Author Topic: Pripremne utakmice  (Read 11448 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
Pripremne utakmice
« on: Srpanj 17, 2013, 18:54:41 pm »
Evo dobili Trentino sa 3-0 u prvoj utakmici u kojoj su noge teske, pogotovo Belfodilu. Promasio je dva penala. Inace, Icardi zanimljiv, Belfodil nije odusevio, Mbaye dobar, Guarin dobar.....od ostalih se meni nitko nije istaknuo....

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
Odg: Pripremne utakmice
« Reply #1 on: Srpanj 18, 2013, 06:59:22 am »
Eto i par slikica sa jučerašnje tekme:

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #2 on: Srpanj 18, 2013, 17:33:29 pm »
Belfodil posti. Ne smije da jede i pije vise od 18 sati. A dobar je tehnicar to se vidi.
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #3 on: Srpanj 19, 2013, 07:26:15 am »
Nisam gledao tekmu ,al čitam da se istaknuo mali Andrea Mira ,eto njegove slike kao kapetana Intera s nagradom Giacinta Facchetija  s nekog turnira otprije 4 godine:

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #4 on: Srpanj 22, 2013, 19:13:14 pm »

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #5 on: Srpanj 22, 2013, 23:56:51 pm »
znal ko u kojoj smo formaciji igrali ovu utakmicu?

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #6 on: Srpanj 23, 2013, 01:31:16 am »
3-5-2 igrali...... uglavnom mazzari jasno igra samo na bekove, znaci cim vezni dobiju lopte salju ih napamet na bekove a sto se tice bekova imamo jednog fenomenalnog a to je nagatom, nevjerovatna moc ponavljanja vec sada al zato na drugoj strani imamo mislim najgore igraca od svih 25 il koliko ih vec ima u interovom kadru a to je pereira, kako los igrac, za nepovjerovat! jonathan ono svoje standardno, pokusava ali nista, nula bodova danas! uz nagatoma guarina je bio fenomenalan i palacio pokazao klasu kad je usao, belfodil ima odlicne kretnje a icardi nije imao dva dodira s loptom, capello je tu mislim eto tek tako, neznam ni zasto je igrao ovoliko, mali ollsen je velika nada, puno lopti uzima a odlicno ih predaje, vidi dosta toga na terenu, defitnitivno bi ga se trebalo isprobavati ove sezone, m'baye igra na centralnom veznom umjesto guarina i bio apsolutno pogubljen, ricky alvarez i protiv ovih igrao na bljeskove sto nije dovoljno nikako, kuzmanovic cak i najbolje mjenjao strane na utakmici i bio dosta borben i nametljiv al opet par glupih dodavanja ga unisti, cambiasso standardno svoje, sto se tice obrane campagnaro, ranocchia, chivu i juan pokazali da ce im lezat ova formacija jer odlicno igraju i s loptom, znaju kreirat akcije sto je vazno za ovu 3-5-2 formaciju i ova trojica prva navedena nisu dopustili napadacu vicenze ni da primi loptu jednom a ne da zaprijeti dok andreolli i samuel imaju velikih problema u kreaciji a i ispadali su glupo u dva tri navrata, defitnivno ce morat poradit oni malo!
uglavnom solidna provjera jer vicenza nije amaterski klub, imaju 3-4 poznata igraca a inter tek na pocetku, teske noge, moglo se bolje al ne treba cjepidlacit!
....potpuno trijezan umirem....

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #7 on: Srpanj 23, 2013, 12:18:01 pm »
Mali Olsen razbija! Kad smo ga kupovali rekli su da je igrac karakteristika Pirla i bas je tako. Kako bih ja njega umjesto Cambiassa po malo ubacao, odma sad odma... On, Kovacic, Guarin, kakvi Naingolan i bakraci. I mali Mira je dobar igrac.

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #8 on: Srpanj 23, 2013, 19:15:58 pm »

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #9 on: Srpanj 24, 2013, 14:37:22 pm »
Mali Olsen razbija! Kad smo ga kupovali rekli su da je igrac karakteristika Pirla i bas je tako. Kako bih ja njega umjesto Cambiassa po malo ubacao, odma sad odma... On, Kovacic, Guarin, kakvi Naingolan i bakraci. I mali Mira je dobar igrac.
Da, i Capello, ali gdje će oni biti kad počnu prave utakmice!? Mazzarri je dobro rekao: ako opet želite 50 bodova onda će igrati mladići.
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #10 on: Srpanj 25, 2013, 01:20:30 am »
Macari je rekao jednu veliku glupost jer je on poznat po tome sto zapostavlja mlade igrace, ovo mu je izgovor.
Sad treba neki starac da igra koji ne moze da se krece, a mladi Olsen koji moze svima da drzi predavanje da sjedi na klupu?
« Last Edit: Srpanj 25, 2013, 01:23:14 am by Emir Podgorica »

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #11 on: Srpanj 25, 2013, 13:44:05 pm »
nadam se da se varam al Mazari mi se nesvidja nikako po ovim pocetnim izjavama

Offline Interf@n

• Super clan
    • View Profile
« Reply #12 on: Srpanj 27, 2013, 14:15:09 pm »
Danas u 15.30 h protiv HSV-a, prva prava provjera...

