nogometa u cjelini,teško se današnjoj djeci zbog velikog generacijskog jaza identificirati sa herojima iz 1998,Bobanom,Šukerom,Asanovićem,Bilićem,Prosinečkim,Štimcem,Bilićem,Jarnijem i drugima da ih sada sve ne nabrajam.Njihovi heroji su veterani Modrić,Mandžukić,nešto mladji Rakitić, Perišić,Lovren,Vida,a od mladjih buldožer Rebić,Kramarić,Kovačić i drugi. ....I sad treba dočekat' nedjelju kada ćemo se sučeliti sa nacijom koja uz Engleze na prijestolju također dijeli sklonost "disciplinama" koje sam kod Engleza nabrojao ,ali možda ipak u malo manjoj mjeri. Suočit' ćemo se sa galskim pjetlovima,predvodjenim djetetom tate Kamerunca i mame Alžirke 19.5 godišnjim mladcem Kylian Mbappe-om,ubitačnim Griezmann-om,i lisicom Giroudom.Tu su još Pogba,Kante i ostali.Ne znaš otkud opasnost veća stiže,cijenim ih ,ali ih se ne bojim kao ni cijela Hrvatska nacija.Ako je naš Zlatko Dalić našao lijek za messi-lesija,Sigurðssona,Kikija Ericsena,Djubu,Kane & Sterlinga ,naći će se nekakav i za nabrojane.Ali ,mislim da će kod Didiera Deschampsa takodjer biti muke jer kako predvidjet' kojem od naših junaka će se "otvoriti" ,da li će to bit kao jučer Perišić,neumorni Mandžo,k'o od stijene odvaljen Rebić,maestro Modrić,Rakitić,zašto ne nebeskim skokovima ponajboljeg svjetskog stopera Lovrena ili Vide.Imaju Francuzi dan više odmora + neodigrane produžetke i agoniju penala,ali ne znači to puno,pa sam Dalić je rekao da nitko jučer nije htio izići van ,toliko su bili nabrijani.Te dečke krasi jedna osobina donešena od kuće ,a to je skromnost,poniznost ,nisu od velikih riječi ,ali oni su DEČKI OD VELIKIH DJELA Tako da ne sumnjam da će
15.7,2018. neovisno o ishodu biti zabilježen kao najveći dan u povijesti hrvatskog nogometa,čak veći i meni dosad najvećih bronce Vatrenih i na klupskom planu Intera kada smo pokorili Evropu u sezoni 2009/10 predvodjeni Mourinhom,Militom,E'too-om,Zanetti-jem i ostalim neroazzurima.I sada konačno za kraj jedna navijačka pjesma "Neka pati koga smeta Hrvatska je PRVAK SVIJETA" možda u nedjelju dobije puni smisao ,meni nije omiljena ,ali ima simbolički tekst za koji vjerujem da će odjekivati u nedjelju navečer širom Hrvatske i globusa gdje žive Hrvati ali i zaljubljenici u nogomet koji su prepoznali ljepotu nogometa koju igra Hrvatska ,srce koje imamo i fanatizam do krajnjih granica.Žao mi je što nisam dosad ,ali koristim priliku da pozdravim prijatelje širom Evrope sa kojima sam u kontaktu i ovo doživljavaju kao svoj uspjeh,znači pozdrav Hrvatici našoj Lučanki Jasmini koja mi šalje filmice sa daškom atmosfere koju proživljavaju kanadski Hrvati,najdražoj prijateljici Kristini iz Njemačke,moji dragi Skopjanci dinamovci. Makedonci Gjoko i Marjan,JNA drug hajdukovac Aco Smilevski,moji dragi Bosanci sokol Lukavački Adnan,JNA drugovi Fahrudin i Senad,i iz Srbije Milos Hijena Penev.Eto toliko od mene za danas, i oprostite što sam Vas udavio toliko,jednostavno dok počnem pisati ,samo iz mene izvire.😀

« Last Edit: Srpanj 13, 2018, 13:39:01 pm by EL CUCHU 19 »