Author Topic: Sampdoria-Inter (Serie A, 7. kolo 4.10.2015. 15.00 h)  (Read 1452 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Sampdoria-Inter (Serie A, 7. kolo 4.10.2015. 15.00 h)
« on: Rujan 29, 2015, 06:23:18 am »

Nakon debakla sa Fiorentinom na vrućem Luigi Ferraris stadionu gosti smo Sampdorie ,ugodnog  iznenadjenja ove sezone predvođene našim nesuđenim pojačanjem Ederom čiji je ovosezonski učinak do sada 6 golova iz 6 utakmica.Dobila je Sampa sve tekme doma,Carpi,Bolognu i Romu,tako da nas čeka sve samo ne lagana tekma.U gostima u 3 tekme imaju remi sa Napolijem i  poraze od Torina i jučer od Atalante-presudio im German Denis  :D u 90. minuti.
« Last Edit: Rujan 29, 2015, 06:30:20 am by EL CUCHU 19 »

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
Odg: Sampdoria-Inter (Serie A, 7. kolo 4.10.2015. 15.00 h)
« Reply #1 on: Rujan 29, 2015, 17:17:03 pm »
Na kraju ce se ispostavit da sve one koje mi nismo uzeli ce odigrati perfektnu sezonu a ova nasa pojacanja podbacit i rjesit cemo ih se na kraju sezone ili cak sad na zimu. Kao npr sto cutam za montoyu. Bit ce teska tekma u svakom slucaju. Nadam se samo da sad neupadnemo u krizu. Ko kiksamo sa sampdorijom,onda derbi a tu se nikad nezna i eto sranja na brzinu

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #2 on: Rujan 29, 2015, 19:28:41 pm »
Nemam sta vise pozitivno napisat jer sam razocaran Mancinija sam do sad podrzavao jer je imao rezultat mene ne interesuje ljepota nego bodovi i pogled na tabelu E ako protiv Sampdorije ne vidim neki pomak najprije da ne gledam vise Palacia ................i da vidim Ademicu jer sigurno je bolji od njega .Al bojim se da je ovo pocetak provalije u koju se polako vracamo tamo gdje smo bili pre nekoliko mjeseci Nadam se da grjesim to je sve ...

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Rujan 29, 2015, 19:44:55 pm »
Ljajic je lijen igrac, nece da mrdne, nijedan romin navijac nije odusevljen sa njim upravo iz tog razloga. mancini jeste idiot i glumi velikog stratega, ali nije blesav da ne vidi kvalitetu igraca. vidimo po ranokiji.. e to bi bilo ruglo da igra ranko umjesto npr. mirande ili murrilla.. a ovako kad je 50-50 ocito izabere drazeg. tj. palacia. sampu cemo dobiti, a onda djubrentus!!! jedva cekam derbi, vrijeme je da ih dobijemo, ostale tekme ne zanimaju.. za titulu mislim da nismo zreli. ocito ne mozemo drzati tempo, zadovoljio bih se sa 2. pa i 3. mjestom, samo da juve dobiju
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Rujan 29, 2015, 22:21:25 pm »
Polako Adnane, ja ne znam sta bi navijaci smetljara iz torina trebali uraditi (ubiti se vjerovatno) kada ti ovako, covjece prvi smo i dalje. Desila se ta nesretna tekma protiv fiorentine gdje smo se raspali nakon katastrofalnih reakcija Handanovica al idemo dalje... Pogledaj samo sta se romi veceras desava protiv smijesnog borisova, jebeno je kad primis 2 gola a tekma ni pocela nije kako treba, a mi smo jos i crveni imali i sve to protiv dosta jace ekipe...
Zaboravit na fiorentinu i osvojiti bod/ove za mirnu reprezentativnu pauzu. Pobjeda bi nas totalno vratila na pravi kolosjek i treba zapeti svim silama da to ostvarimo, ni bod ne bi bio los zbog mira pred derbi. Nadam se da ce se Muriljo vratiti, Palacio poceti sa klupe (drag mi je al on je za zadnjih 20 min), a Mancini prestati izmisljati toplu vodu i staviti igrace na prirodne pozicije...

