Author Topic: Inter-Sassuolo (Serie A ,19. kolo nedjelja 10.1.2015. 12.30 h)  (Read 4609 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Inter-Sassuolo (Serie A ,19. kolo nedjelja 10.1.2015. 12.30 h)
« on: Siječanj 08, 2016, 05:57:59 am »

Nakon uspješnog početka kalendarske godine  i gostujuće pobjede kod  Empolija te  meni drage vijesti o produženju ugovora našeg Samira do 30.6.2019.na Meazzu nam u okviru 19. kola dolaze Sasuoljani  :D našeg Šime Vrsaljka.Sa gostima iz gradića keramike dosad smo se sastali 4 puta i imamo 3 pobjede (od toga dvije sa 7:0 i jednu 1:0 ,ali ono što se najviše i najčešče pamti  to je zadnja tekma  :awerjjfe:  ,a nju lagano popušismo sa 1:3.Zabijali su nam Zaza,Sansone,a iz penala nam je presudio Domenico Berardi .Obranom i dalje dirigira naš nesuđeni igrač stari majstor  Paolo Cannavaro.Ove sezone ih u golgeterskom dijelu vode veteran Flocarri,Floro Flores sa 4 gola,Sansone 3,Berardi i Facinelli sa po 2 .U Sassuolu je 856 minuta u 14 tekmi odigrao i naš bivši igrač Alfred Duncan. Alfie  kojeg smo prodali u Sampdoriu za 1.85 milja eurona,a Ferrero majstor  :bowdown: ga odmah preprodao u Sassuolo za blizu 4 milje, svi znaju zaradit' na našim igračima samo mi ne,  :think: ne bi me čudilo da ga poučeni poviješću kasnije otkupimo natrag za 10-20 milja   ;D.Tekma počinje kad nas većina nije ni za ručkom  :think:, al' hebeš ga takav je raspored  :awerjjfe:.Od naših svi bi trebali biti dostupni osim felipemela. :interflag:
« Last Edit: Siječanj 08, 2016, 06:00:33 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: Inter-Sassuolo (Serie A ,19. kolo nedjelja 10.1.2015. 12.30 h)
« Reply #1 on: Siječanj 08, 2016, 16:53:44 pm »
Iako smo ih nabijali zadnji susreta naravno u gostima ova ekipa je izuzetno jaka i cvrsta uzimala je bodove ako se ne varam  Juventusu Napoliju Milanu  itd treba uci oprezno i pokusati pobjediti ...sretno :novija zastava: :novija zastava:

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Siječanj 10, 2016, 04:58:17 am »
Pozvani su:

Goalkeepers
: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Defenders: 5 Jesus, 6 Dodò, 12 Telles, 14 Montoya, 21 Santon, 23 Ranocchia, 24 Murillo, 25 Miranda, 33 D’Ambrosio, 55 Nagatomo;

Midfielders: 7 Kondogbia, 13 Guarin, 17 Medel, 27 Gnoukouri, 77 Brozovic;

Forwards: 8 Palacio, 9 Icardi, 10 Jovetic, 11 Biabiany, 22 Ljajic, 44 Perisic, 97 Manaj.

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Siječanj 10, 2016, 06:16:20 am »
Imamo šansu da iskoristimo kikseve Fiorea i romamerde od jučer.Lazio je dobio Fiore u gostima,nakon dugih 0:1,u sudačkoj nadoknadi od 6 minuta golovi su padali ovako:
91.44 min 0:2 Sergej Milinković-Savić
92.53 min 1:2 Facundo Sebastian Ronca
95.04 min 1:3 Felipe Anderson
Sinoć je kako mislim pao i Rudi Garcia,presudio mu je Juraj the bitch Kučka.I da Vam kažem iskreno,zabrinuo me bilan koji je po meni bio bolji od romamerde...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Siječanj 10, 2016, 14:44:00 pm »
Mancini djubre jedno do sad sam te branio podrzavo i prelazio preko poraza nekako od Lazia i Fiorentine kuci to je jebeni 6 bodova plus ova 3 boda gdje si trebo dobit je 9  Uvodis Jovetica u 90 minuti sta ce uradit on za 5 minuta .Necu da psujem jer nece on licno citat ovo tako da nismo mi bolje ni zasluzili Ovo je bila samo jedna jebena iluzija da mi nesto mozemo E sa ovakvim stavom i ovakvim zalagenjem nije to dobro ni za izlaz u ligu prvaka .Bjezali smo Juventusu 12 bodova i ljudi su nas sustigli Nadam se iskreno da cemo jos pasti i jos po koju kiksat zar ne to nam je navika ...Sad ce neki reci pa nismo imali srece to su price za malu djecu Sta rade na treningu uigravajuli sta stvarno ne znam ljut sam ko nikad stid i sram da ih bude p...............i!
« Last Edit: Siječanj 10, 2016, 14:45:05 pm by Adnan »

