Author Topic: Milan-Inter (Serie A, 22.kolo nedjelja 31.1.2016. 20.45 h)  (Read 1993 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Milan-Inter (Serie A, 22.kolo nedjelja 31.1.2016. 20.45 h)
« on: Siječanj 29, 2016, 05:59:43 am »

U nedjelju navečer je La Madonnina.Nadam se,a zna se što je nada  ;D ;D ;D da će se naši milijunerčići trgnuti,i odigrati puno bolje nego u pacovgradu.Vidjet ćemo što će nam Mr. izrotirani prirediti. U derbi ulazimo u različitim raspoloženjima ,mi nakon poraza u kupu od djuBrentina ,oni pobjedivši aleksandrijce u kupu.Ovo je našim igračima prava prilika (nema bolje) da pokažu da li u gaćama imaju cojones  :awerjjfe: ,ili samo obične mućke.  :interflag:
« Last Edit: Siječanj 29, 2016, 06:08:34 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: Milan-Inter (Serie A, 22.kolo nedjelja 31.1.2016. 20.45 h)
« Reply #1 on: Siječanj 31, 2016, 17:42:10 pm »
Nema vise ovakvog igraca i ovakvi golova slavlja ma kakav god da je mnogo je dao u interu GRANDE ADRIANO...
Koji su to sastavi Milana i intera sad kad vidim ko sve igra i nosi dresove ovi klubova je smjesno i pateticno ...

Sto se tice vecerasnje tekme mislim da cemo izgubit jer Mancini ce sigurno postavit na kontru samo da ne izgubi i cekat svoju priliku iz kontre slicno protiv Napolia i uzdat se u Handanovica .Brozovic Medel Melo ili Kongdobia jednostavno nemogu ta tri igraca gradit napade intera jer su nesposobni ograniceni dodje im nesto u glavu ko i corava kokos kad ubode zrno jednom u sto godina zasjaju Kongdobia je bio strasan u Monacu jer je imao onog Portgalca u vezi zaboravio sam kako se zove tako da je i njegova kvaliteta dolazila do izrazaja ..
svi su oni dobri da pored njiha ima Snjder ili Ozil Isco Fabregas itd .Kako to Mancini ne vidi ..Mozda mu Gospa nije jos sapnula na uvo koji igrac intera nam treba  :D opusteno veceras samo da ne dozivimo kolaps...
« Last Edit: Siječanj 31, 2016, 17:51:51 pm by Adnan »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Siječanj 31, 2016, 20:41:46 pm »
Nema vise ovakvog igraca i ovakvi golova slavlja ma kakav god da je mnogo je dao u interu GRANDE ADRIANO...
Koji su to sastavi Milana i intera sad kad vidim ko sve igra i nosi dresove ovi klubova je smjesno i pateticno ...

Uf brate kad se sjetim koje vristanje kad ga je brat zabio za 1. pobjedu nakon 5 godina protiv Bilana. To su bile tekme
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Siječanj 31, 2016, 22:34:28 pm »
Sto se tice vecerasnje tekme mislim da cemo izgubit jer Mancini ce sigurno postavit na kontru samo da ne izgubi i cekat svoju priliku iz kontre slicno protiv Napolia i uzdat se u Handanovica .Brozovic Medel Melo ili Kongdobia jednostavno nemogu ta tri igraca gradit napade intera jer su nesposobni ograniceni dodje im nesto u glavu ko i corava kokos kad ubode zrno jednom u sto godina zasjaju Kongdobia je bio strasan u Monacu jer je imao onog Portgalca u vezi zaboravio sam kako se zove tako da je i njegova kvaliteta dolazila do izrazaja ..
svi su oni dobri da pored njiha ima Snjder ili Ozil Isco Fabregas itd .Kako to Mancini ne vidi ..Mozda mu Gospa nije jos sapnula na uvo koji igrac intera nam treba  Cheesy opusteno veceras samo da ne dozivimo kolaps...
CITIRAM SAM SEBE

Jednostavno ne ide lose stvari su se poceli desavat u 2016 ono sto je bilo dobro u 2015 je krilo sve NEDOSTATKE  sto se sad dokazuje Tek kako vreme odlazi bogami nek se niko ne naljuti stvarno neki igraci ne zasluzuju dres intera necu ih imenovat da se ko ne nadje uvrjedjen jer ja sam realan rodjeni otac da mi nije dobar goni ga al stvarno mi nije jasno kako neki igraci imaju te srece i nose ovaj dres Al neka vec sam na pocetku tekme napisao samo da ne bude debakla i evo to se desava Neko ce reci ne zasluzeno bili smo bolji iz cega su oni dali gol Odma nek se zapita da je i inter nekad nekom zabio gol ni iz cega Valja nam zivjeti dalje i nadati se kojekakvom cudu da ce Tohir prodati nekom inter jer ovo nije presjednik ovo je kriminalac ..Malo prije na CNN prikazase BREAKING NEWS Perisic je nekog  na vrhu Meazze **** svojim famoznim sutem  ;D ;D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Veljača 01, 2016, 21:50:38 pm »

Ali nas spustise na zemlju tamo gdje nam je i mjesto  ;D jer smo puno poletili

Pitam se sad gdje su one poze Brozovica  :pijani: :pijani:  ;D ;D izlapile ko i on sam i sva pojacanja  :bang:
Koliko je Mancini retard pokazao je prodajom Guarina sad mu je veza Melo Medel Kongdobia   sta ako ko nastrada a Guarin je sigurno bolji igrac od Mela i Brozovica ako nije bolji nije ni gori ...Manje vise to sad ko ce igrat pitam se moze li se inter dignuti PSIHOLOSKI ......

« Last Edit: Veljača 01, 2016, 21:56:05 pm by Adnan »

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Veljača 02, 2016, 04:54:58 am »
Stvar je u tome što ne možeš promijeniti 11 igrača   :think: ,plaćamo još uvijek mazzarija,žuti bi očerao ovog tzv. stratega,ali mor'o bi ga trpit na grbači ,kao što  smo ga  već jednom trpjeli  :awerjjfe:, i sad smo jednostavno taoci,godinu i pol još uvijek ima ugovor.(do 30.6.2017.) Eto nedjeljne tekme ,zašto mi je najviše digao živac? Razlog je K O N D O R ,čovjeka platiš 35-40 milja eurona ,i na najvećem derbiju čovjek grije klupu,  :homocide smail: i onda na njemu vršiš experimente,"eto igraj tekmu -dvije ,pa onda evo ti  :prst:,ne smiješ odigrat' tri u kontinuitetu,  a pogotovo ne dvije dobro :snooty: jer to vrijeđa moj EGO", nije to samo slučaj sa Džefrijem,isto radi i sa pola momčadi.20 tekmi od 22 je igrao sa različitom startnom postavom,šta 'oće taj kreten?,...uć' valjda u Guinessovu knjigu rekorda morona koji najviše rotira momčad.Iskreno,ne vidim svjetlo iz tunela...
« Last Edit: Veljača 02, 2016, 05:05:41 am by EL CUCHU 19 »

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #6 on: Veljača 02, 2016, 14:20:51 pm »
Bit ce bolje jedne utakmice....