Author Topic: Inter-Fiorentina ( Serie A,6. kolo nedjelja 27.9.2015. 20.45 h)  (Read 1034 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile

Apsolvirasmo u zadnja 2 kola dvije ekipe iz Verone,na tabeli smo prvi sa 15 bodova.Na Meazzu nam dolazi u nedjelju Fiorentina,drugoplasirana ekipa Serie A i pravi test za nas  :think: Ekipa je to u kojoj igraju od naših  Badelj,Kalinić i Rebić.Opet im je počeo igrati Giuseppe Rossi tako da će biti sve osim lako sa njima,ali vjerujem nakon niza koji smo napravili ,da tu nećemo stati. :interflag:

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter-Fiorentina ( Serie A,6. kolo nedjelja 27.9.2015. 20.45 h)
« Reply #1 on: Rujan 27, 2015, 05:56:54 am »

Pozvani su:

Roberto Mancini has included 24 Nerazzurri players in his squad for tomorrow’s Serie A meeting with Fiorentina at the Stadio Meazza.

Goalkeepers:
1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Defenders:
5 Juan Jesus, 12 Telles, 14 Montoya, 21 Santon, 23 Ranocchia, 25 Miranda, 55 Nagatomo, 93 Dimarco;

Midfielders: 7 Kondogbia, 13 Guarin, 17 Medel, 27 Gnoukouri, 77 Brozovic, 83 Melo;

Forwards: 8 Palacio, 9 Icardi, 10 Jovetic, 11 Biabiany, 22 Ljajic, 44 Perisic, 97 Manaj.

P.S.

Kao što se i očekivalo,nema Murilla,treba iskoristiti novo posrtanje djuBrentina,i otići na laganih +13  :awerjjfe:

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #2 on: Rujan 27, 2015, 06:48:13 am »
Sad ili nikad jednostavno moramo ovo iskoristit i pobijedit danas jer sljedecq je protiv sampe pa lopovi kuci tako da iz ove 3 minimalno 4-6 bodova moramo uzet.
Lakse ce bit protiv viola nego protiv rome imat cemo malo vise prostora u napada a ne protiv bunkera igrat.
Ja bi proba 4-2-1-3 ovako nekako:
                      Handa
Santon miranda medel telles
           Kondogbia melo
                      Ljajic
       Jovetic               Perisic
                      Icardi
Ipak mi je to najbolja formacija koju bi mogli koristit sa playmejkerom.
Forza Inter!!!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #3 on: Rujan 27, 2015, 10:49:30 am »
Nada se pobjedi pa ko god bude igrao samo da pobjedimo to je moja zelja Sretno momcima ... :novija zastava:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Rujan 27, 2015, 12:06:16 pm »
nadam se pobjedi. Moramo nastaviti sa pobjedama pogotovo doma

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Rujan 27, 2015, 20:15:46 pm »
Nekad sam tu Fiorentinu gotivio iz doba Batistute  al kako je onaj presjednik Fiorentine iznjeo neke optuzbe na racun intera kad je bila ona afera Salah zgadili su mi se nisu ko Juventus al su dvije stepenice ispod i nadam se da Inter konacno popraavi gol razliku u dubini duse bas protiv tog umisljenog malog talijanskog klubcica....A ako ne moze moze onda i minimalono  :interflag:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Rujan 27, 2015, 20:39:19 pm »
Potpisujem i ja to!!!

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Rujan 27, 2015, 20:44:36 pm »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Rujan 27, 2015, 21:42:56 pm »
Gdje je Jovetic ..
Ja ne znam ko nabi cjenu ovom Perisicu cojk ne zna nista ko motka koc kao da ne igra . Igra je  on dosta utakmica i jednostavno lika nema al ajd proradit ce jedne godine ..Penal nas je **** al nema veze sto je nas penal **** fazon je sto intera nema nigdje i brate za kraj ovog Palacia sto ne otjeraju iz kluba stvarno jadno izdanje i smjesno da se nema komentara osim da se mi kao navijaci zabrinemo i za trece mjesto Jer interov mentalitet veoma los na niskim granama ...