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Siječanj 10, 2016, 15:03:56 pm »
Ne pretjerujte ljudi, lose vodjenje tekme od Mancia i nebulozne izmjene u zadnjim minutama su jedino negativno...  do tad smo morali vodit i da smo koju od silnih sansi pospremili bila bi totalno druga prica. Zna se desiti ovakav dan, al samo Interu se mogu desiti ovakvi penali u 95, stvarno se nikad necemo promjeniti, ostacemo zauvijek najludji.

Offline DD

• Pocetnik
  • *
  • Od kad znam za sebe...INTER!!!
    • View Profile
« Reply #6 on: Siječanj 10, 2016, 15:50:05 pm »
Ah taj osjećaj...95min, penal...naš vrsni strateg...neprocjenjivo!!! Jesmo jadni....

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Siječanj 10, 2016, 21:02:33 pm »
Ne pretjerujte ljudi, lose vodjenje tekme od Mancia i nebulozne izmjene u zadnjim minutama su jedino negativno...  do tad smo morali vodit i da smo koju od silnih sansi pospremili bila bi totalno druga prica. Zna se desiti ovakav dan, al samo Interu se mogu desiti ovakvi penali u 95, stvarno se nikad necemo promjeniti, ostacemo zauvijek najludji.

pa to i jeste problem.

protiv juventusa, lacija i sad sassuola mancini je jedini i najveci krivac.

kakav je to trener koji od 90% igraca ne zna izvuci maximum.. dovede sacirija koji je strasan igrac i sta uradi decku izmislja mu pozicije i stavlja ga svuda osim na svoju prirodnu.. eno sad decko igra odlicno u stoke-u, naravno na svojoj poziciji.. ali dobro reci cemo da je doveo bolje igrace i sta se desava

Jovetic koji je jedan od najvecih talenata sa ovih prostora dobija sansu na kapaljku i nikako da momak uhvati ritam igranja, suprotno radi perisicu, njega forsira da opravda milione na kojima je inzistirao i tek posljednjih utakmica momka stavlja tamo gdje treba, malo se digao, ali kako da se covjek digne nakon 4 mjeseca silovanja.

kondogbia doveden za masne pare, ako je momak mogao biti u timu lige prvaka znaci da ima potencijala, slazem se da nije pokazao skoro nista, ali sta mu trener radi osim sto ga sabotira i to od trenutka kad je procitao u gazzeti da je kondogbia promasaj, od tada je u nemilosti.

brozovic udje u strasnu formu, ovaj ga nagradjuje sa klupom, sad ga krene forsirati kad mahmura jos od nove, jedva se krece po terenu nakon sat vremena, jedino ce mu povredu donijeti, nadam se da se nece povrijediti

santon i telles se konacno uklope sa stoperima pojavljuje se famozni japanac koji nije zasluzio da nosi dres cibalije kamoli intera, a d'ambrosija je npr. drzao na klupi nekoliko mjeseci iz cista mira i sad od njega trebamo ocekivati neki zamah.

i tako radi sa svim igracima osim onima kojima ne moze nista: handanovicu, mirandi, murillu i medelu.. koji izgleda jedini rade svoj posao na terenu konstatno, ovo ostalo ja moram cekati kad ce icardija zasvrbiti lijevo mudo da se angazuje kad ce ljajic imati svoj dan, kad ce guarin ubosti 1 od 1000 suteva itd.

kostur ekipe mora postojati a da se ne sastoji od 3 igraca nego od minimalno 8-9. poslije rotiraj sta hoces i koga hoces kad se pocnu osjecati na terenu, a ovi nasi se ne osjecaju nego izgledaju kao da igraju prvi put zajedno svaku utakmicu.

