Author Topic: Inter-Juventus (Tim cup,1/2 finale 2.tekma srijeda 2.3.2016. 20.45 h)  (Read 3972 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile

Sa djuBrentinima u srijedu navečer  igramo 2.tekmu polufinala Tim cupa  u kojoj smo izgubili u prvoj 0:3.
« Last Edit: Ožujak 01, 2016, 05:30:11 am by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Odg: Inter-Juventus (Tim cup,1/2 finale 2.tekma srijeda 2.3.2016. 20.45 h)
« Reply #1 on: Ožujak 02, 2016, 05:42:39 am »
Pozvani su:

Goalkeepers: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Defenders: 5 Juan Jesus, 12 Telles, 21 Santon, 33 D'Ambrosio, 55 Nagatomo, 28 Della Giovanna, 96 Gyamfi;

Midfielders: 7 Kondogbia, 17 Medel, 27 Gnoukouri, 77 Brozovic, 83 Melo;

Forwards
: 8 Palacio, 9 Icardi, 11 Biabiany, 22 Ljajic, 23 Eder, 44 Perisic, 97 Manaj.

P.S.

Bit će veselo  :awerjjfe: ,nema Mirande i Murilla,navodno su  Medel i Telles dobili udarce pa su upitni,samo da neće Santona stavljat' na stopera.Stoperi bi trebali biti D'Ambrosio i noćna mora Jesus,nema Jovetića zbog ozljede(bolje za njega). Da li će u ovom razvoju događaja  dobiti priliku mladi Gnou?

Offline Zorn

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: Ožujak 02, 2016, 16:43:00 pm »
Nek pošalju juniore i gotovo. Da napadnu i s najjačim kadrom, ne bi imali šanse.
INTER BOYS!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Ožujak 02, 2016, 17:00:55 pm »
Nek pošalju juniore i gotovo. Da napadnu i s najjačim kadrom, ne bi imali šanse.

zasto da posalje juniore? to je dokaz da su u rangu spezie, kao nema sanse pa cemo se lagano predati.. juve ce izvesti drugi sastav zasto ne ih ne bi natrpali ili barem pokusali..

"I do not know if the team follow Mancini, but I do not think that this is is the situation. It's a time when the players do not react as much, but it is a period of general depression. I'm sorry but I did not see fighting spirit against Juventus"  - Grande MM poslije utakmice sa djurbetinima

sve bih ja to na lomacu poslao. veceras hocu pobjedu ne zanima me 1-0 ili 5-0
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Ožujak 02, 2016, 19:31:00 pm »
Ako formacija bude kao što najavljuju moglo bi biti dobro (osim obrane naravno). Kondogbia,gnoukuri i brozović u vezi, ljajić,perišić i eder u napadu.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Ožujak 02, 2016, 19:48:16 pm »
A taman sam se ponadao da ću u vezi gledati veznjake  :bang: :wallsmack:

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Ožujak 02, 2016, 21:20:22 pm »
Augment druže,ajmo na chat i Giuseppe

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Ožujak 02, 2016, 22:12:38 pm »
sta se ovo desava

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Ožujak 02, 2016, 22:31:49 pm »
sta se ovo desava

ništa , jebemo ih  ;D ;D ;D

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #9 on: Ožujak 02, 2016, 23:18:02 pm »
Pratim izmjene, nisu mi jasne... Ni jedna od 3, pogotovu treca... Ali samo neka pobijedimo...
Edit: jedna je uredu! Samir da ne brani penale... hmmm
« Last Edit: Ožujak 02, 2016, 23:28:45 pm by internista83 »

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Ožujak 02, 2016, 23:32:18 pm »
E jbg, sto bi rekli: bolje se rodit bez kurca nego bez srece...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Ožujak 02, 2016, 23:32:24 pm »
Hvala ti Bancini jos jednom
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Ožujak 02, 2016, 23:37:30 pm »
Pratim izmjene, nisu mi jasne... Ni jedna od 3, pogotovu treca... Ali samo neka pobijedimo...
Edit: jedna je uredu! Samir da ne brani penale... hmmm

SABOTER eto sta je, takticka izmjena u 115. minuti.. koja je svrha te izmjene trebaju je u 105. minuti uraditi smecar pavijan idiot klasicni eto mu i PALACIO. fuj

