Author Topic: juventus-Inter (Serie A,2.2.2014. nedjelja 20.45h)  (Read 11138 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
Odg: juventus-Inter (Serie A,2.2.2014. nedjelja 20.45h)
« Reply #25 on: Veljača 01, 2014, 18:41:19 pm »
idemo dobit smradove ... tesko ce bit al ne i nemoguce...   :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: 

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #26 on: Veljača 01, 2014, 19:24:32 pm »

Bosna i Hercegovina je velesila za Hrvatsku htjep to ti prihvatit ili ne. Nadam se da ćemo se srest u Brazilu al teško da grupu prođete ... al ako kojim slučajem se nađemo u Brazilu potpisujem hladno 3:0 za BiH evo ti i strjelci : 7min Džeko , 43 min Džeko , 72 min Džeko .  :banannarock:  :pehar:

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #27 on: Veljača 01, 2014, 20:01:03 pm »
Kakve ovo ima veze sa utakmicom?!

I prekinite više sa osobnim uvredama!!!  :korektnost pis:

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
Odg: O
« Reply #28 on: Veljača 01, 2014, 20:01:19 pm »
Daj nebudite ludi.svatko tko gleda inter vidi da igrac kao sto je kova u interu nepostoji. Za dvije godine uz pravog trenera kovacic ce biti najbolji igrac.shvatite da decko ima tek 19 god i da se tek privikava na tal ligu.po cemu je on toliko losiji od ovih sto igraju da ga trener svako malo proziva i ostavlja na klupi???zalosno je da igraci koji su iskusniji od njega i koji redovito igraju,budu najgori na terenu.

po meni, momak je posve promašio ligu, a pogotovo klub. kad su mladi igrači prolazili u interu !? al valja priznati da je strašno dobio na snazi, izgleda ko zvijer, a bio je plah i žgoljav. italija ne dopušta njegovu talentu da se razmaše. umaraju ga taktikom. lakonogi igrači bolje bi se snašli u espanji. ja ga prvi uvijek kritiziram, posebno na početku kad je težio alibi igri. sad je sve bolji. po meni, igra dovoljno, obzirom na godine i iskustvo, al stoji da stariji i iskusniji ničim nisu pokazali da su s pravomispred. lani je protiv juventusa odigrao odlično, pamti se onaj slalom kad ga je chiellini srušio u 16-ercu, a inter oštećen za penal. ne znam kako će dolazak hernanesa utjecati na njega, al mazzari je pokazao da s njim ozbiljno računa.
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #29 on: Veljača 01, 2014, 20:02:36 pm »
Kakve ovo ima veze sa utakmicom?!

I prekinite više sa osobnim uvredama!!!  :korektnost pis:

kao što rekoh, kompleksi..
La Capolista Vola  !

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Veljača 01, 2014, 20:43:26 pm »
Bosna i Hercegovina je velesila za Hrvatsku htjep to ti prihvatit ili ne. Nadam se da ćemo se srest u Brazilu al teško da grupu prođete ... al ako kojim slučajem se nađemo u Brazilu potpisujem hladno 3:0 za BiH evo ti i strjelci : 7min Džeko , 43 min Džeko , 72 min Džeko .  :banannarock:  :pehar:

Navijao za BiH da se kvalificira na veliko natjecanje, svaki puta do sada. I bilo mi je drago i jos uvijek mi je drago. Ali, molim te nemoj se sramotiti. Da bi se postala velesila naspram Hrvatske potrebno je kontinuiteta NASTUPA NA VELIKIM NATJECANJIMA, a ne samo kvalificirati se. Mozda, ali samo mozda je BiH u ovom trenutku bolja od Hrvatske ali brate mili nazivat se velesilom prije svega nije korektno. Sto se prije spustis na zemlju, bit ce ti lakse kasnije. To je prije svega dobronamjeran savjet.

po meni, momak je posve promašio ligu, a pogotovo klub. kad su mladi igrači prolazili u interu !? al valja priznati da je strašno dobio na snazi, izgleda ko zvijer, a bio je plah i žgoljav. italija ne dopušta njegovu talentu da se razmaše. umaraju ga taktikom. lakonogi igrači bolje bi se snašli u espanji. ja ga prvi uvijek kritiziram, posebno na početku kad je težio alibi igri. sad je sve bolji. po meni, igra dovoljno, obzirom na godine i iskustvo, al stoji da stariji i iskusniji ničim nisu pokazali da su s pravomispred. lani je protiv juventusa odigrao odlično, pamti se onaj slalom kad ga je chiellini srušio u 16-ercu, a inter oštećen za penal. ne znam kako će dolazak hernanesa utjecati na njega, al mazzari je pokazao da s njim ozbiljno računa.

