Author Topic: Kvalifikacije za SP 2018 Rusija  (Read 8625 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Re: Kvalifikacije za SP 2018 Rusija
« Reply #50 on: Rujan 03, 2017, 07:27:12 am »
Finska vs Island 1:0

Finci razguliše Islandjane fenomenalnim golom Alexandera Ace Ringa.
:bowdown: , inače igrača New York Ciity-a ,gdje igra sa Davidom Villom i Andrea Pirlom.

Ukrajina vs Turska 2:0

Izrael vs Makedonija 0:1

Naš tripleta man Goran Pandev  :bowdown:  zaledio Izraelce u Haifi, Gogijev gol na snimci od 3.08-3.16

Španjolska vs Italija 3:0

Španjolska deklasirala Italiju doppiettom Isca i golom Morate za laganih  3:0.

Portugal vs Farski otoci  5:1

Portugal deklasirao čuvare ovaca sa Farskih otoka 5:1,pogledajte obavezno golčinu Kikija za 1:0 na
0.11 snimke

Francuska vs Nizozemska 4:0

Češka vs Njemačka 1:2

Obratite pažnju na gol Čeha  :bowdown: na 1.56-2.13.

Srbija vs Moldavija 3:0

Kazahstan vs Crna Gora 0:3

Danska vs Poljska 4:0

Malta vs Engleska 0:4

Slovačka vs Slovenija 1:0

Litva vs Škotska 0:3

Cipar vs BiH 3:2

« Last Edit: Rujan 03, 2017, 08:01:25 am by EL CUCHU 19 »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Rujan 03, 2017, 22:15:36 pm »
Ranko je dobio zestoku  konkurenciju   :uživ:

"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #52 on: Rujan 04, 2017, 18:26:03 pm »
Jedva dobismo kosovare,3 boda su najvažnija ,a sutra ćemo osmanlijama naplatit' zadnju ratu kredita iz Beča.  :wallsmack:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #53 on: Rujan 04, 2017, 21:37:13 pm »
Hrvatska ce sigurno proci to ne treba sikirat se sad jel ko 1 il kroz baraz ne znam Al jednoj sigurno da imaju jbg jaku ekipu Al nikad nista nece osvojt ili doci u finale jer nece da se oznoje unapred misle bolji su primjer Portugal mislili da su bolji , A nisu  Problem mentalno slabi i imaju trenera koji je panj i pod tri ima zvjezda  u klubu koji su jedni na dr ljubomorni to je ziva istina !

Isti problem imala je Engleska super tim su imali recimo Lampard Gerard Beckham Owen Heskey Tery Ferdinand itd super jak tim al nisu bili u zajednistvu taj problem ima i Francuska ova generacija super tim sa velikim zvjezdama gdje su jedni na dr ljubomorni niko ni za kog nece trcat nemogu jebenog Luxemburga pobjedit koji ima mozda 500 000 stanovnika ako se ne varam :D :D :D

Dakle ako pronadju zajednicku i pocnu grist za dres onda mozda nesto i osvoje ovako neke mange ce farbat kosu u logo svoje zemlje ili kilu gela stavit pa slikat se za facebooka i nema tu igraca to su kompleksi i nema od ti sminkerski repki nista pizde a to su sigurno ove spomenute zemlje !

Nego bitnoj otic u Rusiju ucestvovat  Zna se ko je majstor za svjetska Italija Brazil Njemacka ostalo popisaj !

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #54 on: Rujan 05, 2017, 06:07:24 am »
Crna  Gora vs Rumunjska 1:0

Ne morate puno pogadjati tko je zabio za djetiće  :awerjjfe: , sa nepunih 28. godina u 46 tekmi za A repku zabio je 24 gola uz 11 assista ,samo u ovim kvalifikacijama 7 golova i 3 assista, naravno radi se o Stevanu Jovetiću   :bowdown:
Gol Jovetića na 6.35-7.13 snimke.

« Last Edit: Rujan 05, 2017, 06:12:53 am by EL CUCHU 19 »

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #55 on: Rujan 05, 2017, 10:24:49 am »
jos uvjek nisi prebolio poraz iz Beca  :rrooffllmmaaoo: kantali ste ih godinama poslije toga.
BiH dobi gibraltar a smjesan mi je jedan komentar na fb: 9ka gibraltara trci po terenu i pita igrace ko je narucio malu s mlijekom  :rrooffllmmaaoo:

SEMPER FIDELIS

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #56 on: Rujan 05, 2017, 20:44:08 pm »
jos uvjek nisi prebolio poraz iz Beca  :rrooffllmmaaoo: kantali ste ih godinama poslije toga.
BiH dobi gibraltar a smjesan mi je jedan komentar na fb: 9ka gibraltara trci po terenu i pita igrace ko je narucio malu s mlijekom  :rrooffllmmaaoo:

Druze,kako cu prebolit'. :awerjjfe: bio sam iza gola Pletikose kad nam je zabio onaj sejtan,ne sjecam mu se vise ni imena,a poslije penala tuga pregolema.Jest stoji da smo ih poslije dobijali,dobit' cemo ih i veceras,ali ostaje zal,pogotovo kad to uzivo gledas...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #57 on: Rujan 06, 2017, 20:50:50 pm »
:D :D :D :D
umro sam od smjeha ovo u vezi kafe

Hrvatska je opravdala sve ono sto sam napisao skup napaceni  panjeva koji nece da se oznoje  sve su to zvezdice  umisljenje  ;D ;D !Isti problem ima i BiH misle da vrjede a vreca govana nisu ni zaluzili da idu Nadam se da ce Crna Gora uspjet izborit plasman a Srbiji treba i bod  :thumbup:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #58 on: Listopad 07, 2017, 05:35:49 am »

:D :D :D :D
Umisljene zvjezdice ko i u BiH sminkeri napaceni !
Znaci i Baraz upitan ! ;D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #59 on: Listopad 09, 2017, 01:14:06 am »
čisto ljudska priča bez ikakvog nacionalnog predznaka o našim gastrbajterima, dijaspori, zovu otadžbine...