I bilo je ljepo dok smo bili u vrhu .Kao sto jedna pjesma kaze Previse je ljepo bilo da bi dugo trajalo  :P :-[

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Rujan 28, 2015, 09:59:36 am »
Evo što se dogodi Handanović ima kikserski dan, a nije mu ovo prvi put. Ne može se, naravno, krivit samo njega, ali da je itekako doprinio katastrofi, bogme jest. Sad, jeli penal bio prestrogo dosuđen, vjerojatno da, ali to ga ne amnestira od plivačine tijekom cijele utakmice. U normalnim okolnostima je vrhunski, ali kad dođe onaj dan, a dođe, tad je šupalj poput nekad Pagliuce, Bartheza, ili našega Ladića, koji su svi od reda bili klasni vratari, ali s epitetom kiksera.
« Last Edit: Rujan 28, 2015, 10:38:14 am by Dexter »
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Rujan 28, 2015, 10:57:20 am »
Ja nerazumijem zasto mi nakon pet pobjeda mjenjamo formaciju i pokusavamo igrati sa bocnim i veznim na stoperima a bocni u vezi. Pa to nisam mogao skontati sta on radi i cemu to

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Rujan 28, 2015, 14:40:39 pm »
inter ima i dalje tri preglupa igraca koji ima standardno mjesto i to jest problem a to su santon, guarin i icardi! mancini kiksao sa 3-5-2, pokusao iznenadit protivnika al je kiksao i to je to..... nikola kalinic i ilicic doktroski mec i zasluzena pobjeda bolje ekipe u ovom trenutku.
najgore sto iduce kolo gostujemo drugoj najboljoj ekpi po igri ove sezone, sampodriji i opet bez jovetica koji ce bit odsutan 3 tjedna, sreca ide poslje sampe reprezentativna pauza!
a icardiu treba snimka kako se krece moderni napadac kakav kalinic jest, jos kalinic nije klasa svjetska al mu moze objasnit kako se treba krecat napadac posebno u defanzivi
....potpuno trijezan umirem....

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Rujan 28, 2015, 14:42:13 pm »
Meni nije jasan Mancini. Toliko je plakao za Perišićem i krilima, da bi sad ga dobio....i onda ga ne koristi na krilima.

Ono padavičarsko govno je iznudilo penal što je odmah usmjerilo utakmicu, ostalo je sve šteta od šoka.
Jebiga, malo nas spustilo na zemlju i vratilo u realnost. Još uvijek +10 od Juvea.

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Rujan 29, 2015, 22:04:46 pm »
Ma nema se sta puno reci, Mancini glumio trenera i kao htio iznenaditi protivnika, al glavni krivac je Handanovic koji skrivi 2 gola u 15 minuta. Kao sto neko rece, moze on braniti zicere i spasavati nas al on za mene nikad ne moze biti vrhunski golman jer je kikser. Vrhunski golman ne moze biti neko ko skine mrtvi zicer al primi pacerski gol, golmanovo nije da brani nemoguce, nego da skine sta moze i kupi centarsuteve i donese sigurnost odbrani. Poslije 0-2 nakon 15 tak minuta nam je bio kraj. Mi smo ekipa koja igra na misice i malo golova, na startu smo poceli sa 2 razlike gubiti i morali smo ganjati rezultat umjesto da polako lomimo protivnika. Kada se na sve to doda Mancinijeva "genijalnost", crveni karton i sto je Kalinica prosralo jednu tekmu dobije se 1-4. Zaboraviti ovo i okrenuti Sampdoriju da mirno odemo na reprezentativnu pauzu.

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #14 on: Listopad 01, 2015, 10:24:38 am »
Handanovic je vrhunski golman. Kraj price

SEMPER FIDELIS