Cini se da za mlade dolaze bolji dani u Interu. Mbaye, Icardi, Kovacic. Sve ponude koje su stigle su i odbijene sto mi je jako drago. Iskreno, ja jos ne mogu prezaliti prodaju Coutinha i zato mi je jos draze vidjeti da se odbijaju ponude za mlade i perspektivne.

Sto se tice same utakmice, red je da nesto gledljivo odigramo. Mazzari je dobio dva igraca po zelji, ima tri zdrava napadaca i osim Cambiassa nema bitnijih izostanaka. Da nije rob 3-5-2 taktike i njezinih izvedenica mogla bi na teren istrcati nelosa ekipa. Ali, nekako nisam u to siguran

« Last Edit: Veljača 01, 2014, 20:52:27 pm by ILfenomeno »

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #31 on: Veljača 01, 2014, 21:41:13 pm »

Uzivajte :

Trenutno TRENUTNO je BiH velesila za slabašnu Hrvatsku htjeili vi to ili ne. Škotska je odnjela 3 boda sa Maksimira ...

[/quote]
« Last Edit: Veljača 01, 2014, 21:46:10 pm by pupi_23 »

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #32 on: Veljača 01, 2014, 22:35:11 pm »
 :offtopic: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dokleeeeeeeeee??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! Šta treba da brišemo postove?

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Veljača 01, 2014, 23:02:16 pm »
Slazem se da je promasio ligu,ali decko je talenat kakav se nerađa svaki dansamo ga treba zadrzat i pustit ga nek uci pomalo

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Veljača 01, 2014, 23:04:45 pm »
Nevezano za temu,al zivcira me. bih sila u nogometu???hahahaha.to jos ni blizu.

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Veljača 01, 2014, 23:38:00 pm »
Za  sutrasnju utakmicu nisu pozvani niti Guarin niti Hernanes. Guarin zbog toga sto nije trenirao sa ekipom neko vrijeme, i valjda jer je djubrentin :) a Hernanes valjda zbog papirologije...

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
O
« Reply #36 on: Veljača 01, 2014, 23:55:49 pm »
Neznam sta reci. Sjecam se turnira na pocetku sezone inter-juve-milan kada je guarin tek dosao...on je jeo malu djecu,kao zivotinja je bio.reko ovo je pravo pojacanje,a sada... Kao panj. Sta mu se u međuvremenu dogodilo??? Steta,jer je obecavao. Nadam se da cemo pokazat da smo mi inter.bez obzira na sve,mi smo veliki klub i ovo treba biti najveci derbi u italiji i jedan od najvecih u svijetu.

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Veljača 02, 2014, 00:05:35 am »
Neznam sta reci. Sjecam se turnira na pocetku sezone inter-juve-milan kada je guarin tek dosao...on je jeo malu djecu,kao zivotinja je bio.reko ovo je pravo pojacanje,a sada... Kao panj. Sta mu se u međuvremenu dogodilo??? Steta,jer je obecavao. Nadam se da cemo pokazat da smo mi inter.bez obzira na sve,mi smo veliki klub i ovo treba biti najveci derbi u italiji i jedan od najvecih u svijetu.

Sjecam se i ja. Odusevljen sam bio kada je dosao, odusevljen sam bio nekim njegovim predstavama. A zasto je sve krenilo na krivo? Dok je igrao za Inter bio je odlican, onog trenutka kada je poceo igrati za sebe i sebi dizati cijenu i koristiti Inter kao svoju vlastitu prciju preko koje ce se prodati poceo je njegov pad. Neki daljnji postupci su to potvrdili.

Ne sjecam se kada smo usli u ovaj derby kao ovakvi autsajderi. Meni ne sluti na dobro, jedino sto mozemo otici tamo i odigrati bez nekih velikih ocekivanja. Svi nas podcjenjuju, mozda nas i oni sami podcjene. Jedino tu vidim neku sansu

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Veljača 02, 2014, 00:16:48 am »
Uzivajte :

Trenutno TRENUTNO je BiH velesila za slabašnu Hrvatsku htjeili vi to ili ne. Škotska je odnjela 3 boda sa Maksimira ...

sta ti se dogadja decko ??? evo sto si fulio temu al nemos bit toliko dijete :O
ajde kad vec inzistiras nabroji mi barem dvi pobjede reprezentacije Bosne i Hercegovine protiv neke svjetske velesile ?? ne mora bit nastup na zavrsnim smotrama jer BiH tamo nije ni bila, ne mora bit ni kvalifikacije, mozes se koristit i prijateljskim utakmicama !?! otic na zavrsni turnir ne znaci da je neko odmah velesila, niti ako iznenadi na tom turniru i napravi neki veci rezlutat ih ne cini velesilom, kontinuitet igranja na velikim smotrama uz dobre rezlutate prave velesilu! jedna latvija je bila na europskom prvenstvu nedavno, novi zeland je bio na svjetskom prvenstvu nedavno, i jos xy slicnih primjera kad neko bljesne i nestane......
sto se tice kovacica, samo neznalica nogometna ne vidi njegov van serijski talenat, nazalost on se kao najmladji uklopio u sivilo mrtvog intera, mislim da je smijesno i trazit da se najmladji istice, pa u interu se jedan talenat kao coutinho nije mogao izvuc radi cjelokupnog mrtvog sistema! smijesno je napadat neke igrace a posebno te mladje......
a sto se tice meca protiv juventusa, ipak je pritisak na njih koliko god cudno zvucalo, mi smo se pomirili vecinom s cinjenicom da ligu prvaka necemo igrat ni sljedece godine, oni su apsolutni favoriti i moraju na terenu dokazat to pred svojim navijacima, a inter nema bas naivne igrace, ustvari ima idealnu utakmicu gdje nije favorit pa mazzari moze komotno igrat svoj "kontrolirani" nogomet
....potpuno trijezan umirem....

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Veljača 02, 2014, 01:01:01 am »
Ne primajte se na pupi_23, vidite li da nema preko 11 godina? Ja sam Bosnjak iz CG ali nikad ne bih pisao ovakve stvari jer sam punoljetna osoba koja zrelo razmislja. Ovo je forum za sve navijace Intera i tema za utakmice istoimenog kluba i u skladu sa njom treba da se ponasamo! Da sam ja moderator lako bih to rijesio, ili jednostavno iskulirajte...

Kad se vec dohvatiste Kovacica da i ja kazem dvije o njemu.  ;D
Po meni, on uz dobrog trenera moze da bude medju najboljim veznjacima planete Zemlje. Pogledajte kako igra za Hrvatsku uz normalnog trenera i prije svega normalnu formaciju! Macari je provincijalac i nikakav trener, kod njega moze samo da propane. Nije ga dzabe Klopp trazio, on bi od njega napravio igracinu! Takvog bisera treba cuvat i njegovat, nego Vi jos nijeste svjesni kakvog bisera imamo.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
O
« Reply #40 on: Veljača 02, 2014, 01:04:23 am »
Nepamtim da smo ikad usli u derby kao ovakvi autsajderi.zapravo nikada!bas sto ja pratim inter zadnji 15 god.ali i sada meni srce neda da se pomirim s porazom.vjerujem u nas,ma koliko god to glupo zvucalo.mi smo inter,nesmiju nas toliko podcjenjivat.mi se nesmijemo podcjenjivat.ovo je nogomet,nepobjeđuje uvijek bolji. Ja vjerujem i nadam se.svjestan sam da ce biti tesko ali nada umire zadnja.vjerojatno cu poslije tekme j...t mater mazzariju i svima,al dotad...FORZA INTER!

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Veljača 02, 2014, 01:18:21 am »
Mozda nijeste primijetili ali od kad nam Guarin ne igra mi nemamo pobjede... Kolikim god ga vi panjem prozivali on je za ove nase veznjake Bog. Znajuci da njega, Cambiassa i Hernanesa nema i da ce igrati Kuzmanovic i Taider, N A J E B A L I smo.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Veljača 02, 2014, 06:09:07 am »
Evo pozvanih:

Mazzarri has chosen following 22 players to Derby’D Italia against Juventus on Sunday evening with kickoff at 20:45 (GMT+1)

Goalkeepers: Samir Handanovic 1, 30 Juan Pablo Carrizo, 12 Luca Castellazzi;

Defenders: 2 Jonathan, 4 Javier Zanetti, 5 Juan Jesus, 6 Marco Andreolli, 14 Hugo Campagnaro, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 33 Danilo D’Ambrosio, 35 Rolando, 55 Yuto Nagatomo;

Midfielders: 10 Mateo Kovacic, 11 Ricky Alvarez, 16 Gaby Mudingayi, 17 Zdravko Kuzmanovic, 21 Saphir Taider;

Forwards
: 8 Rodrigo Palacio, 9 Mauro Icardi, 20 Ruben Botta, 22 Diego Milito.

Source: inter.it

P.S.

Iz predočenog vidi se da nam nema novog pojačanja zbog birokratskih začkuljica,Cambiassa zbog ozljede ,a nema ni kolumbijskog pucača u vasionu,  malog Olsena je škartirao u primaveru, ne znam šta ga toliko mrzi  :think: , pozvao je ponajboljeg stopera Europe(pa šta taj nije još u Istanbulu?) ...,pozvano 10 obrambenjaka od toga 6 stopera po tome će WM unić' u Guinnessovu knjigu rekorda  ;D ;D ;D  ,5 veznjaka i 4 napadača,dovoljno govori kako ćemo se postaviti u nedjelju navečer...
« Last Edit: Veljača 02, 2014, 06:17:21 am by EL CUCHU 19 »

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Veljača 02, 2014, 11:00:18 am »
Taj covjek me podsjeca na herr ottag.kada je stoper zivkovic bio kapetan i nosi cenera.tomas,neretljak,tudor,simić...tako i ovaj panj.da moze i u spicu bi stavio napadaca.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Veljača 02, 2014, 13:16:18 pm »
da li je vrijeme za penal za Inter nocas? :D

Kvota je pristojna 1.55 na djubrea na nas 7.50 .. poznavajuci WM i njegovim postavkama kad igra protiv juventusa ici ce na 0-0 a primice 2-3 minimalno. iako se nadam pobjedi kao i uvijek protiv mrskog rivala bojim se da ce nas razvaliti.. i da sinoc sam sanjao da juve nudi vidala za ranokiju :D
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #45 on: Veljača 02, 2014, 16:27:43 pm »
prva stvar, nauči se kulturi. ili idi na inter balkan prosipat taj svoj srpski bonton. napadaš čovjeka zbog mišljenja na krajnje vulgaran način. druga stvar, pa prije bi se guarin mogao usporediti s mikelom nego kovačić. ako je itko u interu na tragu karakteristika igrača plemenitoga kova koje si nabrojao, to je upravo mateo ! al ja znam zašto ti to govoriš. to nije zbog objektivnog rezoniranja i svatko normalan to vidi. ti imaš komplekse !

evo koje počeo i uvrijedio me .... Gdje češ me nazvat Srbinom bijedu mi prizivaš .... al da s.... protiv BiH ovoliko nisam očekivao ....ispada da vas istina jako boli ... i ovim završavam ovu temu

:inter8: i to je jedino bitno ...

A večeras savjet  ko hoće da dobije para igrajte : Pobjedu Juvea , više žutih kartona i više kornera.

Jer sa sastavom u kojem je Kuzmanović i Kovačić protiv Juvea nemamo šanse.
 :novija zastava:

A najsretniji na svijetu bi bio kada bi Kovačić večeras dao gol i podjelio 2 asistencije i inter dobije Juvea u Torinu ...

toliko od mene  .
« Last Edit: Veljača 02, 2014, 16:34:42 pm by pupi_23 »

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #46 on: Veljača 02, 2014, 18:12:43 pm »
INTER (3-5-1-1): Handanović, Campagnaro, Rolando, Juan, Jonathan, Kuzmanović, Kovačić, Taider, Nagatomo, Alvarez, Palacio. Trener: Mazzarri.
 :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke: :ppuke:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Veljača 02, 2014, 18:57:32 pm »
uh uh dobro je taman krenuo penal i milita staviti :D
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Veljača 02, 2014, 19:02:11 pm »
Mozda nijeste primijetili ali od kad nam Guarin ne igra mi nemamo pobjede... Kolikim god ga vi panjem prozivali on je za ove nase veznjake Bog. Znajuci da njega, Cambiassa i Hernanesa nema i da ce igrati Kuzmanovic i Taider, N A J E B A L I smo.
To je ono sto ja sve vrijeme govorim, nije on CRonaldo, ali u poredjenju sa ostalim je vrh, cudi me da ga nema u timu s obzirom da nema Cambiassa. Po meni ovo znaci da cemo totalno prepustit sredinu juventusu i molit boga da nas ne napune i cekat kontru. Mislio sam da ce Hernanes,Guarin i Ambrosio bit u timu, te sam se nadao da mozemo neko iznenadjenje napravit, ali izgleda da ni Ambrosio nece poceti, a bojim se da vezni red s Kuzmanovicem,Taiderom i Kovacicem nece moci parirati njihovom.

Ko hoce pare neka igra preko golova, crveni i penal  ;D

PS treba malo ocistit temu, dosta gluposti je napisano koji veze s tekmom nemaju...

Offline majstormk

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Veljača 02, 2014, 19:58:12 pm »
kovacic u interu nece postati igracina, to je tako. vec sam se pomirio s tim, forsira decka da igra defenzivu umjesto da rade na udarcima i zavrsnici da moze one svoje prodore zavrsavati. prodora vise gotovo i nema, defenzivno nikad nece biti neki ekstra igrac i to je tako, a tako me podsjecao na mladog kaku. zelim mu brz odlazak iz intera.
a veceras bi konacno moglo odigrati dobro, red je da se ne uspavam u 20. minuti.