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #13 on: Ožujak 02, 2016, 23:44:17 pm »
Ljudi moji, dovesit igrace, i sutati ih na klupi... Palacia uvodi, koji je istrosen od nedjelje, nije se vidio.... Zar ljajic jos  nije mogao igrati. Jednostavno se vidi kako postava sa pocetka utakmice moze da igra leprsavo, jos plus sa joveticem, ali mi imamo kako Augment kaze SABOTERA,. Onda ona 3. izmjena, je li ono stvarno njemu jasno, ikome na ovom svijetu sta je htio sa onom izmjenom, sa nekim objasnjivim razlogom. Post sam pisao prije penala, znao sam da cemo izgubiti, jer kada vrisi glupe izmjene bez buducnosti, dobijes utakmicu proslosti!

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Ožujak 03, 2016, 06:20:57 am »
SABOTER eto sta je, takticka izmjena u 115. minuti.. koja je svrha te izmjene trebaju je u 105. minuti uraditi smecar pavijan idiot klasicni eto mu i PALACIO. fuj

Da,jedina logika izmjene je  105. da je osvježio ekipu,pošto smo evidentno pali što je i normalno,Santon i Eder  su se ozlijedili nisu htjeli van  vjerovatno misleći da će ovaj staviti Handu najbojeg golmana za penale na svijetu,ali NE, konjina izrotirana stavi u 115. minuti Manaya i izsabotira sav trud dečkiju u 120 minuta  :awerjjfe: . Ljajića vadi i stavlja Palacija,morončina izrotirana  :homocide smail:
« Last Edit: Ožujak 03, 2016, 06:22:21 am by EL CUCHU 19 »

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Ožujak 03, 2016, 08:23:33 am »
Mislim da se Eder ozlijedio pa nije mogao više. Sve u svemu vidjelo se da nije toliko bitan sastav koliko pristup. Kad napadneš i gineš, umjesto da čekaš i mudruješ, većinom se isplati.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Ožujak 03, 2016, 12:45:49 pm »
Ma ova utakmica je dokaz da je trcanje sve u danasnjem nogometu.sad oni pricaju o nekom napadackom nogometu, akcije manje vise iste kao i do sada, ali su se otvarali i trcali kao nikad..

Alegri ponovo lekcija Manciniju iz udzbenika, jednim potezom uspostavio kontrolu na sredini kad je uveo pogbu (nas trener naravno nema reakciju) ,1. potez uvodjenje barzaljija (ovaj mu se oduzi uvodjenjem palacia umjesto adema), uvodjenje manaja u 115. je idiotluk, mogao je zamijeniti edera u 105. minuti ako je cuvao handu onda nije trebao ni vrsiti izmjenu

Perisic utakmica sezone, steta sto nije zabio ono u 90. Ono smece kvadrado ga je tukao cijelu utakmicu, nije niti zuti dobio dok se nisu poceli daviti.

Sta reci za stopere.. dokaz kad vrsis pritisak na drugu ekipu i imas posjed da je odbrana na nivou pa bila i ovako sklepana.

ali sto ti je Inter.. stignu 0-3 i ispadnu.. jedva sam zaspao sinoc.

:D
sad imaju dvije kuci ako ne pojedu palermo i bolonju onda ne znam, nekog treba zadaviti.
« Last Edit: Ožujak 03, 2016, 12:47:17 pm by Augment »

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Ožujak 03, 2016, 21:40:33 pm »
Ja još nemogu doći sebi od jučer. Imati ih u šaci i onda onaj konj napravi onakve zamjene i sve ode u onu stvar.Najgore je što mi kada igramo kup kao igramo sa drugim sastavom. a ataj recimodrugi sastav pobjedi napoli u gostima i juvea razbija. Jebote mancini i njegovo izmišljanje. Perišić mora igrati. Čovjek je super odgovoran,trči,vrača se u obranu,ide naprijed...Baš sam razočaran

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Ožujak 04, 2016, 06:33:38 am »
Perišić vs juBe

Na 3.07-3.15 pišanje  ;D  po kvadru (cuadradu) neprocjenjivo  :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #19 on: Ožujak 04, 2016, 22:59:41 pm »
Zanimljiv je bio taj okrsaj samo Cuadrado se na kraju radovao on ode u finale ..Ovo me podsjeca kad je Muntari davio Beckhama sjecatel se ... ;D
Cestitke svima na dobroj utakmici pohvale za Perisica Brozovica utakmicu nisam gledao nego samo sutradan sazetke utakmice .Utakmica ta necu ih ni dizat ni spustat tako treba grist dres svaki puta ane jednom u 2 mjeseca pa opet pauza Treba bit realan da je Juve isto poklekno odma mislio rjesena tekma ...inter nije imao nista izgubit i kreno na sve  i to je to  To je juventusa moglo kostat ispadanja Uglavnom tu noc su oni imali vise srece i tako je kako je Palacia necu komentarisat jer nije vrjedan moga kucanja osim da mu hebem sve po spisku i dan kad mu produzise nasi ugovor  KOC ..Nego sad se treba okrenut seriji A pokusat uz pomoc bogova i koga vec maximalnog zalaganja pobjedit gdje trebas pobjedit otkini bod u teskim utakmicama ljudi moji veceras sam gledao Romu ona ce definitivno biti ozbiljan kandidat za trece mjesto tek sad nadolaze  Salah Sharawy i onaj treci ..ocitase fudbalsku lekciju Fiorenitini  :D
Kad vec spomenu Romu zanimljivo Roma je dala 59 golova a inter kad bi sabrao date golove plus primljene dodje do broja 59
 ;D ;D
Mislim da inter nece izboriti ligu  prvaka jer ce Mancini u seriji A opet vratit se starim navikama defanzivce u vezi i zivi bili pa vidjeli
Roma 59-29
Inter 34-25

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Ožujak 05, 2016, 06:13:24 am »

Brozović & Perišić
vs juBe   17.07 min.

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Ožujak 05, 2016, 06:54:30 am »
La Gazzetta dello Sport claim to know the reason behind Inter’s spirit on Wednesday night against Juventus: “Before training last Tuesday, the players were locked in the dressing room alone with themselves. No one over them, even Roberto Mancini waited outside. Ten minutes in which they air clarification and desire for redemption.”

P.S.

Treba ih očito češće zaključat'  :D , ali džabe  :awerjjfe: ti je to kad prosipaš bodove protiv Sassuola,Carpija i ostalih giganta Serie A. A ništa drugo nam ne preostaje nego zaključavat' ih prije svake tekme do kraja,možda dobro ispadne  :D
« Last Edit: Ožujak 05, 2016, 06:58:53 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #22 on: Ožujak 05, 2016, 16:09:18 pm »
U kakvu Jamu ih treba stavit pa onda neka igraju Jos jedan dokaz da su losi psiholoski Treba taj problem prihvatit ozbiljno i sto cesce ih onda zakljucavati ako to djeluje na interove umisljene zvjezdice ...

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Ožujak 11, 2016, 01:09:48 am »
dal nakon ovakve predstave mozda i najbolje interove utakmice u zadnjih pa neznam koliko godina jer ovo je nesto nevidjeno u nogometu i to na ovoj razini a vi pricate o manciniu koji je perfektno vodio mec..... eder je zamijenjen jer nije vise mogao, lik je dobio grc butnog misica od kojeg oporavak nije uopce lak! druga stvar i da se nije desila ta zamjena sumnjam da bi uvodio handanovica i tako se posrao na odlicnu partiju carizza a inace da je uveo handanovica gotovo bi sigurno primio gol u zadnjoj minuti i onda bi svi srali zasto je uveo handanovica!
fenomenalna partija, znaci nerealno trcanje citav mec, ja sam evo i sedam dana kasnije pod dojmom koliko su igraci trcali, jucer citam da je brozovic oborio svjetski rekord po broju pretrcanih kilometara a da iza njega su novi rekorderi cak petorica igraca intera s toga meca, znaci to je nesto nerealno! zamisli koliko ste cjepidlake kad trazite nesto svoje i nakon jedne ovakve partije, pa ustat se i naklon igracima, osjecao sam se kao kad smo tripletu uzeli! perisic i eder a i nagatomo su toliko ponavljanja i sprinteva uradili da sam mislio da ce ih srce prekinut...... samo naklon imaju svi i nek smo se popisali po lopovima.
....potpuno trijezan umirem....