Frosinone   1-5   Napoli
tako se to radi trenercicu, ne moze me niko uvjeriti da je napoli tako lako sposoban davati golove sa gabialdinijem i ostalim prevarama, ali ocito imaju trenera sa nekom vizijom nogometa i da ih trenira u pravom smislu rijeci, a ne ho-ruk kao da klisure igraju pa sta bude bude.

raspisao sam se bezveze. ali sam danas bio isfrustriran cinjenicom da se previse toga prokockalo, a nije trebalo. 5 godina sam bio ravnodusan poslije triplete, sad sam lud.. 2. 3. mjesto me ne zanima niti hoce li thohir zaraditi za novu jahtu. ja sam simpatizer kluba a ne knjigovodja.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Siječanj 10, 2016, 21:54:36 pm »
Sve si dobro reka, ja bih samo nadodao još nešto. Prvih 5 utakmica ponajbolji igrač nam je bio panj mello i on ga uspije sjebati svojim mudrovanjem.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Siječanj 10, 2016, 22:41:27 pm »
Fuj kako razmazeni navijaci...... trebamo svi popusit manciniu kad ga vidimo od kakve luzerske ekipe je napravio pobjednicku za samo godinu, uzasan budzet ima na raspolaganju, nisam ga smatrao nekim trenerom al lik pokazuje da je fenomen koji je strasno napredovo ko trener! Porazi su sastavni dio jedne sezone, imaju ih barca, bayern i psg gdje mi necemo, izgubili smo od odlicne ekipe u strasnoj utakmici, odavno nisam gledao bolju u italiji. Neke stvari smo morali zabit al stas takav je nogomet
....potpuno trijezan umirem....

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Siječanj 11, 2016, 05:44:20 am »
Da smo se naprofulavali jesmo,da smo Consigli-ja proslavili jesmo,ali da igrača od kojeg očekuješ da napravi preokret stavljaš u 86. minuti,svaka čast  :rolleyes:

Evo 2 filmića sa sažecima:

u prvom Icardi,Ljajić 5 i jedna prilika za Palacija-po meni najveća šansa na tekmi

u drugom neke šanse koje nema u prvom + izbijanje tupavog japanca na 2.59 min  koje je prethodilo penalu

« Last Edit: Siječanj 11, 2016, 06:30:57 am by EL CUCHU 19 »

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #11 on: Siječanj 11, 2016, 11:07:52 am »
goca, pričaš pizdarije, čovjeku je kao razmaženku ispunjena ama baš svaka želja otkad je došao, najplaćeniji je trener serie a, preuzeo je teret na leđa koji očito nije u stanju nositi. ja sam to znao i prije, zato me ovi porazi nešto i ne pogađaju. mancini je marka s greškom i on može biti prvak, praksa je pokazala, samo u slučaju kad ima gotovo dvostruko skuplju momčad od najbližih pratitelja. ajmo se borit za to treće mjesto...
La Capolista Vola  !

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Siječanj 11, 2016, 17:27:03 pm »
Ne priča Goca pizdarije! Izgubili smo utakmicu i što sad? Jeli smak svijeta? Ispadamo li možda u Serie B, ili što? Ljudi o čemu pričate? Više žuči prolijevate danas nego u Mazzarijevo doba kad smo stvarno bili smiješni i kad je je na sve strane trebalo prolijevat.
Mancini nije i nikad neće bit Mourinho, ili Ferguson, ali nitko mu ne može poreći da je u 3 mjeseca od brda novih igrača koji se nikad prije nisu ni čuli ni vidjeli stvorio ekipu koja napada prvo mjesto i koja je primila manje golova od one svemirske Mourinhove.
Jeli kroz utakmicu trebao ovo i ono, vjerojatno jest. Bili većina nas nešto učinila drugačije, vjerojatno bi. Međutim utakmicu je postavio dobro, a druga je stvar što nam prvoj napadačkoj vedeti u pravilu treba 17 šansi za jedan gol i što ih nismo uspjeli otključati, odnosno što je Consigli branio utakmicu karijere. A penal? Jbga, dogodi se i najboljima.
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Siječanj 11, 2016, 23:11:57 pm »
Mediji u Italiji pisu da je Mancini pokazao nezadovoljstvo sa igrama Jovetica i spreman je vratiti ga u Man City, odakle je dosao na posudbu u Inter.

