Author Topic: Pripreme za Sezonu 2015/16  (Read 10346 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
Odg: Pripreme za Sezonu 2015/16
« Reply #25 on: Srpanj 25, 2015, 16:09:34 pm »
Milan vs Inter NTERNATIONAL CHAMPIONS CUP
July 25, 2015 • 14:00 •Shenzhen City Stadium, Shenzhen

Na kineskom International Champions Cup igraju Real Madrid, Milan i Inter, a turnir su otvorili talijanski velikani, ali 8. i 10. momčad prošle sezone u Serie A

Oba trenera iznenadila su s početnim postavama pa se čini da će 2. poluvrijeme, kada i ako uđe većina prvotimaca, biti zanimljivije. Na klupi su oba hr. reprezentativca Mateo Kovačić i Marcelo Brozović.

Prvu pravu priliku imao je Milan i to kakvu! Santon je izgubio loptu, a lijepo su kombinirali Honda i Niang, odigrali su dva dupla pasa, Niang je izašao sam pred Carriza na šest metara iskosa, ali mu je golman nerazzurra sjajno obranio u 13. minuti!

Milan je puno bolji u uvodnih 20-ak minuta, a novu šansu imao je nakon nabačaja Bertolaccija, Alex je uvjerljivo najviše skočio na sedam metara, ali nije uspio naciljati.

Niang je najopasniji igrač, ali i najneprecizniji. Honda mu je dodao, ušao je u kazneni prostor i naciljao s 15 metara, ali lopta je otišla visoko iznad okvira.

Kakva prilika za Milan u 38. minuti! Matri i Niang su sami išli na golmana, Matri je mogao napraviti još 10-ak koraka, ali se odmah odlučio na dodavanje Niangu na drugoj stativi na 10-ak metara, ali je to učinio jako, jako loše pa je Santon uspio izbiti u posljednji trenutak!

U nastavku je Zapata prvi zaprijetio. Najviše je skočio na 10 metara, ali opet silno neprecizno...

U 59. minuti je u igru ušao Marcelo Brozović, a priliku su dobili Icardi i Kondogbia. Na drugoj strani opasnost će širiti Bacca i Adriano.

Kakav pogodak je u 62. minuti zabio Mexes! Jedan od najljepših, možda i najljepši ove godine! Bonaventura je nabacio iz kornera na 17 metara, a Mexes je iz prve volejem pogodio suprotne rašlje! Golman je ostao ukopan na mjestu! Apsolutno zasluženo vodstvo Milana.

Odmah nakon vodstva je mogao zabiti i Bacca, ali je nogama sjajno obranio Carrizo.

Posljednjih šest međusobnih utakmica ovih momčadi završilo je s dva ili manje golova

Po ovome jos jedna losa predstava Milan nas melje za sada al eto sacekat cemo pocetak sezone necu da budem crna ovca koja kritikuje sada jer ne zelim da vjerujem da su ovo mjerila al treba iz svega izvuc pouku dakle Milan vodi 1'0-
Al nece biti bolje ni kada krene serija a

evo cjela tekma ko nije gledao
AC Milan vs Inter 1-0 FULL MATCH 2015

Gol mexesa ko zeli vidit odma da ne gleda patnju intera i nemoci  ;D
« Last Edit: Srpanj 25, 2015, 16:43:47 pm by Adnan »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Srpanj 26, 2015, 00:49:17 am »
fino odradjena prijateljska, nisu stavljeni prvi sastavi da se slegne naboj..... milan izveo isto dosta rezervi al i nekoliko prvotimaca dok je inter blize bio trecem sastavu nego prvom plus par mladica! milan i onako iskusan nista nije mogao onakom interu, longo odlicno radio kao napadac cak puno bolje nego sto icardi radi a gnoukouri (igrac utakmice proglasen zasluzeno) i taider odlicno drzali veznu liniju.... mislim da je manciniu bio cilj da se ovi igraci pokazu i zarade sami sebi neke transfere, vjerujem da ce andreolliu i taideru odmah uspijet jer su igrali finu utakmicu kao i onaj mali popa! santon kao i uvijek ni tamo ni vamo, dimarco ima znanja al nema iskustva, baldini fin materijal al treba to sve na kaljenje sem onog gnoukouria, onaj decko ima znanja da ostane i bori se za mjesto! kad su usli dosta prvotimaca bas na onom prekidu kod kornera iz kojeg je gol pao inter je potpuno zagospodario terenom al nije bilo zavrsnog udarca.... guarin je u kratkom periodu uspio opet pokazat kako je ogranicen i glup a mancini je tezio na pass igri vise nego na okomitosti i dobro je bilo! okomitost bi trebala doc s perisicem i joveticem
....potpuno trijezan umirem....

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Srpanj 26, 2015, 07:06:46 am »
Eto da ne ispadne da sam neobjektivan,i navijači drugih klubova uvidjaju genijalnost ponajboljeg stopera

Europe i bližeg univerzuma:

"Dobro izdanje Bacce i Adriana, mislim da cemo imati odlican napad. Posebno je Baca prosao nekoliko puta pored Ranochie kao pored stuba  ;D "
« Last Edit: Srpanj 26, 2015, 07:08:07 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Srpanj 26, 2015, 11:34:37 am »
fino odradjena prijateljska, nisu stavljeni prvi sastavi da se slegne naboj..... milan izveo isto dosta rezervi al i nekoliko prvotimaca dok je inter blize bio trecem sastavu nego prvom plus par mladica! milan i onako iskusan nista nije mogao onakom interu, longo odlicno radio kao napadac cak puno bolje nego sto icardi radi a gnoukouri (igrac utakmice proglasen zasluzeno) i taider odlicno drzali veznu liniju.... mislim da je manciniu bio cilj da se ovi igraci pokazu i zarade sami sebi neke transfere, vjerujem da ce andreolliu i taideru odmah uspijet jer su igrali finu utakmicu kao i onaj mali popa! santon kao i uvijek ni tamo ni vamo, dimarco ima znanja al nema iskustva, baldini fin materijal al treba to sve na kaljenje sem onog gnoukouria, onaj decko ima znanja da ostane i bori se za mjesto! kad su usli dosta prvotimaca bas na onom prekidu kod kornera iz kojeg je gol pao inter je potpuno zagospodario terenom al nije bilo zavrsnog udarca.... guarin je u kratkom periodu uspio opet pokazat kako je ogranicen i glup a mancini je tezio na pass igri vise nego na okomitosti i dobro je bilo! okomitost bi trebala doc s perisicem i joveticem
U danasnjem fudbalu nema 1 2 3 sastav to su samo alibiji za lose uspjehe svakom ko tako kaze Ja ne znam kako mozes biti zadovoljan sa ovime Ja se s tobom dosta slazem ti si uvjek realan al brate dragi ne znam odakle ti toliki optimizam mislim svaka cast  :D  Mogu razumit da se treba i pazit da ovo niss nemora znaciti al u dvije utakmice ja nisam nista vidio nikakakv napredak znaci ama bas nista nikakvo uigravanje osim nabij dole dosta igraca pa ako koja kontra sjevne  dakle pa mi suta po golu nemozemo napraviti .Inter ce tako igrat i kad pocne sezona vidjet ces da ce trener biti pod lupom i da  ce dobiti otkaz poslje par mjeseci jer Mancini nije sposoban da vodi ovaj inter .Dovodi nepromisljeno i luta sa nekim igracima izmisljajuci im neke nove pozicije on ce unistit i Kovacica jer momak pod njim nista nece uznapredovat moze samo nazadovat .i mislim da je najveci problem intera mentalna snaga Znas kako mi inter djeluju isto Bosna i Hercegovina znaci po svim segmntima zivota smo na dnu a to je inter trenutno u fudbalskom smislu sa ovim nasim famoznim trenerom Mancini je osvetoljubiv covjek a znamo svi da je otjeran iz intera tako da pocinjem u njega sumnjat  :D :D.Vise necu komentarisat prijateljske tekme cekat cu pocetak serije A pa ce te vidjet da sam u pravu .... ;)

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Srpanj 26, 2015, 11:35:02 am »
.
« Last Edit: Srpanj 26, 2015, 11:37:06 am by Adnan »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Srpanj 27, 2015, 01:23:23 am »
sutra ili vec danas protiv real madrida u 14 sati ako se ne varam opet igramo.... mislim da je najavljeno najjacih 11 u ovom trenutku....
---------------handa----------------------
--montoya--rano-----murillo-----d'ambrossio--
-----------------kovacic--------------------
--------brozovic-------------kondogbia--------
-----------------hernanes------------------
--------icardi---------------palacio----------

mada bi iskreno volio  gnoukuria u sastavu al bojim se da bi mogao guarin ispred brozovica pocet ili hernanesa

