Author Topic: Inter-roma , Serie A(subota 5.10.2013. 20.45 h)  (Read 6553 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter-roma , Serie A(subota 5.10.2013. 20.45 h)
« Reply #50 on: Listopad 08, 2013, 21:45:51 pm »
Samo oni koji nisu gledali utakmicu mogu reci kako nas je roma razbila. Realno ne gledajuci drugo poluvrijeme, znaci gledajuci samo prvo Mi smo bili bolji od rome a vodili su nas 3:0 .
Jednostavno nismo imali dan i dalje vjerujem da nam je jedini konkurent za titulu Juve,jer prvenstva se uzimaju na malim utakmicama.

a onaj Alvarez  kakav covjek dribling i laznjak ima  hahhahah , a toliko sam ga pljuvo i pred pocetak ove sezone. Nije mi bilo jasno zbo cega ga se nismo rijesili

Da odbrana nam je spora
Ok, ako tako stvari stoje od sada molim komentare samo za prva poluvremena. I sudačke nadoknade. Ovo stvarno još nisam čuo, da bolja ekipa gubi 3-0.
Prijatelju, drago mi je da misliš da imamo šanse za naslov ali kako stvari stoje šanse za dohvatit 3.mjesto su nam male. Nažalost, to je realno.
Utakmica je bila prava prvenstvena!

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #51 on: Listopad 08, 2013, 21:55:02 pm »
Mozda nisi gledao utakmicu? Meni ne trebaju tudji komentari nakon utakmice da bih donio zakljucak, imam svoje oci. Te fore s klincem od osam godina su bas kao da ih pise osmogodisnjak.  :clap:

Rezultatski je. Roma je igrala kako je igrala, a golove je dala prvi na nasu gresku, drugi na gresku suca, a treci je dosao sam po sebi. Inace, nisu nista posebno nas nadigrali.

Otprilike je tako i Dinamo nadigrao Ludogoreca. Prvo je lopta slučajno pogodila Bugara u glavu i ušla u gol, pa drugi gol je splet nevjerojatno nesretnih okolnosti u kojima Dinamov golman slučajno ispucava na nogu Bugarskom napadaču, pa kod trećeg Dinamov igrač napucava svoga u leđa, lopta se odbija Bugaru u noge i 3-0.
Jbg, tek sad si me prosvijetlio i shvatio sam da je Dinamo jedna od najboljih europskih ekipa. A kako su tek Lyon prije 2 godine razbili. Dobro, 8 puta su u 90 minuta imali nesreću i nesretno primili golove, ali su ukupno bili bolji, taj Lyon je baš imao sreću. Prijatelju, promijeni dobavljača.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #52 on: Listopad 08, 2013, 22:19:04 pm »
Otprilike je tako i Dinamo nadigrao Ludogoreca. Prvo je lopta slučajno pogodila Bugara u glavu i ušla u gol, pa drugi gol je splet nevjerojatno nesretnih okolnosti u kojima Dinamov golman slučajno ispucava na nogu Bugarskom napadaču, pa kod trećeg Dinamov igrač napucava svoga u leđa, lopta se odbija Bugaru u noge i 3-0.
Jbg, tek sad si me prosvijetlio i shvatio sam da je Dinamo jedna od najboljih europskih ekipa. A kako su tek Lyon prije 2 godine razbili. Dobro, 8 puta su u 90 minuta imali nesreću i nesretno primili golove, ali su ukupno bili bolji, taj Lyon je baš imao sreću. Prijatelju, promijeni dobavljača.

:rrooffllmmaaoo:  :thumbup:  ;D

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #53 on: Listopad 08, 2013, 23:53:34 pm »
Da su nas razbili-nisu, pogledajte statistiku, tog 1. poluvremena. Rezultatski su nas-da, deklasirali, kao fenjeraše. To što nemamo učinkovitost kao Roma, da nam treba 18 udaraca na gol za 0 golova, a njima, 9 za 3, to je do nase ekipe, možda i postave...lako je pričati sada... Odbrana je bila smijesna i tu se svi slazemo. I besmisleno se više oko toga raspravljati.  Sto se tice sreće, ona je uvijek prisutna za uspjeh: kao što neko spomenu Sassuolo a i Ljubičaste, tako ispade, ali tako smo i došli (sa srećom) i do triple krune. Kada gledam onog Messia, i on mi izgleda sretan, kako god lopta mu dođe do nogu u 16-cu, kao magnet, mozda trebam i ja mijenjat dobavljača. :D.  A što kaže Antonio da mu je rekao Kova, nažalost, to me je najviše i nerviralo prošle godine, sada kao da je bolje stanje. Alverez se više zalaže (mislim da je i najbolji igrač trenutno, čak i ako se gledaju ocjene po portalima-iako ga neki ne vole), a Guarin, on malo bolji, ali nikako koliko može, i vidi se da je umišljen i sebičan, statičan... Sjetite se kako su kod Posebnog grizli teren kao lavice plijen...

