Author Topic: Mauro Icardi  (Read 26120 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
Odg: Mauro Icardi
« Reply #25 on: Siječanj 07, 2015, 13:06:47 pm »
I meni, iako mislim da bi mogao biti nešto. Ipak bih volio sačekati da ga vidim ako dođe još jedno krilo, pa kako funkcionira u tom sustavu. Bude li i tada igrao samo za sebe, ciao đaci!
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Siječanj 07, 2015, 14:28:49 pm »
Ma tjeraj poluproizvod odmah danas.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #27 on: Siječanj 07, 2015, 20:44:17 pm »
Osvaldo ce morat cuvat dobro suprugu  :D :D
Ja ga ne mrzim toliko sto nije dodao mlad lud i ima zelju da je dao bio bi heroj dao 2 gola Juvetu Istina bolje da je dodao a ko je garant da bi i onaj dao To je fudbal i takve sanse se desavaju non stop Nadam se da ce ostat u interu mnogo i da ubuduce ovakve greske ne pravi Icardi je igracina samo ga treba malo uputit......Mourinho Capelo Ancelotti

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Siječanj 16, 2015, 00:10:40 am »

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #29 on: Siječanj 16, 2015, 01:18:41 am »
Ne bi bilo dobro nikako ...

Offline giuseppe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Siječanj 16, 2015, 09:43:51 am »
30 milijuna funti !!!! Odma prodati !!!!!!
Nikad vam necu oprostiti Coutinha !!

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Siječanj 16, 2015, 13:34:55 pm »
to je 40ak miliona eura :O automatski prodat al sumnjam da ce posebno liverpool dat toliko novca, prije bi oni uzeli berahina ili lacazettea..... mou voli robusne napadace
....potpuno trijezan umirem....

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Siječanj 16, 2015, 18:59:34 pm »
moze on meni biti drag, ali ono sto je uradio protiv najveceg rivala se ne oprasta. sto se mene tice moze do kraja sezone dati jos 30 golova dzaba mu.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Siječanj 16, 2015, 19:56:15 pm »
moze on meni biti drag, ali ono sto je uradio protiv najveceg rivala se ne oprasta. sto se mene tice moze do kraja sezone dati jos 30 golova dzaba mu.
Jesi zlopmatilo druze  smanji kriterije ako da 40 golova a Ranochia i Juan postanu Lucio i Samuel eto nas na krovu lige evrope  :D :D :D
Ako je 40 miliona evra u pitanju sto da ne pokusat dovest Mandzukica Dzeku na ljeto ili nekog treceg  ;)

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Siječanj 16, 2015, 20:07:11 pm »
Ma za 40 miliona ne da bi ga prodali nego bi ga upakovali i masnicu stavili na njega, ako postoji takva ponuda odma ga prodati, zabija golove ali ne svidja mi se pretjerano kao igrac.
Za 40 miliona moze se birati napadac u najboljim godinama i jos da nam ostane za solidnog defanzivca :)

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #35 on: Siječanj 18, 2015, 13:47:25 pm »
Ovi higuain vridi ko tri ikardija,covik puca,trci strasno!

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Veljača 05, 2015, 00:10:38 am »
http://www.sportklub.rs/video-inter-novcano-kaznio-ikardija-zbog-sukoba-sa-navijacima
Inter novčano kaznio Ikardija zbog sukoba sa navijačima

Odbi pe....ima od plate sto sramote grb intera Sve neki placenici i umisljene zvezde ...Pa vidjet cemo kako ce da trce tetke !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #37 on: Veljača 05, 2015, 22:03:12 pm »
čuj novinara, ''neroazzuri''..
La Capolista Vola  !

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #38 on: Veljača 08, 2015, 16:04:22 pm »
još malo pikanterija iz intelektualnog opusa našeg asa... http://sportske.jutarnji.hr/-nogomet-me-ne-zanima-/1291068/
La Capolista Vola  !

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Veljača 08, 2015, 16:45:42 pm »
umjesto da sjedne kuci i gleda recimo kako igra mandzukic protiv real madrida mozda bi i on naucio nesto! ne mora zabit gol al moze sudjelovat u igri sto je za ovog naseg znastvena fantastika

Offline Epid Aurus

• Super clan
  • ANTI JUVE !
    • View Profile
« Reply #40 on: Veljača 08, 2015, 19:42:10 pm »
umjesto da sjedne kuci i gleda recimo kako igra mandzukic protiv real madrida mozda bi i on naucio nesto! ne mora zabit gol al moze sudjelovat u igri sto je za ovog naseg znastvena fantastika

X
La Capolista Vola  !

