Author Topic: Pripreme za Sezonu 2015/16  (Read 10324 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
Odg: Pripreme za Sezonu 2015/16
« Reply #50 on: Kolovoz 02, 2015, 22:16:46 pm »
a vidim, i handanović se proslavio intervencijom.. nikoga na povratnoj lopti.. stare bolesti..
La Capolista Vola  !

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Kolovoz 02, 2015, 22:38:28 pm »
a nema kritika za stoperski dvojac u ovom slucaju ?? ;D lako je mirandi bilo bit lav u atleticovom fantasticno uigranoj defanzivi, isto kao sto je lako stoperima koje mourinho trenira! mislim ne kazem da mancini nezna uigrat defanzivu al s ovim bekovima a bome i defanzivno losim veznim redom i miranda ce ispadat smijesan stalno..... svidjaju mi se mancinieve ideje na trzistu trenutno i koga oce al bekove mu nikako nemogu u citavoj njegovoj trenerskoj karijeri, uvijek neki bezmozgovici, krkani, koji su prije svega operirani od ofanzive a i u defanzivi su rupe! u danasnjem nogometu su prave ekipe koji imaju prave bekove i pravi balans bekova, mi imamo na pocetku ove sezone losije bekove nego na pocetku prosle sezone jer jonathan je spreman klasa za sve ove nase bekove, nagatomo je ispred svih takodjer a i u danasnjem rosteru jedini koji valja mancini ga se rijesava a to je d'ambrossio! ostaje zaostali santon, dodo koji mozda i zasluzuje drugu sansu nakon uzasne prve, i ograniceni montoya koji je doveden samo jer je iz barce. danas losa utakmica intera, mislim jasno je da mancini inzistira na posjedu lopte i da na tome radi jer mozda to interu i treba da budu ozbiljna ekipa i shvatam da nemozemo zabit gol jer igra icardi koji ne igra vec je zaostali napadac koji ceka loptu a ostali iz ofanzive nisu konkretni kako bi mogli bit konkretni jovetic i perisic (ako ovaj dodje). kondogbia i kovacic jedini dobra utakmica, ostali nula bodova.... nakon loseg brozovica za treceg veznog je isproban jos gori guarin, mislim da je vrijeme u iducoj za gnoukouria, cini se bolji od obojice
....potpuno trijezan umirem....

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #52 on: Kolovoz 02, 2015, 23:46:08 pm »
ne znam zašto toliko pažnje pridodajete prijeteljskim utakmicama...
La Capolista Vola  !

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #53 on: Kolovoz 02, 2015, 23:58:20 pm »
ne znam zašto toliko pažnje pridodajete prijeteljskim utakmicama...

ja i ne.... vise sam fokusiran na neke druge stvari u ovim prijateljskim nego recimo na rezultat, nebi se nasekirao da smo izgubili 6:0 ni najmanje jer znam da nije nikakvo mjerilo al moze pokazat igra neke smjerove po kojima zelimo ic u iducoj sezoni! mancini za sad pokazuje da ce bit fokusiran na igru s posjedom lopte

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #54 on: Kolovoz 03, 2015, 00:08:42 am »
jedino što brine je ta nula na kontu. nisam gledao, al meni navodi na zaključak da je uvježbavao obranu. jedino bi tako mogao objasniti te rezultate. doduše, i igrali smo s moćnim protivnicima, možda malo nespretan odabir. kao što rekoh, nek se nitko ne ozljedi i pod hitno lijevi bek, a treneru ćemo suditi kad počnu 'prave' utakmice.
La Capolista Vola  !

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #55 on: Kolovoz 05, 2015, 06:27:19 am »

Jučerašnji filmić sa treninga  u trajanju 1.12 min dovoljan je da se vidi da jedini posao za koji bi Juan Jesus bio

kvalificiran:skretničar

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #57 on: Kolovoz 13, 2015, 22:55:38 pm »
niko nista ne pise o ova dva poluvremena na trofeo tim cupu protiv ac milana i sassoula! dvi momcadi izvedene, solidna igra intera u oba meca al porazi! u prvom mecu protiv milana jedina razlika je bila klasa bacce, u drugom kao zamisljeni rezervi sastav jos bolje odigrao i dao dobrih naznaka! vidim opet se napadaju stoperi a ljudi i dalje ne shvataju da dok ne stvorimo sistem i neugiramo ekipu mogu nazad bit t.silva i varane i primat cemo golove gdje ce se krivit stopere. interu treba ofanzivno pojacanje pod hitno, kao i vezni igrac a i bek.... mada nebi mi bilo krivo da gnoukouri pravi drustvo ove sezone u veznoj liniji kovacicu i kondogbiji.

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #58 on: Kolovoz 14, 2015, 11:15:20 am »
niko nista ne pise o ova dva poluvremena na trofeo tim cupu protiv ac milana i sassoula! dvi momcadi izvedene, solidna igra intera u oba meca al porazi! u prvom mecu protiv milana jedina razlika je bila klasa bacce, u drugom kao zamisljeni rezervi sastav jos bolje odigrao i dao dobrih naznaka! vidim opet se napadaju stoperi a ljudi i dalje ne shvataju da dok ne stvorimo sistem i neugiramo ekipu mogu nazad bit t.silva i varane i primat cemo golove gdje ce se krivit stopere. interu treba ofanzivno pojacanje pod hitno, kao i vezni igrac a i bek.... mada nebi mi bilo krivo da gnoukouri pravi drustvo ove sezone u veznoj liniji kovacicu i kondogbiji.

draža mi je ružna igra s pobjedom. dojam i stil, to je za papčine tipa wenger i gladiola. i koliko je vremena potrebno za taj tvoj famozni sistem i uigravanje, 7 godina ? imamo lošeg trenera. pogubio se čovjek. trener zvan cipela. ili metla. od svud je najuren.
La Capolista Vola  !

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #59 on: Kolovoz 15, 2015, 00:57:16 am »
draža mi je ružna igra s pobjedom. dojam i stil, to je za papčine tipa wenger i gladiola. i koliko je vremena potrebno za taj tvoj famozni sistem i uigravanje, 7 godina ? imamo lošeg trenera. pogubio se čovjek. trener zvan cipela. ili metla. od svud je najuren.

pa u prijateljskim mecevima je meni osobno drazi dojam i igra nego pobjeda.... sta ce meni neka sretna pobjeda u nekom prijateljskom mecu kad mi je to bilo negledljivo i znam da je pobjeda dosla na iskljucivu srecu i da vec iducu utakmicu sreca moze okrenut ledja!

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Prosinac 31, 2015, 05:24:37 am »
Odigrasmo u Dohi prijateljsku tekmu jučer protiv PSG-a ,i izgubismo 0:1

Ne morate ni prije gledanja pogađati tko je od naših igrača bio najbliži,ali tradicionalno nedovoljno blizu  :D strijelcu Augustinu  

Inter 0-1 Paris Saint-Germain (HT 0-1)

Scorer: Augustin 45.

Inter: 1 Handanovic (30 Carrizo 46); 14 Montoya (55 Nagatomo 46), 33 D'Ambrosio (16 Gravillon 83), 23 Ranocchia (56 Popa 64), 21 Santon (93 Dimarco 64); 77 Brozovic (18 Gyamfi 64), 7 Kondogbia (27 Gnoukouri 64); 44 Perisic (97 Manaj 60), 22 Ljajic (92 Baldini 60), 11 Biabiany (17 Medel 46); 10 Jovetic (99 Correia 64).

Subs not used: 46 Berni, 19 Tchaoule, 20 Zonta, 26 Emmers.

Coach: Roberto Mancini.

Paris Saint-Germain: 16 Trapp (1 Douchez 64); 23 Van der Wiel (5Marquinhos 46), 3 Kimpembe, 19 Aurier (17 Maxwell 75), 20 Kurzawa; 25 Rabiot, 4 Stambouli, 6 Verratti (33 Nkunku 64), 14 Matuidi (35 Ongenda 64); 10 Ibrahimovic (7 Lucas 64), 29 Augustin.

Subs not used: 30 Sirigu, 40 Descamps, 2 Thiago Silva, 8 Thiago Motta, 9 Cavani, 11 Di Maria, 22 Lavezzi, 27 Pastore, 32 David Luiz.

Coach: Laurent Blanc.

Booked: Dimarco 82, Gravillon 84.

Added time: 1+4 minutes.

Referee: Khamis Al-Marri.

Assistants: Juma Al Bushaid, Yousef Al Shamari.

Fourth official: Saoud Al Adba.

Par fotki sa tekme:

« Last Edit: Prosinac 31, 2015, 05:51:18 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #61 on: Siječanj 02, 2016, 21:26:56 pm »
Dobro smo i prosli prevagu cini Ibrahimovic i Veratti jbg nije lose ....
Znal ko ovo prevesti
http://www.parisfans.fr/transferts/mercato-erick-thohir-voudrait-rencontrer-nasser-al-khelaifi-ibrahimovic-179461.html
ja zamisljam kako inter vraca ibrahimovica  :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #62 on: Siječanj 03, 2016, 12:52:25 pm »