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Srpanj 27, 2015, 01:28:28 am »
Bit ce dobro ako nas ne ponize ,kao citya sto su.

https://www.facebook.com/crnac7/photos
« Last Edit: Srpanj 27, 2015, 01:49:05 am by Adnan »

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Srpanj 27, 2015, 06:17:36 am »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Srpanj 27, 2015, 13:10:38 pm »
Inter vs Real 14 00 h

Od 14 sati u kineskom Guangzhou u pripremnoj utakmici sastaju se Real i Inter. Luka Modrić propustio je trening dan uoči susreta, no mogao biti biti u kadru, dok su na drugoj strani Mateo Kovačić i Marcelo Brozović.

Inače, Real je u Australiji bio prvi u skupini, ispred Rome i Manchester Cityja, a sada je u istom natjecanju u skupini s Milanom i Interom. Milan je s 1:0 svladao gradskog rivala u prvom dvoboju u Kini...

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Srpanj 27, 2015, 23:45:46 pm »
real madrid je i dalje vidno jaci od nas a inter je trenutno spreman na nekih 30 minuta i to se vidjelo na terenu, toliko su izgledali dobro, kasnije su se vecinom vukli kao prebijene babe, govorim dok je igrao ovaj u ovom trenutku najjaci sastav!
moram rec da je kovacic izgledao napokon kao pravi vodja..... onako zamjerke neke i nemam, mogu samo rec da se vidi da je montoya defanzivno losiji od jonathana i to duplo, em sto je alibi i misli samo na sebe em sto cini se i nezna igrat defanzivu a i realno u barceloni mu taj segment nije trebao :D
handa 8
ranocchia 6,5
murillo  7
montoya  5
juan jesus 6
kovacic 7
kondogbia 6,5
brozovic 5,5
hernanes 6
palacio  5
icardi 5,5

eto tako bi nekako ocjenio ih na danasnjem mecu al sad cemo vidjet tek kad dodje prava ofanziva, jovetic je stigao ocekujem i perisica

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Srpanj 28, 2015, 05:45:28 am »

Official: Inter Milan’s schedule ahead of 2015-2016 season

Today the 2015-2016 Serie A fixture list was drawn up and provided a lot of excitement for fans all over the world. With essentially one big game every week for the next 8-10 weeks or so, should provide a lot of great games and exciting start to the new season. Below shows the entire 38 games Inter will be playing until mid May.

Week 1: (23 August 2015)
Inter v Atalanta

Week 2: (30 August 2015)
Carpi v Inter

Week 3: (13 September 2015)
Inter v AC Milan

Week 4: (20 September 2015)
Chievo Verona v Inter

Week 5: (23 September 2015)
Inter v Hellas Verona

Week 6: (27 September 2015)
Inter v Fiorentina

Week 7: (4 October 2015)
Sampdoria v Inter

Week 8: (18 October 2015)
Inter v Juventus

Week 9: (25 October 2015)
Palermo v Inter

Week 10: (28 October 2015)
Bologna v Inter

Week 11: (1 November 2015)
Inter v Roma

Week 12: (8 November 2015)
Torino v Inter

Week 13: (22 November 2015)
Inter v Frosinone

Week 14: (29 November 2015)
Napoli v Inter

Week 15: (6 December 2015)
Inter v Genoa

Week 16: (13 December 2015)
Udinese v Inter

Week 17: (20 December 2015)
Inter v Lazio

Week 18: (6 January 2016)
Empoli v Inter

Week 19: (10 January 2016)
Inter v Sassuolo

Week 20: (17 January 2016)
Atalanta v Inter

Week 21: (24 January 2016)
Inter v Carpi

Week 22: (31 January 2016)
AC Milan v Inter

Week 23: (3 February 2016)
Inter v Chievo Verona

Week 24: (14 February 2016)
Hellas Verona v Inter

Week 25: (21 February 2016)
Fiorentina v Inter

Week 26: (28 February 2016)
Inter v Sampdoria

Week 27: (6 March 2016)
Juventus v Inter

Week 28: (13 March 2016)
Inter v Palermo

Week 29: (20 March 2016)
Inter v Bologna

Week 30: (23 March 2016)
Roma v Inter

Week 31: (3 April 2016)
Inter v Torino

Week 32: (10 April 2016)
Frosinone v Inter

Week 33: (17 April 2016)
Inter v Napoli

Week 34: (20 April 2016)
Genoa v Inter

Week 35: (24 April 2016)
Inter v Udinese

Week 36: (1 May 2016)
Lazio v Inter

Week 37: (8 May 2016)
Inter v Empoli

Week 38: (15 May 2016)
Sassuolo v Inter

Source: Inter.it

P.S.