INTER (3-5-2): 1 Handanovic; 14 Campagnaro, 23 Ranocchia, 5 Juan Jesus; 55 Nagatomo, 13 Guarin, 19 Cambiasso, 11 Alvarez, 31 Alvaro Pereira; 8 Palacio, 9 Icardi

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #13 on: Srpanj 27, 2013, 16:30:56 pm »

još uvijek u obrani plivamo za popizditi, ranokija katastrofa, o pereiri i alvarezu neću ni slova napisati, valjda imamo šta bolje naklupi...

:baklja for in:

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #14 on: Srpanj 27, 2013, 19:51:16 pm »

još uvijek u obrani plivamo za popizditi, ranokija katastrofa, o pereiri i alvarezu neću ni slova napisati, valjda imamo šta bolje naklupi...

:baklja for in:

Yep, obrana mi se ne svidja nikako. Lijevog beka kao da nemamo a Alvarez ce bit ok za uci s klupe, jer tu ce igrat Kovacic. Inace, treba nam netko tko moze vise trcat od Cambiassa. Icardi zabio kao najveci rutiner, Belfodil nevidljiv. Nagatomo iznenadjuje, dosta je opasan....ako uzmemo dobrog desnog beka, onda bi on mogao lijevo. Ali obrana s trojicom mi nekako ne funkcionira....zasad.

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #15 on: Srpanj 27, 2013, 21:26:34 pm »
ubijao nas hsv preko bokova..... nagatomo los a pereira kao i uvijek katastrofalan, znaci sigurno najlosiji igrac u citavom interovom rosteru igraca! koliko nam fali znalac pokazuje i ulazak kuzmanovica koji je jedan prosjecan igrac al je podigao razinu igre. icardi me razocarao u par meceva a belfodil mi se svidja, zeli da igra nogomet i to mi se svidja, icardi klasicna talijanska spica, samo ceka u kaznenom a takvi tipovi igraci nisu vise za velike domete!
obrana je radi bekova i zadnjih veznih dosta visila al su i dosta dobro krpili bekove par puta, juan se istakao po losim postavljanjima al vjerujem da ce mazzari ako nista obranu uigrat i podignut na veci nivo! al nam uzasno fale i vezni i jedan bek umjesto pereire.

Offline ILfenomeno

• Super clan
    • View Profile
« Reply #16 on: Srpanj 27, 2013, 22:59:31 pm »
Iako treba naglasiti da je HSV 2 tjedna prije nas krenuo s pripremama tj oni su već u natjecateljskoj formi, jasno je da je još uvijek nužno dva-tri pojačanja, i to mislim pojačanja. Gospodi u klubu bi trebalo biti jasno da prvo kolo započinje za manje od mjesec dana i da prostora za manevriranje nema na pretek. Neka ovaj Thohir da neke garancije pa da se krene u neku ozbiljnu kupnju

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #17 on: Srpanj 28, 2013, 11:23:46 am »
Gledao sam sve naše utakmice na pripremama, čak sam i zadovoljan sa viđenim ( ne očekujem sa ovim igračima osvajanje prvenstva), ali nikako ne mogu shvatiti što vodeći ljudi kluba vide npr. u Alvarezu. To je konstantno izdrkavanje, gluma nogometne igre, bez odgovornosti, i pre često sa noge na nogu. ne razumijem što će nam takav igrač?! Sa druge strane Pereira bi u ozbiljno posloženom klubu također davno dobio nogu.
Ono što veseli su naši mladi igrači jer mi oni puno bolje izgledaju od tzv. zvijezda kluba

Offline Maverick

• Super clan
    • View Profile
« Reply #18 on: Srpanj 28, 2013, 16:48:49 pm »
Da, prilicno si u pravu. Ovaj mali Olsen mi je dobar, volio bih da se vise forsira. Nadam se da Alvarez nece prismrdit prvom sastavu kad Kova ozdravi. Problem je taj lijevi bek, jer je Pereira katastrofalan i defanzivno i ofanzivno, a uspije mu svaki jedanaesti centarsut. Tamo bubnit Nagatoma i dovest desnog beka.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #19 on: Srpanj 28, 2013, 17:27:27 pm »
Odbrana je prezelena za veci rezultat. Sa ovim igracima nemamo sta traziti u prvenstvu, jer inter se uvijek oslanjao na zvijezde.. sad ih nemamo, oni sto su ostali polako zavrsavaju karijeru i to je to. neka icardi ili bilo ko i zabije 25 komada odbrana ce primiti 50
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #20 on: Srpanj 29, 2013, 00:51:33 am »
Odbrana je prezelena za veci rezultat. Sa ovim igracima nemamo sta traziti u prvenstvu, jer inter se uvijek oslanjao na zvijezde.. sad ih nemamo, oni sto su ostali polako zavrsavaju karijeru i to je to. neka icardi ili bilo ko i zabije 25 komada odbrana ce primiti 50