Marko Arnautović, austrijski reprezentativac srpskog porekla nije slavio pogodak protiv zemlje svojih pradedova, izjavio da voli Srbiju i da nije njegova krivica štoigra za druge, da bi na kraju bekstvom od kamera pokušao da sakrije emocije koje su ga nadvladale...

Normalno je da ne stidi se svoji korijena Al isto tako ti ljudi igraju za zemlju  koja im je pruzila sve .. :)
« Last Edit: Listopad 09, 2017, 01:18:46 am by Adnan »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Listopad 09, 2017, 18:00:29 pm »
pa sto nije odbio austriju kad je mudonja? krokodilske suze su uvijek najneiskrenije
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #61 on: Listopad 10, 2017, 09:59:51 am »
 :D :D
Cestitke Srbiji na odlasku na SP u Rusiju isto tako cestitke Hrvatskoj na odlasku u Baraz i pokazalo se da su igraci licemjerni okrenuli ledja treneru prethodnom Sad se najednom moze pobjedit Ukrajijna u Kievu a nemozes Finsku Kuci ..

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #62 on: Listopad 10, 2017, 23:10:31 pm »
Konacno da se i ova prdacina od kvalifikacija zavrsi.. nista mi nema gore nego kad se sezona tek zahukta i daj reprezentativnu pauzu...treba i baraz istrpiti, pa da mozemo na miru da gledamo derbije

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #63 on: Listopad 12, 2017, 21:13:09 pm »
Mene vise nerviraju novine tipa Avaz kad pocnu svrsavat na kalkulacije kad bi bilo sta bi bilo
ili kako je nasa reprenzetacija bolja od Belgije i kao da cemo je pobjedit Ne gledaju realno stvari Al toj Bosnjo zato sam sretan sto su cigani ispali da ih vise ne slusam a gledam svakako slabo te pedere koje nece potrcat za nacionalni dres  Nadam se samo da onog pedera otjeraju jebo sve svoj pedersko ko ga dovede nikakav trener  i dovest cojka koji ima svoj JA .da mu se igraci ne mjesaju u taktike toliko...
pa do bolji dana ...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
Odg: Kvalifikacije za SP 2018 Rusija
« Reply #64 on: Studeni 10, 2017, 01:27:16 am »
Pobjedi veceras Svicarska iz sumnjivog penala i Hrvatska otrese Grcku  Ovako moje neko vidjenje Hrvatska nije trebala ni igrat baraz kakav tim imaju al eto kad je ekipa raspodjeljena unutar pun ***** neki klanova zasigurno ...Budimo realni i Fifa  je malo pomogla odstrani im onog Manolasa je vrhunac  :)  cojk kooji je odradio suspenziju A da stvar bude jos smjesnija onaj Golman retard rusi Igraca  sto je automatski dosta pomogo dobroj i proso Treboj panj dobit crveni ,,Necu velicat pobjedu  samo cu reci da Hrvatska po kvaliteti i igracima zasluzuje da bude u Rusiji jer nekima ce biti zadnje SP

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #65 on: Studeni 11, 2017, 17:58:14 pm »
neka su one smecare grcke otresli, bas mi se gade

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #66 on: Studeni 11, 2017, 20:46:11 pm »
Ma njih mrzi svako igraju anti fudbal  :) :) ;D
Al cinjenica da su bivsi Evropski prvaci i da su u kvalifilacionom ovom ciklusu imali samo jedan poraz i da im je dosta i BiH valjala pricamo iskreno Al da su ostavili traga u svjetu fudbala jesu To nisu mnogo jace repke po imenima oni jesu bunkerom  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #67 on: Studeni 12, 2017, 01:34:00 am »
http://net.hr/sport/nogomet/balotelli-nece-igrati-za-italiju-protiv-svedske-zivciraju-me-kritike-na-racun-mog-privatnog-zivota/
NOGOMET   
'UVIJEK ĆU NAVIJATI ZA NJIH'
BALOTELLI NEĆE IGRATI ZA ITALIJU PROTIV ŠVEDSKE: ‘Živciraju me kritike na račun mog privatnog života’
Baloteli je definitivno u pravu ovaj puta ..
Smjesno je sto su on i Zaza jaci tandem od Insigne i Belotija al ajd djeda od 70 godina zna bolje dabogda i ne otisli !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #68 on: Studeni 13, 2017, 23:03:42 pm »

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #69 on: Studeni 14, 2017, 06:30:18 am »

Žabari
završiše neslavno,a nas su gurnuli u drugi pot ,hvala im na tome  :awerjjfe:  ,jer ćemo tako izbjeći neke od neugodnih protivnika iz drugog pota..
Pogledajte kako mangup Vida zalijeva pivom izbornika Dalića;D