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Rujan 29, 2015, 23:23:28 pm »
Jmbu zivot, cemu odmah dramaturgija? Da nam je prije pocetka sezone netko ovo ponudio, svi bi prihvatili objerucke. Desilo se sto se desilo, prerani gol koji je odveo utakmicu u sasvim drugom smjeru. Plus Fiora i Kalinic kakvi se nece dugo ponoviti. Znaci, sve im je islo na mlin.
Ja vjerujem u ovu ekipu, ova ekipa je slagana da ima karakter. Ratnicki, da se razumijemo.
No treba reci, ponovno i ponovno je Guarin uvjerljivo najslabija karika. Jedan bljesak i iducih deset tekmi ga nema nigdje. Nije ni cudo da ga se nismo mogli rijesiti, iako smo ocajnicki pokusavali ovo ljeto.
Protivc Sampe predvidjam povratak pobjedama, uz slicnu igru kao u prvih pet kola.

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Rujan 30, 2015, 00:59:02 am »
nije samo guarin najslabija karika, u stopu ga prate santon i icardi!

druga stvar ova nasa nesudjena pojacanja koja sam jako htio igraju fenomenalno, o ederu su vec ispricane price prosle i ove sezone a vec treci put gledam onog imbulu sto igra u portu, kakva makinja od igraca, pojeo vcrs fabregasa!

sto se tice intera, dozivili smo taj sok i jos ce bit sokova, ne mozda ovakim rezultatom al poraza ce bit i kuci u gostima, nekad i kad se najmanje budemo nadali, pa jedna barca gubi u istom tjednu od celte iz viga a city od tottenhama istim rezultatom kao i mi, smijesno je ako neko ocekuje da ne izgubimo utakmicu u sezoni, svi kiksaju u sezoni, inter ce imat jos kikseva kuci budite sigurni! sad slijedi sampdorija, treba utakmicu po utakmicu, ovo nam je sad od velike vaznosti, tesko gostovanje, sampdorija ima tri igraca svjetske klase (soriano, muriel, eder) i definitivno ce oni stvorit kojeg zicera na utakmici, mi moramo bit dosljedni i igrat ratnicki, malo srece i imat cemo novu pobjedu, ja vjerujem da mozemo!
....potpuno trijezan umirem....

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #7 on: Rujan 30, 2015, 16:29:08 pm »
slažem se da ne treba puno dramit oko poraza.. što prije arhivirati i idemo dalje.. što se tiče mancinija, nikad ga nisam ''gotivio'' i to stalno spominjem. nadam se samo da će ove epizode u kojima se igra stratega biti što rijeđe.. u vezi ljajića, isto sam rekao, ne bi ga se garcia tako olako riješio da čovjek nema neki feler, a mislim da ga je kolega augment ispravno detektirao.  netko je spominjao perišića i krila... znamo da se u italiji ne igra tako i u uvodu sezone sam negdje napisao da mancini sigurno neće igrat s 'poduplanim' bokovima. sigurno nije doveo perišića kako bi mijenjao sustav igre. mislim da se on još prilagođava (perišić) na zahtjeve serije a. neigranje jovetića potpuno mi je nejasno, nadam se da je zbilja u pitanju neka ozljeda.
vezano za sampdoriju, uvijek sam se bojao tog gostovanja, posebno sad kad im je otišao mihajlović.. ipak, smatram da će biti puno lakše nego protiv fiorentine jer ćemo moći igrati igru koja ovoj momčadi paše.. nema mirande, nadam se da će igrati murillo, a ne panjocchia..po meni, jedino što je od strateške važnosti je NE IZGUBITI jer znamo što bi dva vezana poraza značila za psihu momčadi i klimu u i oko kluba..
La Capolista Vola  !