a ja sam bas misljenja da su nam vezni red i napad kriticni..... da su nam obrana i golman jedini stabilni dio ekipe! u biti vezni red smatram u rangu najslabije ekipe u ligi. a sto se napada tice jedino ozljedjeni milito moze u dobroj sezoni garantirat 20+ golova, a nece on toliko bit ni zdrav niti igrat i ko zna kakav ce se vratit poslje neugodne ozljede, palacio tesko da moze preko 15 golova u sezoni  a to nije dovoljno za velike domete. a sto se vezne linije tice to je tragedija, u obrani su katastrofalni od kovacica pa do cambiassa a u napadu su bez i najmanje kreacije. plus sto mazzari inzistira na igru preko bekova  a mi samo nagatoma imamo kao beka koji je opasan po protivnicki gol. nama uzasno treba dva vezna igraca od toga jedan defanzivni pravi i jedan bek nam treba da mozemo igrat ozbiljnu ulogu, obrana mi je dobro popunjena mada nebi imao nista protiv da dodje recimo dragovic.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #21 on: Srpanj 29, 2013, 13:52:10 pm »
a ja sam bas misljenja da su nam vezni red i napad kriticni..... da su nam obrana i golman jedini stabilni dio ekipe! u biti vezni red smatram u rangu najslabije ekipe u ligi. a sto se napada tice jedino ozljedjeni milito moze u dobroj sezoni garantirat 20+ golova, a nece on toliko bit ni zdrav niti igrat i ko zna kakav ce se vratit poslje neugodne ozljede, palacio tesko da moze preko 15 golova u sezoni  a to nije dovoljno za velike domete. a sto se vezne linije tice to je tragedija, u obrani su katastrofalni od kovacica pa do cambiassa a u napadu su bez i najmanje kreacije. plus sto mazzari inzistira na igru preko bekova  a mi samo nagatoma imamo kao beka koji je opasan po protivnicki gol. nama uzasno treba dva vezna igraca od toga jedan defanzivni pravi i jedan bek nam treba da mozemo igrat ozbiljnu ulogu, obrana mi je dobro popunjena mada nebi imao nista protiv da dodje recimo dragovic.

Pa ta odbrana je primila 70 (slovima SEDAMDESET) golova ove sezone ne racunajuci italijanski kup! Pa to ni Messi ni C.Ronaldo ne bi mogli pokriti!
Dragovic je vec potpisao za Dyamo i izjavio je da nije zelio u Inter jer mu se ne svidja situacija u klubu..  Stvarno imam osjecaj da se sprdas cijelo vrijeme.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #22 on: Srpanj 29, 2013, 13:57:41 pm »
Pa ta odbrana koja je primila 70 golova nije vise ista. Dosli su Campagnaro i Andreoli, a Otisao Silvestre sto je veliki + za nas.

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #23 on: Srpanj 29, 2013, 14:30:38 pm »
a silvestre je redovno igrao u prvom sastavu...
Ne kazem da ce i sljedece sezone primiti toliko ali sa zelenim jesusom i klocem ranokijom primice barem 50

Offline billyRI

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #24 on: Srpanj 29, 2013, 19:58:37 pm »
1) Inter - Genoa (24 agosto 2013 -  19 gennaio 2014);
2) Catania - Inter (1 settembre 2013 - 26 gennaio 2014);
3) Inter - Juventus (15 settembre 2013 - 2 febbraio 2014);
4) Sassuolo - Inter (22 settembre 2013 - 9 febbraio 2014);
5) Inter - Fiorentina (25 settembre 2013 - 16 febbraio 2014);
6) Cagliari - Inter (29 settembre 2013 - 23 febbraio 2014);
7) Inter - Roma (6 ottobre 2013 - 2 marzo 2014);
8) Torino - Inter (20 ottobre 2013 - 9 marzo 2014);
9) Inter - Verona (27 ottobre 2013 - 16 marzo 2014);
10) Atalanta - Inter (30 ottobre 2013- 23 marzo 2014);
11) Udinese - Inter (3 novembre 2013 - 26 marzo 2014);
12) Inter - Livorno (10 novembre 2013 - 30 marzo 2014);
13) Bologna - Inter (24 novembre 2013 - 6 aprile 2014);
14) Inter - Sampdoria (1 dicembre 2013 - 13 aprile 2014);
15) Inter - Parma (8 dicembre 2013 - 20 aprile 2014);
16) Napoli - Inter (15 dicembre 2013 - 27 aprile 2014);
17) Inter - Milan (22 dicembre 2013 - 4 maggio 2014);
18) Lazio - Inter (5 gennaio 2014 - 11 maggio 2014);
19) Inter - Chievo (12 gennaio 2014 - 18 maggio 2014).

pripreme za utakmicu mogu početi, + uzimamo materijale... :banannarock: