Author Topic: Inter - ljetna turneja u SAD-u 2016.  (Read 1035 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline majstormk

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Inter - ljetna turneja u SAD-u 2016.
« on: Srpanj 18, 2016, 17:18:05 pm »
Pozdrav svima,

evo popis utakmica koje će Inter odraditi u SAD-u ovo ljeto:

19.07.2016. Real Salt Lake - Inter (Salt Lake City, 20.07.2016. u 04:00 po našem vremenu)
24.07.2016. Paris Saint Germain - Inter (Portland, 23:00 po našem vremenu)
27.07.2016. Estudiantes LP - Inter (Harrison New York - Red Bull Arena, 27.07.2016. u 02:00 po našem vremenu)
30.07.2016. Bayern Munich - Inter (Charlotte, 23:00 po našem vremenu)

Povratak u Milano predviđen je 1. kolovoza, nakon čega će u Anconi i Oslu igrati utakmice protiv Tottenhama i Mönchengladbacha dok će ljetnja turneja (International Champions Cup) završiti protiv Celtica u Limericku.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: Inter - ljetna turneja u SAD-u 2016.
« Reply #1 on: Srpanj 19, 2016, 11:13:11 am »
Ljepo Majstornik :thumbup:  samo mislim da je bolje da se te pripreme nisu igrale tako daleko  jer neki su igrali evro neki  copa americu Neki ce se umorit od turnira  onda eto sezona pocinje, I inter ionako slab tim ima sta ako se ko povrjedi Opet veoma nam se lose pise ...Trebali su igrat tekme u evropi .Al utakmice necu gledat jer ne zelim gledat Palacia Mela Nagatoma Ranochiu  i ostale panjeve ..zelim interovcima sretan put to je sve. ;)

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Srpanj 20, 2016, 14:28:48 pm »

Znači, kosa na glavi mi se diže kad vidim Nagatoma i Ranocchiu da igraju. Odlaskom Juana Jesusa se sve bojim da Ranocchia ostaje.

Inače, Mancini bi se riješio Jovetića.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Srpanj 22, 2016, 00:15:40 am »
Naredna utakmica Intera je protiv PSŽ!
Nakon pobjede Intera 2:1 protiv Real Salt Lake,Inter ce odmjeriti snage protiv Francuskog prvaka PSŽ.
Ta utakmica ce biti daleko zanimljivija i ako je prijateljska.
Mancini je posebno motivisan,"Moji igraci su odigrali sjajnu utakmicu protiv Salt Lake,sada nas ceka PSŽ "rekao je trener Intera.Na pitanja novinara sta misli o transferima kratko je odgovorio."Nisam upucen puno u transfere to nije moj posao"zavrsio je Roberto Mancini.
Inter vs PSŽ 24.7.2016

Po komentarima na FB inter club balkan ljudi koji su gledali utakmicu kazu da je taj Lake rasklopio inter u igri i eto inter imao srece i pobjedio ..al da ne bude  ja kontra ev ide copy paste komentara lika koji je gledo utakmicu

Cekaj malo??? Vrlo dobro??
Jel ovo neka zajebancija pa pojeo nas Lake City trebali ljudi zabit 5 golova.
Daj budi realan ako si uopce gledao utakmicu( u sta sumnjam) jer nisi bio aktivan na facebooku za vrijeme spomenute. Ja sam gledao utakmicu i Inter je igrao očajno, s krivom formacijom, erkin na krilu,palacio u napadu,pinokija stoper ispadao kad god je stigao, Icardi nije loptu primio..jedini vrijedan spomena je Kondo.
Sve u svemu užas, ne vidim čemu lažne nade i pohvale ...pa nismo djeca. :)

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Srpanj 25, 2016, 06:23:41 am »

Nakon sretno-spretne pobjede nad američkim Real-om,upisasmo prvi poraz na turneji od meni mrskog PSG-a,2 gola nam dade bekčina  Auerier,podsjetilo me to na pacova Thurama koji je zabio jedina 2 gola u životu na jednoj tekmi Hrvatskoj...Bio je užitak gledati  horrorochiu u paru sa Mirandom ,vrhunac njegove tekme bila je na kraju  razmjena dresova sa Cavanijem ,legendarni "kapetan" i Edinson  :thumbup:
« Last Edit: Srpanj 25, 2016, 06:30:18 am by EL CUCHU 19 »

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #5 on: Srpanj 25, 2016, 10:15:29 am »
ma yebeš pripremne utakmice, to se ne igra na rezultat..
La Capolista Vola  !

