Author Topic: Marcelo Brozović  (Read 7343 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
Odg: Marcelo Brozović
« Reply #25 on: Veljača 03, 2015, 18:19:14 pm »
 :yess da:
« Last Edit: Veljača 03, 2015, 18:20:42 pm by Epid Aurus »
La Capolista Vola  !

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Veljača 04, 2015, 11:26:32 am »
Nisam momka gledao prije utakmice sa sassulom, svi ga nagrdise na ovoj temi, a po meni uopste nije lose odigrao onih 20-tak minuta koje je dobio...

Offline giovanni 04

• Mladi clan
  • **
  • C'è solo l'Inter
    • View Profile
« Reply #27 on: Veljača 04, 2015, 15:45:33 pm »
Ma sprdamo se malo,dobar je igrac nas Broz  :chuska: .Meni samo smeta ta njegova ozbiljna faca ko da mu se neda ziviti.A ko igrac je   :thummbup:
Ona sanja ljubav,dugu vezu,i romansu,a ja Curvu Nord kako luduje u transu

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Veljača 08, 2015, 23:36:45 pm »
Kakva partija noćas! Kupiš igrača kod najvećeg kralja ikad, Mamića, i nema greške.  8)
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #29 on: Veljača 09, 2015, 01:19:37 am »
Ma sprdamo se malo,dobar je igrac nas Broz  :chuska: .Meni samo smeta ta njegova ozbiljna faca ko da mu se neda ziviti.A ko igrac je   :thummbup:
Sad pricamo ozbiljno lik je takav je kakav je takvog profila Neka njemu takva faca dok on dobro igra ko ga h,,,e necete se ljubit sa njim  ;D ;D istina nekabar malo  pokaze zivota al dzaba kad je neko takvog profila od boga mozda kad osvoji kakav trofej nasmije se ..sretno mu  :interflag:

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Veljača 09, 2015, 15:43:07 pm »
možemo mi pričati šta hočemo ali broz je jućer odigrao jako dobro. Nadam se da če tako i nastaviti

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Veljača 10, 2015, 05:38:55 am »
'

POHVALE TRENERA
Oduševio Mancinija: 'Brozović je pravo pojačanje za Inter, donio je puno dobrih stvari'

Inter je u nedjelju na G. Meazzi stigao do visoke pobjede protiv Palerma (3-0). Pogotke za domaćine postigli su Guarin u 16. te Icardi u 65. odnosno 89. minuti utakmice. Osim visoke i važne pobjede Nerazzurra, valja istaknuti i odličnu igru Marcela Borzovića za kojega je Roberto Mancini imao samo riječi hvale.

- On je pravo pojačanje za Inter, sretan sam zbog njega. Jako je mlad i nije ni blizu svog maksimuma, ali već je donio puno toga dobroga. Trebat će još vremena da pokaže sve svoje mogućnosti.

Marcelo Brozović
se vrlo dobrom partijom protiv Napolija ugurao u početnu momčad iz koje je izgurao Matea Kovačića. Odigrao je Brozović angažirano i racionalno, nekoliko puta bio opasan u zoni udarca, a golove su postigli Icardi (2) i Guarin . Kovačić je u igru ušao u 84. minuti, a na drugoj je strani Mato Jajalo odigrao neuvjerljivo do 66. minute kada ga je trener povukao iz igre.
« Last Edit: Veljača 10, 2015, 05:41:08 am by EL CUCHU 19 »

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #32 on: Veljača 10, 2015, 09:38:41 am »
e, vidiš, ja mislim da je upravo ovo njegov maksimum. više od toga suludo je očekivati, ipak je on defenzivni veznjak iliti zadnji vezni. nek on ostane na toj razini i dobro je. broz istisnuo kovu prvo iz reprezentacije, sad iz intera ;D
La Capolista Vola  !

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Veljača 10, 2015, 17:00:12 pm »
Ja osobno mislim da od brozovića nečemo viđati puno bolje prtije od ve ali niti puno lošije. Da on ima tu jednu konstantu i da če manje više to biti to od njega. Dok kova može odigrati dvije brijantne pa onda tri kriminalno. Da broz neoscilira u toj mjeri

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Veljača 10, 2015, 23:37:26 pm »
Za Kuzmanovica je doktor
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Veljača 13, 2015, 05:42:29 am »
Gazzeta o Hrvatima u Interu: 'Munja Brozović udarila San Siro, Kovačić drhti za mjesto'

Munja zvana Brozović udarila je Meazzu, a Kovačić sada drhti. Ovako glasi naslov u izdanju Gazzette dello Sport, koja se pozabavila statusom nedavno združenih hrvatskih veznjaka u Interu.

Premda je Marcelo Brozović u crno-plavim prugama odigrao tek tri utakmice, taktički gurui u analizama poteza Roberta Mancinija bilježe ideološki zaokret koji bi mogao dugoročno štetiti Mateu Kovačiću. Neobična je slučajnost, piše Gazzetta, da je Inter baš protiv Palerma, kada je Brozović igrao od početka, a Kovačić ušao tek u 84. minuti, odigrao najbolju utakmicu pod Mancinijem.

Autor Matteo Dalla Vite vraća se pola godine unazad i piše da se Brozović na Giuseppe Meazzi trebao ukazati već u ljetnom prijelaznom roku, no transfer je tada stopiran zbog više razloga, između ostalih i nepovjerenja bivšeg trenera Mazzarrija. Zeleno svjetlo konačno je upaljeno nakon remija Italije i Hrvatske (1-1) u kvalifikacijama za Euro 2016., što je bio prvi Mancinijev potez po dolasku u Milano.

“Bile su dovoljne samo dvije i pol utakmice da se odluka pokaže opravdanom. ‘Brozo’ je pokazao korisnost, nogometnu inteligenciju i karakter koji Mancini jako cijeni i zahtijeva u obje faze igre. Njegova brza adaptacija još više čudi s obzirom da je u trenutku dolaska u Serie A tek počinjao zimske pripreme s Dinamom”, napominje autor.

Obrambeni deficiti

Tu se Mancini, piše Gazzetta, suočio s paradoksom: taktičke pretumbacije i prelazak na formaciju 4-3-1-2 utjecali su na status Matea Kovačića, koji je odjednom prestao biti pretplaćen na prvu jedanaestoricu. Kovačić je iskoristiv kao polušpica te lijevi ili desni vezni, no te su uloge upravo zacementirali Shaqiri, Guarín i - Brozović.

- Brozo je dobar igrač. Još ga ne mogu usporediti s Kovačićem, ali tu su negdje. Obojica su veznjaci visoke klase. Počašćen sam što sam ih upoznao i što igram s njima - kaže brazilski veznjak Hernanes.

Uz završni podnaslov “neočekivani preokret”, Gazzetta podsjeća da je Kovačić još od prvih utakmica za “nerazzurre” izučavan da postane glavni playmaker. Sada, međutim, zbog obrambenog deficita ponovno mora tražiti afirmaciju i boriti se za status prvotimca. “Čudan je to efekt”, podvlači novinar i zaključuje:

“Dok Brozović može pokriti sve tri uloge u veznom redu, Kovačiću još uvijek nedostaje zrelosti, natjecateljske drskosti i odlučnosti. Sada je trenutak da to promijeni.”

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #36 on: Veljača 14, 2015, 13:09:09 pm »
ajde ti moj kova iz ove umo-ludare zvane inter, odnosno serie a. kad si izgubio mjesto od jednog guarina ili brozovića, što ti dalje preostaje...
La Capolista Vola  !

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Veljača 14, 2015, 22:27:18 pm »
ajde ti moj kova iz ove umo-ludare zvane inter, odnosno serie a. kad si izgubio mjesto od jednog guarina ili brozovića, što ti dalje preostaje...

da prestane biti talent
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #38 on: Veljača 14, 2015, 22:32:17 pm »
dobro je ako ovdje ostane i to :D
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Veljača 14, 2015, 22:50:11 pm »
Nek se onda ljepo hebe i on i svaki debil koji smatra tako da samo ako je talenat da nosi dres intera Danas se mora cojk dosta trudit da bi napredovao neka vecini bude uzor Zaneti prvi je dolazio zadnji odlazio Ne mora biti kao Zaneti naravno jer ne igraju isto mjesto al mogu vecina klinaca uzeti recept kako ces biti upamcen i kroz 50\100 godina .Kamo srece da nasa 10 ustane iz nekog sna u kojem je jer ocigledno da momak ima talenat i to je sve ,pred nama je jer da se probudi Djeluje mi na terenu ko ja kad mahmuram kad sjedim s drugom pa smakenmo 1.5 i koji dec  rakije sutradan abortusi  takvi su neki igraci intera na terenu :D :D...