Nisam pravio neku komparaciju do sada, čini mi se da smo mi imali najteži raspored, a da Romi tek dolazi, i ostalima, teški mečevi, tako da tu imamo šansu. Najgore je kada gubimo bodove protiv "malih" ekipa, (mada  je u Calcio i normalno zbog tvrde igre). Ono, ako tu budemo uzimali "max" bodova, da ćemo biti u vrhu uz bolje partije u derbijima. Nadam se da ćemo u sljedećim kolima skupiti dosta bodova. Kupi li nas Thohir više? Ako ništa, bar nek se uprava promjeni u bolje likove, da  znaju prepoznavati talente i za male pare.
« Last Edit: Listopad 08, 2013, 23:57:37 pm by internista83 »

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #54 on: Listopad 09, 2013, 01:22:10 am »
kad totti uspori usporit ce i roma nemogu oni daleko. gledajuci na tablicu i dosadasnje rezultate imamo ljep ucinak sta god pricali 4 pobjede medju kojima je fiorentina, 2 nerjesene medju kojima je juventus i poraz od rome koja nam nikad nije pasala rjesili smo 3 velike utakmice uzeli bodove iz 2, a sad treba skupljat bodove protiv manjih ekipa, jer se tu pravi razlika, a ne u derbijima.

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #55 on: Listopad 09, 2013, 09:32:43 am »
kad totti uspori usporit ce i roma nemogu oni daleko. gledajuci na tablicu i dosadasnje rezultate imamo ljep ucinak sta god pricali 4 pobjede medju kojima je fiorentina, 2 nerjesene medju kojima je juventus i poraz od rome koja nam nikad nije pasala rjesili smo 3 velike utakmice uzeli bodove iz 2, a sad treba skupljat bodove protiv manjih ekipa, jer se tu pravi razlika, a ne u derbijima.
To je točna dijagnoza i terapija Intera ove sezone. Za sada je dobro, jedino ne smijemo prosipati bodove kao sa Cagliarijem.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #57 on: Listopad 09, 2013, 11:26:12 am »
U prvom poluvremenu 4 suta 3 gola Rome..... Ocito neli uzivaju u spustanju Intera.   Razbijanje je ono sto nam je Napoli radio prosle sezone kao i vecina ekipa a ovo sto se desilo u Nedjelju je smijesno.   Pricajte sta hocete nismo nadigrani od Rome uopste.  I stojim iza toga.   Jedino sto mi se ne svidja u ovpm sada Interu su spori defanzivci.  

Da me pogresno ne shvatite Roma jest zasluzila pobjedu ali pricati o tome kako nas je razbila je smijesno.
I normalno da ni ja nisam zadovljan prikazanim protiv Rome ali 3:0 je ipak     
« Last Edit: Listopad 09, 2013, 11:33:58 am by salee_inter »

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #58 on: Listopad 09, 2013, 15:34:38 pm »
Koji meni quratz može biti utjeha što izgubismo 0:3, a nismo kao razbijeni,  :D za pet godina dok će netko gledati povijest rezultata Intera i romamerde vidjet će 0:3 i gotova priča, i sigurno neće reći,"Eto dadoše nam slučajno  golove".  0:3 JE 0:3 kako god okreneš  :awerjjfe: .Popušismo i gotovo,idemo dalje...
« Last Edit: Listopad 09, 2013, 15:37:04 pm by EL CUCHU 19 »

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #59 on: Listopad 10, 2013, 09:56:46 am »
Koji meni quratz može biti utjeha što izgubismo 0:3, a nismo kao razbijeni,  :D za pet godina dok će netko gledati povijest rezultata Intera i romamerde vidjet će 0:3 i gotova priča, i sigurno neće reći,"Eto dadoše nam slučajno  golove".  0:3 JE 0:3 kako god okreneš  :awerjjfe: .Popušismo i gotovo,idemo dalje...

Naravno, sve to stoji. Samo smatram da nije tako strasno kako rezultat kaze, pogotovo gledajuci proslu sezonu kada bi nakon 0-3 rekli kako smo jos super prosli.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #60 on: Listopad 10, 2013, 21:04:48 pm »
pa onda kazes to sto si sad napisao, a ne da smo ih razvalili igrom i prilikama, jer nismo prisli golu
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D