Author Topic: Atalanta-Inter (Serie A, 20.kolo subota 16.1.2015. 15.00 h)  (Read 3374 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Atalanta-Inter (Serie A, 20.kolo subota 16.1.2015. 15.00 h)
« on: Siječanj 12, 2016, 06:02:19 am »

Nakon trećeg domaćeg poraza,drugog uzastopnog idemo na noge atalančanima 12. plasiranoj momčadi Serie A  u tupavom terminu  :rolleyes: u subotu u 3 popodne.U prvom kolu prvenstva ih dobismo golom Jovetića duboko u sudačkoj nadoknadi.Još uvijek je tamo krvnik iz sezone 2012/13 German Denis koji nam je u 2 tekme tada podario 5 komada.Iako u godinama i početku sezone na klupi,odigrao je svih 630 minuta u zadnjih 7 tekmi, ali bit će to da je zato pošto im se Pinilla ozijedio.Tu su još i Alejandro Gomez,Maxi Morales.Zadnje 4 tekme su ispušili,zadnje dvije kod kuće od Napolija i u nedjelju 0:2 od Genoe.Zadnju pobjedu pamte 6.12. kad im je sveti Nikola  :D  podario pobjedu od 3:0 nad Palermom.Ne trebam ni govoriti da će biti nabrijani na nas.Neće im igrati sigurno Pinilla i Carmona.
« Last Edit: Siječanj 12, 2016, 06:10:00 am by EL CUCHU 19 »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
Odg: Atalanta-Inter (Serie A, 20.kolo subota 16.1.2015. 15.00 h)
« Reply #1 on: Siječanj 12, 2016, 23:34:56 pm »
Treca u nizu utakmica gdje dolazi jak a ne po imeni atraktivan protivnik, iako smo po meni iznenadili pobjedivsi odlicni empoli u gostima i odigrali dosta dobro sa jakim sassuolom al izgubili sad slijedi malo laksi protivnik od ta dva al paklen domacin, jedva cekam da prodje i ta utakmica jer nevolim ovakve.protivnike koji su jaki a podcjenjeni. Kao sto imaju empoli i sassuolo tako i atalanta ima dva tri igraca koji nebi imao nista protiv da vidim u interu
....potpuno trijezan umirem....

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #2 on: Siječanj 15, 2016, 14:12:20 pm »
Goca legendo nemoj molim te pisati kako su Empoli i Sasoulo jaki protivnici mislim pametan si momak al to stvarno izgleda smjesno Pa kako nasi pulene umisljeni zvjezdica nije stid svaki igrac intera ima vecu platu od i ijednog igraca i Empolia Sasoula Atalante i da sad ne nabrajam i ti mi pises kako su oni teski interu E ako su im teski nek se onda kolektvno udju u kakav bus i svi se zalete i pobiju Nemoj trazit alibi tamo gdje ne smijes uopste ni pokusat pravdati i se Halo Mancini je potrosio oko 100 miliona eura na pojacanja on ih je dovodio ne mi s foruma Koliko je potrosio trener Empolia Sasoula Atalante Istina danas igra svako fudbala i svi grizu al inter protiv ekipa gore spomenuti ako zeli nesto da napreduje na tabeli ili kao fol bori se za scudetto mora pobjedit ove tipa timove ,E ako to nemogu i nemoraju ko ih ......e kolektivno sve do jednog...

A sto se tice same utakmice Atalanta je cvrsta ekipa inter bi trebao pobjedit al posto su u klubu poljuljani odnosi a tu Mancini nema muda da komanduje ne pise nam se dobro ukopat ce nas onaj Denis koji nas godinama kopa i nek nas pokopa jer nismo bolje ni zasluzili ...

evo statistike malo
http://www.soccerpunter.com/soccer-statistics/Italy/Serie-A-2014-2015/head_to_head_statistics/all/1255_Atalanta_Bergamasca_Calcio/1244_FC_Internazionale_Milano
« Last Edit: Siječanj 15, 2016, 14:13:57 pm by Adnan »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Siječanj 15, 2016, 17:26:00 pm »
Goca kao da pise najave za tv ArenaSport.. "neugodni protivnik" , "nezgodna atalanta", "nakon nesretnih poraza dolazi im posrnuli Inter" i sl :D :D

ma sve je to super da je mancini napravio porodicnu atmosferu, pa da svi disu za jednog, jedan za sve, ali ne mozes pored egomanijaka.. u city-u kad su ga pljuvali govorio sam ajd to je zbog dzeke jer je nas bla bla.. ali znam da je dzeko nakon sto je proglasen za najboljeg igraca mjeseca oktobra i kad je u posljednjem kolu tog mjeseca totenhamu zabio 4 komada nije vidio terena 3 mjeseca! poslije toga dzekson se nikad vise nije vratio u formu i karijera mu je krenula silaznom putanjom
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Siječanj 16, 2016, 05:39:34 am »
Pozvani su:

