Author Topic: Inter-Torino (Serie A,31. kolo nedjelja 3.4.2016. 20.45 h)  (Read 2046 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Inter-Torino (Serie A,31. kolo nedjelja 3.4.2016. 20.45 h)
« on: Ožujak 25, 2016, 05:45:56 am »

Nakon dvotjedne stanke zbog prijateljskih tekmi reprezentacija,na Meazzu nam stiže nekoć slavni Torino,klub s kojim smo odigrali prvu tekmu dalekog 5.12.1909. , godinu i nešto nakon našeg osnutka.Torinezi su prošlo kolo teško stradali u gradskom derbiju s juBe-om i bit' će im cilj konsolidirati se,ali nama je cilj naravno pobjeda da bi održali istom ili smanjili razliku u odnosu na romamerđane.Daleko je još do tekme ,pitanje je u kakvom stanju će se vratiti reprezentativci,ali mislimo najbolje i nadajmo se upisavanju nova 3 boda.Jesenas ih pobjedismo u torinu .0:1 golom kondora.
« Last Edit: Ožujak 25, 2016, 06:07:42 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: Inter-Torino (Serie A,31. kolo nedjelja 3.4.2016. 20.45 h)
« Reply #1 on: Ožujak 31, 2016, 10:02:25 am »
Trebali bi pobjedit realno al nikad se ne zna inter je to ...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Travanj 04, 2016, 08:55:22 am »
 :D :D :D :D
Ne zelim nikog ni izdvajat ili velicat jedno cu samo reci da mi se gade svi iz dubine duse i onaj dio kad se ljubav pretvori u mrznju nisu vrjedni moga kucanja po tastaturi kako ih nije stid uopce nositi dres intera Nisam gledao telkme pustio sam seriju jer sam vidio mrtvaca Palacia .Uglavnom njiha nije vise ni stid kriv je Morati sto je prodo inter ovom papku i eto Neka bude sta ce biti ..

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #3 on: Travanj 04, 2016, 10:10:11 am »
lako je sad pametovati, al otpočetka sam bio protiv mancinija. osim što povratak bivšeg rijetko kad donese pozitivu, on je od 2010. od svud potjeran. njemu za naslov treba momčad dvostruko skuplja od najbližeg konkurenta, a lik je posvemašnji beskičmenjak. evo, spaletti (koji nam je cijelo vrijeme bio dostupan) radi ono što svaki trener treba raditi. sastavlja momčad od onog što ima, igraju mu najbolji i ne robuje umišljenim veličinama. tako jednostavno. a došao je usred sezone, baš kao mancini, kojemu se lani sve gledalo kroz prste. spaletti je primjer kako treba reagirati u takvoj situaciji i dokaz da si ozbiljan klub ne smije priuštiti 'sezonu bez imperativa', 'uigravanje za dogodine' i slične alibi klišeje. mi smo iz godine u godine momćad ''fc next season''. najobičnija mantra. ti si masno plaćen i trebao si već lani polučiti rezultat. o igračima koje je doveo na vlastiro inzistiranje (shaqiri, montoya, jovetić...) uopće neću trošiti riječi. dovoljno govori samo za sebe..
« Last Edit: Travanj 04, 2016, 10:11:36 am by Epid Aurus »
La Capolista Vola  !

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Travanj 04, 2016, 14:27:28 pm »
Poslije ovakvih utakmica poželim da je Zamparini predsjednik Intera.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Travanj 04, 2016, 18:06:30 pm »
lako je sad pametovati, al otpočetka sam bio protiv mancinija. osim što povratak bivšeg rijetko kad donese pozitivu, on je od 2010. od svud potjeran. njemu za naslov treba momčad dvostruko skuplja od najbližeg konkurenta, a lik je posvemašnji beskičmenjak. evo, spaletti (koji nam je cijelo vrijeme bio dostupan) radi ono što svaki trener treba raditi. sastavlja momčad od onog što ima, igraju mu najbolji i ne robuje umišljenim veličinama. tako jednostavno. a došao je usred sezone, baš kao mancini, kojemu se lani sve gledalo kroz prste. spaletti je primjer kako treba reagirati u takvoj situaciji i dokaz da si ozbiljan klub ne smije priuštiti 'sezonu bez imperativa', 'uigravanje za dogodine' i slične alibi klišeje. mi smo iz godine u godine momćad ''fc next season''. najobičnija mantra. ti si masno plaćen i trebao si već lani polučiti rezultat. o igračima koje je doveo na vlastiro inzistiranje (shaqiri, montoya, jovetić...) uopće neću trošiti riječi. dovoljno govori samo za sebe..
Sve si dobro napisao slazem se s tobom iako sam ja zelio pruzit sansu Manciniju jer u tom trenu nije bilo neki trenera A i on je bio nas ajmo reci imao neki trag u interu  da se izrazim Al vidi se da je bez milijardi  u (Cityu) ili Ibrahimovica (inter) bez toga je nula ..To za Spaletiija je sve tacno dosta je jaci trener sigurno voli napadacki fudbal i sjetimo se svi da je on sa svojom Romom mucio inter uvjek Tako kad je dolazio znao sam da ce interu biti jos teze jer Mancini voli imat u ekipi Mela nego naprimjer Hernanesa to samo navodim primjer ...al iskreno vec sam napisao inter cu dalje pratit iz pozadine al vise svoji nerava nedam ionako me je i bez intera zivot sjebo sad jos da se i za njiha nerviram to necu pozz svima ..

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Travanj 05, 2016, 00:17:10 am »

:rrooffllmmaaoo: