Author Topic: Carpi-Inter (Serie A, 2.kolo , nedjelja 30.8.2015. 20.45 h)  (Read 1212 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Carpi-Inter (Serie A, 2.kolo , nedjelja 30.8.2015. 20.45 h)
« on: Kolovoz 28, 2015, 06:03:16 am »
Nakon sretno-spretne pobjede na Meazzi sa Atalančanima,u nedjelju navečer gosti smo novog prvoligaša,točno ime ovog kluba je Carpi F.C. 1909,iz pokrajine su Emilia Romagna iz istoimenog grada Carpija.Od poznatijih igrača tu su Brkić,Mouova bekčina Wallace,tu je i naš Igor Bubnjić.U 37. minuta tekme prvog kola  protiv Sampe inkasirali su 5 komada,očita je bila impresioniranost Carpijevih igrača debijem u Serie A,na kraju bilo 5:2 za Sampu, s tim da je Carpi imao još i promašeni penal. Zna se kako u prvih desetak kola znaju biti zapaljivi ti novopečeni prvoligaši,ali se isto tako nadam da će naši milijunerčići nešto i odigrati  :think:, eventualna pobjeda dala bi nam vjetar u ledja prije okršaja sa bilanom.
« Last Edit: Kolovoz 28, 2015, 06:13:11 am by EL CUCHU 19 »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
Odg: Carpi-Inter (Serie A, 2.kolo , nedjelja 30.8.2015. 20.45 h)
« Reply #1 on: Kolovoz 30, 2015, 23:06:37 pm »
manje vise je sve nebitno, sest bodova je bitno, stevan sam donio vec sest bodova......dugo nismo imali pobjede u prva dva kola
....potpuno trijezan umirem....

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #2 on: Kolovoz 31, 2015, 00:52:45 am »
ala je lijepo vidjeti one torinske šugavce na zero punti, jebeš sve ;D
La Capolista Vola  !

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #3 on: Kolovoz 31, 2015, 06:49:12 am »
Pozz ekipa evo i mene napokon malo se zaguzvalo ali uvijek uz Inter!
Pobjeda se pise to je najbitnije ali mene sve stra da ce prodat ernanesa kad on brozovica stavlja na njegovvo misto.prodajom kove jedini je on koji moze igrat iza napadaca.jedino ako dode eder pa da jovetic to igra uz icardija i perisica ali nije mi nikako to drago uz to i montoja je dosa a juan igra beka poziciju koja mu nestoji nikako jedino ako cuvamo rezultat!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Kolovoz 31, 2015, 12:03:30 pm »
karpi sa 34% posjeda lopte imao 10 suteva a mi 12 sa 66% :)

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Kolovoz 31, 2015, 12:13:35 pm »
Znači, jučer opet sretna i na mišiće pobjeda. Od igre ni I. Ništa, nula, sve nešto dominiramo, ali kreacija 0 bodova. Ostao nam je samo jedan igrač koji nešto zna u vezi, a to je Hernanes i danas ujutro sam bio šokiran vidjevši da pregovara s Juventusom. Pa šta ovi idioti rade? Jel gledaju oni to mučenje?

Došao je Perišić, ali džabe to bez još jednog krila. Ne znam, imamo 6 bodova a uopće se ne osjećam dobro.

P.S. Palacio je za otpis. Guarin je mislim imao 86% netočnih dodavanja. Jedino dobro što je napravio je taj lažnjak za penal.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Kolovoz 31, 2015, 12:17:28 pm »
koja razlika kad udje hernanes iza napadaca .. pored guarina, medela i kondgobije ovaj idiot od trenera stavlja brozovica iza napadaca.. ma idi bjezi.. sreca pa je jovetic raspolozen inace bih se svim starim igracima zahvalio i stjerao ih u vrazju mater, pogotovo palaciju, nagatomu, guarinu, ranokiji i jesusu
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Kolovoz 31, 2015, 14:21:52 pm »
hernanes mora igrati jer je jedini koji zna nešto sa loptom. igramo opet bezidejno i gledati našu utakmicu je pravo mučenje.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Kolovoz 31, 2015, 14:49:10 pm »
pa mora, jer sad konacno imamo ne 1 ne 2 nego 3 osiguraca! da je mancini pametan kao sto nije dao bi hernanesu potpunu slobodu .. bez ikakvih defanzivnih zadaca. slicno kao sto je mou radio sa sneiderom.. steta sto je otisao kovacic u takvom sistemu decko bi jeo.. sad dolazi perisic znaci mora se nesto mijenjati.. ne svidja mi se nikako pogotovo sto ce mrtvac palacio igrati i dalje.. nemam nista protiv covjeka, drag mi je igrac, ali zar nije bolje rjesenje da ulazi sa klupe
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Kolovoz 31, 2015, 15:47:23 pm »
da je mancini pametan kao sto nije dao bi hernanesu potpunu slobodu

Kako stvari stoje, dao mu je takvu slobodu da ga je prodao u Juventus.

Mancini, jebeni idiote. Tri igrača koja znaju nešto o kreativnosti (Kova, Shaq i Hernanes), ovaj mlatimudan je prodao. Da li je to moguće? Da li itko to gleda, nadzire, koji Q se događa? Pa jasno se vidi ova dva kola protiv smiješnih ekipa ne možemo nešto kreirati, a šta ćemo sada?

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Kolovoz 31, 2015, 16:31:07 pm »
Kako stvari stoje, dao mu je takvu slobodu da ga je prodao u Juventus.

Mancini, jebeni idiote. Tri igrača koja znaju nešto o kreativnosti (Kova, Shaq i Hernanes), ovaj mlatimudan je prodao. Da li je to moguće? Da li itko to gleda, nadzire, koji Q se događa? Pa jasno se vidi ova dva kola protiv smiješnih ekipa ne možemo nešto kreirati, a šta ćemo sada?

Sjest' i plakat? :awerjjfe:, ili možda likovati pošto nam dolazi velikan imaginacije Melo  :homocide smail:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Kolovoz 31, 2015, 20:38:12 pm »
Ne da nemamoideje u igri nego neznamo kako ideja uopce izgleda. Ovakva bezidejnost još nisam vidio. onda kralj proda jedine igrače koji znaju nešto. STRAMOTAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Rujan 01, 2015, 00:17:48 am »
medel, guarin, kondogbia,brozovic, melo i mlado majmunce gonkouri .. ma divota.. jos prodati hernanesa juventusu.. pa to samo saboteri i kvislinzi mogu da urade :cenzura:

ma da sto je najjace od svega imam osjecaj da ce ekipa funkcionisati dobro.. jos samo da su nagatoma uvalili nekome.. slepac me zamalo kostao 80e na tiket.. pih.. sezona je dobro pocela, neka nam zamazu oci sa pobjedom protiv bilana i da se malo cesce oparimo  :interflag:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #13 on: Rujan 01, 2015, 00:49:46 am »

Vako ce to nesto izgledati ..Bitne su pobjede za sad kad bi sve bile po 2-1 ja sretan Ljepota mi ness i ne daje znacaja Igra Arsenal ljepo pa nema prikucit tituli prvaka engleske ev 10 godina Ako Mancinija prati sreca i ima rezultat uz njega sam kad bude sve lose  napadat cu ga slazem se s vama svima al u interu je sve moguce uvjek bilo  tako i ludi potezi interove uprave ...

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #14 on: Rujan 01, 2015, 00:58:22 am »
broz umjesto mela, ne vjerujem da će taj igrat.. nadam se.a i medel je tu
La Capolista Vola  !

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Rujan 01, 2015, 10:06:17 am »
Valjda ce sta biti od nas, mada za sad apsolutno nemamo igre, a kako je i imati s 4 defanzivno orjentisana veznjaka. Jedina dobra stvar je sto su manciniju doveli skoro sviju koje je trazio, sad se nema sta zaliti i izgovore praviti ako ne bude rezultata, odma ga nogicom nabiti...

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #16 on: Rujan 01, 2015, 14:12:32 pm »
stvarno ima muda taj tip. nabio si je veeeliki teret na leđa, nema alibija.

što se tiče igre, očita je namjera da se postiže rezultat bez velike igre, ''na mišiće''. nagledat ćemo se ružnog nogometa, al ko ga šiša.. ja sam uvijek za rezultat prije bilo kakvog dojma..
La Capolista Vola  !

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #17 on: Rujan 01, 2015, 19:44:32 pm »
imali smo hernanesa i kovacica 2 godine i shaqa pola godine pa opet nismo imali ideje a usto smo i gubili utakmice. sada makar pobjedjujemo pa sam zadovoljan. LJEPOTAAAA JE GLEDATI INTER BEZ PANJEVA U ODBRANIII

SEMPER FIDELIS

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Rujan 01, 2015, 20:01:03 pm »
imali smo hernanesa i kovacica 2 godine i shaqa pola godine pa opet nismo imali ideje a usto smo i gubili utakmice. sada makar pobjedjujemo pa sam zadovoljan. LJEPOTAAAA JE GLEDATI INTER BEZ PANJEVA U ODBRANIII
:thumbup: :thumbup:

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #19 on: Rujan 01, 2015, 20:05:11 pm »
bogme, onaj gol primljen kontra carpija sugerira da natruhe panjizma u obrani još egzistiraju ;D
La Capolista Vola  !

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Rujan 02, 2015, 11:40:47 am »
Zato što je japanska ameba vrhunski čuvala igrača. :)

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Rujan 02, 2015, 14:31:59 pm »
imali smo hernanesa i kovacica 2 godine i shaqa pola godine pa opet nismo imali ideje

Koji su zajedno odigrali čitavih 36 minuta
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #22 on: Rujan 02, 2015, 17:37:45 pm »
Shaqiri nije igrao mnogo al ova dvojica jesu ,Tako da i veci su odlazili iz Intera pa inter je opstao valja nam zivjeti dalje kad sam prebolio odlazak Ronalda Ibrahimovica Snjdera ljude koji su ostavili traga u interu  mogu i ove koji nisu ostavili nista osim talenat da posjeduju !! Ja osobno mogu prebrodit veoma lahko i ove sto nisu bog zna sta se ni trudili Idemo dalje pa vidjet cemo dokle ce da traje ....Dobro smo i zaradili njihovom prodajom ....
Hernanes 39 nastupa 7golova
Kovacic 80 nastupa   5 golova

Primjera radi Wesley Snjder 76 nastupa 13 golova mogu za njim da zalim  za ovom dvojicom ne mozda kasnije jer mozda Kovacic bude bas ko slucaj Andrea Pirlo ja mu to od srca zelim A za sad ovo sto je bilo patio se je i on patio se je i inter bojao se je odgovornosti  Vrjeme ce pokazati jel inter bio u pravu ili u krivu  imamo sada novi inter i nove igrace  jer na kraju dana bitan je klub idemo napast mjesto koje vodi u lp .... :novija zastava: