Author Topic: BOKS  (Read 1991 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: BOKS
« Reply #25 on: Travanj 11, 2016, 01:19:22 am »
http://7.warriorzen.com/tyson-fury-vs-wladimir-klitschko-ii-confirmed.html?utm_rcreplace_12091=25834
Tyson Fury Vs Wladimir Klitschko II Has Been Confirmed
July 9th in Manchester, England.2016

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #26 on: Lipanj 04, 2016, 14:02:26 pm »
http://www.avaz.ba/clanak/239531/odlazak-bokserske-legende-umro-muhammad-ali
Umro Muhamed Ali
neka mu je lahka zemlja i vjecni mir neka pociva u miru !!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Prosinac 11, 2016, 21:49:41 pm »
Dereck Chisora vs. Dilian Whyte FULL FIGHT ( FIGHT OF THE YEAR) 10.12.2016.

P.S.

Što se ovi pomlatiše ,svaka čast  :bowdown:,kad sudac na kraju plješće borcima nema se tu šta reći.

Od 53.15-54.15 usporeno  :bowdown:
« Last Edit: Prosinac 11, 2016, 21:51:56 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
Re: BOKS
« Reply #28 on: Travanj 30, 2017, 11:08:00 am »
Džošua: Ne možete se sakriti u ringu, Fjuri je sledeći
Pred 90.000 gledalaca na Vembliju, dvadesetsedmogodišnji Britanac je nokautira legendarnog Ukrajinca u 11. rundi, prigrabivši pojaseve u IBF, WBA i IBO kategoriji.

"Ovo je boks! Kao što sam i najavljivao, bio je ovo bokserski klasik u kome je bolji pobedio. Nema mnogo tu komplikacija. U malom ringu nemate gde da se sakrijete. Izašao sam i pobedio, borio sam se svim srcem", kazao je Džošua.

Posle četiri ne toliko zanimljive runde, u kojima je Kličkovo iskustvo u punoj meri dolazilo do izražaja, Džošua je u petoj "eksplodirao". A onda je u 11. Britanac je aperkatom uzdrmao 41-godišnjeg Ukrajinca, a onda snažnim krošeima, rundu pre kraja borbe završio posao.

POVEZANO
Kličko: Ovo je bila borba dva gospodina
Džošua nokautirao i Klička i postao prvak sveta!
"Nekada možete biti odličan bokser, ali u ovom sportu je reč o karakteru. Tek kada ste u jarku shvatate ko ste ustvari. Pre nego što uđete u ring zaboravite na ego i poštujete protivnika, zato odajem svaku počast Kličku što se borio sa mnom. Ne znam hoće li želeti revanš, ali moram da kažem da je on, kao budući član Kuće slavnih, uzor u i van ringa. Nemam šta drugo da ponudim ljudima koji uđu u ring osim ljubavi i poštovanja", dodao je novi svetski šampion.

Kao naredni protivnik Britancu spominjao se Tajson Fjuri.

" S njim publika želi da me gleda? Tajson Fjuri je neko ko želi da se vrati, a ja želim da priredim još jedan spektakl za 90.000 ljudi. Zaista želim da se borim sa svima. Toliko uživam trenutno", dodao je Džošua.

SEMPER FIDELIS