Author Topic: Inter-Hellas Verona (Serie A,5. kolo srijeda 23.9.2015. 20.45 h)  (Read 938 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile

Nakon jednih Veroneza  koje smo apsovirali,na Meazzu nam u srijedu navečer dolaze drugi  :think: , trenutno 15. na tabeli.Dosad ove sezone  imaju 2 remija doma,u gostima 1. remi i  1.poraz.
« Last Edit: Rujan 21, 2015, 05:53:43 am by EL CUCHU 19 »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter-Hellas Verona (Serie A,5. kolo srijeda 23.9.2015. 20.45 h)
« Reply #1 on: Rujan 21, 2015, 22:53:28 pm »
prosli mec ozljedili im se prve perjanice, rafa marquez i luca toni plus crveni karton dobio bosko jankovic!

znaci dolaze nam u idealno vrijeme, njih fali mi u naletu..... naravno da svi ocekujemo pobjedu al bude li opustanja necemo pobjedit, nadam se da mancini drzi ekipu budnu bas kao i na prijasnjim mecevima, nema opustanja, ova ekipa igra na misice i samo maksimalna koncetracija moze nastavit ova odlican niz s pocetka sezone! inace mislim da jovetic treba lagano doziranje utakmice ako ga zelimo imat citavu sezonu, on dugo nije igrao u ovakom konitnuitetu i to bi mu moglo predstavljat problem ako ga nastavimo stalno trosit mada smo ga vadili na zadnja tri meca!
....potpuno trijezan umirem....

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #2 on: Rujan 22, 2015, 00:32:16 am »
Dobar opis Goca slazem se da svi ocekujemo pobjedu a najgori su bodovi oni unapred upisani dakle mora se oznojit za njiha nadam se akbogda pobjedi ...Za Jovetica ne znam sta reci cojk je klasa konacno 10 tka koja je poslje Snjdera unjela zivot u interu  i dokle god je zdrav treba ga gurat da igra uostalom tako ce i proradit ako bude konstantno igrao a sta je sa Ademicom sto njega ne gura u vatru Mancini sta ubacuje onog repica Palacia nadam se da konacno nekadasnja veza zaigra protiv Verone Adem Jovetic ...

Perisic Icardi Adem
       Jovetic

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Rujan 23, 2015, 11:31:58 am »
inace mislim da jovetic treba lagano doziranje utakmice ako ga zelimo imat citavu sezonu, on dugo nije igrao u ovakom konitnuitetu i to bi mu moglo predstavljat problem ako ga nastavimo stalno trosit mada smo ga vadili na zadnja tri meca!

Ovo se baš slažem, jedino što me u najavama nervira da se na tom mjestu predviđa Palacio, a Ljajić i dalje bez minute. Moje mišljenje je da je Palacio svoje odigrao.

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Rujan 23, 2015, 21:44:06 pm »
Imal ko kakav link tekme ...

Bravo momci cestitke na pobjedi stvarno presretan sam 1 pol nisam gledao drugo sam uspio sta ja znam nisam nikad volio neku ljepotu bitno je utrpat gol i onda se branit uglavnom sto je najbitnije pobjeda je nasa i akbogda da nastavimo s ovim nizom i protiv Fiorentine ..Mello u ovo do sad sto je igrao svaka mu cast bas neko sto je trebao interu Guarin Kongdobia svi su odlicni  a najljepse je vidjeti Ranochiu na klupi pa cak i Icardi je poceo da trci  ;) :novija zastava:
« Last Edit: Rujan 23, 2015, 23:23:03 pm by Adnan »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Rujan 24, 2015, 00:41:26 am »
prolazi nam, igramo na misice, melo i kondogbia nedaju pric nasem golu a gore vec nesto uspijemo zabit! odmorili jovetica, kondogbiu izvadili mada je tada i poceo pad u igri veceras i koncepciji al znamo igrat na rezultat! mancini prvih pet kola probava 4-3-3 pa svaki mec je uveo ranocchiu i presao na igru s trojicom pozadi a danas je probao i kad smo poveli 4-2-3-1 sto je malo bilo i rizicno. nevjerovatnih 5od5 a sad igramo opet protiv drugoplasirane ekipe, kuci viola dolazi!

inace osim sto nas ide sve veliko znacenje ima sto konkurenti idu iz kiksa u kiks, juve vec zaostaje 10 bodova, napoli 9, roma 7 a ac milan 6! mada ja i dalje mislim da je juve prvi favorit za scudetto a da je nama cilj bit treci, ako mozemo ufatit romu na drugom odlicno ce bit
....potpuno trijezan umirem....

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Rujan 24, 2015, 00:58:27 am »
Ponovo pobjeda na misice, i malo srece :) al neka samo skupljati bodove. Sto rece goca jos bitnije je sto istovremeno konkurenti kiksaju i pravi se zaliha bodova. Ono sto mi se najvise svidja je atmosfera u ekipi, osjeti se zajednistvo, svaki gol svi zivi igraci skupa proslavljaju skacu jedni po drugim... Valjda ce vremenom i malo bolja igra doci, al dok dobijamo ne treba se zaliti. Inace Kondogbia vrijedi svakog centa, daleko najbolji igrac.
Kao sto rekoh nijedna ekipa se do sada nije istakla nekom igrom, mi ako nista djelujemo dosta stabilno i jako nazad i dopustamo malo prilika protivnicima, u napadu cemo vec nekako ugurati :) Fiorentina ce bit ozbiljan test, al hajmo i njih 1-0 rijesit pa cemo vidjet za dalje.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Rujan 24, 2015, 06:04:12 am »

« Last Edit: Rujan 24, 2015, 06:09:49 am by EL CUCHU 19 »

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Rujan 24, 2015, 10:14:07 am »
Igramo kao se treba igrati u Italiji, kao juventus.. 0-1 1-0 i cijeli zivot tako.. i sinoc su mislili upisati pobjedu 1-0 e nece moci :D
sad da je ovo sreca 5 od 5 ne bih rekao, dobili smo sve utakmice, bez obzira kako odigraju protiv sampe i viole, od juventusa ne smiju izgubiti jer bi to njima znacilo da se vracaju i okrecu sezonu.. nema nikakvih opravdanja vise poslije one sramote u maju mjesecu
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Rujan 24, 2015, 11:43:31 am »
Kondogbia je stvarno zvijer, nemam druge riječi za opisat ga!
Melo me oduševio, iskreno, nisam očekivao. Guarin je i dalje najslabija karika, previše griješi i zaustavlja protok lopte u ovoj sada ipak bržoj igri (sinoć je samo Santon bi o lošiji po meni). Ali svakako mi je draže da igra on, a ne Brozović.

Kad je izašao Kondo i kad smo prešli na 4-2-3-1 nije nas više bilo. Guarin jednostavno ne može držati vezni red kao što to rade Melo i Kondo. Podsjeća me ovaj Inter na prvi Mancinijev, s mišićima i kvalitetom u vezi (Cambiasso i Vieira - Kondo i Melo). Igra je slična, ogroman posjed lopte i pritisak čim se ona izgubi. S igračima koji su je sposobni odmah vratiti (od napadača s visokim kapacitetom pluća do, PONOVNO, Mela i Konda). Slabiji nam protivnici takvom igrom vrlo rijetko uopće pređu centar.
Jedino što smo tada imali Ibru, a sada Jovetića. Uloga ista i svaka čast Jo-Jou, ali ipak su nebo i zemlja. Stoga manje uvjerljivo pobjeđujemo, odnosno zabijamo.

No, jako sam zadovoljan početkom sezone, sinoć sam se mislio kako smo moćni.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #10 on: Rujan 24, 2015, 15:30:30 pm »
vidiš, nikola, kako ne valja unaprijed kuditi igrače hehe. oni koje si najviše pljuvao (kond, melo) najbolji na terenu :D

nisam gledao utakmicu, al vidim po statistici da je zasluženo.. idemo dalje !!
La Capolista Vola  !

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Rujan 24, 2015, 21:19:10 pm »
ove slike iz svlačionice pa ova feštana terenu sanavijačima...djelujemo kao .klaba. Svi ginu,svi živeza pobjedu. to mi se za sada sviđa kod ovog intera.Netko je rekao da pravimo strašan presing kada izgubimo loptu i tako trebanastaviti. Nedatiovim slabijim ekpama da pređu centar. Prije smo se branili i pokušavali na kontre a sada smo mi ti koji napadaju,imaju posjed lopte i pritišču protivnika. Imatu još dosta posla ali sam neka se bore i svaku dobiju 1-0 i ja sretan. I NIKAKO ali NIKAKO nesmijemo izgubit od onih govana.Ako to dobijemo,njih ubijama a mi letimo u nebesa

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Rujan 26, 2015, 06:13:00 am »

Santon & Melo vs Hellas Verona