nemamo se vise sta nadmudrivati u vezi vrlog stratega.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Siječanj 12, 2016, 00:21:15 am »
Ako ga vrati u City nek se objesi ...
Augment potpis na post  :thumbup:..... A sto se tice komentara svi ste djelimicno upravu osim Gocinom da trebamo pusit Manciniju kitu to se ne slazem  :D ,salu na stranu inter uprava trener i igraci trebaju da se zapitaju ozbilno alo 12 bodova mi smo imali vise od Juventusa i ljudi nas prestigose I oni su uradili REMONT TIMA i igraci koji su dosli kad su zdravi oni i igraju Jel vi svi mislite da ce Milan vjecno biti ovakav ili Roma ,posebno treba obratit paznju kad Roma promjeni trenera i ispadne iz lige prvaka okrenut ce se ka scudetu i LP a inter nek ekspermentise utakmice gdje treba upisat bodove i tjesit se kao sve je dobro nismo imali srece toj crni humor ..Ja sam najvise ovog Mancinija branio al ovo mi se ne svidja forsiranje neki igraca samo zato sto se njemu svidjaju .Bojim se decki da se vracamo u stari kolosjek a volio bii da grjesim a bit ce sta je sudjeno ucerat im svima... :awerjjfe:
O da umalo zaboravi ovaj Palacio je panj stoljeca kako je lik odbojan da ne povjerujes bar meni  Nek se ubije samo treba kucat Njamecka Argentina finale  i to je to On igra pre Jovetica toliko o umjecu trenera debil i jedan i drugi Isto su ko krava pomuzes je 10 litara i ona na kraju sve prevrne To je Palacio.
« Last Edit: Siječanj 12, 2016, 00:36:12 am by Adnan »

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #15 on: Siječanj 12, 2016, 13:29:54 pm »
Počela je već hajka u sportskim novinama na Mančinija. Fakat je sve počela još prije meča sa Lacijalima. Do tada, je sve izgledalo ok. Ali sve je samo tinjalo... Ovo samo ide na ruku Juventusu, a namjerno se ovako produbljuje kriza u timu.

Mislim da nije problem Jovetić u prvoj postavi, već atmosfera u timu. Trener pokušava da smiri Jovetića tako što će mu pokazati da je on gazda. Mislim da nije jovetić taj na kome se treba lomiti koplje, ako su zakuhali Melo, Icardi ili Guarin... Mislim da Jovetić od svih nabrijanih zaslužuje da se više pita i više igra, jer je i pametniji nogometaš, i bolji tehničar, i manje sujetan i manje sebičan. Međutim lakše je smiriti jednog, nego blok lationamera na drugoj strani!

Uopšte ovdje nije ni Mančiniju upitno kakav je igrač Jovetić, kao što mu je jasno da je dobar i Ljaić, koji sada igra više samo radi obračuna u svlačionici. Mislim da se ovo treba što prije riješiti, da Jovetić igra, a da Icardi, Melo i ostali malo se više pozabave svojim igrama, Zaneti nije nikada određivao ko je igrač i s kim će igrati, to je veličina čovjeka, čovjek moraš biti u svakom poslu. Danas je malo ljudi. Ako se nastavi prepucavanje unutra, to će samo imati daljnje probleme, slabije partije, što će smao podgrijavati atmosferu do užarenosti i raspada svega. Izgubit ćemo i Jovetića i Ljajića i Brzozovića i sve ostale zbog nekih bubica nedozrelih ličnosti.

Mislim da su se Ljajić i Jovetić sa pravim ljutili na trenera zbog utakmice sa Lacijem, jer je svakom bilo vidljivo da se više ne može rotirati, dosta je, a ovaj ih opalio sa novčanom kaznom, a Mela će pustiti da igra čim mu istekne kazna, to je apsurd, a bio je najzasluzeniji za poraz i za lošu igru!

Kondogbia je super igrao na početku sezone, sigurno je svaku loptu iznosio, mislim da on mora igrati više, jer je sjajan tehničar!
Mančini je uvijek imao problem autoriteta, onda mu se pogubi i taktika, jer loše reagira u takvim situacijama.
« Last Edit: Siječanj 12, 2016, 13:32:56 pm by internista83 »

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Siječanj 12, 2016, 13:54:51 pm »
Mediji u Italiji pisu da je Mancini pokazao nezadovoljstvo sa igrama Jovetica i spreman je vratiti ga u Man City, odakle je dosao na posudbu u Inter.

nemamo se vise sta nadmudrivati u vezi vrlog stratega.

Isti taj Jovetić je nakon prvih 5,6 kola proglašen za najbolje pojačanje serie a. Da razmislim, ko je taj koji mu je pomogao da izgubi formu ?  Iz aviona se vidi koliko se dobro slazu on i ljajić, ali mi smo ipak ekipa koja igra na gol manje.

