Author Topic: Roma vs Inter  (Read 1923 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Roma vs Inter
« on: Kolovoz 25, 2017, 21:24:54 pm »

« Last Edit: Kolovoz 25, 2017, 21:25:59 pm by Adnan »

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
Re: Roma vs Inter
« Reply #1 on: Kolovoz 26, 2017, 23:21:03 pm »
Kapitalac Perisic. Veliki igrač kad je najbolji i kad je najgori  :)
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #2 on: Kolovoz 26, 2017, 23:27:58 pm »
Juanu Jesusu popucali kralješci hehhhe
La Capolista Vola  !

Offline Il Pazzo

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #3 on: Kolovoz 27, 2017, 02:12:19 am »
Icardi pravi sevac ;D ;D  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #4 on: Kolovoz 27, 2017, 12:53:48 pm »
Sad se malo iskristaliziralo. Gagliardini nije kapacitet (još uvijek) da počinje utakmice.  Cim je usao Mario uspostavili smo ravnotežu u sredini. Naingolan im je ispao tragicar hehhe.. cijelo vrijeme sam imao dojam da nas ubija momčad koja je lošija od naše. Hvala Bogu da je Spale nadmudrio onog ružnog šminkerčića. Pokazalo se da je najveći kapital ostanak Perišića. Kad se samo sjetim da su ga neki ovdje šutali i zazivali nekog Matriala, yebo vas on 😁. Dok bi se taj snašao već bi bio prodan. A pitanje je bi li ikad jer mi smo eto poznati kao klub koji uzgaja i čeka talente. Prošlo je vrijeme mačaka u vreći..  :novija zastava:
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Kolovoz 27, 2017, 21:06:35 pm »
Eto nafakali sam otvori temu i inter pobjedi  :interflag: :) :)
Realno imali smo srece Roma je nas ubila u 1 pol al to ne pije vode kad ne znaju dat gola dvje stative i jedna precka + Dalbert 2x spasavo gol Al nema veze sve Icardi pokazao da je stvarno masina za golove i daj najveca zvjezda naseg kluba  Hvala bogu sto je tu , Steta ne zabi onaj gol kad mu Golman Rome odbrani al hvala mu i na ova 2 :D :D da u ovom ritmu nastavi ...
Pohvalio bi Persiica iskreno i dodat cu se na Epida jer me proziva izmedju redova da on jeste ovdje gdje jest u nasem interu i nek bude sretan stoj tu jer inter mu je najveci klub u karijeri  Da je united zelio njega toliko tj Mourinho  doveo bi ga to zna svako  A ovo poredjenje Martiala pa on je klinac 21 godina ovaj mator Martial moze da izraste u top 5 igraca na svojoj poziciji ovaj moze samo padat Al postujem tvoje misljenje  Nekaj on osta vise ce se naigrat ovdje nego gdje drugo  :interflag:

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Kolovoz 28, 2017, 15:15:37 pm »
Realno imali smo srece Roma je nas ubila u 1 pol al to ne pije vode kad ne znaju dat gola dvje stative i jedna precka + Dalbert 2x spasavo gol Al nema veze sve Icardi pokazao da je stvarno masina za golove i daj najveca zvjezda naseg kluba  Hvala bogu sto je tu , Steta ne zabi onaj gol kad mu Golman Rome odbrani al hvala mu i na ova 2 :D :D da u ovom ritmu nastavi ...
Pohvalio bi Persiica iskreno i dodat cu se na Epida jer me proziva izmedju redova da on jeste ovdje gdje jest u nasem interu i nek bude sretan stoj tu jer inter mu je najveci klub u karijeri  Da je united zelio njega toliko tj Mourinho  doveo bi ga to zna svako  A ovo poredjenje Martiala pa on je klinac 21 godina ovaj mator Martial moze da izraste u top 5 igraca na svojoj poziciji ovaj moze samo padat Al postujem tvoje misljenje  Nekaj on osta vise ce se naigrat ovdje nego gdje drugo  :interflag:

Ovo ti je najoptimističniji post u zadnje 2 godine  ;D ;D :rrooffllmmaaoo:
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Kolovoz 29, 2017, 18:33:04 pm »

Ajde što je drug giuseppe rekao ,slažem se da je ovo bujica optimizma iz tvojih usta,  ;D   za onog Martiala poslužit' ću se rijećima našeg Biščanina Augmenta da je kako on kaže "panj u razvoju", dok je Ivan Perišić najuzbudljiviji igrač u Interu,svaka čast Icardiju na egzekucijama ,ali broj 44 je Z A K O N .

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Kolovoz 29, 2017, 19:54:28 pm »
Pa sad ako protaju motor ekipe onda nekog treba objesiti!
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Kolovoz 29, 2017, 23:27:20 pm »
Ajde što je drug giuseppe rekao ,slažem se da je ovo bujica optimizma iz tvojih usta,  ;D   za onog Martiala poslužit' ću se rijećima našeg Biščanina Augmenta da je kako on kaže "panj u razvoju", dok je Ivan Perišić najuzbudljiviji igrač u Interu,svaka čast Icardiju na egzekucijama ,ali broj 44 je Z A K O N .
Toj moje misljenje samo nemozes poredit momka koji ima 21 i  veliku buducnost pred sobom  i imas  igraca  koji ce uskoro u penziju Nije on ibrahimovic da moze igrat do 36  ;D
Menij drago stoj ostao jer inter nemoze nac boljeg od njega tj Perisica i kad kazem daj poigro dobro to i mislim Protiv Rome je bio dobar !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Kolovoz 30, 2017, 00:20:29 am »

SVE UTAKMICE KOJE CE INTER ODIGRAT DO KRAJA OVE GOD ...

Klupa kratka
Kongdobia Medel Murilo Jovetic otisli ima dosta panjeva tipa Ranochia Ansaldi AMbrozija Nagatomo Brozovic dakle jos jedan nedostatak Inter nema zamjene za Candrevu Perisica Icardia doduse ima Eder sad kolko je i on dobar  ...Ako inter ne dovede koga prvi nerjeseno ili povrede igraca sto nije nemoguce bit ce jebavanje cele i kineza  ;D ;D ;D
inter is coming  :)
bit ce ulozeno u inter 200 miliona  :bang: ;D ;D
Ostaje samo da se svako moli svome bogu a samo jos nismo ispali tako da sve je za ljude vidjet cemo ! :interflag: :interflag: