Author Topic: Tottenham - Inter, Europska liga (7.3.2013, 21:05h)  (Read 6491 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
Odg: Tottenham - Inter, Europska liga (7.3.2013, 21:05h)
« Reply #25 on: Ožujak 07, 2013, 22:02:51 pm »
Bravo Moratti, bravo na ovoj ekipi  :bowdown:. Mi smo kanta od ekipe a hocemo u LP
Odi navijaj za Juventus. Malo pretjeruješ sa svojim komentarima, pomalo i dosađuješ. Imaš juvebalkan, tamo su ti istomišljenici po pitanju Morattija i Intera.
Utakmica je bila prava prvenstvena!

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #26 on: Ožujak 07, 2013, 22:03:08 pm »
Nova s(t)ramota!!!

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Ožujak 07, 2013, 22:04:12 pm »
Meni je ipak najveća faca ovaj Pereira.........čovjek je toliko smiješan da se čak ne mogu ni nervirat na njega.Inter djeluje kao putujući cirkus danas a ne kao nogometna momčad.

Meni samo zanima koliko će još ovaj klaun Strama ostat na klupi Intera?......a...možda smo mi svi ovdje na forumu ludi a čovjek je zapravo neshvaćeni genije i treba ga držat na klupi Intera još godinama.......
Ovo za Pereiru...ko da mi čitaš misli.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Ožujak 07, 2013, 22:04:17 pm »
Krava na klupi i krava na mjestu predsjednika. Kad to dvoje sastavis dobijes Inter. Malo mi fali pa da nogom dernem u monitor. Glupani retardirani

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #29 on: Ožujak 07, 2013, 22:04:24 pm »
Juan je na beku jer bi tamo chivua pretrcavali ko deblo, al nikako ne mogu shvatit stavljanje cassana u vrh napada gdje je trebao bit palacio, te pereiru na krilnog napadaca gdje je trebao bit cassano. Ovako kao da igramo bez napada, pa nas ne treba cudit ni da smo primili 4 gola. Al eto nije na meni da se igram stratega, nego da navijam da zabijemo gol, koji bi nam puno znacio.

:novija zastava:
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Ožujak 07, 2013, 22:05:46 pm »
Odi navijaj za Juventus. Malo pretjeruješ sa svojim komentarima, pomalo i dosađuješ. Imaš juvebalkan, tamo su ti istomišljenici po pitanju Morattija i Intera.

Ako ti smeta, razguli sa neta

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #31 on: Ožujak 07, 2013, 22:08:51 pm »
E moj alvarez sta fali trupino nakon ovih izmjena valda ce bit bolje a i moramo dat gol!

Offline Saladin

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #32 on: Ožujak 07, 2013, 22:15:34 pm »
3-0........samo da ne doživimo neku blamažu još većih razmjera.Kad bi bar dali 1 gol...

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Ožujak 07, 2013, 22:15:52 pm »
Ovakve stvari se nebi smjele desavati klubu koji se smatra velik. A to je 90 % do predsjednika i politike kluba a 10 % do jos glupljeg trenera. Ovo je jebena istina a ko to nemoze shvatit onda neznam imal ko oci ovdje.Pa ovo je jebena sramota

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #34 on: Ožujak 07, 2013, 22:28:32 pm »
PARE , ispast iz EL u prvenstvu se da jos spasit nesto, a izgleda da pobjednik el ide u lp tek od 2015 mislim...drago mi je da moratti gleda uzivo da vidi da nam je pola momcadi nesposobno... A EVO I JONATHANAAAAAAA peeokrenut ce stvariiii...

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #35 on: Ožujak 07, 2013, 22:49:47 pm »
Pozdrav svima. Večeras sam se stvarno morao registrovati. MOLIM VAS prestanite sa tom Ligom Prvaka. Kakve će nam to pare donijeti, kada debilna uprava kupuje drvene lutke. Pa tamo bi nas gazili. Primali bi možda po 8 golova na jednoj utakmici. Da se brukamo!!! Dajte molim vas.... Pa da večeras nemamo Handanovića, bilo bi 6:0. poigravaju se ljudi s nama, kao da smo neki klub iz Albanije!

Offline Special.One

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #36 on: Ožujak 07, 2013, 22:54:45 pm »
naman su pojacanja za sljedecu sezonu Campagnara, Andreollia, Laxalta pa to nisu pojacanja za Orkan iz Dugog rata  :novi76:

Offline Saladin

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #37 on: Ožujak 07, 2013, 22:57:09 pm »
Nažalost izgleda da je jedan Tottenham za ovakav Inter postao velesila.A šta je najsmješnije....2 najbolje prilike na utakmici su bile Interove.....

....a ništa,treba uzet 3 boda Bologni u nedjelju.EL je gotova iako ću se ja budala ipak nadat da će nešto ipak bit u Milanu

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #38 on: Ožujak 07, 2013, 22:57:47 pm »
Ako ti smeta, razguli sa neta
Mali, znaš li koliko je sati? Trebao bi spavati već.

Offline internista83

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #39 on: Ožujak 07, 2013, 22:58:01 pm »
Radimo na podmlađivanju ekipe... pa koji nam je prosjek igrača na utakmici?! Pa da igraju neki dječaci, niko im ne bi  zamjerio, ali bi imali opet nešto, jači bi bili bar za neko iskustvo, da uče na greškama, a ovi? I ko nam je to talentovan doveden? Mi smo među najjaćih timova svijeta i kada se dovode mladi igrači to su talnetni u top 5, ili eto zbog situacije kuba top 10 u svijetu.
« Last Edit: Ožujak 07, 2013, 23:01:10 pm by internista83 »

Offline Emir Podgorica

• Super clan
    • View Profile
« Reply #40 on: Ožujak 07, 2013, 23:36:35 pm »
Jooooj Strama pa sto si to nocas radio... Odakle mu ideja da Pereira moze da igra krilo, Juan beka (mnogo bolji na stopera), ccc..
Imamo Cambiassa koji ne moze da se krece, Gargano ne umije pas dati, Ranokija i Kivu izgubljeni u vremenu i prostoru, Zanetti ne prelazi centar i slabo se dodaje u napad. Katastrofa!
Ni zenu, ni djecu ka' Inter voljet' necu!

Offline Pazzo

• Stalni clan
    • View Profile
« Reply #41 on: Ožujak 08, 2013, 01:21:37 am »
Ma pricajte vi sta hocete, ne valju nam igraci itd... Ja garantujem da bi imalo ozbiljniji trener sa istim izborom igraca izborio barem remi. Pa ovo je smijesno juan bek pored chivua, pereira krilo, cassano sipic  ???  "Trener" nam isprobava nove stvari kao da igramo s pescarom prijateljsku... Stramacioni pusi kurcinu ovo je tvoja bruka i nicija drugo... Okrivite molim vas moratija ili ranokiju da je bogdo do njih, "trener" je nesposobna marioneta koja se trudi sto duze ostati na klupi...

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #42 on: Ožujak 08, 2013, 06:28:15 am »
Da smo dali gol ja bi bio zadovoljan ovako sam vise nego razocaran najproje u stramu!
Ni teski amater nebi postavio ekipu ko on sinoc!
Chivu nadam se da ce slomit nogu i da vise nece igrat covjek je sinoc kasnio usvakom startu koji je napracio.
Lose postavljeno i lose odigrano.
 vala bogu samo 3-0.
Ovi strama triba negdi otic i kupit muda pa trenirat Inter!
Lose lose lose lose!
E moj alvarez sta fali sa dva jedan u prvom poluvremenu i sa izmjenama u polu remenu mogli smo bar izvuc da izgubimo jedan razlike i jos njima nema balea u uzvratu a oni su bez njega trupine ko i psg bez ibre.
U nedilju moramo dobit ia prije toga nadat se da bbilan nece dobit u petak.

Offline nraguz

• Moderator
  • Super clan
    • View Profile
« Reply #43 on: Ožujak 08, 2013, 08:26:45 am »
Sve je rečeno, nemam što dodat. Juan lijevo i par Chivu - Ranocchia, Pereira na krilu, Kovačić iza Gargana... Tuga.

A herreri, navijaču Juventusa koji jedini na ovom forumu, kao inače svi oni, ima oči poručujem da ne glumi bossa ovdje. Bonzo ti je lijepo rekao svoje mišljenje i zbog toga sigurno neće "razgulit s neta".
Nessun titolo ha piu valore della Lealta e dell'Onore! - CN69

Offline djozla-internista

• Stalni clan
  • FORZA INTER!!!
    • View Profile
« Reply #44 on: Ožujak 08, 2013, 08:58:38 am »
andrea stramachioni je retardiran u mozak trener
jebemmu sve chivu i ranochia opet u odbrani igraju ko banane
zašto perreira ponovo igra u veznom redu?
zašto je guarin na klupi a u igri je igrač koji u licu izgleda mlađe nego ja?
kakva je poenta igranja cassana pored palacia koji je za njega messi?
koji racku od igrača je ovaj alvarez?
je li poslije utakmice bilo izjava tipa luda utakmica svi ludi?
i da, jedina dva prava igrača u interu su handa i palacio, a ovo sve ostalo teška prdina bara....
DOVEO IGRACA IZ HNL-A ZA 15 MIL., PRODAO SNAIDERA ZA 7.5 MIL.
BRANCA GUBI SE!!!

Offline Rigzi

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Ožujak 08, 2013, 12:09:02 pm »
bili su bolji od nas u svemu ... imali smo dvije jebene sanse koje nismo iskoristili ( ricky i palacio)  jednostavno nam nisu dali da se razigramo i to je to .. oni su se nabrijali a mi nismo.. previse smo htjeli igrat na silu .. ali necu pljuvat po nikom od igraca jer nisu zasluzili.. i moze se svasta dogodit u uzvratu...  :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #46 on: Ožujak 08, 2013, 12:51:43 pm »
Mozemo trazit i pricat do jutra inter je slabo fizicki ekipa vec dugo vremena od odlaska Mourinha pa do sada vamo interovi igraci su spori nasi najbolji igraci su Zaneti sa 40 godina a i njemu polako trazit zemjenu ono ostalo nisu vredni spomena dakle Totenham nije tolko jak kolko je inter los Pa nas jebe jedna Catania daj ba ...Ovo sto se desava je sramota reci zbogom vecini procesljat upravu napravit neki plan jer sa ovim lutanjem samo idemo jos dublje gadi mi se kad vidim u ekipi ima 9 defanzivaca pa sta mozes s time ne znam stvarno ...Cestitke Totenhamu nadam se ispadanju intera i iz ovog konacno ce mo se borit samo na jednom frontu nece nasi kukat umorni smo  :D :D

Offline Bonzo

• Super clan
    • View Profile
« Reply #47 on: Ožujak 08, 2013, 14:56:19 pm »
Postoji još tračak nade, sjećam se tekmi Milan Deportivo (4-1, 0-4), Milan-Liverpool (1.pol 3-0, kraj 3-3), Arsenal-Inter (0-3, 4-1), davno finale kupa UEFA Espanyol-Werder(ili Leverkusen, nisam siguran) kada su se još igrale 2 tekme,Tottenham-ManU (pol 3-0, kraj 3-5). Dakle, postoji nada u neki preokret koja je u ovom slučaju jako mala. Treba podržati Inter, kakav je takav je, ovu sezonu prebrisati i nadati se i vjerovati da će biti bolje. U svakom slučaju, podržati sve igrače. I sam sam puno puta ljut na njih i svašta pišem, ali uvijek imaju moju punu podršku.  :inter8:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Ožujak 08, 2013, 15:04:59 pm »
Nije problem rezultat i manjak kvalitete, nego zalaganje na terenu. a toga nema odavno.

plus stramine idiotarije sa izmisljanjem taktika.. ne znam zasto glumi stratega kad to nije.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #49 on: Ožujak 08, 2013, 15:12:28 pm »
Mali, znaš li koliko je sati? Trebao bi spavati već.

Šta je s tobom, imas li kakvih problema,jesil dobro?, smiri se malo  ;)