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Srpanj 28, 2016, 05:55:52 am »
Inter - Estudiantes 1:1

Za nas dade gol japanska prevara već u 5. minuti,ovi izjednačiše u 43.

Lijep tunel na 0.44 Jovetića,svih 90 minuta odigrali Nagatomo,D'Ambrosio i horrorochia.Svih 5 golova na turneji dobili nakon prekida ,i vrapcima na granama je jasno da smo tu najranjiviji i taktika protivnika će biti:"ubaci u 16 i to je 90% gola" pogotovo kad je tu "kapetan"  >:( za kojeg se toplo nadam da će ga nekome pokloniti.Sa Mirandom i Murillom bi to trebalo bolje izgledati,volio bi da ostane Andreolli.Prošle sezone onih prvih 6-7 kola do one horror ozljede u Sevilli bio je odličan.
« Last Edit: Srpanj 28, 2016, 06:27:53 am by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Srpanj 31, 2016, 07:47:29 am »
« Last Edit: Srpanj 31, 2016, 07:55:40 am by EL CUCHU 19 »

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Srpanj 31, 2016, 11:46:45 am »
Gleda sam do 4-0 onda sam odusta. Igrali smo sa 6 obrambenih igrača u prvih 11  :ajmo: :wallsmack: :homocide smail:
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #9 on: Srpanj 31, 2016, 13:51:27 pm »
naš najbolji igrač i kapetan, famozna 9ka, ne može prismrditi reprezentaciji svoje zemlje. najskuplje pojačanje u povijesti 35 milijuna kondor nije niti na radaru francuskog izbornika. dinamo zagreb na euru je imao više reprezentativaca od intera. to sve govori. sramota !!  time se bavimo, ove pripremne utakmice trivijalna su stvar. tko su nam reprezentativci van europe ? velikan do velikana yuto, murillo i medel. ajde, jedino miranda ima neku težinu. imamo brazilce koji nisu prismrdili nacionalnoj vrsti, felipe melo, juan jesus (laka mu zemlja).. INTER U SVOJIM REDOVIMA MORA IMATI SAMO REPREZENTATIVCE SVOJIH ZEMALJA, kao što je to slučaj u svim velikim klubovima. a mi smo nažalost mali. mali smo, ljudi !
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Srpanj 31, 2016, 22:43:31 pm »
To Epide legendo nek si otvorio dusu ...sve si dobro slozio
Nisam gledo tekme ni jedne nit cu gledat sto da gledam i trgam sebi zivce dovoljno  se istrgam kad vidim Ranochiu Palaciia Nagatoma Mela ,Nisu toliko neki igraci losi tipa Medel i Kongdobia  nego fazon je do Mancinija ja mislim on voli defanzivni blok vise nego rodjenu mater
Meni ne smeta to sto je inter izgubio i sto gubi al fazon i poenta te turneje je da isporbas neke mladice iz pogona svoga imal tko tamo u akdemiji intera koji se dizu u nebo imal ko Nemoras kupovat po Balkanskim ligama  ili Francuskoj neke umisljnje zvjezde neka se nitko ne naljuti ...Problem intera je plan program organizacija tako velik klub a rade neozbiljni ljudi na svim poljima ...Samo pricaju suplje price i jednog igraca dovode mjesec dana Candreva mi se na ***** popeo jebem i njega i transfer ...Nema se plana programa a to je nesto najgore kad cojk ne zna sta ce unaprjed a to je s interom ....
I ovako ce slicno sigurno biti i kad sezona pocne ....

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #11 on: Kolovoz 02, 2016, 17:55:28 pm »
e moj adnane, taj palacio je, uvijek to tvrdim, smimbol posrnulog intera. u počecima je bio najbolji igrač, što je samo potvrđivalo u kakvim smo govnima kad je on najbolji. a sad kad je potpuno propao, a idalje je u kadru, govori nam da smo dotakli dno..
La Capolista Vola  !