Author Topic: Catania - Inter (nedjelja 03.03.2013. u 15:00; Serie A 27. kolo)  (Read 6189 times)

0 Members i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Antonio+

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
Odg: Catania - Inter (nedjelja 03.03.2013. u 15:00; Serie A 27. kolo)
« Reply #25 on: Ožujak 03, 2013, 15:51:27 pm »
Siamo ridicoli..  :redface:

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #26 on: Ožujak 03, 2013, 15:53:56 pm »
nama je cilj ove sezone plasirat se u lp, pa zašto onda odmara Palacia,Cambiassa i zašto neda Kovačiću da igra nego ih odmara za četvrtak :bang:

Fare grande l'Inter. Oggi come allora.

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #27 on: Ožujak 03, 2013, 15:55:10 pm »
Nadam se da ćemo za iduću sezonu popraviti situaciju po pitanju igračkog kadra

Morati da je htio kupovati igračine kupio bi vec ove. pogledaj sta je uradio,a nemoj se ni sledece sezone nadat nekim imenima, liga prvaka je daleko od intera a zvjiezde takve klubove zaobilaze
« Last Edit: Ožujak 03, 2013, 15:56:13 pm by herrera »

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #28 on: Ožujak 03, 2013, 16:03:26 pm »
Gledam sada malo analizu prvog poluvremena i vidim da se tu ne zna tko pije, a tko plaća. Izgbljeni smo na svakoj poziciji. Milsim da je naš problem br. 1 definitivno trener, kojega nemamo. Na žalost 100% sam siguran u to. Pa nisu baš svi naši igrači neznalice

Offline Saladin

• Pocetnik
  • *
    • View Profile
« Reply #29 on: Ožujak 03, 2013, 16:23:06 pm »
Znam da svima ova trenutna situacija oko Intera teško pada,ali treba bit realan nažalost i prihvatit trenutnu situaciju.A situacija u Interu je vrlo jasna:

1.Moratti više nema novaca.Ja mislim da je njegova financijska situacija još i gore nego što se priča.Možemo samo očekivati još veći financijski kolaps u budućnosti

2.Trenutni trener je totalni amater i neznalica.Ja mislim da je to sad već svima jasno

3.Igrački kadar nam je postao jako loš

Vezano za moju 1 i 3 stavku ja mislim da se tu neće nešto bitno promijenit u sljedećoj sezoni.Bez većeg financijskog ulaganja u transfere nećemo moć dogodine parirat vodećima tako da je i konkurentnost kadra za sljedeću sezonu jako upitna.

Što se tiče trenera ja mislim da bi tu definitivno Inter trebao bit u stanju nać neku bolju soluciju od Strame......al eto Moratti inzistira na njegovom ostanku usprkos svemu.

Ja mislim da bi mi svi trebali prihvatit realnost i svatit da je Inter ove sezone spao na niske grane,ali se naravno navijački s druge strane opet nadat da će ipak bit moguće doć do tog 3 mjesta u ovih zadnjih 11 kola

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #30 on: Ožujak 03, 2013, 16:32:15 pm »
Jedan dobar igrač i okrene se utakmica u 15 minuta!!!

Da imamo još dva - tri takva!!!!

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #31 on: Ožujak 03, 2013, 16:47:08 pm »
alvarezu desna noga sluzi za ulazak u bus samo...

Offline Antonio

• Super clan
    • View Profile
« Reply #32 on: Ožujak 03, 2013, 16:54:16 pm »
Fućkaš ove mlade koji su nemoćni... danas starci donjeli 3 boda!!!!

Stankovic, Cuchu.... + Palacio= 3 boda

Offline EL CUCHU 19

• Super clan
    • View Profile
« Reply #33 on: Ožujak 03, 2013, 16:57:20 pm »
Od 2:0 do 2:3 ,nije loše  :interflag: ...Catanija oštećena za penal....

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #34 on: Ožujak 03, 2013, 17:04:54 pm »
Bravo bravooooooooooooooooo :)
 :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline irasic

• Stalni clan
  • I.nteR.
    • View Profile
« Reply #35 on: Ožujak 03, 2013, 17:06:17 pm »
nakon današnje utakmice sam još jednom siguran da i dragi Bog navija za Inter... možda čak i Bergonzi.  ;D

Bravo Rodrigo, Bravo Handa, Forza Inter!

:baklja for in:
Chi non dà tutto, non dà niente!