Offline giovanni 04

• Mladi clan
  • **
  • C'è solo l'Inter
    • View Profile
« Reply #41 on: Veljača 08, 2015, 21:47:15 pm »
još malo pikanterija iz intelektualnog opusa našeg asa... http://sportske.jutarnji.hr/-nogomet-me-ne-zanima-/1291068/
Kako on moze sr...  :doh.gif.smail:
Ovako iritantnog igraca ne pamtim u Interu :sick:
Ona sanja ljubav,dugu vezu,i romansu,a ja Curvu Nord kako luduje u transu

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Veljača 08, 2015, 23:35:34 pm »
Namjerno ovo radi da bi privukao pažnju na sebe. Ne misli ozbiljno, niste valjda povjerovali.  :D
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Veljača 09, 2015, 15:39:47 pm »
vjerujem da je moguće.Sječam se da je messi jednom rekao da uopće negleda druge utakmice. Da kad završi sa treningom uopće nemisli na nogomet jer mu je iovako previše nogometa kroz treninge,tekme...

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #44 on: Veljača 09, 2015, 16:08:06 pm »
Ako se on moze prodat za 30 miliona funti kako se prica, trebamo mi njega prodat i rijesit se negativne energije u klubu  ;D i dovest jednog ili dvojicu poput sacirija

Offline petar8

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Veljača 10, 2015, 16:56:05 pm »
Ako se on moze prodat za 30 miliona funti kako se prica, trebamo mi njega prodat i rijesit se negativne energije u klubu  ;D i dovest jednog ili dvojicu poput sacirija
potpisujem

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #46 on: Veljača 10, 2015, 23:42:11 pm »

da imamo nekog igraca koji vise sudjeluje u igri a manje zabija od icardia bio bi nam puno korisniji igrac! ovaj je bas igrac manje na terenu

Offline Adnan

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Veljača 10, 2015, 23:50:30 pm »
Ubaci ga u Real. Barcelonu gdje ces imati more lopti u sesnaestercu dat ce 50 golova u sezoni .icardi mozda jeste na svoju ruku al u nikakvom interu je drugi strjelac lige oduzmimo mu golove sto je dao Bili bi u seriji b .Definitivno nas najveci i nasjkuplji igrac u interu A ako ga ko trazi neka ga inter proda sto se mene tice nista nemog promjenit od kuce a   nama na forumu niko ziv ne valja pa i ono sto je trenutno dobro Onda se trebamo mi zapitati .... ;)

http://www.chelseabalkan.com/index.php/201502104689/vijesti/transferi/icardi-postao-chelseajeva-glavna-meta.html
Icardi postao Chelseajeva glavna meta

Mourinho želi dovesti još barem jednog napadača tokom ljeta, jer će se Drogba više fokusirati na trenerske zadatke.
« Last Edit: Veljača 11, 2015, 00:03:50 am by Adnan »

Offline goca_flash

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Veljača 11, 2015, 00:03:46 am »
Ubaci ga u Real. Barcelonu gdje ces imati more lopti u sesnaestercu dat ce 50 golova u sezoni .icardi mozda jeste na svoju ruku al u nikakvom interu je drugi strjelac lige oduzmimo mu golove sto je dao Bili bi u seriji b .Definitivno nas najveci i nasjkuplji igrac u interu A ako ga ko trazi neka ga inter proda sto se mene tice nista nemog promjenit od kuce a   nama na forumu niko ziv ne valja pa i ono sto je trenutno dobro Onda se trebamo mi zapitati .... ;)

ja inace dajem podrsku svim igracima intera cak i onom guarinu kad se trudi kao zadnjih par meceva al icardi pretjeruje s ne zalaganjem i ne sujelovanju u igri! i u realu i barci u napadu igraju igraci koji su redovno u top3 po broju pretrcanih kilometara na utakmici (benzema,suarez) plus sto dobiju brdo duela a uopce fizicki nisu jaci od icardia, plus sto se izvlace po loptu i igraju i izvan kaznenog prostora kao i svaki moderni napadac i imaju brdo asistencija! jesi ti nekad vidio da je icardi dobio neki duel na centru ? jesi vidio da se izvukao na stranu i dao kiler pass ? jesi vidio da gonja obranu i pritisak pravi stalno? lik nema nista sem strasnog osjecaja za gol al samo to nije danas dovoljno, bilo je prije 10ak godina, vise ne. i sta ti mislis da je igrao neki drugi napadac umjesto icardia nebi dao ni jedan gol ? pa osvaldo je radio sto puta vise za ekipu mada moram priznat da icardi ima nesto inzagijevsko u sebi.

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #49 on: Veljača 11, 2015, 06:27:35 am »
Ljudi moji evo jedna luda utovarit Icardija nekome i kupit Higuaina covjek je bolji od njega 100%!!!