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Listopad 01, 2015, 14:02:08 pm »
Sampdoria ne igra brzi nogomet kao fiorentina i to nam više odgovara. Bit će tu 50-50 utakmica. Kako se kome otvori. Mancini je i prošle godine zasrao stvar. Nakon što je uhvatio kakav-takav kontinuitet sa rombom u sredini, išao je eksperimentirati i pogubio konce, isto kao i sad protiv fiorentine.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Listopad 02, 2015, 14:40:25 pm »
Kako pisu mediji Mancini opet uigrava 3 stopera na treninzima i to Muriljo, Juan i Ranko  ;D valjda hoce da dokaze da nije do toga sto popusismo od fiore, nadam se da grijese i da ce se uozbiljiti do nedelje...

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Listopad 02, 2015, 16:23:27 pm »
Kako pisu mediji Mancini opet uigrava 3 stopera na treninzima i to Muriljo, Juan i Ranko ;D valjda hoce da dokaze da nije do toga sto popusismo od fiore, nadam se da grijese i da ce se uozbiljiti do nedelje...

Neka nam je sa duetom "A je to "  :an?eo bl:  Bog na pomoći...

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Listopad 03, 2015, 23:45:14 pm »
koji klinacsvako malo mjenja formaciju.treba mu perišić da igra krilo i onda ga nestavi nijednu tekmu na krilo.Ako mislimo biti ekipa ovakve tekme trebamo dobiti bez večih problema.pa ovu sampdoriju je vojvodina pokidala ko ***** erotiku. o

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Listopad 04, 2015, 07:16:53 am »
koji klinacsvako malo mjenja formaciju.treba mu perišić da igra krilo i onda ga nestavi nijednu tekmu na krilo.Ako mislimo biti ekipa ovakve tekme trebamo dobiti bez večih problema.pa ovu sampdoriju je vojvodina pokidala ko ***** erotiku. o

To i mene čudi  :think:, tako je i Djerdanu radio...

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Listopad 04, 2015, 07:19:30 am »
Inter coach Roberto Mancini following on from his pre match press conference has called up a 24 man squad for Inter’s trip to the Stadio Ferraris to face Sampdoria on Sunday

Goalkeepers: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni

Defenders: 5 Juan Jesus, 12 Telles, 14 Montoya, 21 Santon, 23 Ranocchia, 24 Murillo, 33 D’Ambrosio, 55 Nagatomo, 56 Popa

Midfielders: 7 Kondogbia, 13 Guarin, 17 Medel, 27 Gnoukouri, 77 Brozovic, 83 Felipe Melo

Forwards: 8 Palacio, 9 Icardi, 11 Biabiany, 22 Ljajic, 44 Perisic, 97 Manaj

P.S.

Vraća se Murillo,nema Jovetića i Mirande
Kod Sampe Muriel je trenirao odvojeno a dvojbeni su Mattia Cassani, Lazaros Christodoulopoulos, Lorenzo De Silvestri i Matías Silvestre .

« Last Edit: Listopad 04, 2015, 07:22:20 am by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Listopad 04, 2015, 07:30:33 am »

Ovo je splačina od dresa  :homocide smail: u kojoj će naši puleni istrčati na stadio Luigi Ferraris danas...

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Listopad 04, 2015, 11:34:22 am »
meni je fora dres...ma nek budu frajeri i izađu goli samo nek pobjede. Nek ovo govno na klupi prestane izigravat majmuna i nek stavi igrače tamo gdje im je i mjesto.