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #36 on: Ožujak 03, 2013, 17:10:51 pm »
 :pijani:  :clap:  ;D, kako vazna tri boda za nastavak borbe prema 3 mjestu  :novija zastava:

Offline herrera

• Super clan
    • View Profile
« Reply #37 on: Ožujak 03, 2013, 17:12:29 pm »
Znam da svima ova trenutna situacija oko Intera teško pada,ali treba bit realan nažalost i prihvatit trenutnu situaciju.A situacija u Interu je vrlo jasna:

1.Moratti više nema novaca.Ja mislim da je njegova financijska situacija još i gore nego što se priča.Možemo samo očekivati još veći financijski kolaps u budućnosti

2.Trenutni trener je totalni amater i neznalica.Ja mislim da je to sad već svima jasno

3.Igrački kadar nam je postao jako loš

Vezano za moju 1 i 3 stavku ja mislim da se tu neće nešto bitno promijenit u sljedećoj sezoni.Bez većeg financijskog ulaganja u transfere nećemo moć dogodine parirat vodećima tako da je i konkurentnost kadra za sljedeću sezonu jako upitna.

Što se tiče trenera ja mislim da bi tu definitivno Inter trebao bit u stanju nać neku bolju soluciju od Strame......al eto Moratti inzistira na njegovom ostanku usprkos svemu.

Ja mislim da bi mi svi trebali prihvatit realnost i svatit da je Inter ove sezone spao na niske grane,ali se naravno navijački s druge strane opet nadat da će ipak bit moguće doć do tog 3 mjesta u ovih zadnjih 11 kola

Dobar post, slazem se, i bas tako kako si nabrojo redom, takva je i odgovornost, al jbg tri boda su u džepu samo da nas totenhem neubije u sledecoj utakmici

Offline Adnan

• Super clan
  • Volim Inter do kraja zivota
    • View Profile
« Reply #38 on: Ožujak 03, 2013, 17:14:30 pm »
Sve nesto ko preko one stvarke tesko jadno al Sretan sam zbog pobjede hvala bogu !! Catania ostecena za penal tako da nemozemo nista se bunit kako je Bilan imao pomoc sinoc ..mali padaju tako to svjet funkcionise Uglavnom bitna pobjeda uglavnom sretna al 3 boda se pisu pozz svima ... :novija zastava:

Offline danijel1993

• Super clan
    • View Profile
« Reply #39 on: Ožujak 03, 2013, 17:23:28 pm »
Tko bi ovo ocekivao od onakvog lose starta  :novija zastava:
Samo zasto je Palacio sjedio na klupi ?? zasto Kovacic nije igrao ?
In Strama we Trust!

Offline nerazzurro4ever

• Super clan
  • FC INTERNAZIONALE
    • View Profile
« Reply #40 on: Ožujak 03, 2013, 17:39:16 pm »
Bilo bi bolje da smo popusili i da katastrofstrama dobije otkaz i da dode bilo ko na klupu do zavrsetka sezone.
 Ovako u prvom poluvremenu smo bili ravnopravni Mosoru i Rudesu a ne u prvih pet u serie a.

Offline fanatico

• Super clan
    • View Profile
    • Inter u srcu
« Reply #41 on: Ožujak 03, 2013, 18:04:02 pm »
Za novce kuži odavno i s tim se moramo pomiriti. Velikih transfera više nema i tu Moratti ništa ne može i ne treba da srlja u dugove.

Ali s druge strane MORA napraviti rez u upravi i konačno potjerati nesposobne. Da se i bez velikih novaca naći igrača ali treba imati dobre skaute i sportske direktore.

Onda treća stvar je stručni stožer koji će ukomponirati i uigrati momčad. Tu Moratti MORA (uz pomoć nove uprave) konačno pronaći pravo i trajnije rješenje da bi izgledali kao moderna i prije svega utrenirana momčad u kojoj se vidi ruka trenera a isto tako žar i disciplina u igri.

Offline croit93

• Super clan
    • View Profile
« Reply #42 on: Ožujak 03, 2013, 19:10:57 pm »
sad kad smo prezivjeli ove sokove mkzemo se pocet pripremat za nove u cetvrtak igramo protiva G. Balea u europskoj ligi, kako zaustavit covjeka??

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #43 on: Ožujak 03, 2013, 19:21:47 pm »
sad kad smo prezivjeli ove sokove mkzemo se pocet pripremat za nove u cetvrtak igramo protiva G. Balea u europskoj ligi, kako zaustavit covjeka??

jednostavno.
Vratiti gosp. Materazzia iz penzije :uživ:

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #44 on: Ožujak 03, 2013, 20:08:52 pm »
prvo poluvrijeme u rangu tekmi protiv milana (prvo pol.) i fiorentine.. bio sam siguran da je Strami ovo zadnja tekma, jer koliko on to loše postavlja, tako i nemamo igru ove sezone, međutim istina je da imamo 2-3 igrača dostajna prvih 11 intera.. ok i sam si je djelomično kriv, jer ili bira loša pojačanja ili dopušta Branci da mu bira, a rezultat je zapravo (4. mjesto) nevjerovatan naspram onog što prikazujemo.. Rochi nema šta tražiti u ovoj ekipi, ali nije jedini, još tu nekolicina za otići što u penziju što u neke slabije ekipe..

drugo pol. smo bili daleko bolje ušli iako je catania na samom početku zapucala šansu za 3:0, udarac je išao u Handu i on je odlično reagirao..
drago mi je za Alvareza, nikako mi nije drago da nakon onakve partije u prvom pol. strama ne uvodi Kovačića kada doista nema boljih igrača.. Palacio priseban i srećom nosimo doma 3 boda!
unatoč svemu lošem, ipak se mora priznati da je Strama ovaj put pogodio s izmjenama (ja bi Kovu umjesto Dekija), da smo se vratili iz mrtvih i pokazali karakter!! nije lako preokrentui tekmu nakon 2:0 u gostima i na vrućem terenu na Siciliji.. svaka čast na koncu ipak dečkima što su se digli i dali svoj maksimum!! :interflag:

slijedi nam silovanje zvano Gareth Bale (danas opet zabio protiv Arsenala) i ne vidim trenutno kako bi mi mogli zaustaviti tog igrača.. :think:

nadam se da će Cassano pojest govno, ispričati se i vratiti se u sastav u ovakvom trenutku kad imamo samo jednog poštenog napadača..

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #45 on: Ožujak 03, 2013, 20:09:56 pm »

cemu toliki pesimizam? pa nije Bog nego jebena gorila - Bale..  Jesus ce ga zaditi u stucnu.

edit:

i ovaj iznad mene.. jao jao dolazi nam garet bale.. previse gledate englesku ligu
« Last Edit: Ožujak 03, 2013, 20:11:42 pm by Augment »
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #46 on: Ožujak 03, 2013, 20:58:50 pm »
cemu toliki pesimizam? pa nije Bog nego jebena gorila - Bale..  Jesus ce ga zaditi u stucnu.

edit:

i ovaj iznad mene.. jao jao dolazi nam garet bale.. previse gledate englesku ligu

ti si očito zaboravio šta je napravio Mayconu pred koju godinu..
podsjetit ću te..

btw i nije na stoperu da ga lovi već na bočnim igračima budući da im igra krilo.. kao takav zabio 16 golova ove sezone u ligi..
misliš da će ga zanetti , yuto ili perreira zaustaviti?
« Last Edit: Ožujak 03, 2013, 21:04:14 pm by gogec »

Offline pupi_23

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #47 on: Ožujak 03, 2013, 21:07:02 pm »

edit:

ta će totenhem pišaj ga  :uživ:

:novija zastava: :novija zastava: :novija zastava: :novija zastava:

Offline Augment

• Super clan
    • View Profile
« Reply #48 on: Ožujak 03, 2013, 21:16:29 pm »
engleskoj igra covjek na covjeka a u italiji zona.. to sto je pobjegao 3 puta maiconu kod 4-0 je odraz nonsalancije nasih igraca.. sto nije kod 0-0 to uradio????????????????????????????????????????????

mislim stvarno se dovodim u situaciju da na forumu tzv navijaca intera moram braniti od morattija preko milita do kluba opcenito. ovakve gluposti ni  od juventusovih navijaca nisam cuo.
"Navijaci su se zaletavali u njihove štitove, gadjali ih bocama a potom bježali. Nije bilo bitno je li muškarac ili žena, svi su gadjali policiju, a navijacice su se bacale po policajcima i grizle ih. :D :D

Offline gogec

• Nosim Inter u srcu
    • View Profile
« Reply #49 on: Ožujak 03, 2013, 21:24:21 pm »
engleskoj igra covjek na covjeka a u italiji zona.. to sto je pobjegao 3 puta maiconu kod 4-0 je odraz nonsalancije nasih igraca.. sto nije kod 0-0 to uradio????????????????????????????????????????????

mislim stvarno se dovodim u situaciju da na forumu tzv navijaca intera moram braniti od morattija preko milita do kluba opcenito. ovakve gluposti ni  od juventusovih navijaca nisam cuo.

o kakvim glupostima pričaš?!

ti si slijep ili nisi gledao, u obje tekme nas je lik uništio!
u italiji se igra zona?! igramo EL a ne serie A, a jebote nama catanija metne 2 komada u 19min.. lik je ponajbolje krilo na svijetu i tott je u jebenoj formi, trenutno su treći u PL..

eventualna nam je šansa da Villas Boas odmori par igrača pred nedjelju i tekmu s l'poolom..
kako sada stvari stoje, kako igramo, u kojoj smo formi i s čime raspolažemo, objektivno imamo jaaaaaaaaaaako malo šanse u tim dvobojima..

a ti temeljiš optimizam na čemu?? samo jedan pametni argument molim te..