Author Topic: Inter-roma , Serie A(subota 5.10.2013. 20.45 h)  (Read 6554 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Odg: Inter-roma , Serie A(subota 5.10.2013. 20.45 h)
« Reply #25 on: Listopad 06, 2013, 10:32:56 am »
realno nije bilo lose koliko rezlutat pokazuje, romu je sralo za medalje, znaci pogodili su nemoguce suteve u dva navrata a mi u isto vrijeme na drugoj strani pogadjamo vratnice i golman brani cuda, nama izvlaci sumnjivu situaciju van kaznenog a njima ubacuje unutar kaznenog prekrsaj, ne kazem da je pogrijesio sudija nego samo pokazujem na cinjenicu koliko je njih islo veceras! realno su bili bolji al nismo mi izgledali toliko lose, igrali smo koliki su nam limiti, roma je osim formom i igracki jaca od nas, gervinho me posjecao na shevchenka, kako se odlicno kretao po terenu. nama su neki igraci odigrali nesto ispod razine i uz ovako inspiriranu romu jednostavno nismo imali sanse, mene najvise smeta kad pereira i posebno guarin uopce ne koriste mozak pa prave budalestine i glupe prekrsaje kad zato uopce nema potrebe, kao i juan koji je nesto puko u zadnje vrijeme i previse brutalno igra! problem u formaciji je najveci bio sto pereira jednostavno nezna da igra prema naprijed a to je nam vazno, ne krivim ga sto nije koristio mozak i napravio onako glup penal, desi se, al je kao igrac ogranicen!
uglavnom nije sve tako sivo kao sto se cini, po meni rezlutat nije realan, igrali smo solidan mec sve u svemu. samo da se sto prije oporavimo i vratimo se u pobjednicki niz, to je sad jako vazno u borbi za trece mjesto

Glavno da je Juan puko,  :think:  ima jedan  koji je  puknut'  konstantno već tri sezone otkad je došao iz Barija,prvi gol rome dokaz...

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Listopad 06, 2013, 11:24:43 am »
Od početka su igrali preko naše lijeve strane, znali su di pušta.Kod gola Florenzia opet pereira pušta tottia da odigra kontru, umisto da radi prekid na njihovih 16. Uglavnom, dečko se ne ˝snalazi˝ u nogometu. Juan na širokom prostoru 1 na 1 rupa. Imam osjećaj da se nekako s nagatomom na lijevoj strani puno bolje slaže. Nije mi jasno zašto smo dovodili tog wallaca i zašto je obi  na posudbi, mogao bi poslužiti na lijevo više od dotičnog. Peti sudac je vječna enigma, kod penala stoji u stavu dva metra od događaja, vidi da je faul vanka i šuti ko zaliven, dok se kod gola ranocchie javlja s druge strane. Ali nismo ni sriće imali, od totijevog gola, preko naše stative, do alvarezove ozljede kod igrača više. previše loših stvari se poklopilo.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #27 on: Listopad 06, 2013, 12:15:31 pm »
Može ovdje pričat šta ko želi, sa srećom koju nismo imali (računajući i taj prekršaj), protiv Rome bi se u 1. poluvremenu vodilo lagano, jer smo daleko bolje igrali, od njih, nisu znali sagradit napad, dali golove, nakon sto su im nasi stoperi lagano pomogli da uguraju gol. To što ljudi znaju iskoristit greške, pa moraju znat kada imaju Totija, igrač koji pravi razliku i kada ne ide ekipi, mi takvog nemamo nego se uvijek mora vise trčati i zalagati, a i  imaju prejake krilne igrače... (Pitanje je kako bi s ei oni proveli da su pravili slične greške...). Izgleda da Juan i Ranocchia imaju kredita koliko žele kada u jednoj utakmici gdje odlučuju detalji, gdje jednu izgubljenu loptu Toti uvijek zna magijom ili asistirati ili poslati u mreži, a oni izigravaju showmane, kao da smo već osvojiti titulu. To se neoprostive greške u bilo kojoj ozbiljnoj ekipi. Sreća im što ih nema ko zamjeniti da se malo trijezne.

Ne može napad nadavati golova, koliko glupa odbrana može naprimat! (Ne mislim da su ljudi glupi, ali imaju glupe reakcije, ne znaju je bar u aut izbacit kada je gusto, to bi valjda i dijete znalo, a one izlaske do sredine protivničke polovine ne treba trošiti riječi, nije svako Rasulo pa da se zabija kako hoces). I Mazzari je upravu, daleko smo bolje igrali protiv Rome, nego protiv Fiorentine, a meni se čini da smo daleko igrali bolje nego i protiv Cagliaria!
« Last Edit: Listopad 06, 2013, 12:27:10 pm by internista83 »

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Listopad 06, 2013, 12:52:09 pm »
sad svi mediji pisu kako je roma razbila inter.to moze reci samo onaj tko nije gledao. da je andrea onu loptu napucao morattiju u krilo,da je guarinova lopta usla u gol,pricali bi o velikoj predstavi intera. mi njihove greske nismo iskoristili,oni nase jesu i to je sve.netreba sad padat u depresiju,idemo dalje i to je sve

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Listopad 06, 2013, 12:54:49 pm »
Od početka su igrali preko naše lijeve strane, znali su di pušta.Kod gola Florenzia opet pereira pušta tottia da odigra kontru, umisto da radi prekid na njihovih 16. Uglavnom, dečko se ne ˝snalazi˝ u nogometu. Juan na širokom prostoru 1 na 1 rupa. Imam osjećaj da se nekako s nagatomom na lijevoj strani puno bolje slaže. Nije mi jasno zašto smo dovodili tog wallaca i zašto je obi  na posudbi, mogao bi poslužiti na lijevo više od dotičnog. Peti sudac je vječna enigma, kod penala stoji u stavu dva metra od događaja, vidi da je faul vanka i šuti ko zaliven, dok se kod gola ranocchie javlja s druge strane. Ali nismo ni sriće imali, od totijevog gola, preko naše stative, do alvarezove ozljede kod igrača više. previše loših stvari se poklopilo.

i riskira da dobije drugi zuti, ostalo su upravu.

samo vidim poceli smo slaviti poraze.. nije dobro nikako.. ekipa koja nije napravila sansu 90 minuta je bila bolja.. ma ustvari nebitno je. rasuli smo ih :D  :rrooffllmmaaoo:
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #30 on: Listopad 06, 2013, 13:15:10 pm »
Cagliari- ono je trebao biti poraz, silovanje lopte da se da gol. Ja ne znam kome je ondje Inter igrao lijepo, ono je ekipa koja se bori za opstanak meni se povraćalo od nasih napada (gledao, ponavljam, drugo poluvrijeme). Nemojte mi pisat o bunkeru! I sada smo fino na -7...

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Listopad 06, 2013, 13:32:50 pm »
Ljudi su nas uzeli, bili su bolji, ali je rezultat nerealan. Fiorentina nas je totalno nadigrala pa smo ih uzeli, roma uopste nije bila toliko dominantna koliko rezultat pokazuje, ovo se narucito odnosi na prvo poluvrijeme kada je sve i odluceno. Tesko se kasnije bilo vracati i morali smo vise rizikovati u drugom i samim tim smo ostavljali njima prostora. Greska ranokije i glupost pereire su nas kostali, ovaj drugi sto se mene tice ne treba vise nikad zaigrati za nas. Rolando i juan su u 1 na 1 ocaj, gervinho ih je okretao kao na ringispilu.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Listopad 06, 2013, 15:25:49 pm »
Loše, jako loše. Doma pred našim navijačima 3-0 nemože bit ništa dobro i nije bilo.
Prvi gol 4-5 igrača može blokirat Tottija prije šuta, a samo jedan ulazi u blok umjesto da se bacaju pod loptu kao da im život ovisi o tome.
Drugi gol je priča za sebe, onaj Gervinho je radio s nama šta je htio čovjek bi reko da je to Ronaldo, očito imamo velikih problema kad igramo protiv momčadi sa brzim krilima, samo se sjetite šta nam je Joaquin radio isti način ko jučer Roma i Gervinho.
Treći gol ista priča kontra brza tranzicija i to je to. Glupo je pričat dal je penal bio vani ili unutra, jer smo vrlo malo pokazali jučer i zabili bi oni nama i da nije bilo penala. Kao što je neko reko limitirana smo ekipa nemože Cambiasso bit više igrač koji povezuje obranu i napad on je igrač za pola sata maximum jedno poluvrjeme po meni, zato smo trebali dovest Nainngolana. Ima tu još igrača koji nisu za prvih jedanaest, a prvenstveno Pereira! Iskreno nado sam se da će Mazzari bacit Wallacea desno, a Nagatoma ljevo jer Torosidis nije neki bek vrhunski Nagatomo bi ga izdominiro sigurno, a Wallace nemože bit lošiji od Pereire.
Jedino jučer šta smo mi opasno napravili za njihov gol je udarac Guarina, ostalo se nemogu ni sjetit jer nije ni bilo.

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #33 on: Listopad 06, 2013, 17:55:13 pm »
Po meni mazari radi odlican posao,ipak nam treba par pojacanja u sijecnju a ovako neka on kombinira malo sa cim ima i da vidi koga more otpisat a koga ne.izgubili smo jednu ali nije smak svita samo je rezultat jadan da je bilo makar manja razlika ali neka mu je ovo skola jer tribamo igrat malo ofenzivnije isto tako smo tribali igrat protiv caglaria a ne palacia sama u napad. Ja bi ovako kreca
                             Handa
      Campagnaro ranocchia juan
Nagatomo kovacic guarin jonny
      Palacio.           belfodil
                     Milito

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Listopad 06, 2013, 18:50:24 pm »
mazari je pokazo da je dobar trener al nemoze bez pojacanja, trebaju nam kvalitetni igraci a ne neki poluproizvodi, i nemozemo se dovijeka izvlacit na milita, sto se mene tice u januaru bi glavna meta trebo biti neki top napadac. al sudeci po politici kluba nista od zvucnih imena pa tako da je ovo interova realnost par pobjeda pa par katastrofa i opet sve iz pocetka

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #35 on: Listopad 06, 2013, 19:01:19 pm »
Po meni mazari radi odlican posao,ipak nam treba par pojacanja u sijecnju a ovako neka on kombinira malo sa cim ima i da vidi koga more otpisat a koga ne.izgubili smo jednu ali nije smak svita samo je rezultat jadan da je bilo makar manja razlika ali neka mu je ovo skola jer tribamo igrat malo ofenzivnije isto tako smo tribali igrat protiv caglaria a ne palacia sama u napad. Ja bi ovako kreca
                             Handa
      Campagnaro ranocchia juan
Nagatomo kovacic guarin jonny
      Palacio.           belfodil
                     Milito
jarane ovo je bas preofanzivno, volio bi ja da svi oni igraju odjednom ali tesko...
ja bi za pocetak volio vidjeti kovacica umjesto cambiassa, guarin i taider da igraju defanzivnije a kovacic i alvarez da imaju slobodu iza palacia

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Listopad 06, 2013, 19:07:35 pm »
Vjerujem da cim Icardi i Kovacic budi spremni za 90 min Guarin i Taider (Cambiasso) ce na klupu.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Listopad 06, 2013, 19:43:29 pm »
ja bi za pocetak volio vidjeti kovacica umjesto cambiassa, guarin i taider da igraju defanzivnije a kovacic i alvarez da imaju slobodu iza palacia

:clap: :thumbup:, slazem se

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Listopad 06, 2013, 19:49:26 pm »
i riskira da dobije drugi zuti, ostalo su upravu.

samo vidim poceli smo slaviti poraze.. nije dobro nikako.. ekipa koja nije napravila sansu 90 minuta je bila bolja.. ma ustvari nebitno je. rasuli smo ih :D  :rrooffllmmaaoo:

