Author Topic: Formula 1  (Read 11462 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
Odg: Formula 1
« Reply #50 on: Listopad 29, 2008, 07:21:15 am »
OVI FERRARI UVIK NEŠTO GLUMI A NJIMA SE NAJVIŠE POMAŽE DRUGIMA SE ODUZIMAJU BODOVI A NJIMA SAMO BLAGE KAZNE.NAKA ONI OTI?U PA KO BUDE BOLJI NEKA BUDE BAR ?E SVE BITI ?ISTO I SVI BI BILI RAVNOPRAVNI I POŠTENI!!!!!!!!!!

njunja

• Guest
« Reply #51 on: Listopad 29, 2008, 15:58:41 pm »
ovako i onako je dosadna formula jos ako to sad naprave bit ce uzas...ako se ferrari cijeli svoj vijek trudio da uvijek ima najbolje motore i najbrze,zasto to sad upropastiti....
ako zele da bude zanimljivije neka daju hamiltonu i cjeloj ekipi da se trkaju u jugicima pa ce biti zanimljivije

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #52 on: Listopad 29, 2008, 16:15:12 pm »
 a ?uj nije baš sve tako. Veliki majstori za velike mom?adi. Šta sad da Ibra igra za Lecce ili Sienu, šta bi osvojio? A neki njihov da igra u Barci, MU il kod nas,tamo bi se i ja mogao prošvercat da me stavi uz 9 velemajstora i imao bih trofeje a Ibra ili C.Ronaldo bi ostali suhi. ;D ;D

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #53 on: Listopad 29, 2008, 16:30:56 pm »
a ?uj nije baš sve tako. Veliki majstori za velike mom?adi. Šta sad da Ibra igra za Lecce ili Sienu, šta bi osvojio? A neki njihov da igra u Barci, MU il kod nas,tamo bi se i ja mogao prošvercat da me stavi uz 9 velemajstora i imao bih trofeje a Ibra ili C.Ronaldo bi ostali suhi. ;D ;D
a nijE baš ni tako sve ;D
nemoj zaboravit da je m.schumacher osvojio 2 naslova s "divom" benettonom ??? maradona pokorio italiju s "velikim"napolijem
ferguson osvojio kup uefa s škotskim "mo?nim"aberdinom itd. Poslije tih uspijeha svi su se on probili u vrh,ali u malim sredinama dokazali su da su vrh vrhova.
Moja poanta je da se nemože uspore?ivat ferrari-red bull i    inter-lecce. Jer ferrari na po?etku ima ja?i bolid, a inter od leccea ima bolje igra?e ali oni to moraju dokazati na terenu,a ferrari nema šta dokazivati kad ima ja?i motoR deset puta.
To ti isto ko da su interovi igra?i dopingirani pa onda po terenu tr?e ko ze?evi nabrijani i nijedan ih igra? leccea nemože stignit(eto to je formula1)
NEZNAM NEKIMA JE MOŽDA ZANIMLJIVO KAD NA RAVNICI FERRARI PRESTIŽE SLABIJI BOLID U 5 METEARA,MENI TO NIJE I POVRA?A MI SE OD TOGA :sick:

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #54 on: Listopad 29, 2008, 18:01:35 pm »
pa nek i drugi naprave ja?i bolid, pa to je i borba konstruktora tko ?e napraviti ja?i i bolji bolid.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #55 on: Listopad 29, 2008, 18:11:53 pm »
 ne možeš tako re?i da je to bio "div" Benetton jer su imali nepobjedive Renaultove motore i još bi godinama bili nepobjedivi da se nisu sami povukli svoje motore iz F1 i onda su nastale dominacije Ferrarijevih motora a godinama ih nije bilo nigdje. Pa jedan Briatore je bio u Benettonu. Imali su strašnu mom?ad kao što je nakon toga Ferrari stvorio mo?nu mom?ad kao prvo a onda i doveli, naravno, najboljeg voza?a na svijetu.

Offline il Principe

• Super clan
    • View Profile
« Reply #56 on: Listopad 29, 2008, 19:27:31 pm »
pa nek i drugi naprave ja?i bolid, pa to je i borba konstruktora tko ?e napraviti ja?i i bolji bolid.

pa to i je moja poanta, da je ve?i faktor napravit bolji bolid,nego uzet boljeg voza?a. Baš iz ovog razloga mi nije jasno zašto je toliko ljudi zalu?eno formulom. ???
Glupo je da imaju svi iste motore,ali trebalo pi postaviti neku granicu.Treba napravit kompromis izme?u malih i velikih mom?adi(nešto sli?no kao što misli platini uvest u ligu prvaka).
Nije samo da se kvalitete bolida mogu pove?ati samo kroz konjukažu ???ima tu drugih elemenata.
Ja sam za to da se da šansa i drugim voza?ima da se iskažu,a nemo samo par privilegiranim poput mclaren,ferarri..........

hate

• Guest
« Reply #57 on: Studeni 01, 2008, 14:57:17 pm »
ma sto god oni napravili ja mislim da ce se uvijek formula vrtit oko mclarena i ferrarija i ja cu je idalje obozavat...bilo bi dobro da fia pomaze manjim momcadima sto se tice bu?eta pa da imaju koliko toliko konkurentan bolid...

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #58 on: Studeni 02, 2008, 12:02:20 pm »
DANAS HAMILTON OSVAJA NASLOVI ULAZI U POVIJEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 :bowdown: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :thummbup: :thummbup: :thummbup: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :valovi: :valovi: :valovi: :pehar: :pehar: :pehar: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :pehar: :pehar: :pehar: :valovi: :valovi: :valovi: :thummbup: :thummbup:

hate

• Guest
« Reply #59 on: Studeni 02, 2008, 12:23:26 pm »
normalno ajmo hamilton  :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :pehar:

hate

• Guest
« Reply #60 on: Studeni 02, 2008, 19:31:48 pm »
ajmo lewis jos sam 12 krugova :pehar: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :pehar: :pehar: :pehar:

hate

• Guest
« Reply #61 on: Studeni 02, 2008, 19:57:49 pm »
cestitam LEWIS legendo.......napokon j..... napokon toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #62 on: Studeni 02, 2008, 20:00:44 pm »
navijao sam za Hamiltona i ?estitam mu! :pehar: :clap: ali...ali...ali...ali...ne?u komentirati ipak, samo ?u re?i da mi je žao Masse.

Offline inter1908

• Super clan
  • Inter 4ever
    • View Profile
« Reply #63 on: Studeni 02, 2008, 20:30:52 pm »
Napokon Mclaren Mercedes osvojio :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :pehar: :pehar: :clap: :clap:

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #64 on: Studeni 02, 2008, 20:37:04 pm »
?ESTITKE HAMILTONU!!!MA KAKVO NAMIŠTANJE?NEMA GOVORA!!
SVJETSKI PRVAK!!!                                                                                                 :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :pehar: :pehar: :pehar: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi:

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #65 on: Studeni 02, 2008, 21:14:43 pm »
Ja bih ipak ?estitao Timu Glocku.
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #66 on: Studeni 02, 2008, 21:34:11 pm »
 ;D :ppuke:

hate

• Guest
« Reply #67 on: Studeni 02, 2008, 22:24:55 pm »
timo se zezno sto nije otisao mjenjat gume kad je kisa pocela  padat da je otisao onda bi bio uvjerljivo iza hamiltona....LEWIS THE CHAMP  :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :pehar: :valovi: :valovi: :valovi:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #68 on: Studeni 02, 2008, 22:47:45 pm »
Cestitke McLarenu i malom sto je osvojio zasluzeno aipak mi nesto zao Mase,, :interflag:

Offline Dexter

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #69 on: Studeni 02, 2008, 23:21:45 pm »
;D :ppuke:

Jest druže, baš je tako... Osobni jadometar mi je probio sve barijere i trebat ?e mi par dana da sve skupa probavim.
Onome za koga igra Andrea Ranocchia ni pakao nece tesko pasti.

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #70 on: Studeni 03, 2008, 06:26:21 am »
ZASLUŽENO PRVO MISTO!!!!!!BILO BI I OSIGURANO PRIJE PET UTRKA DA FIA NIJE POMAGALA FERARIJU KAO I SVIH OVIH GODINA.JA O?U DA SE IGRA ?ISTO PA TKO BUDE BOLJI BUDE ALI NETRIBAJU NIKAKVE POMO?I KAKVU JE IMA FERARI OVE GODINE OD FIE.McLAREN MERCEDES VJE?NO!!!!!!!!!!!!!!!!! :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi:

Offline Joža

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
    • nogometni klub ¨Bilo¨
« Reply #71 on: Studeni 03, 2008, 20:52:42 pm »
da trebali bi cestitati Timu Glocku. :bang:

Offline Il Trattore

• Super clan
  • FUCK ME I AM NOT FAMOUS :)
    • View Profile
« Reply #72 on: Studeni 09, 2008, 00:56:35 am »
ZASLUŽENO PRVO MISTO!!!!!!BILO BI I OSIGURANO PRIJE PET UTRKA DA FIA NIJE POMAGALA FERARIJU KAO I SVIH OVIH GODINA.JA O?U DA SE IGRA ?ISTO PA TKO BUDE BOLJI BUDE ALI NETRIBAJU NIKAKVE POMO?I KAKVU JE IMA FERARI OVE GODINE OD FIE.McLAREN MERCEDES VJE?NO!!!!!!!!!!!!!!!!! :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :pehar: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi: :valovi:
haha smijesno
jel onaj moggi mozda iz juvea presu malo u F1 u mclaren ono je zalosno da onako sjebu covjeka timo glock je bio test vozac mclarena a to sto govorite da nije promjenio gume je glupost pa da su mu sve 4 bile probusene opet bi brze odvezo onaj krug

SEMPER FIDELIS

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #73 on: Studeni 09, 2008, 01:01:30 am »
upravo tako. Velika mrlja. Ponavljam da sam navijao Za Hamiltona ali ne volim nesportsko ponašanje i uvjek sam za pravdu.

hate

• Guest
« Reply #74 on: Studeni 09, 2008, 15:58:12 pm »
meni sad fakat nije jasno gdje je bila ta nepravda......