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Ožujak 28, 2015, 19:09:09 pm »
Evo ga zabi gol Norvezanima na asist legendarnog  Olica  :clap:

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #41 on: Ožujak 28, 2015, 19:58:58 pm »
daleko najbolji igrač utakmice. čudne utakmice čiji rezultat zavarava.
La Capolista Vola  !

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Ožujak 28, 2015, 23:39:31 pm »
daleko najbolji igrač utakmice. čudne utakmice čiji rezultat zavarava.

ili jedini koji je odigrao na nekoj dobroj razini svojoj, svi drugi su pomalo podbacili u odnosu na ono sto mogu!
....potpuno trijezan umirem....

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #43 on: Ožujak 29, 2015, 21:01:23 pm »
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Lipanj 06, 2015, 18:02:20 pm »
Brozoviceva muzika  :D
10 - Pitbull: I know you want me
9 - Fast and Furious: Ride out
8 - Enrique Iglesias: Hero
7 - Peter Graso: Tko Nam Brani
6 - Oliver Dragojevic - Tko sam ja da Sudim
5 - Marina: Prljavo Kazaliste ("it's a very famous song in Croatia, I like it a lot because it has a nice rhythm)
4 - Boris Novkovic: Tamara (" It's the song I hear before a match, it gives me an extra boost -ok...-)
3 - Severina: Generale ("it's the song Mateo and I hear before the trainings. We sing it, but we are not very good")
2 - Boris Novkovic: Prodala me ti
1 - Enrique Iglesias: Bailando (" it's the song that we heard with the Croatia nt before the WC, and there we all liked it")

Veoma je emotivan decko  :D
Ajde pokazi kolko znas u narednoj sezoni ...

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #45 on: Lipanj 14, 2015, 14:12:28 pm »
sva sreća da nije dj ;D
La Capolista Vola  !

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Studeni 16, 2015, 01:27:00 am »

:pehar: :pehar: :pehar: :pehar:

Zna Brozovic proslavit a bogami ima ukusa  ;) :D :yess da:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Studeni 17, 2015, 02:41:00 am »
Brat

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Prosinac 11, 2015, 05:50:51 am »

Nakon Kovačića, Inter gubi i drugog hrvatskog dragulja?

Marcelo Brozović mogao bi napustiti Milano već nakon godinu dana i umjesto dresa Intera obući Arsenalov ili Chelseajev, tvrdi dnevnik Corriere dello Sport...

Hrvatski 23-godišnji veznjak došao je prošle zime među 'nerazzure' i bio najavljivan kao veliko pojačanje, no talijanski mediji smatraju da se nije uspio potpuno skrasiti u taktičkim zamislima Roberta Mancinija.

'Malo ga vidi, malo ga ne vidi,'
opisuje situaciju s trenerom Corriere dello Sport. Brozović je odigrao samo četiri utakmice svih 90 minuta ove sezone, a u ostalima je ulazio ili izlazio iz igre. Zabio je jedan pogodak, protiv Frosignonea, ali i jedan krasan za hrvatsku reprezentaciju protiv Rusije.

Spomenuti talijanski dnevnik tvrdi da Chelsea i Arsenal prate našeg reprezentativca i spremni su ga dovesti u svoje redove već u siječnju. Brozovićev agent Miroslav Bičanić na ove glasine nije imao komentara.

Otići nakon samo jedne godine u klubu nije uobičajeno, ali ni Mateo Kovačić nije bio u Interu puno duže...

P.S.

Nadam se da se to neće desiti,forza Broz  :interflag:

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Prosinac 11, 2015, 22:38:33 pm »
http://www.goal.com/ba/news/6886/italija/2015/12/11/18247322/mancini-prodaja-brozovi%C4%87a-pa-s-kim-da-se-onda-slikamo?ICID=HP_BN_11
Evo Mancini demantuje
iskren da budem nisam ness bio zadovoljan kada je dolazio jer ga nisam ni znao ko igraca Al kad sad vidim s kojom brzinom napreduje i koliko se  bori za dres intera kad god igra stvarno postovanje prema njemu i nadam se da ce imat veliku karijeru sretno   :novija zastava: :novija zastava: