Author Topic: hrvatski sport  (Read 3684 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Odg: hrvatski sport
« Reply #25 on: Prosinac 27, 2008, 17:04:05 pm »

Sa 10 frendova za 5 minuta kre?em za zg,na otvaranje Arene Zagreb,Hrvatska:Rusija . ....atmosfera bi trebala bit da jaja,a kad je tako sve osim 10 razlike u mreži Rusa bi trebalo bit iznenadjenje..... "oj hrvatska mati nemoj tugovati,zovi ,samo zovi svi ?e sokolovi za te život dati"..... 

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Prosinac 28, 2008, 00:23:39 am »

Na kraju bilo +9,de?ki odigrali ok,navijanje?....jednostavno NIJE ga bilo,99% kao da  su došli na karmine,kakva SRAMOTA...ne znam zašto me to ne ?udi....,hvala Bogu da se igra u Splitu skupina...

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #27 on: Prosinac 28, 2008, 16:18:04 pm »
1. mislim da je veliki dio tih karata bio podijeljen svakojakim "mocnicima" dakle to je 1. razlog, a 2. da još to nije sve uigrano(navijanje) jer kada je zadnji put igrala hr u zagrebu?
vjerujem da ?e biti bolje, ja naprimjer nikada nisam bio na rukometnoj utakmici

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Prosinac 28, 2008, 18:24:48 pm »
1. mislim da je veliki dio tih karata bio podijeljen svakojakim "mocnicima" dakle to je 1. razlog, a 2. da još to nije sve uigrano(navijanje) jer kada je zadnji put igrala hr u zagrebu?
vjerujem da ?e biti bolje, ja naprimjer nikada nisam bio na rukometnoj utakmici

Ni ja nisam bil nijednom,možda je to ipak druga?ije nek na nogometu,ni bilo Laca,Pere,Alilovi?a,Ivana(bio na klupi,nije  igrao),Šprema,puno mladih,pa je možda i to bil razlog....

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #29 on: Prosinac 28, 2008, 18:33:19 pm »
ha gle i to šta kažeš, kad je onaj Hrvatin dao gol spiker je vikao ime, a publika bi trebala prezime no nitko nije znao kako se preziva  :-\

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Prosinac 28, 2008, 18:44:18 pm »
Da se nadovežem na ovu temu, barem 2-3 tisu?e šupaka su na poluvremenu otišli doma. Po meni je to greška saveza, jer da kojekakvim penzi?ima i budalama nisu davali po 20-30 karti, nego da su ih napla?ivali po barem 10,00 kn onda se ovo ne bi dogodilo. Kreteni su mislili da ?e valjda biti hrana, pi?e a možda i sex gratis, pa kada toga nije bilo, lijepo su otišli doma !!
Usput, oko mene je sjedilo nekoliko guzonja koji su kod sebe imali par komada neiskorištenih karti, kao: Nitko ih nije tražio  !!

Offline ante

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u Srcu
« Reply #31 on: Prosinac 28, 2008, 19:00:57 pm »
ja sam tražio! tražim i za svjetsko!
al jbg nigdje karte nema
aldam se kladit da je 70% karata otišlo sponzorima i takvima

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Prosinac 28, 2008, 20:54:21 pm »

E j...i ga,uvijek ?e ti guzi?ari i prdonje dobit karte...,dok sam u Be?u vidio onog jamba u dresu repke,rigalo mi se....

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Prosinac 28, 2008, 21:05:57 pm »

E j...i ga,uvijek ?e ti guzi?ari i prdonje dobit karte...,dok sam u Be?u vidio onog jamba u dresu repke,rigalo mi se....

šta samo na njega, vjeruj mi meni se na mnogo njih rigalo...

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Prosinac 28, 2008, 21:10:51 pm »
ja sam tražio! tražim i za svjetsko!
al jbg nigdje karte nema
aldam se kladit da je 70% karata otišlo sponzorima i takvima
Karte za Svjetsko možeš uredno kupiti, drugi krug natjecanja je u Zagrebu, 3 tekme, karta za svaku je 200,00 kn i vrijede za cijeli dan. Ja baš sutra idem po njih, baš me zanima ima li još prvog prstena ili su u redovnu prodaju pustili samo drugi ??

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Prosinac 28, 2008, 21:46:38 pm »
šta samo na njega, vjeruj mi meni se na mnogo njih rigalo...

Njega sam navel ko primjer,dok bi po?el nabrajat sve te ljige ne bi mi bilo dost mesta....,na tekme ne pem,jer valjda si videl da to?e tam samo bezalkoholnu pivu,tak da me to baš i ne napinje,laganini u kafi?,s frendovima i dernek... :beer:

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #36 on: Prosinac 30, 2008, 06:39:48 am »
ja ?u i?i na švedsku a ove druge ?u gledat preko tv ma u splitu da igraju šah bit ?e pakleno navijanje ;D

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #37 on: Siječanj 31, 2009, 14:41:00 pm »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Siječanj 31, 2009, 17:26:32 pm »
nažalost jedna loša vijest ali sa nadom da ?e na kraju biti dobro.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/stolnotenisacica-sandra-paovic-u-teskom-stanju-lijecnici-ne-zele-davati-prognoze/419486.aspx

Šteta cure,baš sad kad je u usponu karijere,a i kona?no jedna jaka cura i potencijalna nasljednica Tami Boroš,....nadajmo se da ?e bit dobro,SANDRA drž se uz Tebe su INTERISTI....

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Veljača 03, 2009, 19:57:22 pm »
nadajmo se da ce biti  sve u redu..drzim joj fige..

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile

njunja

• Guest
« Reply #42 on: Lipanj 23, 2009, 11:25:02 am »
svaka cast malom...uvijek mi je drago vidjeti da netko mlad uspije

Offline Marko_Sibenik

• Super clan
    • View Profile

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Rujan 19, 2009, 17:58:28 pm »
Pošto nema teme o EP u Poljskoj u košarci, samo mali osvrt,....mislim halo,.....popušit od jodlera u ?etvrtfinalu EP-a, ::) to je kao da izgubi Bali?&co u rukometu od Trinidada &Tobaga :wallsmack:,...ajd danas bar protiv Rusa  izborili SP u Turskoj,na kojem ?emo se opet osramotiti :-\,....btw,od smrti kapetana 1993-e mi nismo imali vo?u mom?adi , nije to bio ni Kuko?,Radja ,Vrankovi?,....a o ovima današnjim da ni ne govorim,...niko nema personality,ni karizmu ,da vodi ovu ekipu :awerjjfe:

Offline Ultras

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Rujan 20, 2009, 08:33:40 am »
Sramota za Hrvatsku i kosarku,najbolju momcad imamo a nemogu nista napraviti,sramotno.

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #46 on: Rujan 22, 2009, 14:16:53 pm »
Šteta velika,a imali smo ih i mogli smo osvojiti to i opet se vratiti u vrh :'(

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Lipanj 05, 2016, 06:37:52 am »
ONI SU NAJBOLJA MOMČAD NA SVIJETU

Dubrovački Jug 'prebio' Olympiacos u finalu i po četvrti put osvojio naslov  :pehar:  prvaka Europe

Vaterpolisti Juga CO ostvarili su čudo u Budimpešti i osvojili četvrti naslov prvaka Europe u klupskoj povijesti! Pobjedom 6-4 nad grčkim Olympiacosom u finalu Final Sixa, igrači Vjekoslava Kobešćaka uzeli su prvi trofej, koji nije osvojen u Dubrovniku nakon 3 slavlja na završnicama na vlastitom bazenu na Gružu. Posljednji takav osvojen je prije točno deset godina. Kobešćak je u Dubrovnik doista donio vaterpolski preporod, Jug je ove sezone osvojio sva četiri moguća trofeja.

Time se broj europskih naslova koje su u 53 izdanja LEN Champions league osvojili hrvatski klubovi popeo na čak 14.

Grci bolje započeli

Kao i u polufinalu protiv Pro Recca, junak pobjede bio je reprezentativni vratar Marko Bijač sa 13 obrana čime je apsolutno zasjenio starijeg kolegu Josipa Pavića, koji je za grčku momčad obranio sedam udaraca. Bila je to sigurno prva utakmica u kojoj je prosječni hrvatski vaterpolski navijač drukao protiv legendarnog hrvatskog vratara, koji je sudjelovao u osvajanju svjetskog, europskog i olimpijskog zlata s reprezentacijom. Grci su u utakmicu krenuli bolje, dvaput su vodili, 1-0 i 2-1, kod Juga je štekalo u napadu iako su obranu odigrali odlično. Nakon što je Benić zabio za 2-2, a zatim i Perrone iz peterca za 3-2, Jug je preuzeo inicijativu, koju nije ispustio do kraja ogleda.

Lani Primorje u finalu

Statistički čudno zvuči, no pobjedu u finalu Champions league uzela je momčad koja nijednom nije iskoristila situaciju s igračem više, a takve utakmice gube i najjače momčadi. Nadoknadila je to savršena obrana s Bijačom na čelu.

Perfektna završnica perfektne sezone

- Ovo je nevjerojatno. Perfektna završnica perfektne sezone. Osvojili smo četiri trofeja, momčad je igrala opet vrlo dobro, vrlo disciplinirano. Ovdje smo odigrali tri utakmice, ali sve tri različite, no ostvarili smo ono što smo željeli. U ovom trenutku mogu samo primarno zahvaliti našim navijačima, gradu Dubrovniku za veliku potporu klubu - kazao je trener Juga CO, Vjekoslav Kobešćak.

- Nisam nezadovoljan sezonom. Bila je sjajna, odigrali smo jako puno velikih utakmica, ali u ovom finalu smo se jednostavno namjerili na suparnika čija je obrana bila ekstremno uspješna, jaka. Nismo mogli protiv njih učiniti više. Zadržali su nas na samo 4 postignuta gola i to je bio ključ. Sitnice su odlučivale, ovog puta one nisu bile na našoj strani, ali opet ja sam zadovoljan godinom - zborio je nakon susreta Theodoros Vlachos, trener Olympiacosa.

P.S.

Šta pametno reći osim svaka čast jugaši  :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #48 on: Lipanj 05, 2016, 11:24:45 am »
prenijet ću svoj post s facebooka:

JUG JE PRVAK EUROPE ! da, nije šala, iako ćete tu vijest tražiti radarom na ovom našem mračnom medijskom prostoru. sramotno ! od hrt-a, pa do svih portala redom. paradoksalno, finale je prenosila srpska tv kuća, inače ne bi ni mogli gledati. čestitke momcima, ovo je senzacionalan uspjeh !
La Capolista Vola  !