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Siječanj 12, 2016, 23:31:03 pm »
Inter je igracki malo iznad milana mozda i lazia, debelo ispod rome, juvea i napolia vjerovatno i fiorentine a manciniu mozemo zahvalit sto nijedna.od tih ekipa nije ispred nas. Mancini je u prvom dijelu sezone najbolji trener u europi odnosno u top pet zajedno sa simeonem, guardiolom, ranieriem i sarriem! To sto ljudi misle da inter ograniceni nesmije kiksat to je problem ljudi a ne mancinia koji je odradio vanserijski prvi dio sezone, svaki bi trener imao desetak bodova manje do sada, ali svaki.
....potpuno trijezan umirem....

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Siječanj 13, 2016, 06:31:03 am »
Isti taj Jovetić je nakon prvih 5,6 kola proglašen za najbolje pojačanje serie a. Da razmislim, ko je taj koji mu je pomogao da izgubi formu ?  Iz aviona se vidi koliko se dobro slazu on i ljajić, ali mi smo ipak ekipa koja igra na gol manje.
Detektirao si problem  :think: ,tu sam najviše poludio kada je protiv Lazia vadio Jovetića i zamijenio ga Ljajićem,umjesto da vadi indisponiranog i na rubu crvendaća Mela,a ako mu već onda u sredini fali igrač da povuče Broza više natrag, i što je epid rekao "Mancini je roba s greškom" sasvim se slažem.
« Last Edit: Siječanj 13, 2016, 06:32:33 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Siječanj 13, 2016, 14:57:51 pm »
Previse je ljepo bilo da bi dugo trajalo jbg
Mancini  :wallsmack:

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Siječanj 13, 2016, 15:31:25 pm »
Mancini je u prvom dijelu sezone najbolji trener u europi odnosno u top pet zajedno sa simeonem, guardiolom, ranieriem i sarriem! To sto ljudi misle da inter ograniceni nesmije kiksat to je problem ljudi a ne mancinia koji je odradio vanserijski prvi dio sezone, svaki bi trener imao desetak bodova manje do sada, ali svaki.

Što je sa enriqueom,wengerom,blancom,jorge jesusom,tuchelom... Oni se ne računaju ili su to neki posebni kriteriji ?

I molio bih te jednu stvar, ne samo tebe, nego i ostale, a u cilju konstruktivne rasprave. Kad igrački uspoređuješ ekipe, budi malo određeniji, u kojim su to segmentima bolji. Isto kao i kod trenera, što je to on svojoj ekipi donio, koje igrače je podigao, koje utakmice je on svojim odlukama dobio i sl.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Siječanj 13, 2016, 18:19:25 pm »
Mancini uigrava novi napad,Biabiany iza Jovetića i Icardija,očekuje se da če upravo taj napad istrčati protiv Atalante u Bergamu.

pazi ovo: IZA jovetica i icardija.. oj Boze  :-\
« Last Edit: Siječanj 13, 2016, 18:35:37 pm by Augment »

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #22 on: Siječanj 13, 2016, 20:54:46 pm »
http://www.sportske.net/vest/transferi/jovetic-napusta-inter-249635.html
pa koji je ovo vrag, pa jovetic je bolji od dva icardia, ako ovo uradi, ne pratim inter do kraja sezone! Samo cu se nervirati, i gledati prodjajne muke da se iznese lopta nakon centra....

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Siječanj 15, 2016, 13:59:02 pm »
http://www.sportske.net/vest/transferi/jovetic-napusta-inter-249635.html
pa koji je ovo vrag, pa jovetic je bolji od dva icardia, ako ovo uradi, ne pratim inter do kraja sezone! Samo cu se nervirati, i gledati prodjajne muke da se iznese lopta nakon centra....
potpis na post...

Ja ne znam ko dovede tog bolesnika Biabanya  u inter igra u interu 20 utakmica gol je jedan u zivotu dao ej boze dragi ...

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #24 on: Siječanj 15, 2016, 21:30:34 pm »
potpis na post...

Ja ne znam ko dovede tog bolesnika Biabanya  u inter igra u interu 20 utakmica gol je jedan u zivotu dao ej boze dragi ...
Ma druže, ovo je dno... Ekipa krene malo, i pitaju se neki klocevi  u timu. A ovaj nas trener da bi pokazao autoriret, tjera najboljeg igraca, oko kojeg se trebao vrtjeti tim narednih godina!
IQ na nivou mentalno zaostalih osoba, bez uvreda tih osobama, njima svaka cast, tako su rodjeni, ali ovi su rodjeni, nazovi ga, mozgom i obnasaju neku funkciju....
« Last Edit: Siječanj 15, 2016, 21:32:00 pm by internista83 »