Znam da je dečko malo ograničen :-) ali bio mu je na leđima i malo ga gurneš, totti pada ko kruška, ne virujem da bi mu dao drugi žuti.
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Listopad 06, 2013, 20:00:16 pm »
sad svi mediji pisu kako je roma razbila inter.to moze reci samo onaj tko nije gledao. da je andrea onu loptu napucao morattiju u krilo,da je guarinova lopta usla u gol,pricali bi o velikoj predstavi intera. mi njihove greske nismo iskoristili,oni nase jesu i to je sve.netreba sad padat u depresiju,idemo dalje i to je sve
Gledao sam utakmicu i moram reći da nas je Roma doslovno razbila.Da je Ranocchia ovo, da je Guarin ono...da baba ima k.... bila bi deda. Roma je odlično posložena ekipa, pametno i jeftino su kupovali na mercatu, doveli nekoliko odličnih igrača (istovremeno otišli im Osvaldo, Lamela i onaj u PSG). Imaju odličnog trenera i prije svega Tottija, FRajer je Pele za kompletnu Serie A. MAjstor. A ovi naši...Napredak u odnosu na lani je vidljiv, Guarin, Kiki Riki, Ranokija na klupu. To nisu igrači za Inter. Šta god mnogi znalci ovdje piskarali.
Utakmica je bila prava prvenstvena!

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #40 on: Listopad 06, 2013, 20:47:32 pm »
.Napredak u odnosu na lani je vidljiv, Guarin, Kiki Riki, Ranokija na klupu. To nisu igrači za Inter. Šta god mnogi znalci ovdje piskarali.

Pa nije ni jedan osim Samira igrač za klub kao Inter, i  Milito i Cambiasso ne bi igrali da je ovo inter od prošle decenije... Realnost stanja kluba smo morali do sada uvijdeti. A za kupovinu Rome, i našu, to je isto grozna realnost- masa nas i piše ovdje, da za super ukomponvan tim ne treba extra novac, već malo mozga, kojeg ti zaduženi ljudi za transfere moraju imati, pa to im je posao...

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Listopad 07, 2013, 06:46:47 am »
Ljudi su nas uzeli, bili su bolji, ali je rezultat nerealan. Fiorentina nas je totalno nadigrala pa smo ih uzeli, roma uopste nije bila toliko dominantna koliko rezultat pokazuje, ovo se narucito odnosi na prvo poluvrijeme kada je sve i odluceno. Tesko se kasnije bilo vracati i morali smo vise rizikovati u drugom i samim tim smo ostavljali njima prostora. Greska ranokije i glupost pereire su nas kostali, ovaj drugi sto se mene tice ne treba vise nikad zaigrati za nas. Rolando i juan su u 1 na 1 ocaj, gervinho ih je okretao kao na ringispilu.

Ako su ovi 1 na 1 očaj, šta im je kompanjon iz obrane  :think:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Listopad 07, 2013, 10:06:10 am »
Sta sve ovdje necu procitat. Ne valja onaj, ne valja ovaj...ocaj....

Roma nas uopce nije razbila (osim rezultatski) a onaj tko je gledao i to tvrdi, bez uvrede, ili nema pojma o nogometu ili je corav. Jako je malo trebalo da se kotacic okrene....prvi gol dobivamo iz glupe greske zapca, Totti pogadja majstorski kroz sumu igraca i to je poklon gol za 1-0. Mi stisnemo (ne moras imati zicere da bi se reklo da dominiras), napadamo, nema srece (stativa koja se jos uvijek trese) i onda jebeni nepotrebni peti sudac ne vidi da je faul bio vani a stoji metar i pol ispred. Na stranu to sto je Pereira stvarno idiot i jezim se kad ga vidim u prvih 11, ali ova situacija je okrenula kotacic na Rominu stranu - dobijes gol iz nepostojeceg penala za 0-2, jedva cekas kraj poluvremena i dok si tako u soku, ovi sloze kontru i Florenzi pogodi sto ne bi iz 20 puta pogodio. Ovi ni krivi ni duzni vode 3-0. Sve sanse sto je poslije Roma imala je plod naseg vijanja, ne bi oni to stvarali da je bio egal. I mislio sam da ovo necu nikad reci - falio nam je Jonathan. I to jako.

Inace, jos bi napomenio kako ne mogu podnijet Tottija i suce koje izgleda on guzi. Jebote, svaki jebeni dodir on pada ko kruska i folira i okrece se prema sucu i trazi faul a ovaj supak nasjeda ko kvocka na jaje. Takvih bude bar 5 faulova na ime Totti. Serem se na Tottija.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Listopad 07, 2013, 12:23:17 pm »
kod prvog gola je ta šuma igrača mogla uć u blok a ne da se od njih 5 jedan baca pod loptu

ovako se ulazi u blok: http://www.youtube.com/watch?v=Ev1S8quL9rE

evo tu na 0:08 se vidi da se čak netko (čini mi se Juan) izmiče jer misli vjerovatno da lopta ide van:
http://www.youtube.com/watch?v=OXYf3qjdtpA

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Listopad 08, 2013, 09:28:31 am »
Sta sve ovdje necu procitat. Ne valja onaj, ne valja ovaj...ocaj....

Roma nas uopce nije razbila (osim rezultatski) a onaj tko je gledao i to tvrdi, bez uvrede, ili nema pojma o nogometu ili je corav. Jako je malo trebalo da se kotacic okrene....prvi gol dobivamo iz glupe greske zapca, Totti pogadja majstorski kroz sumu igraca i to je poklon gol za 1-0. Mi stisnemo (ne moras imati zicere da bi se reklo da dominiras), napadamo, nema srece (stativa koja se jos uvijek trese) i onda jebeni nepotrebni peti sudac ne vidi da je faul bio vani a stoji metar i pol ispred. Na stranu to sto je Pereira stvarno idiot i jezim se kad ga vidim u prvih 11, ali ova situacija je okrenula kotacic na Rominu stranu - dobijes gol iz nepostojeceg penala za 0-2, jedva cekas kraj poluvremena i dok si tako u soku, ovi sloze kontru i Florenzi pogodi sto ne bi iz 20 puta pogodio. Ovi ni krivi ni duzni vode 3-0. Sve sanse sto je poslije Roma imala je plod naseg vijanja, ne bi oni to stvarali da je bio egal. I mislio sam da ovo necu nikad reci - falio nam je Jonathan. I to jako.

Inace, jos bi napomenio kako ne mogu podnijet Tottija i suce koje izgleda on guzi. Jebote, svaki jebeni dodir on pada ko kruska i folira i okrece se prema sucu i trazi faul a ovaj supak nasjeda ko kvocka na jaje. Takvih bude bar 5 faulova na ime Totti. Serem se na Tottija.

Kao da čitam upis mog malog od 8 godina, jer on ovako razmišlja... ili ne razmišlja... nego samo priča bez razmišljanja ( ne ljuti se jer često i ja tako funkcioniram kada je u pitanju Inter)!!!

Roma nas je demolirala sa 0:3, šta Vam to nije dovoljno samo po sebi?! Nemojte se ljutiti, ali pita li se netko; je li Roma igrala planski ili su nam golove stvarno dali na prepad, kontru, našu grešku ili što već pišete?!
Da ste gledali i čitali komentare nakon utakmice shvatili bi da je cijela utakmica bila odrađena onako kako ju je njihov trener zamislio. Mi nemamo momčad, na dobrom smo mjestu na tablici, stojimo puno bolje od prošle sezone, ali ne očekujem čudo i borbu za sami vrh.
Čisto da znate, kada sam pitao Kovačića nešto o momčadi i novoj sezoni, rekao je; momčad je slaba, puno ljudi koji su uvjereni da su super nogometaši. Jako malo se trude na treninzima i utakmicama, stalno je netko povređen, iako mislim da to nije istina ( točnije čovjek vidi)... i ne očekujte puno od ove sezone ( njegova procjena je bila, da ako budemo u prvih 6 biti će odličan rezultat)
« Last Edit: Listopad 08, 2013, 09:29:47 am by Antonio »

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Listopad 08, 2013, 09:45:21 am »

Kao da čitam upis mog malog od 8 godina, jer on ovako razmišlja... ili ne razmišlja... nego samo priča bez razmišljanja ( ne ljuti se jer često i ja tako funkcioniram kada je u pitanju Inter)!!!