Goalkeepers: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Defenders: 5 Juan Jesus, 12 Telles, 14 Montoya, 21 Santon, 23 Ranocchia, 24 Murillo, 25 Miranda, 33 D’Ambrosio, 55 Nagatomo;

Midfielders: 7 Kondogbia, 13 Guarin, 17 Medel, 27 Gnoukouri, 77 Brozovic;

Attackers: 8 Palacio, 9 Icardi, 10 Jovetic, 11 Biabiany, 22 Ljajic, 44 Perisic, 97 Manaj.

P.S.
Nema jedino giganta Dode...

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Siječanj 16, 2016, 14:16:06 pm »
ovo semora uzeti tri boda kako god znamo i umijemo

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Siječanj 16, 2016, 14:17:13 pm »

Opa ocigleano Mancini pratio komentare na inter 1908 na fb gdje svaki komentar trazi Jovetica u igru ,,Sad mi makar drago i gledat jer znam da smo dosta jaci u napadu sa njim nego kad je on na klupi ..Nadam se naravno pobjedi ...sretno

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Siječanj 16, 2016, 14:19:39 pm »
ovo semora uzeti tri boda kako god znamo i umijemo
Druze nista se u zivotu nemora mora se samo umrjet Inter je takvog mentaliteta da svoje navijace uvjek pati muci nikad nismo rahat ja se nadam pobjedi ..pozz :novija zastava:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Siječanj 16, 2016, 18:41:17 pm »
Bravo konji na izvucenom remiju  :clap: :clap: :clap:
Svaka cast treba ovog Mancinija na vrjeme otjerat i dovest Mourinha dok je slobodan jer gore nece biti ...Ako nista u prve dvije sezone se mozemo nadat nekom trofeju ovako sa Mancinijem ni ove ni iduce sezone nece biti bolje .odjavljujem se do daljnjeg tacnije kad pocnu panjevi pobjedjivat i vidim neki napredak onda cu se necem nadat ovako ne...
Sad ce neki biti sretni s remijem ipak je to Atalanta treba spomenik izgradit ovom Handanovicu ...

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Siječanj 17, 2016, 07:17:06 am »
Hvala Bogu pa nisam gledao,po sažetku koji sam gledao,sarma nas je po tko zna koji put spasio   :awerjjfe:
« Last Edit: Siječanj 17, 2016, 07:20:28 am by EL CUCHU 19 »

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Siječanj 17, 2016, 09:46:12 am »
Osim same činjenice da nam je Atalanta već tradicionalno zeznut protivnik jučer je osobit problem bio u iznošenju lopte iz našeg dijela, što nije ni čudo obzirom da je Guarin bio u izlogu od prve minute, pa se može reć da smo imali čovjeka manje. Ako je istina da Kinezi nude 14 milja i da je to praktički već gotov posao strah me da bi se još mogli i predomislit.
Zazivalo se ovih dana i Jovetića... čuo je... a bolje da nije. Ipak, nije on kriv, bez kontinuiteta su propali i puno bolji od njega, što opet ide Manciniju na dušu.
Ne treba se puno čudit situaciji u kojoj se Inter trenutno nalazi, jer kad se po utakmici realizira jedna, ili nijedna prilika od svih koje se stvore ne mogu se očekivat velike stvari. Isto tako iluzorno je očekivati da obrana i Handanovič baš nikad neće primiti gol. A kad prime jedan, a napad da svega jedan, ili nijedan eto nam na vrhu Juventusa i Napolija čije su obrane lošije od Interove, ali čije napadačke vedete trpaju koliko treba.
« Last Edit: Siječanj 17, 2016, 10:17:21 am by Dexter »
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Siječanj 17, 2016, 11:37:36 am »
E, još da ne zaboravim, u cijeloj toj priči produžen je ugovor Rodrigu Palaciju. Pametnomu dosta.
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Siječanj 17, 2016, 13:28:27 pm »
jučer je osobit problem bio u iznošenju lopte iz našeg dijela,