Interesantno  :think:,3. kolo DOMAĆINI bilanu,6. fioreu,8. djubretu,11. romamerdi,17. Laziju,jedino smo gosti u 14. Napoliju.Ako tu nešto ne napravimo ,nemamo se od proljeća šta nadat' :D
« Last Edit: Srpanj 28, 2015, 05:49:17 am by EL CUCHU 19 »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Srpanj 28, 2015, 19:05:49 pm »
Ja mislim da se na malim mecevima kreira uspijesnost sezone

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Srpanj 28, 2015, 20:02:46 pm »
Jest to sve tako, ali ipak ima nešto i u derbijima.
Usput, vidio sam highlights s utakmice protiv Reala... bolje da nisam. Pa na što sliče Ranocchia i Juan Jesus, majko moja! Ranocchia, ako mu lopta ne ide na glavu (a i u tim slučajevima zna zeznut do bola), i dalje nema blagog pojma kako bi se postavio u odnosu na napadača kojeg čuva, a Juana su vrtili kao dječarca na ringišpilu. Čini mi se da nije bilo igrača Reala koji ga barem jednom nije zavrtio. 
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #38 on: Srpanj 28, 2015, 20:23:11 pm »
hehe.. koliko smo ukupno golova postigli u kini ;D
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Srpanj 28, 2015, 22:17:20 pm »
 :D :D Dobro pitanje veoma diskutabilno

Ja sam tog Ranochiu podrzavo vjerovao al cojk je definitivno spuco sve kredite da vise nema se sta reci on je toliko smjesan da se vise nema sta ni pisati Tesko nama ako ga Mancini bude forsiro tokom sezone o Juanu necu komentarisat mislim da on ima problema psihicki pravi trener bi njega napuco a to Mancini ne zna .Uglavnom bojim se da inter nece nista bolje igrati i kad pocne sezona !

Znate li onaj film u Kini jedu pse ko nije gledao neka pogleda ...sve preporuke!
tko zeli ogledat evo link
E ovo je drugaciji naziv U Kini Jedu inter u reziji Mancinija . ;D

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Srpanj 29, 2015, 05:41:53 am »
Usput, vidio sam highlights s utakmice protiv Reala... bolje da nisam. Pa na što sliče Ranocchia i Juan Jesus, majko moja! Ranocchia, ako mu lopta ne ide na glavu (a i u tim slučajevima zna zeznut do bola), i dalje nema blagog pojma kako bi se postavio u odnosu na napadača kojeg čuva, a Juana su vrtili kao dječarca na ringišpilu. Čini mi se da nije bilo igrača Reala koji ga barem jednom nije zavrtio. 

A valjda ću doživjet' i taj dan da odlepršaju i nikad  se više ne vrate  :an?eo bl:

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Srpanj 29, 2015, 05:43:55 am »
Ja mislim da se na malim mecevima kreira uspijesnost sezone

To je kao ona stara ,je li bila prvo koka ili jaje  :awerjjfe:

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Kolovoz 02, 2015, 07:42:10 am »

Twenty-man squad for Galatasaray test

APPIANO GENTILE - Roberto Mancini has named 20 players in the travelling party for Istanbul. Inter meet Galatasaray tomorrow night at 20:00 local time, 19:00 CEST.

Here's the full squad list:

Goalkeepers
: Handanovic, Carrizo, Berni;

Defenders
: Juan Jesus, Montoya, Santon, Ranocchia, Murillo, Miranda, Dimarco;

Midfielders
: Kondogbia, Kovacic, Guarin, Gnoukouri, Brozovic, Hernanes;

Forwards: Palacio, Icardi, Longo, Jovetic.

Marco Andreolli, Danilo D'Ambrosio, Yuto Nagatomo, Ezequiel Schelotto, Xherdan Shaqiri and Saphir Taider are training this morning in Riscone di Brunico alongside Gary Medel. The rest of the squad will join up with them on Monday afternoon.