Mozda nisi gledao utakmicu? Meni ne trebaju tudji komentari nakon utakmice da bih donio zakljucak, imam svoje oci. Te fore s klincem od osam godina su bas kao da ih pise osmogodisnjak.  :clap:

Roma nas je demolirala sa 0:3, šta Vam to nije dovoljno samo po sebi?! Nemojte se ljutiti, ali pita li se netko; je li Roma igrala planski ili su nam golove stvarno dali na prepad, kontru, našu grešku ili što već pišete?!

Rezultatski je. Roma je igrala kako je igrala, a golove je dala prvi na nasu gresku, drugi na gresku suca, a treci je dosao sam po sebi. Inace, nisu nista posebno nas nadigrali.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Listopad 08, 2013, 17:32:33 pm »

Da ste gledali i čitali komentare nakon utakmice shvatili bi da je cijela utakmica bila odrađena onako kako ju je njihov trener zamislio. Mi nemamo momčad, na dobrom smo mjestu na tablici, stojimo puno bolje od prošle sezone, ali ne očekujem čudo i borbu za sami vrh.
Čisto da znate, kada sam pitao Kovačića nešto o momčadi i novoj sezoni, rekao je; momčad je slaba, puno ljudi koji su uvjereni da su super nogometaši. Jako malo se trude na treninzima i utakmicama, stalno je netko povređen, iako mislim da to nije istina ( točnije čovjek vidi)... i ne očekujte puno od ove sezone ( njegova procjena je bila, da ako budemo u prvih 6 biti će odličan rezultat)

potpis

Offline salee_inter

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Listopad 08, 2013, 18:39:28 pm »
Samo oni koji nisu gledali utakmicu mogu reci kako nas je roma razbila. Realno ne gledajuci drugo poluvrijeme, znaci gledajuci samo prvo Mi smo bili bolji od rome a vodili su nas 3:0 .
Jednostavno nismo imali dan i dalje vjerujem da nam je jedini konkurent za titulu Juve,jer prvenstva se uzimaju na malim utakmicama.

a onaj Alvarez  kakav covjek dribling i laznjak ima  hahhahah , a toliko sam ga pljuvo i pred pocetak ove sezone. Nije mi bilo jasno zbo cega ga se nismo rijesili

Da odbrana nam je spora

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Listopad 08, 2013, 18:41:46 pm »
Mozda nisi gledao utakmicu? Meni ne trebaju tudji komentari nakon utakmice da bih donio zakljucak, imam svoje oci. Te fore s klincem od osam godina su bas kao da ih pise osmogodisnjak.  :clap:

Rezultatski je. Roma je igrala kako je igrala, a golove je dala prvi na nasu gresku, drugi na gresku suca, a treci je dosao sam po sebi. Inace, nisu nista posebno nas nadigrali.

svakog oktobra mjeseca imas napade ludila  :D

a vidim poceo si kao i stramaćoni, poslije 3-0 poraza od udinesea izjavljivao je isto sto i ti sad.

p.s. We must stay united.  :rrooffllmmaaoo:

@sale upravu si ti Roma nas nije razbila.. nego je samo igrala koliko joj je bilo potrebno.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Listopad 08, 2013, 19:44:54 pm »
Takom smo mi Sassuolo pobijedili: prvi gol greska obrane, drugi sudac, treci dao pomocni sudac, cetvrti gol sreca....dajte budite manje navijacki nastrojeni. Pa normalno je da kada das gol  da je protivnik pogrijesio. Izgubili smo 0:3 i tu je kraj price. Idemo dalje do zime pokusati ostati medju prvih 5 na tablici i to je onda uspjeh
Raspored nam po meni naklonjen, a i pauza nam moze pomoci, jer ovako napamet, nemamo bas nekih reprezentativaca u ekipi