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Listopad 04, 2015, 13:03:33 pm »
Za treci dres, barem po slikama, ovo je predobro. djeluje mocno, nadam se da ce nam srecu donijeti... :interflag: :interflag:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Listopad 04, 2015, 13:53:41 pm »
I meni je on predobar dres

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Listopad 04, 2015, 17:36:08 pm »

Sivonjić je za ovog Correu hebeni amater  ;D ;D ;D  Nisam gledao tekmu,imao sam goste ali iz sažetaka vidim Medel propustio zatvoriti Muriela,a drago mi je da je Perišić dao gol,puno će mu to značiti,inače vi koji ste gledali kako je to izgledalo?
« Last Edit: Listopad 04, 2015, 17:49:10 pm by EL CUCHU 19 »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Listopad 04, 2015, 17:38:41 pm »
I meni je on predobar dres

Ali nema identiteta  :awerjjfe: ,k'o da gledam Villarreal  :-\ 

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Listopad 04, 2015, 19:24:06 pm »

Sivonjić je za ovog Correu hebeni amater  ;D ;D ;D  Nisam gledao tekmu,imao sam goste ali iz sažetaka vidim Medel propustio zatvoriti Muriela,a drago mi je da je Perišić dao gol,puno će mu to značiti,inače vi koji ste gledali kako je to izgledalo?

Loše, možemo biti i sa bodom zadovoljni. Ne stvaramo prilike, posjed lopte ogroman, ali nema prilika. Konstantno od početka tekme igramo sa dva igrača manje, tri čak. Icardi, Palacio i Guarin. Guarin pogotovo. čovjek je sramota struke i uvreda zdravom razumu

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #21 on: Listopad 04, 2015, 19:33:58 pm »
ne nože treći dres imat neki identitet, to je tako..
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #22 on: Listopad 04, 2015, 23:21:52 pm »
Ma dres manje bitno da u potkosuljama igraju samo da pobjeduju naravno to je moje misljenje  :D
Pozz svima sta ima nisam gledao tekme radio sam u sumi izvlacio drva i mislio sam na dva panja koja su u interu Ranochia i Palacio Guarin je kandidat ako nastavi glumit fantazistu ,Ugraviro sam u neke panjeve imena njihova  ;D Dobro je kako sam ja mislio da cemo dobit po usima ja zadovoljan bodom Sampdoria je dobra ekipa treba se presabrat poslje pauze i pokusat dobit Juventus bit ce tesko al nadajmo se pobjedi...FORZA INTER  :interflag: :interflag:

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Listopad 05, 2015, 10:40:13 am »
Ma bod je i vise nego dobar, kada se sabere utisak pred ovu mini pauzu imamo 16 bodova nakon 7 kola. To je odlican ucinak, da nam je to neko ponudio pred pocetak sezone mislim da bi svi potpisali.
Sad se fino spremiti za glavni derbi, ne smijemo izgubiti od smetljara, oni bi se onda totalno digli i okrenuli sezonu, nas bi pobjeda definitivno svrstala u pretendente za skudeto, al mislim da bi mi i sa x bili puno zadovoljniji od njih.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Listopad 05, 2015, 11:17:59 am »
Pozdrav.

Dakle Mancini trubi čitavo ljeto kako mu trebaju krila i onda Perišića igra na trequartisti.  :bang:

Doslovno smo imali trening prvo poluvrijeme, a tek primitak gola je pomakao neku vijugu u mozgu našeg vrlog trenera pa je stavio Perišića i Biabianyja na krila.....i to je onda jako dobro izgledalo. Da se igralo još 10 minuta, pobijedili bi.
To je ono što je dobro.

Nije mi jasno čime je ovaj Guarin zaslužio toliko igranja? On nam je igrač manje. U ovom sustavu Icardi je nevidljiv, tek kad su krila počela probijati, onda je bilo neke koristi. I od sveg srca molim Mancinija da ovog mrtvog Palacia više ne stavlja - on nema snage, nema žestinu u duelu, nema promjenu ritma, ništa, nula.

I zadnje, izlazi Palacio što je super, a ulazi Manaj? Nije to toliko što je Manaj, dečko se čak i borio i bio je penal na njemu, ali kraj Ljajića na klupi...?! Uvjeren sam da je Ljajić prije ušao, da bi uspjeli skroz preokrenuti.