P.S.

Jovetića će odmah u vatru,a konačno će priliku dobiti i Miranda  :interflag:
« Last Edit: Kolovoz 02, 2015, 07:45:01 am by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Kolovoz 02, 2015, 08:48:27 am »
To Mancini poletio da dovede sebi usput Mela koja je on lisica ne bi se iznenadio kad bi on i Medela ubacio u zamjenu za Mela Sto se tice tekme necu je gledat jer tu se nema sta gledat .Ako da Medela za igraca koji je u zalasku karijere nek odma sebi prosvira mozak ..
« Last Edit: Kolovoz 02, 2015, 08:49:36 am by Adnan »

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #44 on: Kolovoz 02, 2015, 13:16:16 pm »
off topic: koja je fora s ovim banner-om (ili kako li s već zove)  Stuttgarter-Inter, igrano prije skoro mjesec dana?  podsjeća nas na najveću pobjedu dosad ili ;D
« Last Edit: Kolovoz 02, 2015, 13:18:25 pm by Epid Aurus »
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #45 on: Kolovoz 02, 2015, 13:34:03 pm »

mnogi stoperi (al pretežno u hnl-u čiji je andrea rang) imaju problem s tim. a stvar je vrlo jednostavna: kod ubačaja visokih lopti, stoper na prvoj stativi, negdje u razini peterca, ne prati igrača nego loptu. i ja nemogu vjerovati sad, jel njemu to nitko nije rekao ili je retardiran ? naravno da je bitna i komunikacija s drugim stoperom i vratarom u takvoj situaciji, a mi, čini se, ni to nemamo.
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Kolovoz 02, 2015, 13:44:40 pm »
off topic: koja je fora s ovim banner-om (ili kako li s već zove)  Stuttgarter-Inter, igrano prije skoro mjesec dana?  podsjeća nas na najveću pobjedu dosad ili ;D
:D
Znalo je stojat Palermo Inter po mjesec dana, A i vise tako da sigurno moderator ili admin kako se vec zove  koji ima tu oblast na stranici nema vremena  :thumbup:

Andrea je retardiran zasigurno Epid i to nije on kriv Krivi su u interu sto ga drze ikako u klubu ne treba njega krivit .. ;D
« Last Edit: Kolovoz 02, 2015, 13:46:23 pm by Adnan »

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Kolovoz 02, 2015, 15:11:22 pm »
Odavna je Bergomi kritizirao mamlaza i govorio o tome da se covjek ne zna niti postaviti i da baulja bezglavo po zadnjoj liniji. a to bi trebale biti neke osnove. Al tko jos slusa Bergomija, koji je on faktor i koje znanje on posjeduje?!

Offline EL CUCHU 19

• Global Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Kolovoz 02, 2015, 20:59:32 pm »

Presudiše nam otpisani bivši  interisti Podolski i Sneki,šah mat   :awerjjfe: Još smo bez gola ,možda Aek-u zabijemo  :D
« Last Edit: Kolovoz 02, 2015, 21:01:01 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Kolovoz 02, 2015, 21:17:20 pm »
Zar ste mislili sta bolje pa Snjder vrjedi i sa 31 na ledjima vise nego i jedan u veznom redu intera Nikad necu razumit interovu politiku prodaju njega i dovodjenje kojekakvi igraca nadajuci se da ce biti kao Snjder a to se nikad nece desit Vece su sanse da nas meteor kakav pokosi nego da oni ness naprave u svjetu fudbala osim da se bogate  svi redom u klubu  a to sto inter tone zaboli njiha al to je moje misljenje ko sam ja Nego ogorcen navijac intera koji vise nemam strpljenja ni nade da se nadam boljem Utakmice nisam gledo spavao sam kasnije upalio gledo od 54 minute Chelsea Arsenal Za inter cu navijat i dalje al ih necu gledati jer to se tamo nema sta gledat osim ja bogaram psujem nije to vrjedno vise . ;)
Ko ima zivaca neka uziva u tim famoznim predstavama ... :D

http://www.rezultati.com/utakmica/bTqghTW1/#omjer;overall
posljednji mecevi i rez intera  :(
« Last Edit: Kolovoz 02, 2015, 21:20:44 pm by Adnan »