To nam je problem od početka i zato sam veliki protivnik medela u veznoj liniji, on to jednostavno ne može odraditi, a kondogbia to rijetko radi, pogotovo sad kad mu je srozano samopouzdanje. Dojma sam da bi gnoukuri to tehnički puno bolje odradio, ali to je samo dojam :-D , premalo smo ga gledali da bi nešto sa sigurnošću mogli reći. Melo je to u prvih nekoliko kola jako dobro radio, a što se u međuvremenu dogodilo, nemam pojma.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Siječanj 17, 2016, 15:57:54 pm »
Ma Kondogbia mora igrati, ali znaci mora, jedini pravi vezni koji zna povuci loptu. Medel je u ovakvim utakmicama igrac manje, a kad mu se pridoda Guarin i mahmuras Broz dobije se vezna linija koja ne moze iznjet loptu protiv FK spreca. Mancini poznat kao rotacija, opet je sve ispremetao, Handa nas spasio. Perisicu jos svaka cast jer smo zivnuli njegovim ulaskom i sve ono malo sto smo uradili je preko njega. Ova ostalo sramota, bezvoljno, bezmudo, mrljavo. Kao da su svi van forme, sto mozda i jesu s obzirom na broj rotacija, pola sezone gotovo mi jos nemamo prvih 11 jasno definisano. Dabogda da ufatimo LP do kraja...

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Siječanj 17, 2016, 21:47:07 pm »
Prvo nadam se da je guarin napokon odigrao zadnje minute u dresu intera, drugo oce li vise neko poslat kakavu takvu ponudu za onog sto samo stoji u kaznenom prostoru i ceka neku sansu da se i tu pojacamo! Primjetio sam kad neigra melo da nasa obrana dijeluje uzasno nesigurno, melo ludjak igra mozgom defanzivu i zato s njim izgledamo jako pozadi, murillo po obicaju se gubio dosta! Ovo je za nas velik bod ako gledamo u siroko, tesko gostovanje posebno nama plus smo trebali izgubit. Jovetic je van forme vec od cetvrtog petog kola, on je trebao bit nas dybala ili higuain jer je on igrao ovu ligu vec al ocito da je stagnirao dosta u cityu, mada ocekujem od njega da se.digne i povede inter. Nakon tri teske, ekstra teske utakmice gdje sam ocekivao kikseve sad idu u ligi cetiri utakmice gdje ocekujem bodove, naravno protiv ac milana je ipak derbi, ako pobjede violu i oni se vracaju u igru s eventualnom pobjedom protiv nas
....potpuno trijezan umirem....

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Siječanj 18, 2016, 15:31:22 pm »
 :D :D
Melo nama od pomoci  ;D
Slazem se s tobom oko Guarina da je cojk pao skroz al misim da on nece u Kinu pa nije lud ....
Otaj sto ceka loptu u 16 cu nije Ibrahimovic i njemu trebaju krila da daju loptu  On kad da gol dobar je kad ne da los je.Koga ce to inter dovest A da ce bit bolji od njega de mi ga navedi ...
Jovetic pa cojka  je Mancini **** u pojam Jovetic treba svaku tekmu da igra Nego on ga je **** sa stalnim rotiranjem igraca i izmisljanje pozicija nekim igracima .Uglavnom ja sam pricao odavno da Milan ima veoma jaku ekipa pa ako nista uz bok interu .
Milan ako pobjedi nas doci ce nam na 5 bodova a siguran sam da hoce jer Mancini je zasro i tesko da ce on ovaj pozar ugasit jer nije ovo inter kad si imao Ibrahimovica Adriana Crespa .Ili kad si potrosio 200 miliona funti i uz sve svetce i bogove ovog svjeta osvojio titulu prvaka engleske .U serij A je najskupli trener dovodi koga hoce prodaje koga hoce radi sta hoce izmislja nekim igracima mjesto gdje ljudima ne odgovara ,forsira alkoholicare da igraju a ljudi trebaju odmorit forsira manijake tipa Melo uglavnom i ako ima istine poljuljani odnosi u svlacionici sta da ocekujemo jedno veliko nazalost NISTA ..

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Siječanj 21, 2016, 05:51:30 am »
Ajde dobro bar nam ga nije imenjak uvalio...
« Last Edit: Siječanj 21, 2016, 05:59:04 am by EL CUCHU 19 »